Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słodkaJA

Czy chciał WRÓCIĆ do Was eks?Jak tak to po jakim czasie od rozstania?

Polecane posty

ooooooooooo bikini załuje powinnas miec teraz cholerna satysfakcje:D:D:D dalej sie nie odzywaj bedzie szalał:D:D:D:D jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgniotus a jak tam masz cos w zanadrzu cos szukasz? moze jak bedziesz za duzo myslała to wyskocz na miasto pochodz poszukaj roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bikini a tak z ciekawosci ile jestescie po rozstaniu i ile czasu zes sie nie odzywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. aaa- no zaokrągliłam ale byliśmy dokładnie 7lat i 7 miesięcy. Bikini - no widzisz jednak mu zależy :) Mała widzę że u Ciebie też do przodu no ładnie dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana_6
Slyszalyscie dziewczyny utwor Ani Deko - o nic nie pytaj ? Ja go teraz caly czas slucham , jest boski:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyn;-) Widze ze Blue szaleje z Malgora ;-) No to elegancko:) A ja w sobote obkupilam sie ....Wiec bede mogla odwalic sie na spotkanie z eks:/ A na andrzejkach nei bylo najgorzej co prawda same pary ale zachowywayli sie ok;-)Martwilam sie na zapas...musze sie do tego przyzwyczajac powoli ze wszyscy sa sparowani a ja sama:( ale coz taka kolej losu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gilda,wcale tak nie szalałyśmy,a Blue juz jest w pociągu i jedzie do domku.Jak pociąg odjechał to mi się strasznie smutno zrobiło i chciało mi się płakać.Już do mnie dzwonila,ma miejscówke i siedzi sama w przedziale,ale ta jazda 5h to jest jednak długo,a jutro musi iść do pracy ,będzie na pewno zmęczona.Szkoda ze byłyśmy tylko we dwie bo w kupie raźniej i byłoby weselej,zawsze to jesteście mniej wjęcej w jednym wieku a ja starsza panj.Blue pokazała mi jak się rozmawia na skype,już rozmawiałam ze znajomymi z Kanady,ale są to znajomi eksia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce siedze i zamulam na necie mam tyle do zrobienia a wszytko zostawiam na ostatnią chwile a potem bedzie placz i zgrzytanie zębów;/ Margola to ty dobra jestes moja mama to nawet nie wie jak sie komputer włancza, smsów wogóle nie pisze:) skubana dobra jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja sama nie umiem skype zalozyc i juz nie wiem jak go sie obsługiwało ja to jestem noga jesli chodzi o kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA,JA tez dopiero się nauczyłam,jak mnie eksio zostawił,nic mi nie było potrzebne tylko on się liczył i gary.Właś sms-uje z BLUE Ido Was pisze,a przed chwilą gadalam z Kanadą.Jeszcze 4-miesiące temu nie wiedziałam co to skype,o wlaśnie znowu BLUE,macie pozdrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dziekujemy pozdrów ja tez:* to dzielna kobita z ciebie no i mądra szybko sie uczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejjj zaraz wyjdzie na to, że do każdej wrócił ex tylko nie do mnieeeeee aaaaaaaaaaaaa !!!! mała - nic nie mam, muszę dopiero zacząć szukać. eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty jakoś się tak trzymasz, ochodzisz do siebie a ja jestem w totalnej rozsypce od kilku miesięcy i nie zanosi się, że mi przejdzie. aaaa musisz koniecznie wpaść do krakowa i trochę mną potrząsnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana_6
Zgniotka,nie martw sie, do mnie tez nie wroci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruzgotana nie pamiętam czy pytałam ile masz lat? pewnie jesteś młodziutka i jeszcze znajdziesz kogoś wartościowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MÓJ tez ma mnie w dup,,e,zaczął chleć wóde,takie wieści mnie doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz wasi się zapijają z tęsknoty, zmieniają swoje zachowanie bo ciągle kochają, to dobry znak;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotka jak może zapijać się z tęsknoty jak ma przy sobie młodą du...e,widocznie jej to nie przeszkadza,nie gada mu za uszami a robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana_6
Mam 21 lat zgniotko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiąc i tydzień
mnie zostawił dokładnie miesiąc i tydzień temu:/ chciaż w sumie cały czas mi wmawiał że się zastanawia że on nie wie ostateczna decyzja zapadła tydzień temu:/ cały czas staram sie go totalnie wykreślić z mojego życia ale cholera tej głupiej nadziei że może wróci nie da sie niestety pozbyć:/ a najgorsze jest to że teraz to już sama nie wiem czy bym chciała żebysmy się zeszli... chyba zbyt mocno się na nim zawiodłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgniotko ja bardzo chętnie bym wpadła do Krakowa ale najlepiej odrazu na jakiś weekend, tylko czekam aż któraś z dziewczyn tutaj zdecyduje się ze mną jechac, bo w kilka raźniej i nocleg tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,czytam książke i jest takie zdanie------Czy można kochać kogoś ,kto nas nie kocha?.Można......To chyba o nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie chciał wrócić 3 razy, 3 razy go przyjęłam, teraz jest 4-ty raz i leje na jego podchody bo od kilku lat jestem w szczęśliwym związku. dodam że za każdym razem to on mnie rzucał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze dziewczyny. znam Wasze historie, oni Was kochają i prędzej czy później do Was wrócą.. wyszaleją się / przemyślą / zatęsknią. zobaczycie, że za kilka miesięcy przyznacie mi rację:) kochają Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie pomyślałam, że ja jestem takim odmieńcem nie pasującym tu;d powinnam raczej być na forum jak wyleczyć złamane serce a nie czy wróci do ciebie ex bo w mojej sytuacji to jest jasne;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×