Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozdrażniona taka

ciąża i e. coli

Polecane posty

Gość rozdrażniona taka

hej dziewczyny! Czy któraś z was walczyła z coli w ciąży? Jak wygląda leczenie? Czy ta bakteria może zaszkodzić ciąży, płodowi? Czy leczenie jej wpływa na płód? Proszę pocieszcie mnie bo ja się załamałam tym że ją mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrażniona taka
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mialam dosyc czesto ta bakterie w ciazy, pierwszy raz wykryta ja jak bylam w 11 tc, leczylam dopochwowo - na przemian macmirror( nie wiem czy tak sie pisze) i laktovaginal, na chwile pomoglo. W 14 tc zlozyli mi szew na szyjke macicy i tez bakteria sie pojawila - dostalam antybiotyk w kroplowce w szpitalu. I potem byl spokoj. Ale musialam robic posiew co miesiac i kontrolowac to. Jesli pojawialy sie sladowe ilosci od razu laktovaginal i macmirror. No i zero kapieli w wannie tylko prysznic. I ograniczylam slodycze bo e-coli lubi:)pilam duzo soku z zurawiny i kefirow jak dotad mam spokoj. Jesli chodzi o zagrozenie dla dziecka to owszem jest - gdy nie jest wykryta wczesniej i porod nastapi naturalnie wtedy dziecko w momencie przechodzenia przez kanal lapie ja i konsekwencja moze byc np.zapalenie pluc. I powoduje tez rozwieranie sie szyji macicy, u mnie wlasnie ta bakteria spowodowala przedwczesny porod w 23 t, bo moj "lekarz"konowal nie skierowal mnie wcale na badanie czystosci pochwy i stalo sie jak sie stalo. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no i teraz corcia urodzila sie zdrowa mimo tego ze walczylam z coli i bralam antybiotyk pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrażniona taka
a co jeśli ta zmora została wykryta w pierwszym trymestrze? Też antybiotyk się podaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, lepiej wczesniej jak póżniej, ja pierwsze raz mialam wykryta w I trymestrze i mialam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarpoma
moje dziecko po porodzie tez miało ta bakterie w moczu-po mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdrażniona taka
troche się przestraszyłam, może nawet nie trochę tylko bardzo. Poczynilśmy starania a potem wykonałam rutynowo kontrolny mocz i zobaczyłam katastroficzne wyniki. Posiew i jest sprawca. Czekam do dnia @ żeby wiedzieć czy nasze starania przyniosły efekty ale załamałam sie ta bakterią. Sadziłam że antybiotyków w I trymestrze się nie bierze bo mają straszliwy wpływ na płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×