Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość edek123

moja dziewczyna ma załamanie nerwowe

Polecane posty

Gość edek123

zwolnili ją z pracy, zawaliła na uczelni i teraz ma załamanie :( mówi, ze nic jej w życiu nie wyszło, wszystko zatraciła i najlepiej to to życie by zakonczyła :o nie chce też żebym do niej przyjechał, mówi zebym odszedł bo będę się z nią tylko męczył i cierpiał :o jak mam z nią rozawiac, co powinienem zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiechnięta
pojedz do niej zapakuje do samochodu lub innego środka transportu i zawieś do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalalal
nie rozmawiaj. bądź przy niej. podejdź i przytul i powiedz jak ją bardzo kochasz. niech wie, że ma w Tobie wsparcie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
trwa to ze trzy tygodnie, ale dzisiaj to jakieś apogeum, boje się, zeby sobie czegoś nie zrobiła :o mówi, że chce ze mną zerwać, bo nie chce mnie ciągnąć na dno, nie chce, chce sama stawiać czoło problemom, innymi słowy zamyka się w sobie :o a że ma we mnie wsparcie to chyba wie, ale ja nie wiem jak rozegrać temat, pierwszy raz jej się tak zdarzyło i nie wiem co o tym myślec :oco ja mam zrobić, jak jej pomóc? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
rodzina nie wie o tych problemach i wiedzieć nie moze, bo wtedy to by dopiero bigos byl :o a przyjaciół ona w zasadzie nie ma, conajwyżej znajomych i to z pracy :o Jak jej pomóc :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
ja już to wszystko proponowałem, robiłem, jade dzisiaj do niej ale nie wiem jak to rozegrać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
a jak będzie upierała się, że chce odejsc ode mnie i samej sobie z problemami radzic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
samotnosci. Bycie namolnym w tym przypadku to nie jest dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
no własnie, przeciez nie zostawie jej teraz samej, mimo iz ona tego chce ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyprzedz ją i sam ją rzuc
pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
nikt? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
ja Ci juz napisalam. Ale widocznie Ty nie przyjmujesz tego do wiadomosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
ale jak samotności, skoro ona na skraju depresji jest :o nie znam sie na psychologii, ale wydaje mi się, że najgorsze co wtedy mozna zrobić, to zostawic taką osobę samą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
ja sie na psychologii tez nie znam. Ale z doswiadczenia wiem, ze samotnosc to nic zlego. I czasem jej potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
wtedy jak jestes o krok od połknięcia flaszki tabletek nasennych?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
To Ty tak sadzisz... demonizujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
co ty wiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
Ty tez nie wiesz za wiele o tym co siedzi w jej duszy i ciele. A ja jak pisalam wiem z doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
i nie pisze do Ciebie "ty"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edek123
jak mi pokażesz regulę gramatyczną, że zaimki osobowe piszemy wielkimi literami to pogadamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy czasami potrzebuje
to nie wynika z zadnej reguly gramatycznej ;) Ale jak tego ktos nie rozumie to szkoda slow na tlumaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaimki osobowe...
Zasady pisowni zaimków (osobowych i dzierżawczych) są takie same i w korespondencji tradycyjnej, i w internecie (także w SMS-ach). Powinniśmy więc pisać: „Myślę o Tobie”, „Chcę Cię zapytać...”, „Odpowiem Wam jutro”, „Twój pomysł mi się nie podoba”. Wątpliwości co do pisowni omawianych zaimków mają zapewne związek z tym, że grzeczność językowa się demokratyzuje i upraszcza. Mówimy i piszemy szybko, stąd piszącemu w szybkim tempie na klawiaturze komputera wygodniej jest nie używać klawisza shift. Być może w przyszłości wskazane zasady się zmienią. Na razie ze względów grzecznościowych adresata każdego komunikatu, niezależnie od medium, należy zapisać wielką literą. — Małgorzata Marcjanik, prof., Uniwersytet Warszawski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyla anchela
uwaga !!! laski właśnie się dowiedziałam że nawet zwykłe tabletki antykoncepcyjne mają także działanie poronne o czym się z przyczyn marketingowych nie mówi, nie wierzycie to wpiszcie to w wyszukiwarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIEM CO MÓWIE WIEC ZAUFAJ
HEJ LUDZIE, MAM WAM COŚ DO POWIEDZENIA: BÓG KOCHA WAS TAK, JAK NIKT NIGDY NIE BĘDZIE WAS KOCHAŁ, JEGO MIŁOŚĆ TO NAJLEPSZE CO WAM SIĘ MOGŁO PRZYTRAFIĆ CHOĆ MOŻE NIENAWIDZICIE SWOJEGO ŻYCIA, ALE UWIERZCIE, TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z NIM, ON JEST DOSKONAŁY I JEGO MIŁOŚĆ TEŻ, JEŚLI JESTEŚ DALEKO OD JEZUSA, WRÓĆ, JESZCZE WSZYSTKO SIĘ DA POUKŁADAĆ, UWIERZ W CUD, ODDAJ WSZYSTKO BOGU !! JA GO DOŚWIADCZYŁAM OSOBIŚCIE, JEZUS CZEKA, ZAWSZE CIĘ KOCHAŁ, NIGDY NIE PRZESTAŁ, ROZUMIESZ? NIGDY !! JEGO MIŁOŚĆ DA RADĘ ZNISZCZYĆ CAŁY TWÓJ BÓL chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Może to nie będzie dokładnie to o co prosiłeś lecz będzie to najlepsza możliwa aktualnie dostępna dla Ciebie opcja a może i coś lepszego niż „zamawiałeś”. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to na serio, dzięki spowiedzi możecie dosłownie wykasować te wszystkie złe rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkrycie prawdy o sobie to był mój cel od wielu lat. Przeszedłem już wiele załamań nerwowych, ale nigdy nie znalazłem terapeuty, przyjaciela, czy nawet osoby w rodzinie, która faktycznie by mnie wysłuchała i naprowadziła na właściwe rozwiązania. To wiecznie był mój problem. Z polecenia otrzymałem kontakt do Jacka Adamusa (to jego wizytówka multimedialna www.hippocomos.pl ). Pojechałem, rozmawiałem wiele, wiele godzin z mistrzem i zacząłem nadawać na innych falach. Jeżdżę od czasu do czasu na urlop połączony z cyklem wykładów do wsi Radęcin i lepszych wakacji sobie po prostu nie wyobrażam. To jedyny człowiek w moim życiu, z którym nie bałem się rozmawiać o najgłębszych problemach. Mocno indywidualne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×