Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lounge

pomożecie? kryjący podkład do cery tłustej/mieszanej.

Polecane posty

Witam, potrzebuję waszej fachowej pomocy :-) mam cerę mieszaną, problematyczną, niejednokrotnie z wypryskami itd. Generalnie nie jest najładniejsza. Do tej pory używałam podkładu Loreal Ideal Balance. Nie wysuszał mi skóry ani nadmiernie jej nie przetłuszczał (to mnie najbardziej przeraża), no i przede wszystkim dobrze krył wszelkie nierówności koloru/faktury skóry. No ale już nie mogę go nigdzie znaleźć i tu potrzebuję waszej rady. Znacie podkład o podobnych właściwościach? Proszę o propozycje, bo niedługo nie będę w stanie wyjść z domu, jak mi się obecny podkład skończy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhukl
ja też go używałam i bardzo mi odpowiadał teraz kombinuję-zimą vichy dermablend plus matujący puder z tej serii, latem mineralny loreala (nie jestem w 100% zadowolona) z clinic jest podkład o podobnych właściwościach używam ostatnio ale zapomniałam nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmetyki.....
ja jestem zadowolona z fluidu clinique superfit makeup - mam tez mieszana cere. Mam jeszcze puder prasowany L'oreal true match, ktory jest tak na wszelki wypadek do ewentualnego zmatowienia skory w ciagu dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> kosmetyki... - właśnie tak wczoraj po sieci grzebałam i mnie ten superfit zainteresował. rzeczywiście jest lekki i nie tworzy skorupy? no i czy dobrze kryje? ja mam raczej jasną skórę, a jak patrzyłam w sieci na ich próbnik, to między "porcelain" a "neutral" jest spora różnica, a ja jestem właśnie gdzieś pomiędzy... tak myślę przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy ile zamierzasz przeznaczyć na ten cel. SUper jest podkład Clicque aleto wydatek ok 100 zł Lun z serii najtańszych Dr Irena Eris za ok 12 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak myślałam 60-70 zł. na allegro clinique można upolować za ok. 60 właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysiaborsuczka
Hej, ja używam Lirene - matujący, w odcieniu naturalnym... Płacę za niego około 14 złotych i jest naprawdę fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście używam vichy dermablend, który ma głównie za zadanie zakryć wszelakie zaczerwienienia, przebarwienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy vichy dermablend jest beztłuszczowy? koniecznie muszę mieć podkład oil-free bo w przeciwnym razie bym się świeciła jak choinka w święta :-) a możesz mi podać przybliżoną cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją skórę kosmetyki Vichy pardzo podrażnia. Po nałożęniu kremu lub podkładu czuję pieczenie i skóra jest czerwona oczywiście przechodzi po godzinie i jest ok. Kosmetyki dobre ale naszpikowane chemią na maxa. Zanim wydasz na coś 60-100 zł weź próbkę i sprawdź czy Ci pasuje, jak skóra reaguje i czy ten podkład ładnie wygląda na twarzy czy nie twarzy maski. Ja w ten sposób dobrałam dla siebie dwa podkłady Under Twenty marki Eris i Lasting Perpofmance Firmy MaxFaktor. Suepr jest Clinique ale jest drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufkaa
mam podobną skórę i używam Superstay Silky z Maybelline, dla mnie jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego podkładu z Vichy to ja gorąco polecam :) jest on korygujący, przeznaczony dla osób właśnie ze śladami po trądziku, wypryskami itp. A cena ok. 70-80zł. Ja zamawiam go z internetowej apteki i płacę 73zł :) wcześniej używałam Vichy Normaderm, ale nie podobało mi się. Miał matowac, ale po jakimś czasie i tak świeciłam, no i nie zakrywał przebarwień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz podkładu używam pudru sypkiego do zmatowienia aby wchłaniał nadmiar wydzielanego sebum. Ponadto w ciągu dnia uzywam chustechek higienicznych i delikatnie odciskam je na twarzy aby wchonęły sebum. Są na rynku również bibułki matujące. Tłuszcz ktury nei zostanie usunięty wysycha na skórze zatykając pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecammm
revlon colorstay with softflex - swietnie matuje i kryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyło się na tym, że zamówiłam próbkę Clinique, żeby go najpierw przetestować. właśnie nałożyłam go na twarz. jest rzeczywiście superlekki i świetnie 'stapia się' ze skórą. kolor pasuje mi idealnie (neutral) bo jestem dosyć blada. co do właściwości kryjących - nie są idealne. Loreal Ideal Balance krył lepiej, ale Clinique jest duuuużo lżejszy i wygląda naturalniej. zobaczymy co będzie za kilka godzin :-) dzięki wszystkim za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fjflohg
Spróbuj cliniqu superbalance (jakos tak) do skóry mieszanej ja też używalam kiedyś ideal balance loreala i ten jest chyba najlepszym jaki przetestowałam, krycie zadowalające, nie podkreśla porów, fajny odradzam vichy dermablend, nmam cerę mieszaną i po prostu zniej spływa, gęsty, zatyka pory, może dobry ale na wielkie mrozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×