Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2237

kobiety z kafe szukają tu

Polecane posty

Gość 2237

faceta , zdrady , romansu lub związku oraz seksu , ewentualnie finansisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja cos dopisze...
Szukają tu normalnych ludzi, z którymi mogą popisać, wyżalić się, poznać itd. Niczego więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokio Ice
A jeszcze ewentualniej, cierpia na bezsennosc .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Czują się samotni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzenia ze nie
tylko one maja takie kretynskie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Można czuć się samotnym, będąc w związku. Kiedy jest sięsamym, trudno to znieść. Zauważ, że tematy są głównie wynikiem poczucia odosobnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajaca_Zoneczka
tak ja siedze od jakiegos czasu na kafe bo jestem strasznie samotna siedze w domu sama z dzieckiem nie mam nikogo z kim moglabym pogadac....bo na wlasnym mezu to juz w niczym nie moge polegacc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo wynikiem
braku szarych komorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukacj sobie
cudzego i po klopocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam ________
nikogo nie szukam na kafe, tylko ubolewam , ze kogos zgubilam .Stanowczo to za dlugo juz trwa i trza w realnym zyciu poszukac novum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bkobitki z kafe
szukają okazji na wzięcie w stolec gdyż kiedy biorą w stolec mogą czuć się wiecznymi dziewicami bo stolec jest ciągle świeży czyli tak jakby błona dziewicza im odrastała. One już tak mają pokopane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajaca_Zoneczka
Henin tak ja kota dostaje chce rozmawiac smiac sie anie ma zkim .....mam dziecko ktore jeszcze samo nie mowie a pozatym przebywajac z dzieckiem 24 h na dobe 7 dni w tyg od urodzenia to mozna miec dosc wlasnego dziecka.... pozatym lubie spiewac...pospiewam sobie czasem ...a tak to co innego...obowiazki swoje wypelnim jao zona posprzatane ugotowane wyprane .....a ja smutna...maz wroci i bedzie monotonnia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo przeciez opiekunka
do dziecka to symbol szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Kochajaca_Zoneczka, zauważ, że sama z tym tu nie jesteś. Natomiast trzeba przyznać, że takie forum jest nowoczesną metodą radzenia sobie z samotnością. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nowoczesna a
kretynska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kochajaca_Zoneczka: Właściwie to ciekawy jestem czego w sumie oczekujesz od swojego męża,jakie masz wymagania wobec niego?Co ma przyjść z pracy i zatańczyć kankana a na drugi dzień makarenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajaca_Zoneczka
nie, ma zatańczyć sambę, a potem mambę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Drogi "NO NAME". Wątpię, by była to nowoczesna "kretyńska" forma. Nadrzędność człowieka, jako istoty nad innymi istotami polega na tym, że umie się komunikować na wilu różnych płaszczyznach i próbuje wyszukać ich jak najwięcej. Uważamy (jako społeczność naukowa załużmy) np. delfiny za bardzo inteligentne tylko dlatego, że umieją wydawać parę dźwięków i dzięki temu porozumiewać się ze sobą. A ty opisujesz stworzenie tak zaawansowanej techniki komunikacji za kretyństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Kochająca _Zoneczka, Coś wydaje mi się, że monotonia Cię dręczy. A metod na to jest mnóstwo. Daj swój nowy temat na forum, bo nie chcę być jedyną opinią. Natomiast wracając do wątka głównego - czy nie czujesz się sama ze swoim dzieckiem? I czy on przypadkiem tak się nie zapracował (byście mieli na chleb), że zapomniał, co to bycie razem i że "nie samym chlebem żyje człowiek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Drogi "NO NAME" Najpierw napisz to, co ja piszę, w tym samym tempie i jeszcze przemyśl po drodze, co piszesz, a potem wal śmiało swoje uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Henin
Drogi "NO NAME" Trudno z Tobą polemizować. Szczególnie, że zboczyłeś z kursu (chodzi o temat). Natomiast konfrontuj się ze mną, proszę bardzo. Lecz dlaczego Ci na tym zależy, czyż byś odczuwał emocje, pisząc skromne w inteligencję odpowiedzi? Odczuwasz emocje, pisząc na tym "kretyńskim" forum? No to jeśli Ty odczuwasz tu emocje, to wczuj się w emocje autora tematu. Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×