Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość woll

Przeczytalam email - moj maz umawia sie z kumplem na dziwki w agencji przy okazji wyjazdu.. Co mam zrobic? Czy to zdrada? Jestem atrakcyjna kobieta, to nasze drugie malzenstwa, kochamy sie oboje jak szaleni i..nagle taki szok..CZEMU? CO ROBIC? CZY TO DLA FACETA ZDRADA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla faceta to raczej
rozrywka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiee
to tylko dowód miłości:(żal mi Cię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOLL
NIE, TO PLAN NA SERIO, WLAMALAM SIE NA KONTO EMAIL I STAD WIEM ...cO ROBIC? ROZWALIC CALE ZYCIE CZY PUSCIC GO NA TE DZIWKI I ZAPOMNIEC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwół mu
może się czegoś nowego nauczy. Ale profilaktycznie przez miesiąc się nie bzykajcie bo możesz jakieś choróbsko złapać od niego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna jesteś? I chcesz żeby ci prezent przywiózł z wycieczki? Hiv albo coś innego? prowokacja, bo chyba takie głupie baby nie istnieją.W głowie sie nie mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małao ze zdrada ale w dodatku
za wasze wspolne pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woll
przedsiebiorcza to jestem bo znam jego kumpla erotomana cholernego..od razu widzaialam ze bedzie planowal dziwki i oczywiscie sie nie pomylilam.moze facetowi "nie wypada" odmowic jak kumpel ciagnie do agencji na panienki?wiem ze mnie kocha i dobrze nam jest razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vacoss
a co to za problem jak se pobzyka na boku sex w agencji to jak zakupy w auchan idziesz,bierzesz,płacisz,wychodzisz wkurwiony że znów towar nie spełnił oczekiwań :O ale piliła potrzeba to brałeś co było ot cała historia a co do bonusa typu HIV HPV itp to bym nie przesadzał dziwki dbają o higiene dużo bardziej niż niejedna żona czy dziewczyna pozdrawlaju 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehuan
dowiesz sie jak sobie zamowisz chlopczyka i popieprzycie sie za kase, a potem powiesz malzonkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poje... jesteś to dowód wielkiej miłości do ciebie ,kobieto nie pisz takich pierdołów żal mi ciebie a on to frajer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567.......
po powrocie zapytaj się jak było w burdelu ?.....czy panienki spełniły jego oczekiwania ? możesz dodać że z koleżanką macie zamiar zamówić sobie dwóch dorodnych samców na ekstra sex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lion Oldwitch
Oczywiście, że sex z prostytutką nie jest zdradą. Wyobraź sobie że mąż idzie np. do masażystki na masaż pleców które go bolą. Czy to zdrada ? Tu idzie dajmy na to na masaż penisa ustami żeby rozładować drzemiące w nim napięcie i naturalną dla samców potrzebę poligamii. To chyba lepiej niżby miał kochankę ? Poucz go o odpowiednim zabezpieczeniu, prostytutki mogą mieć np. grzybice, lub jakieś weneryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważaj żeby ci syfa nie przyniósł do domu... Ja to bym się chyba zżygała jakbym wiedziała, że przed seksem ze mną spał z jakąś brudną dziwką!!! Fuj! Ja bym nie darowała! A w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokop
Sex z dziwką w adencji to nie jest zdrada bo to w końcu dziwka a dziwka to ku..wa a nie kobieta więc na pewno to nie zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, że tylko panowie twierdzą, że to nie jest zdrada... A co na to kobietki bo to w końcu je zdradzacie albo i nie zdradzacie. Ja jestem na tak! To jest zdrada bo co za różnica czy idzie sie pieprzyć z dziwką czy z czymś innym. A seks z psem to nie zdrada?? Poniżające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prokop i Mieszczuszka a WY jesteście ludzmi??? Byliscie kiedyś w agencji? widzieliście dziewczyny ktore tam pracują?? Zapewne jesteście jakimiś zakompleksionymi przeciętniaczkami , ktorych przez 7 papierkow nikt by nie chciał, a Tym NieLudziom z agencji jeszcze płacą za towarzystwo- TU WAS BOLI???? Zal mi Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zumbatumba
po co płacić za seks w agencji, jak można się na niego umówić za darmo w sieci? Wystarczy wejść na pierwszy lepszy portal randkowy - chociażby http://www.sexpartnerklub.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa myślę, że ciebie boli, że przez to, że trzymamy swoich facetów przy swoim tyłku tracisz klientów! Po co płacić dziwce za seks jak się ma go udany z własną żoną/dziewczyną. Ha kobiety nie z agencji też potrafią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za darmo w sieci... no właśnie!!! czy nie większymi kooorwami są te "za darmo w sieci"?? czy one robią badania? czy chodzą regularnie do ginekologa? czy dbają o siebie tak jak prostytutki? zapewne nie- bo badania kosztują, prywatny ginekolog również, solarium, balsamy, exkluzywna bielizna rownież... czy one biorą prysznic 5 razy dziennie? Nie- bo ich nie stać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszczuszka nie jestem prostytutką- strzeliłaś jak kulą w płot. I tu nie chodzi o "umiejętności" Nie wiem o co, ale zapewniam Cię ze KAZDY facet choc raz był w agencji. Twoj potencjalny mężuś pewnie nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopalak
Żenada!!Sex pozamałżeński,nieważne z kim-z dziwką,psem,kotem czy własną babcią to właśnie zdrada!!Bo robimy coś z inną osobą niż własna żona czy mąż!!Skoro twierdzisz,że mąż Cię kocha to po cholere chce bzykać jakąś dziwkę??Zastanów się czy trafiłaś na odpowiedniego faceta!!Powiedz mu ,że wiesz i najlepiej wywal sukinsyna z własnego życia!!A jak chcesz wiedzieć jak to jest i czy to jest zdrada to weź sobie męską dziwkę a potem podziel się wiadomością z "kochającym "mężusiem!!!!!!!Podziwiam za głupotę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie by to bardzo zabolalo.Pomyslalabym ze to ja nie spelniam jego oczekwian i on musi korzystac z uslug takiej pani.Mialabym obrzydzenie,nie umialabym go dotknac nie mwoiac o czyms wiecej,caly czas myslalabym ze za pare dni czy tygodni bedzie to z dzi*** robil. Na twoim miejscu porozmawialabym z nim i zapytalam o powod.Spokojna rozmwoa moze wiele wjasnic co z tego ze mowisz ze sie kochacie,kochajacy ludzie ciesza sie soba,a jemu widcoznei czegos brakuje. Na dodatek wydaje wasze wspolne pieniadze Moze on tez jest erotomanem albo lubie inny rodzaj zabaw w lozku a Tobie nie chce tego powiedziec. Dla mnei facet,sorki za to stwierdzenie,ktory umaiwa sie z dzi*** majac zone to facet bez zadnych zasad moralnych i etycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jopalak-->popieram w 100% Purpurowa nie jesteś a wiesz o nich niby więcej niż one same siebie. Nie mam męża ale wiem że jakby mi coś takiego zrobił to bez skrupułów bym spakowała i wysłała za drzwi! I tyle w tym temacie bo zdania nie zmienię nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
ze na jakims topiku pisałas ze byłas prostytutką. Owszem widziałam panny z agencji, sa rózne ale nie zadne cuda:) Jesli ktos chce tyłkiem zarabiac niech zarabia. Jak ktos nie szanuje swojego ciała jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa łza pamietam
oczywiście , ze to zdrada, powiedz męzusiowi, ze tez wybierasz sie na bal z panem do towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze wierny
Jak to dobrze że wieczności w raju nie będziemy dzielić z tymi plugawymi istotami jakimi są prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze wierny
Prawdziwy człowiek często musi przejść gehennę ale się dla brudnej kasy nie splugawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×