Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość cmooooooook
Normalnie patrzący nie generalizuj!!To,że Ty jesteś typem "zdradzającego"nie oznacza od razu,że wszyscy faceci są tacy sami!!To tak jakby napisać,że ja lubię Fantę i wszystkie kobiety też ja lubią!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
Normalnie patrzący... jak to? Oczywiście, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Czy ja z tym dyskutuję? Nie mam nawet pomysłu, gdzie widzisz jakiś brak logiki w mojej wypowiedzi. Z czym się nie zgadzasz? Z moim przekonaniem, że mężczyźni też chcą czuć się jedynymi? Tego mnie oni nauczyli, to nie mój pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopalak
Purpurowa Łzo!!Nasza dyskusja niepotrzebnie zeszła w nieodpowiednim kierunku!Zakopmy "topór wojenny"i powiedz mi,co doradziłabyś autorce topiku??Moje zdanie znasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
Oł lol, to nie było do mnie. Przepraszam. :) Cmoooook: ja też lubię Fantę. Skoro jesteśmy już dwie to najlepszy dowód, że wszystkie kobiety ją lubią. :] Idę dopisać to do wikipedii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmooooooook
Kobieto podobna!!Twoje stwierdzenie o fancie może sprawić,że moje poglądy o niegeneralizowaniu mężczyzn legną w gruzach!:)nie rób mi tego")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz sama
Sluchajcie- moj chlopak,z ktorym jestem teraz juz 2 drugi rok rowniez byl w agencji i uprawial seks z prostytutka!! Zrobil to dwa razy !! Powiedzial mi,ze dwa razy,a moze bylo wiecej ? Nie moge o tym zapomniec,boli mnie to bardzo :(:( Najgorsze,ze dowiedzialam sie ,gdy juz mnie rozdziewiczyl...Gdybym dowiedziala sie wczesniej nigdy bym tego nie zrobila ::):) Co myslicie o tym ? On ma dopiero 25 lat... !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
No dobrze... w takim razie załóżmy, że Jopalak woli Colę, a Purpurowa Sprite'a. Dzięki temu 50% dla Fanty, 25% dla Coli i 25% dla Sprite'a, generalizowaniu mówimy STOP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz sama
Purpurowa Lzo- a jak zachowuja sie zazwyczaj tacy mlodzi mezczyzni, jak w moim wypadku ? Co wogole sadzisz na temat mojego przypadku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
Do Nie wiem już sama. Nie przejmuj się tym. Dlaczego ię to męczy? To było dawno, jak mniemam - kiedy z nim nie byłaś, pewnie nawet Cię nie znał. Jakie to ma znaczenie? To jakbyś miała do niego pretensje, że miał inne dziewczyny przed Tobą. Jest taka zasada, że nie wolno robić wyrzutów z powodu przeszłości. Ja bym się tego trzymała... Zresztą wybrał Ciebie, kocha Cię i z pewnością docenia. Zatem - nie myśl o tym, bo to zupełnie niepotrzebne. A poza tym - co to są dwa razy? To mogły być dwa wypady, żeby rozweselić kumpla, który pocieszenia potrzebował. Może to i niezbyt chlubne, ale nieistotne - tak czy siak 2 razy to mało. Żaden prostytutkoholik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Masz rację że dzisiaj kobiety są wyzwolone i nowoczesne potrafia założyc modną sexsowna bieliznę,Wszystko to prawda ale wielu meżczyzn mosi isc do agencji ponieważ nie każda żona po kilku albo kilkunastu latach małżenstwa ma jeszcze na to checNie mam myslenia starej babci a doswiadczenia nie mam przyznaję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle ludzie się koorwia :o :o :( pójdą do piekła!!!!w Biblii pisze ze sex jest po ślubie, Łza może mieć znów męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopalak
Kurcze,ja też lubię Fantę...Ale dla dobra sprawy mogę przerzucić się na sok pomarańczowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do purpurowa
To moj ostatni post w tym temacie. Purpurowa bedzie sie bronic do upadlego, coz taka jej rola. No bo kto sam sobie plulby w twarz. Nie jest latwo przyznac sie do tego, ze jest sie slabym. Mialas ciezkie zycie??Ja tez. Zyje ci sie teraz dobrze??Mi tez. Nie martwie sie o pieniadze,mam kochanego faceta, skonczylam 2 kierunki studiow, mam fajna prace. Ty tez??Milo,tylko, ze ja mam jeszcze godnosc. Ty ja stracilas. I nie wazne, ile lat juz nie jestes "w zawodzie". Prostytutka jest dla mnie jak alkoholik- zawsze bedzie zyc z pietnem, ze nia byla. Prawda jest taka,ze w zyciu wszystko mozna kupic lub zdobyc. A godnosci i szacunku nie. Sa inne drogi na podniesienie sie z bagna. Nie trzeba sie sprzedawac. Poprostu inne rozwiazania wymagaja odwagi i cierpliwosci. Jak juz pisalam-poddalas sie, wybralas najlatwiejsza droge. Oby twoj maz i w przyszlosci twoje dzieci ci tego nie wypomnialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
To już przesądza sprawę chyba :> Cmoooook musi zmienić swoje podejście do uogólniania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mnie oceniac i radzic autorce topiku ja mam bardzo radykalne poglady jeśli chodzi o sex może zaproponowałabym trojkącik z dziewczyną z agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmooooooook
To dla mnie zbyt bolesne!!:)Chyba jestem nie z tej bajki:)Czy wyidealizowany obraz świata to zbrodnia?:)Ale tak na poważnie kto się ze mną zgodzi,że nie każdy facet musi zdradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Jopalak tak słyszałem o męskich dziwkach a co korzystałas chyba tak żal mi twojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem juz sama
Wlasnie znamy sie 4 lata.Kontakt odnowil sie po dwoch latach. 2 lata nie utrzymywalismy zatem kontaktu. ... Mimo wszystko jestem z nim w zwiazku na odleglosc i co prawda widujemy sie co 3 tygodnie,ale dla mnie to i tak dlugo. Zabolalo mnie to,ze powiedzial mi to po czasie,poczulam sie oszukana i dlatego zaczelam grzebac w jego przeszlosci :( Masz rację, to bylo juz. A co bedzie ,gdy kiedys jeszcze to zrobi ?Ciesze sie chwila,poki co. Jego koledzy maja na niego negatywny wplyw,wydaje mi się,że to przez nich tam byl wogle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopalak
Wzruszające Sprit on,a co powiesz na to,że mój facet przynajmniej ma jakieś doświadczenie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Myslę że to kobiety w dzisiejszych czasach bardziej się puszczają ponieważ są niezależne bardziej niż kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jopalak
Purpurowa,co oznacza wg Ciebie pojęcie "radykalne poglądy"??Bo na tyle na ile ja jestem zorientowana w definicjach to chyba użycie tego właśnie stwierdzenia w Twojej wypowiedzi jest nie bardzo na miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa nic do ciebie nie mam, ale czytałam twoje wypowiedzi w temacie o seksie za kasę:O Jechałaś tam po jakiejś dziewczynie tylko dlatego, że nie pracowała jak ty na godzinki i nie spotykała się z wieloma mężczyznami. Myślę że ktoś tu słusznie napisał o tym, że sprowadzasz żony do tych gorszych, na tamtym temacie robiłaś to samo z dziewczynami będącymi w układach. Chyba jednak musisz mieć kompleksy z powodu poprzedniego zawodu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie patrzący
cmooooooooku po pierwsze nikogo nigdy nie zdradziłem bo nie było kogo chciałem tylko wam drogie panie otworzyć oczy musicie to zaakceptować czy chcecie tego czy nie że prostytucja to najstarszy zawód świata i dopóki będzie on istniał (świat) faceci będą chodzić na dziwki a argument z fantą jest b słaby Kobieto podobna poszukaj w internecie co nieco o cytacie z białym i czarnym to może zrozumiesz po co go podałem a co do postawionego pytania na początku to tak uważam że to zdrada i wcale nie bronie dziwek ani facetów do nich chodzących poprostu drażni mnie takie obrzucanie błotem w ciemno bo dziwka typowa podwójna moralność chrzescijańska polacy opanowali ją do perfekcji zwłaszcza w internecie to tyle w temacie tępe babska :O już wiem czemu jestem sam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
Cmooooook: nie szlochaj, dziewczę! Ja się z Tobą zgodzę. Znam takich, którzy zdradą się po prostu brzydzą. Co nie zmienia faktu, że nigdy nie wiadomo... ;) Sama nie toleruję zdrady, a nie wiem, jakbym się zachowała gdyby coś tam coś tam. :) Jednak to takie gdybanie. Gdyby babcia miała brodę, to by była dziadkiem, więc... :P Sama już nie wiem: nie przejmuj się, tylko skup na relacji. Dlaczego niby miałby tam chodzić, skoro jest z Tobą? Przecież jest Twoim partnerem z własnego wyboru. Z pewnością mu na Tobie zależy. Nie martw się... myślę, że agencja to dla chłopaków agencyjnie niedoświadczonych to zupełna ostateczność. Nie przejmuj się tym w ogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do purpurowa
A i przypomniala mi sie historia sprzed paru lat,z mojej miejscowosci,moze ktos o niej slyszal. Babka byla "elegancka dama do towarzystwa", bogaci panowie,potrzebowali rozrywki. Ona poznala swojego przyszlego meza, wiedzial kim ona jest. Odeszla z "zawodu", pobrali sie, dzieki jej kontaktom otworzyli firme, oboje nia zarzadzali, mieli pieniadze, potem dzieci. Pewnego dnia ona znalazla go na drzewie przed domem. Zostawil list. Nigdy nie pogodzil sie z tym, ze wzbogacili sie na tym, ze byla kim byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta podobna
Rozumiem po co go podałeś, skoro był do cmooook. Nie trzymało się to kupy w odniesieniu do mnie - stąd brak zrozumienia. Nie napuszaj się tak, Normalnie patrzący :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja sądzę na temat młodych mężczyzn w agencji? Nie wiem- ja nie myslałam, wiele rzeczy robiłam mechanicznie, pamietam jednak dwoch kolegow- prawiczkow. Jeden był ze mną , drugi z koleżanką. Ten co był ze mną własnie dostał sie na studia- na podobny kierunek do mojego, dlugo rozmawialiśmy, zanim cokolwiek zrobiliśmy. Skonczyło sie na dwoch dotknieciach ustami w zabezpieczeniu. Co go bardzo zniesmaczyło, bo myslal ze troche pokozaczy.. Wiecej nie przyszedł, i podejrzewam ze juz nigdy nie ... Jesli Twoj chłopak przyznał Ci sie do dwoch razy, tzn. ze za pierwszym razem mu sie podoało, wrocil i moze wracać częściej.. Młody facet musi rozładowac emocje, traktuje sex w agencji jak spuszczenie z krzyza, i podejzewam ze jak znajdzie dziewczyne to ona bedzie zaspokajac jego ządze- tym bym sie nie martwiła. Gorzej z zonatymi- niewiadomo czego szukają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cmooooooook
Normalnie patrzący dlaczego myślisz,że jestes sam bo ty tak wybrałeś??A może to kobieta nie chciała z Tobą być jak Cię blizej poznała!!Zresztą nieważne ale wkurza mnie,że napisałeś tępe baby!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×