Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

tak są - chodzi o to, że babki robią się zrzędliwe i upierdliwe przy tym nie mając ochoty na sex? Bo jeśli nie o wygląd to ja już nie wiem. Może różnorodność jara panów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam jeden ciekawy przypadek, małżeństwo 12 lat, od 6 się nie kochają, dlatego bo ich syn o 6 lat chce spać z mamą u niego w pokoju, a mąż śpi sam w sypiali. Ojej! Co za masakra!!! Nie chciałabym takiej żonki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większość kobiet zachowuje się
jak dziwki więc nie ma się czym przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mówią, fajnie jest mieć damę w salonie i dziwkę w sypialni, coś w tym jest... :-) jeśli kobitka nie chcę to logiczne że facet szuka różnorodności w końcu ile może liczyć na renie rączkowską... Z drugiej strony patrząc na to , wolała bym żeby facet poszedł do burdelu i zaszalał z jakąś dziwką przynajmniej one są zdrowe niż z taka tirówką i ulicznicą które później choróbska roznoszą.. taka jest prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak są
Panie ciągniecie za język a ja nie jestem przeciwny kobietom .A dziwka też kobieta taka sama jak żona czy inna na ulicy . I nigdy nie traktuję żadnej z nich przedmiotowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Ja znam dziewczynę która jest z facetem 12 lat , Nie sa po slubie nie mają dzieci,Ona chce jednak miec dziecko ale on nie chce Jak to mozna wytłumaczyc,Ona ma 31 lat a on 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprit on cieszę się że jesteś.Przeczytałam dziś Twoje wczorajsze wypowiedzi i muszę Ci powiedzieć,że naprawdę fajny i wrażliwy z Ciebie chłopak!!Nie przejmuj się tym,że nie masz doświadczenia z kobietami,w końcu znajdzie się taka,która to doceni!!I mam tylko jedną małą prośbę-nie idź ze swoim pierwszym razem do burdelu!!!Potem będziesz czuł do siebie tylko niesmak!!Bo najfajniejsze w pierwszym razie jest to,że robisz to z kimś wyjątkowym,a Qrwa tym niestety nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak są
Napiszę że chodzę tylko do jednej bo ta mi odpowiada .Jakby tak można ją i moją żonę połączyć w jedną . Utopia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Myslisz ze dla męzczyzny to wazne Dla kobiety napewno ale wielu mężczyzn nie czeka na ta jedyna tak myslę,Jak maja okazję to korzystaja ,Fakt ja nie mam przekonania nie tylko do agencji ale także do przygodnego sexsu Dlatego będę mósial jednak poczekac na kobiete do której będę cos czuł,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicomte
Przyznam się że ja korzystałem... Może opowiem moją historię..Długo byłem prawiczkiem (23 lata). Miałem 1 dziewczynę , rozkochiwałem ją w sobie tylko dlatego by móc z nią uprawiać sex.. To był udawany związek (absolutnie nic do niej nie czułem oprócz pociągu seksualnego) miała (17) lat ja wtedy (20) planowałem sobie że bzyknę ją pare razy i rzuce (była dziewicą). Bardzo jej się podobałem , widać było że jej uczucia w stosunku do mnie są szczere i prawdziwe....Jednak po jakimś czasie coś do mnie dotarło, sumienie pie*dolnęło mnie po głowie i zakończyłem z nią znajomośc dla jej dobra(po 7 mies.)....Po prostu nie mogłem jej wykorzystać w tak perfidny sposób... Zostałem sam... Zaczęłem myśleć jak pozbyć się mego balastu w bardziej ludzki sposób , więc postanowiłem zrobić coś wbrew sobie - zacząłem chodzić na dyskoteki gdzie jest pełno łatwych panien które robią to dla sportu...Jednak totalnie nie trawiłem klimatu tych miejsc (lansu, tandety , "pustactwa") Widziałem jak wygląda sex w takich miejscach (wulgarne "kobiety" od którcyh jedzie wódą i jakimś innym syfem) ciasny kibelek - ewentualnie tylne siedzenie wozu...Gdy sobie to przemyślałem ogarnęło mnie obrzydzenie i zrezygnowałem z miłości w tych przybytkach..W tym czasie (21) lat znalazłem niezła pracę w handlu i poznałem mojego szefa (przyjaciela do dziś). Starałem się zapomnieć o kobietach - w czym Pani Renata Grabowska dzielnie mi pomagała ;). Któregoś dnia gadając z szefem wypłynął temat relacji damsko-męskich szczerze mówiąc spanikowałem bo miałem przecież 0 dośw. w sprawach sexu - a co najlepsze szef od razu spytał czy aby nie jestem prawiczkiem.. To był mój qmpel więc się przyznałem - o dziwo nie był jakoś zaskoczony - okazało się że sam miał kiedyś podobne problemy i polecił mi rozprawiczanie u pań które trudnią się tą profesją zawodowo. Poradził mi wybrać jakąś z dziewczyn z odloty.tv (z których sam korzystał często co mnie ogromnie zaskoczyło bo ma fajną żone i dzieci ,typowe szczęśliwe małżeństwo...) Dalej to już z górki - i muszę przyznać że moje rozprawiczanie było bardzo udane ( eeeh...będe do końca życia pamiętał te cudowne długie nogi i słodką buzię ;)- była o 2 lata młodsza ode mnie..) Oczywiście należy się przygotować odpowiednio - przede wszystkim dla prawiczka 2/h minimum i koniecznie trzeba uprzedzić wcześniej ( tel.) dziewczynę o czekającym ją zadaniu by nie było żadnego zdziwienia...Zapłaciłem za tą przyjemność w sumie 600zł (200zł dopłaciłem bo byłem pod wrażeniem jej podejścia i zaangażowania). Osobiście mogę z całym sercem polecić wizytę u dziewczyn dla facetów chcących przeżyć pierwszy raz . I niech nikt mi nie mówi że prostytutki są zaniedbane , zmanierowane itp. Trzeba tylko wiedzieć jak i gdzie ;) Potem odwiedziłem jeszcze pare innych pań (prywatki) Przed wizytą warto zasięgnąć opinii recenzji, na np. portalach specjalizujących się w tematyce (garsoniera.pl itd.) Możecie się teraz na mnie rzucić sępy..... Ps. Obecnie mam dziewczynę rok młodszą nic nie wie o moich przygodach - ( zresztą ona też świętą nie była ) ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Ta historia jest prawdziwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Pytam ponieważ niektórzy na kafeteri wyolbrzymiają, do bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooobbiekkkktyyywwnniiieee
jak poszedl do domu do qrwy z odltow i trafil na indywidualne ogloszenie to moze byc to prawda. jak by trafil na syfiasta domowke to by sie rozczarowal i by poczul kontakt ze zmanierowana dzifka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vicomte
spirit on - co tu takiego dziwnego? Co miałbym osiągnąć poprzez pisanie kłamstw? Napisałem to bo moje przeżycia mogą okazać się pomocne dla ludzi będącej w podobnej sytuacji, wahających się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Jeżeli tak to przepraszam cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vicomte - moim zdanie bredzisz troche. Nie fajniej jest przeżyć swój pierwszy raz z osobą, którą się kocha, z którą Cię coś łączy? Ja bym nie chciała mieć pierwszego razu z facetem z burdelu, którego kazda może mieć. Może kobiety inaczej podchodzą do tych rzeczy... A jeżeli się tego nie wstydzisz, to czemu nic nie powiedziałeś swojej dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak są - kochasz w ogóle swoją żonę? Nigdy nie masz wyrzutów sumienia, że przyprawiasz jej rogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Tylko nie korzystaj już z prostytutek teraz kiedy masz kobietę,Niewiem czy wiesz ale ci którzy korzystali z prostytutek często do nich wracaja, To jest jak hazard, Może to smieszne co piszę będąc prawiczkiem ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, spirit to coś w rodzaju jak raz zdradzisz to przed następnym nie będziesz już miał takiego oporu. Nawet mówi się, że jak raz ktoś zdradził to będzie to robił cały czas, podobnie jest z biciem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak są
sprit i tu masz rację niestety. Kicia kocham i to bardzo .Dlatego też wybrałem tak a nie inaczej . Tylko wiesz co ma wspólnego miłość do seksu . Na początku to razem funkcjonuje ale potem jak coś zaczyna szwankować i psuje się . Na początku wyrzuty tak, były i to że więcej tego nie zrobię .Ale z czasem to ustąpiło . Jak zobaczyłem że to funkcjonuje, doskonale sprawdza się w życiu i nawet są plusy to nie miałem już takich skrupułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Może masz racje co ma wspólnego miłosc do sexsu, Powiem tal dla mężczyzny i kobiety powinno byc ważne czy pierwszy raz jest z osobą ktorą się kocha i cos czuje ale tak jest w teori w praktyce wiele nastoletnich dziewczyn traci cnotę z chłopakami których często nie kochaja,Poprostu zwykła chemia Dlatego niewiem dlaczego ja rezygnuję z sexsu skoro jest wiele dziewczyn które nie robią tego z miłosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO TEGO CZYTAJĄCEGO.... "..Qrwa byla 15 minut temu uzywana przez oblecha "... te oblechy to WY!!!!, to mężowie, ojcowie, to ludzie na stanowiskach , księża, profesorowie... TY NIESTEYT TEZ!!!! Moze dla Ciebie to oblechy, ale dla wiekszości to wartosciowi ludzie. .."Szczególnie purpurowa niech ruszy glowa..." - nie chce mi się ruszać głową. Bo jesli nie jestes włascicielem, ochroną, kierowcą to tylko pozostaje klient!!! Nikt z poza branzy nie wie tyle co ty i tak specyficznych informacji nie posiada. KAZDA QRWA TAK SAMO TO TLUMACZY... moze dlatego ,ze to prawda. "praca prywatnie na wlasny tylko rachunek"- skoro wiesz tyle o tej branzy, to wiesz ze na własny rachunek nikt nie pracuje.Więc po co wprowadzasz opinię publiczną w błąd? Po co ?udowodnic swoje tezy.."- nikomu nic nie chce udowodnic, odpowiadam na pytania zadane przez forumowiczki. ..."I nie przekonasz mnie purpurowa bo zamiast byc dzi**a moglas isc do klasztoru, zaciagnąc sie do legii cudzoziemskiej, pojechac do afryki lub wymyslic cos moze lepszego. Taka prawda. a ty po 9 mcach k**wienia wybielasz qrwy na kafe ..." Nie mam zamiaru nikogo przekonywac, coś udowadniać- po co? Mam inne zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa - powaznie 75% klienteli to żonacie faceci? Miałaś kiedyś wyrzuty sumienia, że uprawiając sex z takim jakby działasz na szkodę jego żony? A czy któryś mi mówiŁ , ze ma żonę?? Moze pózniej, jak już był stałym klientem, często zdejmują obrączki przed wejsciem. Ale przecież to widać, wyprasowany, zadbany, w trakcie dzwoni tel. Czy ktoras z nas działała na szkodę zony?? Niesądzę- nie ta to inna. To jego wybór, nie dziewczyny. Ja nie spedziłabym z nim godziny- spędziłaby inna koleżanka. Pan ,ktory korzysta napisał- to nie chodzi czesto o wygląd, a o podejscie kobiety. Zadna z nas od progu nie plaplała.... ze kran sie popsuł, ze 3 godz. spoznienia, ze ... My byłysmy zawsze usmiechniete i chetne ... A czy na szkodę- mysle, ze przez lazenie faceta do agencji moze być o wiele lepiej w domu, i mężowi moze przesolona zupa smakowac i płaczace dziecko przytuli.. jak rozładuje napiecie u prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa moze i masz racje w tym co piszesz ale szkoda ze faceci to takie dziady i korzystaja z tego... ;-) Niedugo te burdele to ozłocicie przez ilosc klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Przeciez prostytutki z agencji to czesto studentki a takze kobiety ktore maja dzieci i mężów Dlaczego sa tak szykanowane To niesprawiedliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprit on zdradze Ci jeszcze to, ze jedna z moich koleżanek studiowała germanistykę- teraz uczy dzieci niemieckiego w szkole, jest wychowawcą i bardzo dobrym pedagogiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Mamy demokrację a ludzie sa mentalnie staroswietcy a twoja znajoma jest przykładem że prostytutka może robic tez inne rzeczy niz uprawiac tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×