Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość klementysia krysia
purpurowa Twoje ostatnie zdanie pozostawiam bez komentarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Spirit oglądałam Mam Talent. Nie pamiętam już dokładnie, ale chyba ten zespół Sunday Singers czy coś takiego najbardziej mi się podobał. Fajny był też ten facet od perkusji. Dobija mnie to zimno. Co do ostniego zdania napisanego przez Purpurową to ja też się nie wypowiem. Jopalak, Piękna co tam u Was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWYsynSWIATA
DLA JEDNEGO ZDRADA JEST ROZMOWA Z INNYM A DLA DRUGIEGO WIDOK ZONY POSUWANEJ W DUPE NIE JEST ZDRADA zycie z jednym partnerem cale zycie to bzdura guwno ktore wmowili ludzia wieki temu wpajane przez religie to strata zycia zyje sie raz wiec trzeba korzystac bo czas uroda i mlodosc ucieka szybko nam))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona myslala ze sie bedzie
kurwic bezkarnie i jeszcze ludzie beda ja szanowac bueheheh zalosny kurwiszon. Idz sie kurwic ile wlezie tylko zawsze bedziesz juz kurwa. Nie chce mi sie czytac tej kurwy bo dla mnie to ona jest tylko dziura do ruchania a nikomu z dziura gadac sie niechce. Chciala bys byc kobieta z ktora sie rozmawia, spedza czas ale jestes tylko zwykla kurwa i nic tego nie zmieni. Nawet to ze bedziesz tu pisala takie bzdury ktore jak czytam to leje ze smiechu ze taka dziura jak ty mysli ze ktos moze potraktowac ja inaczej niz dziure. No ja cie moge potraktowac inaczej bo dla mnie to nawet dziura nie jestes tylko bagnem do ktorego brzydzil bym sie cokolwiek wlozyc.Ot i tyle. Wystarczy wyjasnien dziuro? Zrozumialas kim jestes dla nas tutaj wszystkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiesz? to jest fakt, w swietle prawa nie robiłam nic złego, prostytucja nie jest karalna, nie jest przestępstwem, ani nawet wykroczeniem. I nie ja przeciez ustanawiam prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa chciałem ci zwrócić uwagę że napisałaś że jesteś chrześcijanką. Bycie chrześcijaninem wiąże się z akceptacją pewnych praw. Praw które złamałaś. Nie wiem czemu ludzie zapominają że prawa które na siebie sami bierzemy poprzez przynależność do danej grupy wyznaniowej czy społecznej nas nie obowiązują? Przecież sami się ich zobowiązaliśmy przestrzegać więc powinny być dla nas o wiele ważniejsze od praw narzuconych przez ustrój. Notabene również wejście w związek jest dobrowolnym zgodzeniem się na pewne prawa. A zdrada oczywistym ich złamaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris nie umiesz czytac? Napisałam, ze nie bede z tobą polemizowac, bo w moim mniemaniu niczym nie roznisz sie od tych co mnie wyzywają. Znajdz sobie inny obiekt do ataku i do mnie nie pisz wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa ale ja z tego powodu nie będę płakał. A to że kogoś kto ma odmienne zdanie uważasz za kogoś kto po tobie bluzga to już twój osobisty problem. To że jak tylko ktoś troszkę dosadniej coś powie w dyskusji to ty się obrażasz też mnie nie rusza za bardzo. Chciałem ci zwrócić uwagę że to jest forum publiczne. A ja wcale nie widzę w tobie celu do ataków. A w ogóle to uważam że po prostu nie masz argumentów i dla tego wygodniej jest ci tupnąć noga i się obrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRAWDZIWYsynSWIATA
Ja sam osobiście używam życia jak mało kto.To co że co jakiś czas noszę na swoim wacku dorodnego kalafiora co?Odrywam go sobie i rżnę się dalej.Lepiej nie żałować kiedyś że się czegoś nie zrobiło nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczyn pisze do ciebie, podziwia Twoja mądrosc, wiele z nich zabiega o Twoja uwagę.. moze to zauwaz i zajmij sie swoimi fankami- ode mnie odbbij Grzecznie prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka......................
purpurowa lzo, przyznajac sie do tego czym zajmowalas sie w przeszlosci dalas poniekad przyzwolenie ludziom na ocene twojej osoby taka, a nie inna....ja nie zamierzam Cie oceniac-mnie krzywdy nie zrobilas:)... teraz juz wlasciwie nikt nie bedzie sluchaj/czytal tego co masz do powiedzenia/napisania...przykre, ale prawdziwe....ktos kto nazywa Cie dziura, ma dziure...w mozgu:O...taki kraj, tacy ludzie-aby stlamsic, obrazic, zdeptac...swego czasu czytalam ten topik post po poscie-wg mnie jestes normalna inteligentna babka,ale daruj sobie te polemiki, bo to walka z wiatrakami...cham zawsze pozostanie chamem... co do niejakiego Krisa-jedno mnie dziwi, z Toba facet musi byc cos nie tak-ktory normalny mezczyzna przesiaduje na kafe piszac tak dlugie posty, ze sie czytac odechciewa-jakis babski pierwiastek masz w sobie...dziwnie patrzylabym na swego faceta, ktory tu takie elaboraty walil...:O;) co do tematu topiku-wg mnie sex z dziwka z agencji to zdrada jak kazda inna, a dyskutowac na temat zdrady nie ma sensu bo to temat rzeka i kazdy inaczej ustala sobie granice moralnego postepowania. Jedno mnie tu razi-mozna miec indywidualne poglady, ale nazywanie kogos kurwiszonem, dziura itp itd to swiadczy tylko o osobach, ktore sie w ten sposob wypowiadaja i o nikim wiecej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka no tak- to że faceci myślą jajami i nic nie wnoszą do rozmowy jest naturalne,to że ktoś inteligentny się wypowie to już razi- jak to jest?Boli cię to?Ale myślę że jak ktoś ma coś do powiedzenia to niech mówi, jak ma dużo do powiedzenia też dobrze niech się inni uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka purpurowa inteligentna?:D:D szkoda że inteligentnie nie umie odeprzec ataków :D:D Nie zabiore głosu czy seks z dziwką to zdrada czy nie ale wiem jedno że korzystanie z usług kobiet, których przeleciało kilku tuż przed.... to poprostu obrzydłe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka to tak naprawde
purpurowa lza. Dla mnie tez to jest dziura ot i tyle. Na miano kobiety sobie trzeba zasluzyc tak samo jak na miano kurwiszona. Wiec daruj sobie podszywanie sie i pisanie pod innym nickami bo stylu pisania nie zmienisz:) Purpurowa dziuro:) jak cie widza tak cie pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demokracja (gr. δημοκρατία demokratia "rządy ludu", od wyrazów δῆμος demos "lud" + κρατέω krateo "rządzę") – ustrój polityczny, w którym źródło władzy stanowi wola większości obywateli, przy respektowaniu praw mniejszości. A my mamy autorytatywne rządy małej grupki ludzi wybranej przez rażącą mniejszość społeczeństwa i nie liczącej się z jego zdaniem. Gdzie tu demokracja ? Iskierka ktoś mnie poprosił (kobieta) żebym przeczytał i się wypowiedział wiec to zrobiłem. A potem mnie jakoś tak opór purpurowej w pisaniu autorytatywnie o rzeczach o których nie wie wszystkiego sprowokował do dalszych elaboratów. A w moim środowisku nie patrzy się na ludzi którzy wypowiadają się obszerne na najdziwniejszych forach i w najdziwniejszych rozmowach to nie mam się zbytnio co przejmować że ktoś na mnie dziwnie spojrzy. Zresztą zawsze mi było dokładnie obojętne co o mnie ludzie pomyślą. Mam swoje poglądy i swoje przekonania i nie boje się ich nie zmieniam ich wraz ze zmianą otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka...................
purpurko-->wciagajcie sie tu wzajemnie w doszukiwanie sie drugiego dna w wypowiedziach, ja napisalam swoja pierwsza mysl, przegladajac topik-dla mnie facet siedzacy regularnie na kafe musi miec cos nie tak z psychika, zamiast zajac sie zona i dziecmi traci czas na nawracanie kogos na kafe-szok:D...ot i tyle w temacie...;) co do tej madrosci Krisa-wierze, ze bardzo chcialby sprawiac wrazenie elokwentnego, jednak no wlasnie-dla mnie to tylko wrazenie-jedna wielka papka slowna-to jest tylko moje zdanie:) v34-->wiesz co?na miejscu purpurowej nawet nie chcialoby mi sie juz odpierac atakow, bo co by nie powiedziala wy swoje wiecie i kazdy argument bedzie w waszym mniemaniu niewazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele dziewczyn pisze do ciebie, podziwia Twoja mądrosc, wiele z nich zabiega o Twoja uwagę.. moze to zauwaz i zajmij sie swoimi fankami- ode mnie odbbij Grzecznie prosze. he he purpurowa no jak widzisz kris ma fanki bo madrze gada, nie zauwazylam zeby ktos zabiegal o jego uwage ale milo sie rozmawia i czyta kogos kto ma cos do powiedzenia a do tego madrego. No wyraznie nie na twoje nogi sa te progi bo odpadlas z pelna porazka juz na poczatku tej rozmowy:) Dajac wciagnac sie w dyskusje udowodnilas po pierwsze to ze ty nie rozumiesz tekstu pisanego, po drugie ze nie masz pojecia o otaczajacym cie swiecie zupelnie sie nie orientujesz co gdzie jak i za ile, a po trzesie ze tluk z ciebie niestety i to taki niereformowalny bo nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy ze taka wlasnie jestes niedouczona i poprostu glupia jakich malo, a do tego nie zdajesz sobie sprawy z zagrozen i okrutnosci swiata, twoj poziom to kucyki i laleczki barbie, a do tego ksiezniczki i kopciuszki:) Ogarnij sie bo juz wyraznie odstajesz. Gdzie ty sie chowalas te taka tepa jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Zbulwersowało mnie jednak to ,że nieznając tego swiata masz czelnosc wypowiadać się tak pejoratywnie o tym!!! Czy poznając nową osobę skazujesz ją na kare smierci bo... jest opalona w solarium, czy ma tipsy i fajnie wygląda??" Purpurowa A mnie zbulwersowało to że nie znając każdego faceta twierdzisz że każdy jeden był choć raz w burdelu. Otóż nie. Przypominam że nie tylko dziwki stać na solarium tipsy i kąpanie się 5 razy dziennie. Inaczej też da się zarobić i to więcej niż potrafisz przeliczyć - tylko trzeba mieć rozum. A kobieta powinna mieć klasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iskierka jakbys posiedziała troche na forum doszłabys do penych wniosków. Jesli pojawia się temat o tym że facet chce kochankę to puprpurowa go nawraca i doradza aby poszedł do agencji bo tam bedzie miał lepiej :classic_cool: to takie nawracające w jej wykonaniu i zarazem inteligentne:P miałam nosa że się tu na nią natknę:D Jak ktoś jest inteligentny to umie przekonać do swoich argumentów większość :P prawda iskierka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa przestan sie podszyw
ac pod nickiem iskierka. zalosna jestes. I tak wiemy ze to ty:) A od krisa to ty sie lepiej poucz troche bo ty durna jestes ze az strach. Rowniez zaczynam nie wierzyc ze bylas prostytutka bo jestes poprostu za glupia na to. A te twoje opowiesci o klientach to jak z tanich romansidel ktorych chyba sie naczytalas. Jeszcze troche i zacznie drugie prety women nam tu opisywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka...................
Tak pokiełbasiło mi się wszystko ale to na skutek wczorajszej wycieczki do muzeum broni pradawnej z której przytachałam dzielnie maczugę w swojej wygimnastykowanej odbytnicy. Dzięki temu nie gubiłam kawałków stolca co jest niestety przypadłością z którą żyję dlatego miewam w domu zawsze conajmniej 2 dorodne kabaczki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka...................
I wali mi z brochy bo klienci czesto zostawiaja pamiatki. Ale jak mi sie robia takie kalafiory to sobie zeskrobuje i czekam na nastepne. czasem klienci zabieraja te kalafiory ze soba. a jak rozdziawiam nogi to sie wszystkie muchy zlatuja i tak fajnie bzycza:) A gwint w tylku mam juz dawno zerwany i niejeden kalafior tam juz siedzial:) Jak sobie wachluje to wcale tak bardzo nie smierdzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V 34 pamietam Cie z dawnych topikow, zawsze byłaś w stosunku do mnie na NIE! " nie umiem inteligentnie odeprzec atakow"- mi sie poprostu nie chce , bo to walka z wiatrakami. zapytam wiec- po co mnie atakujecie? Macie frajde z tego? Kris sugeruje, ze to forum jest opiniotwocze- jak dla mnie siedza tu same dzieciaczki bez polotu, bardzo dobrze bawiac sie czyimś kosztem. Napisałas tez, ze sex z kims , kogo przeleciało kilku jest obrzydłe- a skąd wiesz? uprawiałaś w ten sposob sex ? czy konfabulujesz? Jesli chodzi o stare topiki , myslałam ze jasno tłumaczyłam takie, a nie inne moje reakcje- moim zdaniem w instytucji kochanki zawsze ktos cierpi. Jak facet dogada sie z kochanką- cierpi zona i dzieci. Jak facet dogada sie z zoną- cierpi kochanka. Jak kochanka dogada sie z zoną- cierpi facet. Zwiazki, układy - to nie tylko sex bez zobowizan, cos takiego tworzy pajęczynkę emocji, odczuc , szczescia, przyjemnosci ale.. rowniez wyzwala łzy, cierpieie, samotnosc w zwiazku.. Dlatego jestem za tym by, jak juz facet ma taką potrzebe to niech idzie , zapłaci i nie mąci w głowie normalnej dziewczynie, bo nie zdaje sobie sprawy jak pozniej sie cierpi. V34- teraz to pojęłaś? bo juz kolejny raz nie bede tego tłumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamkinij wary obciagary
bo nie da sie tego czytac co ty piszesz. Ona dalej nie rozumie ludzie, ty sie lepiej dalej wypinaj albo rozkladaj nogi przynajmniej odzywac sie nei bedziesz musiala hie hie hie bo jak zaczniesz gadac to koniec. Glupia idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest fakt, w swietle prawa nie robiłam nic złego, prostytucja nie jest karalna, nie jest przestępstwem, ani nawet wykroczeniem. I nie ja przeciez ustanawiam prawo. No tak Purpurowa, nie robiłaś nic złego w świetle prawa, ale nie uważasz, że względem moralności katoliczki, którą jesteś, zrobiłaś coś złego? Napisałaś - Jestem tylko pewna ,ze gdyby ludzie byli inni- nie musiałabym płacic wcale. Czyli chodzi ci o to, że gdyby ludzie cię teraz nie piętnowali, to przeszłabyś nad tym, że byłaś prostytutką do porządku dziennego? Bez poczucia, że jednak źle robiłaś, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna, a o czym tak chciałaś pogadać wczoraj? Miałaś na myśli konkretny temat czy tylko tak sobie... Od paru dni jakoś nic mi się nie chce... Okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×