Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość sprit on
Nie przejnuj się Kicia 119 pogodą Od dzisiaj ma byc lepiej, Pozdrawiam Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Spiritku, bo nienawidze zimna. Chyba powinnam żyć gdzieś w Egipcie lub innym kraju, gdzie non stop jest cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kiciula tak chcialam sobie pogadac. A wiesz ze mi to sie tez jakos tak odechcialo wszystkiego?. Kicia wiesz moze jak sie gulasz robi a dokladnie chodzi mi o mieso z jakiego:) Tak mnie dzisiaj ochota na gulasz z ziemniaczkami naszla. Pychotka. Wcale bym sobie nie zaprztala glowy tym pichceniem ale powiem Ci ze ja uwielbiam takie domow jedzenie a naprawde malo jest miejsc gdzie mozna takie zjesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia w egipcie to sie dopiero umeczyc mozna. Tam w sezonie temperatury dochodza do 40st. Maskra. nie polecam wyjazdu do egiptu w miesiacach letnich. A co dopiero zyc tam. Tam jest super pojechac na wakacje ale mentalnosc tych ludzi taka obca, kultua taka odrebna ze jednak ciezkos ie odnalesc. Ale kraj i ta cala ich kultura piekna. Mnie zauroczyl ten kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- gdybym sie zastanawiała nad tym, gdybym wazyła codziennie moje uczynki pod wzgledem czy coś jest moralne czy etyczne- to chyba bym sie musiala położyc sie na kanapie i nawet nie oglądać TVN24, bo tam jest ukazywane zło, przestępstwa, łapowkarstwo i inne plagi XXI w. Z innej strony- Ci ktorzy na mnie bluzgają- nie maja poczucia krzywdy? Zapewne- tez są katolikami. Czemu widzisz tylko moje niemoralne postepowanie? Wybiorcze widzenie świata? czy mi sie zdaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpura nudna juz jestes a rozmowa z kims kto nie wie ze zyje i tak naprawde mysli o ksiezniczkach i kopciuszkach tez jest nudna. nie ma nic nie moralnego w twoim zyciu poza tymi brzydkimi fantazjami na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, telefon do Babci i wszystko jasne. Z wołowego. Od kiedy jestem mężatką to zawsze mój R robi gulasz. Ja jestem dobra tylko w kotletach. Ha,ha,ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do Egiptu to jeździmy tam często na nurkowania, uwielbiam Egipt. Po pierwszym tygodniu wszyscy szukają odrobinki cienia, a ja leżaczek i pełne słońce. Zawsze jak stamtąd wracamy to mam białe włosy. Mnie też zauroczył ten kraj. Ale w sumie to przesadziłam, mieszkać bym tam nie chciała, całkiem inna mentalność. Chodziło mi bardziej o pogodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu widzisz tylko moje niemoralne postepowanie? Wybiorcze widzenie świata? czy mi sie zdaje? Purpurowa, ja cię nie atakuje i nie tylko twoje niemoralne postępowanie widzę. Chce poznać twoją opinię, dopytać, gdy nie zrozumiałam do końca czegoś co napisałaś. Staram się zrozumieć ciebie, więc dlaczego od razu tak agresywnie odpisujesz? To zwykły dialog z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gulasz bierze się wołowinę lub cielęcinę(cielęcina najlepsza).Trzeba skroić cebulę zrumienić ją na maśle.Potem dodać mięso (pokrojone w kostkę i przyprawione solą i wg upodobania ja np. daję paprykę,można dać przyprawę taką specjalną do gulaszu-mięso opruszyć można mąką dzięki czemu sos robi się gęstszy).Po chwili jak już mięso chwię się tak obsmaży z tą cebulą należy podlać je wrzącą wodą i tak je gotować pod przykryciem dopóki zmięknie.Najlepszy jest z cieleciny. :) Jeżeli sos nie wyszedł gęsty trzeba go zagęścić -mąkę miesza się z wodą bardzo dokładnie żeby nie było grudek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zasadzie w ten sam sposób można przyrządzić mięso z indyka z tym że nie każdy lubi.Kupuje się "strogonow" nieraz już pokrojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.Zapomniałam dodać że co jakiś czas trzeba dolewać wrzątku kiedy sos się wygotowywuje.Nigdy nie dolewać zimnej wodfy bo mięso wtedy twardnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprit on
Czesc Kicia i119 masz racje pogoda jest nienajlepsza chociaż w Wielkpolsce jest niezaleznie od pory roku pogoda calkiem niezla,Jeżeli chodzi o to co mi sie podobalo to podobal mi się to co tobie ,a także to co robił z pilką nozna ten nastolatek, Pisalas wczesniej że masz męża ,a masz dzieci,Jezeli nie chcesz odpisac to nic nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na śniadanie do purpur
Purpurowa mam do Ciebie pytanie. Czy jest coś pozytywnego co wyniosłaś z tej pracy? Czego się tam nauczyłaś (nie mam na myśli tutaj sexu)? No i drugie pytanko z tego co czytam wynika ,że na tej prostytucji sporo zarobiłaś bo minęło już 2 lata a Ty piszesz ,że cały czas jakby z tego korzystasz.Czy ja może jednak coś źle zrozumiałem.(firanki za 800zł. ,kawa za 18 zł.,studia 4,5tys.mieszkanie czy tam dom nie na kredyt )Kurcze 9 m-c i tyle kasy zarobiłaś?????????????? Chyba,że bardzo dobrze zarabiasz. Czy nie masz obrzydzenia sama do siebie i do facetów,czy sex Ci nie zbrzydł.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczyynamy na nowo purpuro :D:D W przeciwienstwie do ciebie ja mysle i analizuje i teraz wpiszę Twój małologiczny cytat: "Jesli chodzi o stare topiki , myslałam ze jasno tłumaczyłam takie, a nie inne moje reakcje- moim zdaniem w instytucji kochanki zawsze ktos cierpi. Jak facet dogada sie z kochanką- cierpi zona i dzieci. Jak facet dogada sie z zoną- cierpi kochanka. Jak kochanka dogada sie z zoną- cierpi facet. Zwiazki, układy - to nie tylko sex bez zobowizan, cos takiego tworzy pajęczynkę emocji, odczuc , szczescia, przyjemnosci ale.. rowniez wyzwala łzy, cierpieie, samotnosc w zwiazku.. Dlatego jestem za tym by, jak juz facet ma taką potrzebe to niech idzie , zapłaci i nie mąci w głowie normalnej dziewczynie, bo nie zdaje sobie sprawy jak pozniej sie cierpi. V34- teraz to pojęłaś? bo juz kolejny raz nie bede tego tłumaczyc" Zapłata w agencji za godzine ile wynosi 200-300? i co to nie odbija się na rodzinie żonie i dzieciach?? Ty się lepiej przeczytaj jeszcze raz!!!! Najgorsze jest to że mało że zapłaci to jeszcze HIVa przywlecze ze sobą jako załącznik :P Bo się jakiś Moll postanowił za swoje koorestwo zemścić :D:D:D Pustaku purpurowy...nie oceniaj bo Ty akurat jestes tak zepsuta moralnie że nie masz prawa zabierac nawet głosu w sprawie męskiej moralności czy kochanka czy dziwka...teraz Ty zrozumiałas czemu ciągle na tobie jeżdże?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiritku - no własnie ! Ten z tą piłką nożną był genialny. On chyba najbardziej mi się podobał. Masz racje. Nie wiem jak mogłam o nim zapomnieć. Męża mam od początku maja. Jesteśmy razem już około 6 lat. Dzieci nie mam i na razie nie planuje. Nie mam cierpliwości do takich małych wiecznie kwękających istotek... Może tak za 5 lat, ale teraz zdecydownie nie. W dodatku w styczniu chcę otworzyć swój własny sklep i przejąć od kolegi kawiarnie w szpitalu, więc musze całą energię na to sporzytkować. Piękna - co tam z Twoim gulaszem? Purpurko normalnie namotałaś mi tą cielenciną, chyba dziś też sobie zrobie coś takiego. Choć mąż w trasie. Eee co tam, sama sobie zjem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kicia119
a próbowałaś do gulaszu dodać dwa starte jabłka na grubych oczkach? robię tak zamiast zagęszczać sos mąką . spróbujcie wiecie jaka pycha!!!!!!!!!!!!!! każdy kto u mnie raz spróbuje tego sosu przerzuca się na taki sposób.nie dość ,że mniej kaloryczne to jeszcze smaczne :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Purpurwaaa Łza
Czy coś pozytywnego wyniosłam? Tak, mysle ze oprocz tego, ze spłaciłam dom, skonczylam dobrą szkołe, nauczyłam sie dbać o siebie, miałam czas na teatr, na poznanie miasta z tej- innej strony. Poznałam ludzi, ktorych w normalnych warunkach nie poznałabym nigdy, posiadłam taką cechę- jak ocena faceta po tzw. 3sek. Poznalam ich zachowania w okreslonych warunkach, wyobraz sobie ze Oni zachowuja sie z prostytutka- jak z najlepszym kumplem. Wiem wiecej o małzenstwie z Ich strony- niz niejedna zona z 15letnim stazem. Ale... ta wiedza kształtuje moje widzenie faceta- jak paryszwą, zepsutą do szpiku kosci swinie, obwiniającą za zło całego swiata swoja niedobra zonę, ktora ma potrzeby sexualne raz na 3 miesiące. Jesli facet ma ochotę na coś , czego nie robił , a nie moze doprosić sie w domu- to wiadomo ,ze poszuka gdzie indziej. Ta wiedza ugruntowała powiedzenie- ze facet gdy jest wyluzowany chce być postrzegany jak mały ksiąze , jak dziecko ktore nie chce dorosąć. I nic nie podnosi męskiej samooceny jak wielokrotny orgazm kochanki, nawet tej płatnej. Przed obcą kobietą, nie trzeba sie wstydzic niemocy.Mozna dać sie potraktować jak bezbronne dziecko albo bez zbednej gry wstępnej wyładować emocje, narastające stresy, rozluznic zołądki, i obnizyc galopujace tetno. Co do pieniedzy- pisalam juz ,ze zarobiłam na to co chciałam i ile chcialam, i peeezdnełam to w diabły. A czy dużo zarozbiłam- pojęcie wzgledne? Teraz rownież niezle zarabiam, tylko- ja mam inne podejscie do wydawania kasy niz wiekzosc z was. Ja nie patrze w portfel czy mnie na to stac- mam ochote, ide i kupuje. Jak na razie stac mnie na moje kaprysy. Wiesz czemu? Bo ja wiem, jak kruche jest zycie i ze życie nalezy brac garsciami. Miałam mozliwosc stworzenia sobie takiego komfortu- to sobie stworzyłam, poniosłam koszty tego, co z tego? Wazne co jest dziś i teraz. I nie interesuje mnie zdanie innych ludzi- ze jestem pusta, zepsuta.. Moze i jestem, ale najpierw musiałam zacisnąć zeby i być na kazde zawołanie, Wypracowałam sobie taki a nie inny standard zycia i tak zyję. Czy nie mam obrzydzenia? Nie wiem, nie zastanawialam sie, nie pamietam nic z tych spotkan, tzn. pamietam ze byly, ale nie pamietam co mi ten Pan robił, a co ja jemu. Sex z ukochaną osobą- chyba mi nie zbrzydnie nigdy- przynajmniej mam taką nadzieję. V34- i tu Cie boli, co? A uwazasz , ze kochanka nie kosztuje? Uwazasz, ze kto płaci 200-350 pln. za dobe hotelową? Za obiadki, kolacje, kwiaty? perfumy, prezenty? Moze i nie dostaje tych pieniedzy do reki- ale dostaje w prezentach. HIv- moze taki facet przyniesc do domu po przygodnym kontakcie , niekoniecznie płatnym. Jak na razie nie ja oceniam Was- a wy mnie. Jak tego nie widzisz- to nie mam o czym z Toba rozmawiac, a pustaka- szukaj w rodzinie. I jak chcesz ze mna rozmawiac to kulturalnie i gzrecznie, albo wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpura i znowu nie rozumiesz tekstu pisanego. Mówię poraz kolejny dziwka z agencji nie powinna zabierac głosu w sprawach sumienia innych :classic_cool: Zarabiałaś ?? chwalisz się czy żalisz?? Tą kasę jaką miałas z zarobku to dzieciom od ust ktoś odejmował. Zamilcz bo mało że pusta to jeszcze bez sumienia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V34 ja nie oceniam sumienia innych. To chyba Ty nie rozumiesz co czytasz..buhahahhaaaaaaaaaaa.... Ja tylko pisze ,ze swiadomie i z premedytacja nie mozna narazac innych na cierpienie. R O Z U M i E S Z???? A... jesli boli Cie fakt wydawania kasy na prostytutki przez faceta, to ubierz go w worek po kartoflach, udziergaj mu papucie na drutach, daj mu miske z kaszą, uwiaz na łancuchu i pilnuj... by nie wydał kasy , ktorą powinien dać dzieciom. Taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie na obiad do purpurowej
Czy czerpałaś z tych spotkań również przyjemności dla siebie? Czy udawałaś ,żeby takiemu dupkowi było "milej"? No i jak się czułaś gdy musiałaś iść do łóżka z jakimś obleśnym typem ,zupełnie nie w Twoim typie tak jak sama napisałaś takim którego inna nie chciałaby przez 7 papierków? Czy zakochałaś się w jakimś kliencie albo czy patrzałaś na któregoś jak na swojego ewentualnego wybawcę z tego syfu i przyszłego męża? I jeszcze jedno z Twojej wypowiedzi na zadane pytanie przez przedmówcę nie wynika jasno czy stać Cie dziś na wszystko bo byłaś prostytutką i tyle kasy sobie na odkładałaś czy utrzymujesz się z pracy ? Czy Twój partner wraca do Twojej przeszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowa własnie zabirasz głos w miejscach w których nie powinnas opowiadasz wszystkim że lepsza dziwka z agencji niż kochanka bo mniejsze zło czyni :O to szczyt hipokryzji! O swojego partnera się nie martwie bo nie musi szukac u takich jak Ty niczego czego by w domu nie miał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy sex za plecami osoby, któą się kocha, jest zdradą. Czy to w związku bez papierka, czy z papierkiem . Nie ma innej opcji.I nie ma usprawiedliwienia...żadnego. Zdrada to świństwo i hanba dla takiej osoby, czy to facet, czy kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowe karteczki
Ja też nie muszę liczyć do pierwszego (a miałam kiedyś biedę )i nie mam bogatego męża. Na wszystko zapracowałam sama. Uwielbiam podróże i zwiedziłam kawał świata byłam w meksyku a za parę m-c jak się obrobimy z domem wybieramy się na dominikanę i wiesz co jestem szczęśliwa bo nikt mi na to nie dał i nie musiałam takim nie wyżytym chamom robić czegoś tak obrzydliwego. wyjechałam ,zarobiłam na sprzataniu kibli i myciu garów kasę otworzyłam mały punkcik (zasuwaliśmy sami bo nie stać nas było na pracownika ) a dziś mamy 3 punkty i dupy nie dawałam i dawać nie będę . czy nie czujesz się przez to,że zostałas obdarta z czegoś najcenniejszego z własnej godności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×