Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

A Purpurowa caały czas uogólnia.Ta lepsza prostytucja z którą ona miała styczność to tak jak z narkotykami.Albo się niucha albo wali od razu w kanał."Lepszy" ten ćpun co nie daje w żyłę ale czy ćpanie w inny sposób nie wychodzi bokiem?Zawsze istniał istnieje i będzie istnieć syf ,kiła i mogiła.To że mi się dobrze powodzi to nie znaczy że innym też jest dobrze i mam tego świadomość.To że mi się udało nie zmienia faktu że wiele osób na moim miejscu już dawno strzeliłoby sobie w łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skywalker75
Do szczęśliwego. Dzięki za radę.Jestem w połowie ksiązki Ewy Egejskiej Czarodziejki com i powiem ci że jak do tej pory nic nie mogło mnie nawet na chwilęwyrwać z letargu to nie pamiętam kiedy sie tak śmiałem.Ja pierdzielę komedia na potęgę, może mam już mózg wyrąbany. Ale powiem ci że to była najlepsza rada jaką dostałem na forum. Odezwę się jak skończę czytać .Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwy mąż
Ja też się ubawiłem ale przeczytaj dokładnie(ja co prawda czytałem ją jakieś1,5 roku temu) dlaczego są prostytutkami,jak traktują facetów i co muszą robić.Chciałbyś mieć taką kobietę? Wybacz ja nie.Nie uważam tez ,że jest przekłamana i ubarwiona może troszeczkę a do purpurowej nie wrzucaj ludzi do jednego worka bo są ludzie i ludzie.prostytutki i prostytutki może za krótko pracowałaś ,żeby jeszcze do końca przesiąknąć tym syfem. w każdej pracy są cienie i blaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No tak troszke mnie nie bylo tutaj no i poczytalam te watki no i niechce mi sie nawet komentowac tych bzdur:) Purpura ze ty masz czas jeszcze na te bzdury, to chyba w przerwach miedzy obieraniem ziemniakow a dodawaniem smietany do zupy. Czy ty czytasz czasem te swoje wypociny bez ladu i skladu? he he he ty bys sie nawet na akwizytora nie nadawala pomimo ze takie kity tu sadzisz ale sadzic trzeba umiec a ty to robisz tak infantylnie ze moze w gimnazjum to by lykneli:) Purpura zamilcz bo juz mnie wkurwiasz najzwyczajniej w swiecie swoja glupota i tempota. Tak ciemnej i infantylnej osoby to juz dawno nie spotkalam i nazwyczajniej mnie wkurwiasz. Nie lubie tepakow i prostych osobowosci ktore probuja improwizowac na tematy o ktorych nie maja pojecia. Powiem ci ze nawet w mojej branzy takich lopatologicznych ciemnot sie nie spotyka za czesto. Moze u pani Krysi za rogiem pod wielka suszara i przy kawce to mozna takie znudzone zyciem kury domowe spotkac ktore lubia wymyslac historyjki ale one przynajmniej nie sa tak ciemne jak ty. Kicia gulasz zrobilam! dzieki za przepis purpurka. Byl to moj pierwszy i musze powiedziec ze byl nawet zjadliwy, ba smakowal mi bardzo:) Dzieki pomoglyscie mi bardzo. Purpura a ty do garow bo wkurwiasz tylko wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytasz jak wyglada moja sytuacja? Powiem ci ze jestem zonaty . Niestety moje malzenstwo jest juz tylko na papierze.Spie osobno mamy swoje pokoje, a kazda romowa konczy sie klotnia i chyba dlatego poszedlem ,a dostalem usmiech rozmowe bez klotni i chyba dlatego mnie tak tracilo.Wlasnie dzieki niej zrozumialem ze mozna rozmawiac z kobieta i usmiechac sie przy tym.Prowadze wlasny interes ,normalnie legalnie a dla mojej zony jak ona to sumuje to sa ciemne interesy.Zero pomocy zrozumienia ,tylko raz w miesiacu slysze ile na jutro potrzebuje kasy bo ma oplaty. buehehehehehe typowe, nigdy nie slyszalam innego tekstu od faceta ktory zdradza :) Pamietaj ze wszedzie z kazdym czlowiekiem z ktorym sie wiarzesz jest pieknie fajnie i kolorowo. Z zona tez miales o czym gadac, bylo slodko i wiele zrozumienia z jej strony na poczatku. Zawsze tak jest ze na poczatku sie staramy i nadskakujemy ale niestety zycie jest zyciem i przychodza problemy a co za tym idzie zlosc, stres nerwy. I pamietaj ze z kazda nastepna czy to kochanka, czy z inna z ktora sie zwiarzesz bedzie fajnie na poczatku a pozniej niestety zycie, problemy stres i nerwy. A sztuka jest w tym by caly czas umiec sie dogadac zrozumiec i wykazac rowniez od siebie chec i zrozumienie. Zastanow sie czy warto niszczyc cos co budowaliscie razem bo moze wystarczy poprostu odnowic a nie odrazu burzyc. I pamietaj tez ze prostytutka to specyficzna kobieta ktora niestety ma juz nadszrpnieta psychike, sposob na zycie i stosunek do mezczyzn, milosci i seksu. Ale twoj wybor. Lata mi to kalafiorem ze masz ochote na prostytutke. Kazdy ma to na co zasluguje i co sobie sam wybierze. Tylko nie wciskaj nam tu kitow o tym jaki to ty biedny i nieszczesliwy a zona to ta zolza co nie gladzi po glowce i nierozumie biedaczka ktory zapierdala do agentury. No rzeczywiscie kuzwa kawal jedzy z niej bo nie rozumie meza kurwiarza ktory musial sie wyzalic kurwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skywalker75
Do tej pieknej Jesteś żałosna.Nie mam zamiaru opowiadać na forum, mojego życia Ale mogę zrobić inaczej.Podałaś swojego maila więc wyśle ci list w którym napiszę streszczenie mojego życia.A po przeczytaniu, może wypowiesz się wtedy kim jestem . A drugi warunek to nie będziesz opowiadała szczegółow na forum.To jak ?Umowa stoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lata mi kalafiorem czy ty zdradzasz zone czy nie tylko prosze nie wciskaj nam wszystkim tu kitow jaki ty jestes biedny i nieszczesliwy bo zonka nie glaszcze cie po glowce, krzyczy i w ogole jest jedza, bo kazdy kurwiarz ma dokladnie ta sama wersje. Nie spotkalam jeszcze innej jak dlugo zyje. A zyje juz 28 lat. A kurva jest ok bo przez godzinke wysluchala poszczerzyla zeby i poglaskala po glowce. Czlowieku zejdz na ziemie bo nigdzie nie ma tak ze ludzie glaszcza sie caly czas po glowie. W kazdym zwiazku sa upadki i wzloty bo zycie to nie randka ani spotkanie na godzine. Ale nie leci sie odrazu na kurwienie do burdelu. Chcesz sie wygadac znajdz przyjaciela ktory cie wyslucha, poglaszcze po glowie i kopnie w tylek zebys zrobil cos z tym swoim zyciem. Albo w lewo albo w prawo. jesli naprawde zdcydujecie ze nie ma juz co ratowac bo dzieli was wiecej niz laczy to sie rozejdzcie, idzcie kazde w swoja strone ale dopoki mozna ratowac zwiazek to walcz a nie zapiuerdzielasz sie kurwic i zwalasz na zone ze ona taka nie dobra. Nie chce ci sie walczyc to odejdz jak facet i przygarnj nawet i dziesiec prostytutek, utrzymuj je i wtedy beda zawsze slodkie mile i wyrozumiale. Gorzej jak zabraknie ci kasy to zostaniesz sam jak palec i zadna z tych wyrozumialych cudnych dam nawet nie spojrzy na ciebie. Ale kazdy jest kowalem swego losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do twojej umowy to nie jestem zainteresowana. Nie mnie oceniac ciebie i twoje zycie bo tak naprawde wisi mi i powiewa, jesli uwazasz ze postepujesz sluszne to postepuj tak dalej. Tylko nie wypisuj tu bzdur bo dobrze wiem po co chodzi sie do burdelu a ze akurat sie rozkleiles i nie wyszlo to sobie pogadales troche. Gardze facetami ktorzy korzystaja z takich uslug bo kobieta i seks to nie towar ktory sie kupuje. A zreszta nie wiem jak facet ktory uwaza sie za czystego i na poziomie moze korzystac z uslug kobiety ktora rozdziawia kazdemu za pare zlotych. Przeciez to obrzydliwe bo ja predzej bym sie porzygala niz dotknela takiej nie mowiac juz o wsadzaniu. Mi to kojarzy sie z wsadzaniem reki do kibla publicznego. Zreszta sam wiesz jak ludzie brzydza sie publicznych toalet gdzie tak naprawde nie dotyka sie niczego bezposrednio genitaliami a co dopiero miejsce gdzie kazdy dotyka genitaliami, ba zostawia co nieco od siebie, obrzydlistwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciulka wiem ze to wulgarne ale ta purpurowa ciemnota juz mnie normalnie wkurwia. Na poczatku to ja nawet malam ubaw z niej ale teraz to mnie wkurza normalnie bo nie wiem jak mozna byc taka rozlazla fleja. No czytam ja i czytam i az mi cisnene podnosi bo ciemniak niedosc ze pisze bez ladu i skladu, mota sie przy kazdej wypowiedzi ba ma piec wersji jednej wypowiedzi w zaleznosci jak ja kto zaatakuje to jeszcze pisze infantylnie. Jej wypowiedzi sa niefrasobliwe i nadzwyczaj wyimaginowane. Swiat kucykow ponny i teczowych krain, ksiezniczek na ziarnku grochu i krolewiczow szukajacych kopciuszkow. Moze ty jakies leki powinnas brac co? Klienci to pewnie ci cudni krolewicze co to walcza o jej wzgledy, no taka nowoczesniejsza bajke sobie wymyslila cos w stylu "prety woman" Wstyd zeby dziewczyna w twoim wieku jeszcze takie babole strzelala na forum. Syndrom Piotrusia Pana czy jak? Purpura czas dorosnaca nie bzdury wypisywac na forum. Ty lepiej na jakis kurs sie zapisz moze samoobrony czy cos podobnego. Bo gotowanie masz juz chyba obcykane nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna już nikt nie chce z Tobą rozmawiać, to uprawiasz monolog? Hmm... jakis sposob na samotnosc w tłlumie to jest, też prawda.!!! Tylko troche schizą zajerzdza. :classic_cool: Mika 2121- słucham , jesli bede w stanie odpowiedziec, odpowiem.Pytaj wiec. Szczesliwy mąż- ja do Ciebie nie mam nic, zyj sobie tam z Zoną, szanuje Twoje poglądy, uwazasz że ta ksiazka jest ok? W porzadku, uwazaj tak dalej. Tylko prosze nie mow mi jak ja mam uwazac, i odbierac to co czytam. Ja w tym "syfie" ( jak to nazwałeś) byłam, i ja moge ocenic ten "syf" , Ty tylko oceniasz ksiazke, fikcje literacką stworzoną na potrzeby czytelnika,bo swego czasu stało sie modne pisanie o tym, zapraszanie do tok- show, wywiady ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfsadhgfui
piękna ale pojechałaś hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa Łzo Mam bardzo wiele pytań. Prosze Cie o szczera wypowiedz bardzo mi na tym zależy i potrzebuje tego. Pamietaj nie chce Cie absolutnie stawiac w niezręcznej sytuacji. Wiem ze krótko pracowałaś w tej branzy i znalas takie osoby wiec mam nadzije ze zaspokoisz moja niepewność, odpowiesz na moje pytania i z góry Ci za to dziekuje. Nie chce zebys opowiadala szczegoly ze swojego zycia bo wiem ze moze to byc dla Ciebie trutne i w pelni Cie rozumiem. Prosze o wypowiedz na podstawie tego jak sie to odbywa ogolnie. wiem że niektóre pytania bedzie mi niezrecznie zadać ale innaczej nie da sie tego napisać oto kilka z pytań nie bede Cie od razu zadreczac masą: 1. Czy za loda bez prezerwatywy zawsze trzeba dopłacać?? 2. Czy taka dziewczyna daje bez zabezpieczenia?? 3. Słyszałam tez o tym że jak sie jest miłym i osoba spodoba sie takim paniom to mozna sie z nimi umówić na darmowa wizyte i czy wtedy pozwalaja na wiecej na dotykanie w miejsca intymne, całowanie. na co jeszcze i ile w tym prawdy?? 4. Czy taka dziwczyna dotyka członka bez prezerwatywy. 5. czy mozna dotykać taka dziewczyne w miejsca intymne?? Bardzo Cie prosze o szczere odpowiedzi, nie znam ani jednej dziewczyny ktora sie tym zajmowala i nie mam kogo zapytac. Dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika a wiec tak: - francuski bez zabezpieczenia- to zależy od dziewczyny, chce to robi , nie chce to nie robi. W agencyjnych zwyczajach w standardzie jest w zabezpieczeniu. - sex bez zabezpieczenia w agencji.. ? co za pytanie zadałaś? bez komentarza jak dla mnie. - nie wiem co słyszałaś, ja nie umawiałam sie prywatnie, moze i były takie dziewczyny, moze były takie co spośrod klientow znalazly faceta a moze i nawet męża. czesto dziewczyny umawialy sie prywatnie( tzn. poza agencja) , ale wtedy brały za to pieniadze wszystkie dla siebie, nie sądze by jakakolwiek dziewczyna zrobila prywatnie coś za darmo. A wiec całowanie, inne podejscie zapewne kosztowało takiego klienta podwojnie. - dotykanie reką bez zabezpieczenia jest w standardzie czyli w cenie za h jaką dyktuje agencja. - miejsca intymne .. to tez zalezy głownie od dziewczyny, jak ktoras lubiła to pozwalała, jak nie lubiła ale za to miala jakies dodatkowe pieniadze to tez. Nie zapominajmy ze one to robiły za pieniadze i traktowały to jak prace, czyli jak ktos chciał cos wiecej- musiał zaplacić wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz za to glupie pytanie ale jestem w tym kompletnie zielona dlatego tak zapytalam. A czym sie rózni agencja towarzyska od domu publicznego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika ja nie wiem co to dom publiczny? i skad Ty trzaskasz takie pytania? Masz neta- wrzuc w google jedno i drugie pojecie.Dowiesz sie wiecej. Interesuje cie taka praca? ja Ci odradzam, jesli masz 21 lat i zadajesz takie pytania, bo to znaczy ze nie jest to zajecie dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osoba z mojego grona naprawde miała taki kontakt z dwiema dziewczynami za darmo bez żadnej zapłaty bo byla miła i sympatyczna. to bylo tego samego dnia co byl z nimi w agencji a pozniej sie z nim za darmow w hotelu umowil i nie placil. Juz sama nie wiem ile w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak jak myslicz. zyje z czlowiekiem ktory kiedys korzytal z uslug takich pan. I to on mi opowiadal. chcialam zweryfilwac ile parawdy powiedzial. i mowil ze w domu publicznym tez byl. Prosze nie badz dla mnie niemia bo to dla mnie ciezka sytuacja. Poprsotu chce wiedziec jak wyglada taka wizyta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co uważasz za fikcję
w tej książce? opisywane scenki "na dwa baty" , dewiacje sexualne i te ohydne sceny w niej opisane sranie ,szczanie i inne czy to jak 10 chłopa waliło laskę a jej się to podobało bo wychodziła od zboka obtłuczona cała w środku ale zadowolona. to jest fikcja?czy fikcją jest to ,że im się to podobało czy powody dla których to robiły a może to jak oszukiwały swoich facetów i ukrywały prawdę gdzie pracują?potem gdy odkrywały zdradę swoich facetów to ich zostawiały jakby były święte hehehe.czy fikcja jest przedmiotowe traktowanie prostytutek przez tych facetów p?Pewnie żaden z tych zboków nie chciałby wsuwać odchodów żony bo pewnie ona by sie go później brzydziła:) żaden z nich nie miałby pewnie śmiałości potraktować swojej żony jak worka kartofli bo dostałby po ryju.czy fikcja jest to ,że taka laska nastawiona na kasę wpycha sobie gąbkę od naczyń w cipsko jak ma okres,żeby faceci mogli ją posuwać? to,że pękają prezerwatywy i klient się nie przyznaje do tego .? ja też czytałam tą książkę,podobała mi się ,uśmiałam się i ciekawi mnie to gdzie i w których miejscach jest ona przekłamana i ubarwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skywalker75
Do pieknej. Na początek powiem tak jeśli uważasz że żyjesz długo bo 28 lat to ja ci powiem że jeszcze gówno o życiu wiesz.Z twojej wypowiedzi można wywnioskować że jesteś tylko dzieciakiem a powiem nawet więcej ty nim nie ljesteś.Po za tym współczuję ci bo albo jeszcze niogdy nie miałaś nikogo, albo , jeśli ten ktoś jest to obraca panienki na prawo i lewo.Ty naturalnie zaprzeczysz na to co teraz piszę ale powiem ci że mam to w dupie.Prawda jest prawdą. Obrażasz mnie wyciągając pochopnie wnioski opierając sie na strzępie wiadomości i do tego zinterpretowanych wg. własnych poglądów.Ale kim ty jesteś moż,na wywnioskować już po twoim nicku .Należych do tych : "ja byłam , ja widziałam, ja wszystko kurwa wiem".Nie wiem do jakiego przedziału cie zaliczyć , bo z kolei dla mnie brak skali dla takich jak ty.Powiem wiecej nie próbuj mówić nic o facetach a tym bardziej nawet o dziwkach bo jesteś o miliony lat świetlnych za nimi.Na co dzień spotykam dużo ludzi bo taki mam profil racy i znam takie jak ty.Jeśli ktoś taki zamawia w naszej firmie usługę wystawiam taki termin i cenę ze idzie gdzie indziej.Przeczytaj siebie samą ile obelg i przekleństw kierujesz do ludzi , Kogoś takiego nawet kurwą nazwać nie można to jest raczej coś a nie ktoś.Pozatym jesteś dwulicowa , raz mnie osądzasz ,a potem mówisz że cie nie obchodzi co było w moim życiu.Więc najlepiej zamilcz i się nie odzywaj.Następna sprawa nie przekręcaj moich słów, i dobrze przeczytaj co napisałem o mojej żonie ,bo jakoś sobie nie przypominam żebym ją przezywał i nie życzę sobie żebyś ty to robila.Ona przy tobie jest aniołem.Nie dawaj też nikomu żadnych rad, ani tu ani nigdzie, Bo jesteś snobistyczną zadufaną w sobie feministką i tylko poblemów komuś narobisz.Właściwie bez potrzeby odzywam się do kogoś takiego jak ty.I odnośnie tego co napisałaś Ja nie byłem u kurwy tylko u normalnej kobiety,i nie bylem się kurwić tylko porozmawiać.Pozatym mam w dupie co piszesz bo fakt jest taki że ja niestety całe malzeństwo byłem wierny i piprzyłem się na boku.Fakt pozostanie faktem Niezależnie co ktoś powie i jak to nazwie.I nie pisz mi że coś mi nie wyszlo w agencji, bo wyszło lepiej niż mogłem sie spodziewać .Kobiety twojego pokroju powinno sie izolować na bezludnej wyspie i dziękuj bogu że ja o tym nie decyduję ani nikt o moich poglądach bo już byś tam była - w rezerwacie.A jak ja przeżywałem swoj problem o który tu piszę to jeszcze ci kredki w tornistrze rozsypywały.Więc błagam zamilcz dzieciaku z "doświadczeniem życiowym" bo nie masz pojęcia o życiu.Zresztą szkoda moich lini papilarnych na tłumaczenie ci czegoś co jest dla ciebie odległe i nieznane jak galaktyka andromedy.Zyczę szczęscia w zyciu bo będzie ci potrzebne bardziej niż mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
purpurowa kon by sie usmaial z tych twoich pseudowywowdow. Gdzie to poczytalas w internecie czy kolezanki ci opowiadaly? Ja nie wiem jak przy gotowaniu zupy w kuchni mozna takie bzdury wypisywac:) Syndrom Piotrusia Pana jednak widoczny u ciebie mocno. Nie potrafisz zrozumiec co sie pisze do ciebie? Moze ci przeliterowac ciemniaku jak nie potrafisz sama sobie poskladac i zrozumiec? Wkurwiasz mnie na maksa bo nie masz pojecia o tym co tu wypisujesz, ksztaltujesz bledny obraz prostytucji. Wszyscy w kolo klamia, statystyki ksiazki psycholodzoy no wszscy kurwa to klamczuchy, nawet rzeczywiste prostytutki tez nie wiedza o czym pisza.A policja i la strada to juz w ogole wymyslaja bo przeciez nikt kobiet nigdy ne zmuszal do pracy bo ta sa ksiezniczki ktore sa wielbione i adorowane. Jedna jedyna i autentyczna mownica prawy jest tu purpurowy ciemniak buehehehehe ktory naczytal sie bzdur gdzies na necie i wypisuje je na forum. No wiec jak ktos by mial watpliwosci co do prostytucji to purpurowy blazen mu objasni ze jest to fajna sprawa, klienci zajebisci, zarobki wysokie a i nowi super przyjaciele z ktorymi czlowiek przyjazni sie juz po grob bo sa to wspaniali wartosciowi ludzie i gdyby nie ten piekny zawod to nie ma mozliwosci poznac takich szlachetnych cudnych ludzi:) A wiec samo dobro dziewczyny. Wypinac dupsska i zarabiac hajs. Przyjaznic sie ze szlachetnymi klientami bo wartosciowi przyjaciele, afonsi cudowni wrecz pomagaja cudnym krolewnom z branzy przejsc na swoje bo po co kurwa ma agencje dorabiac jak moze na swoim. No kurwa sielanka i pelnia zycia. Zastanow sie purpurowy ciemniaku co ty wypisujesz bo wkurwiasz mnie juz nie milosiernie swoja tepota. Bo to ze wymyslilas sobie historyjke ktora namietnie smarujesz na forum jestem w stanie zrozumiec ale twojej tepoty i kretynizmu to juz nie moge niestety. Znudzona kurka domowa ubarwiajaca nudne zycie z mezusiem ktory caly dzien w pracy zarabia zeby taki purpurowy blazen mogl sobie durnoty smarowac na necie. Gdzie on znalazl taka ciemnote? No coz rozumem nie grzeszysz i nigdy nie zgrzeszysz ale moze chociaz ladna jestes co? Wiesz ja rozumiem ze nie wszystkim bog dal inteligecje no ale jak sie nie ma co sie chce to moze chociaz poslucha sie madrzejszych i od nich cos zalapie:) a tu niestety ciezki przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×