Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Purpurowa Lezko czy moglabys mi opisac taka wizyte w agencji poczawszy do wejscia takiego pana do środka, poprzez wybor dziewczyn czy sie z nimi rozmawia zanim sie ktoras wybierze, o czym sie rozmawia itp jak to wyglada taka wizyta ze szczegolami po wejsciu do pokoju az do samego konca. prosze rowieniez o odpowiedz na wszystko co wczesniej napisalam bo wynika z tego ze moj czlek klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skywalker75 he he he zraniony bo ktos sypnal prawda:) czlowieku gardze takimi jak ty co to pozalic sie na zone leca do kurwy. Podejrzewam ze z takimi jak ja to ty chcial bys miec doczynienia ale niestety wszystko na co cie stac to publiczna cipa do bzykania przez kazdego. Co przeraza cie slownictwo? hmmm pisalam woielokrotnie ze nie zamierzam nazywac szamba perfumami i bede nzywac rzeczy po imieniu tak jak sie nazywaja. Nie zamierzam nzywac gowna owijanego w zlotko czekoladka bo dla mnie zawsze bedzie gownem zebys nie wiem w co je sobie owinal. Twoja sprawa co zrobisz ze swoim zyciem naprawde mi to wisi tylko nie oczekuj ze razem z toba bede gowno nazywala czekoladka. A swoja droga musisz byc typ ze potrafisz klientke okreslic po spojrzeniu i niesprzedac jej towaru he he he dobre dobre. ne wymaga to chyba komentarza:) A i wesz co ja ci powiem ze tak naprawde to mi wisi co tacy jat ty sobie mysla. Ja bynajmniej staram sie unikac takich amartorow publicznych wetkniec bo sam rozumiesz ze sie brzydze, wiec jesli tacy jak ty beda unikali takich jak ja to bedzie super fajnie:) Mezczyzni korzystajacy z publicznych cip na zetony sam rozumiesz ze sa to za nskie progi na moje nogi, niestety mierze wyzej:) A co do twojej zony to absolutnie jej nie obrazalam. A ja cie nie oceniam kolego tylko wyrazam opinie na dany temat:) Nie do mnie nalezy ocena czyichs zachowan. Ja moge tylko powiedziec ze mi sie podoba lub nie, nie ja cie bede rozlczac z tego. Zycie cie rozliczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika to nie czlek klamie tylko purpurowa nie ma pojecia, przeciez ona nie jest a ni nigdy nie byla zdna prostytutka. Dyskutuje na tematy ktorych nie zna, ubarwia i sciemnia. Nie radze zasiegac od niej informacji, chyba ze o gotowaniu bo to zwykla znudzona kura domowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co jest fikcją
mika ona jest nie miła dla ciebie bo miłym się jest albo nie,więc może jakbyś spróbowała zapłacić jej za info to moze byłaby miła. po za tym jeszcze jedno taki gównojad idzie do agencji bo ,,żonka pognałaby takiego w buraki a prostytutka jak jeszcze jej zapłaci to i pocałuje :) skay.. kurcze podziwiam CIę za cudowny pomysł poszedłeś pogadać przytłoczony życiem do prostytutki o ja cieżpier.... lepiej nie mogłeś wybrać.Po poradę idzie się do psychologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna uwielbiam twoja bezposr
edniosc. Grasz w otwarte karty ale wielu sie to moze nie podobac. Ale nie przejmuj sie i badz soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna jesteś super!!! potrafisz postawić na swoim i robisz to wprost! laska tak trzymać! skaya nie stać na taką dupencję jak ty!!! a ty mika nie pytaj lezki bo ona jest stuknięta! są tu tez inne prostetutki. ich zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miko przepraszam , nie miałam zamiaru być niemiła, mam gorszy dzień w pracy, to dlatego. A wiec - w roznych agencjach jest inaczej, moge ci tylko opisac jak to wygladało w mojej i pozniej jak ja już sama dla siebie pracowalam . W agencji- Pana widziało sie już w wideodomofonie, otwierało sie drzwi, zapraszało do salonu. Padało pytanie czy Pan sie czegos napije i prosiło o poczekanie kilka minut na dziewczyny. Przychodzily dziewczyny, Pan dokonywał wyboru. Wybrał, dziewczyna zapraszała na gore, prosia o rozliczenie . Jesli Pan zazyczył sobie coś wiecej niż standard - płacil wiecej. ale to od dziewczyny zależało czy np. zrobi francuski bez zabezpieczenia czy też nie. Miała prawo odmowic jak Pan nie chcial isc do lazienki, czy byl krotko mowiac obrzydliwy. Po czym kierowalo sie go do łazienki, recznik, prysznic i do pokoju. Przebiegu spotkania nie bede opisywac, bo kazde bylo inne. Zdarzlo sie ze trwalo to 5 min, a czasmi całą godzine. W zależnosci co kto chcial. Standard- to francuski w zabezpieczeniu jako gra wstepna, zakonczony sexem w zabezpieczeniu. wszystko ponad to- było extra płatne. Po skonczonym spotkaniu Pana sie odprowadzało do drzwi. Tak to w skrocie wygladało w agencji. Co do tego ,ze jakas dziewczyna umawiała sie prywatnie za darmo, nie za barddzo chce mi sie wierzyc. Po pierwsze- kazda z dziewczyn dochodzacych ma swoja rodzinę, dom, jakies swoje zycie, chlopaka czy zwyczajnie po pracy chce wrocic do domu. W sex za darmo też nie wiezrze- bo takie dziewczyny mają sexu do wyrzygania w agencji, wiec urywac sie z agencji tylko po to by robic cos za darmo za co w agencji Ci zapłacą- jakoś wydaje mi sie nieprawdopodobne i nielogiczne. Owszem ja czasmi umawiałam sie do kina, na jakis dobry obiad czy pogadac przy piwku, jak miałam wolny dzien- ale nigdy na sex, na sex zapraszałam do agencji. natomiast dziewczyny przyjezdne, te ktore mieszkały w agencji były rozliczane z kazdego czasu, mogły wyjsc do sklepu, czy na spacer- ale jakies dłuzsze wyjscia rodziły podejrzenia. Wiec te dziewczyny dla swiatego spokoju nie umawialy sie prywatnie z klientami. Poza tym- jesli juz dziewczyna zdecydowal sie na taką prace to po to by jak najwiecej zarobic, a wiec nie za bardzo logiczne jest dawanie klientowi doopy za darmo. Przeciez oszukiwałyby same siebie. A widzisz jakiś sens w tym? bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedlem tu z ciekawosci jak rozwija sie dalej watek. Purpurowa wybacz ale nie bede juz komentowal dalej twoich wypowiedzi. Tego nie da sie skomentowac. Wybacz wiec jak nie bede z toba rozmawial. Nakreslilem twoj profil psychologiczny i mi to wystarczy do oceny twojej osoby. Piekna madra z ciebie kobieta, oj kawal cholery z ciebie. Tylko strasznie wulgarna jestes no ale czasem trzeba zeby dobitnie wyrazic swoje przekonanie. Oczywiscie odradzam kobietom takie wulgaryzmy. Piekna jestes bardzo silna osobowoscia, ktora potrafi stlamsic swoja sila przebicia. Dobrze ze masz swoje przekonania tylko wydaje mi sie ze twoja osobowosc niestety moze przerosnac co poniektorych. Uwierz mi ze nie kazdy facet czuje sie komfortowo z kobieta ktora potrafi go oplesc jak bluszcz a do tego stlamsic jego ego. Musisz czasem poprostu odpuscic. Pozdrawiam i bede wpadal co jakis czas. Moze nakresle tez profile innych osob. Dlatego czytam sobie czasem wypowiedzi innych i na tej podstawie szkicuje profil psychologiczny. Jesli masz ochote zebym przeanalizowal twoje wypowiedzi, ton i sposob pisania to napisz ze chcesz ale warunek jest taki ze pozniej napiszesz mi na ile to sie sprawdzilo. Pozdrawiam i czekam na chetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezko a czy zanim taki pan dokonywal wyboru to rozmawial z tymi dziewczynami?? i prosze abys mi odpowiedziala gdzie dokladnie przy standardzie mozna dotykac taka dziewczyne?? bo widze ze moj naprawde klamie. Dziekuje za poprzednia odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze rowniez o wypowiedz 1. czy mlodzi mezczyzni prosza czesto o cos wiecej niz standard, 2. czy czesto zgadzaja sie na francuzki bez zabezpieczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi moj mowil ze dziewczyny nie dotykaja czlonka bez zabezpieczenia co wydaje mi sie wielka bzdura bo chyba jakos stanac musi. i chyba prezerwatywe musza zalozyc przeciez. Jak mozesz to prosze napisz mi rowniez jak to wyglada czy dotykaja wtedy ja der czy jest to czysto mechanicznie przy standardzie?? bardzo Ci dziekuje bo mi bardzo pomagasz tymi wypowiedziami bo zyc z klamca sie nie da. prosze abys odpowiedziala na wszystko co napisalam i wszystko powyzsze. Dzieki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie rozmawiał. Wybierał na podstawie wyglądu, po wyborze szło sie do pokoju i wtedy sam na sam była jakaś rozmowa. Zdarzało sie ze pan chciał coś czego ja nie robilam, czy nie odpowiadała mu rozmowa- mial prawo zrezygnowac i wyjsc. Czesto rezygnowali , jak po wejsciu do pokoju okazywało sie ze wybranką była Ukrainka , czego po wyglądzie nie mogł stwierdzic. Miko caly czas tłumacze, ze spotkanie za zamkniętymi drzwiami zalezlo od dziewczyny, od podejscia kienta do niej, od higieny klienta, od wielu czynnikow . Nie umiem jednoznacznie odpowiedziec gdzie mogł dotykac, prostytutka nie ma instrukcji obslugi napisanej na czole. A sex jest i powinien byc spontanem. Jak cos mi nie odpowiadało - prosiłam by tego nie robił, jak mi odpowiadalo to mogl robic. Tak, czesto chca wiecej niz standard, czesto chca 6/9, francuski bez, czasmi przychodzili fetyszyszci stóp, - ale jak sie im rzucalo kwote za full - to sie im odechciawało. I to nie dziewczyna proponuje francuski bez- bo kazda z nas wolała w gumie, to oni chca- mialam taki przypadek, ze gosc wyszedł, bo ja sie nie zgodziłam. Oczywiscie ze sie dotyka dłonmi bez zabezpieczenia, bo jak inaczej załozyc gumkę- na flaczka? sie nie da. czy sie dotyka jąder- zalezy od dziewczyny, ja dotykałam- bo wtedy szybciej konczył. czeto bywało tak, ze przy normalnym stosunku i francuskim w zabezpieczeniu nie mmogł dojsc, gdy tylko zdjęło sie gumke i robiło ręką- dochodzil natychmiast. O czym to swiadczyło- o tym, ze jest przyzwyczajony do reki, onanista jednym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skywalker75
Do pieknej Teraz już odpowiem krótko bo gadanie do ciebie , to walenie glowa w mur. Nie jestem urażony tylko wkurwiony na caly swiat ze cos takiego jak ty istnieje.Dla ciebie prawda jest tylko jedna - ta ktora ty glosisz kleknijcie narody bo zbawicielka do was przemawia.Ty piszesz a ja sie smieje z twojej glupoty bo inaczej twojego zachowania wytlumaczyc sie nie da.Dobre pytanie ktore z nas dwojga jest teraz bardziej zdenerwowane.Zalosna zalosna i jeszcze raz zalosna. ps Bede czekal az powieje prawda i madroscia od pieknej,moze jeszcze swietej.Ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezko prosze rowniez o wypowiedz na to co napisalam wczesniej czyli 1. czy mlodzi mezczyzni prosza czesto o cos wiecej niz standard, 2. czy czesto zgadzaja sie na francuzki bez zabezpieczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo nie rozumiesz. Prztchodzac do agencji facet placi za standard okresloną kwote. Standard to francuski w zabezpieczeniu i klasyczny w zabezpieczeniu. To jest w podstawowej ofercie. I tak powinno przebiegac spotkanie. Na jego wyrazne zyczenie dziewczyna moze zgodzic sie na wiecej. To nie on sie zgadza- on proponuje, a dziewczyna moze ale nie musi sie zgodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lezko bardzo ci dziekuje mam teraz mentlik w glowie alejeszcze wroce do tematu i mam nadzieje ze bedziesz tak uprzejma na nie odpowiedziec. Powiedz mi tylko jakie jset twoje stanowisko w tej sprawie. jezeli mezczyzna korzystal z uslug takich dziewczyn ( to było dlugo przede mna jeszcze go nie znalam) teraz tak jak twierdzi jest mu dobrze jest spelniony i zaspokojony jakie jest prawdopodobieństwo ze znowu skorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika2121 - po co Ci te informacje? Wydaje mi się, że Ciebie ten temat boli. Po co sie dręczysz psychicznie myśląć o tym, co Twój facet robił z prostytutkami? Oczywiście moge się mylić. Jeśli możesz to napisz ile masz lat i jak wygląda Twoja sytuacja. Piękna - pisałam do Ciebie na maila, ale dostaje informacje zwrotną, że takie konto nie istnieje... Może coś źle wpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia a co jestes w stanie poradzic na moja sytuacje?? tak jest mi ciezko i to boli mam 25 lat i od pol roku jestem mezatka co smieszne szczesliwym malzenstwem jestesmy bardzo szczesliwym bez wahania moge powiedziec ale siwadowmosc tego boli tym bardziej ze on chyba dla mojego dobra nie powiedzial calej prawdy zeby mnie nie ranic, ale ja mam jedna zasade przede wszystkim szczerosć dlatego jestem wdzieczna Purpurowej lzie ze mnie oswieciala bo nigdy nie mialam stycznosci z tym tematem. on korzystal z uslug zanim mnie poznal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Mika, nie jestem w stanie nic poradzić na Twoją sytuację. To Ty musisz przejść nad tym do porządku dziennego. Ważniejsze jest to, że się kochacie, ze jesteście szczęśliwym małżeństwem. I na tym bym się skupiła, bo rozdrapywanie i wracanie do tematu nic nie da. Mnie samą boli fakt, że mój mąż miał przede mna partnerkę, że się kochali. Wyobrażałam sobie nie raz jak to robił z nią... i bardzo mnie to smuciło, dlatego jestem w stanie postawić się w Twojej sytuacji i wiem co możesz czuć... Współczuję Ci, ale ja dałam sobie z tym radę to Ty też to zrobisz. Nie życze nikomu takiego popieprzonego charakteru jak mój...to całe przeżywanie...masakra...o ile byłoby mi lżej, gdybym myślała i czuła jak 95% osób na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! w stu procentach sie z Tobą zgadzam tez jestem wrazliwa i tak samo bola mnie jego kontakty z byłymi partnerkami lacznie z tym ze to nawet wizualizuje co wiem ze jest chore ale tak jak powiedzialaś tez zaluje ze nie jestem taka jak 95 % społeczeństaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poki co musze zmykac ide zrobic mezowi kolacyjke. Mam nadzieje ze Purpurowa łza jak bede jeszcze miała pytania to rozwieje moje watpil\wosci. A Tobie kicia dziekuje i mam nadzieje ze tez do uslyszena. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker napisałeś "...niestety całe malzeństwo byłem wierny i piprzyłem się na boku..." To byłeś wierny czy pieprzyłeś się na boku?Rozróżniasz to co napisałeś?Bo ta wypowiedz w ogóle kupy się nie trzyma. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty_piekna
powtarzasz się dziecino a twoje dlugasne i puste wypowiedzi moznaby sklecić w dwóch słowach.Masz 28 lat wiec stara panna sie z ciebie robi a jak juz trafisz na ksiecia(bo przeciez ty wysoko mierzysz buehehe) to co kariera pojdzie na bok?a jak nie to jak upilnujesz skurwiela zeby na dziwki nie lazil co?Jak sterana robieniem kariery bedziesz miala czas i ochote na cokolwiek?wiesz kto za wysoko mierzy ten najczesciej upada nisko.Jetseś bufonem inaczej cie nazwac nie mozna.Zmien nika na Bufoniara_nad Bufoniarami to kurde sens bedzie mialo buehehehehe i qcwa jak ci nie pasuje poziom kafe to wypierdalaj tam gdzie holoty nie ma tylko elita do ktorej ty mierzysz buehehehehe.Ale niee bo ty sobie lubisz pojechac z grubej rury po ludziach co?A chuj ci do tego. Wiesz styl twoich wypowiedzi przypomina czulego wojtka(notabene zadufanego kretyna).Styl "co to ja nie jestem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty_piekna
Acha.I wiesz jak na ironie przewaznie jest tak ze to czego sie tak strasznie boimy i czego unikamy najczesciej nas spotyka.Wiec nie badz taka hop do przodu bo sie obudzisz kiedys z reka w nocniku i tak twoj facet moze wlasnie isc na dziwki a ty bedziesz nieswiadoma tego dopoki miedzy nogami nie wyrosnie ci np.kalafior :D Jestes powierzchowna i moze cie to zgubic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×