Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

pompowane laleczki z sex shopu cudna sprawa. Widac ze u ciebie milosc i porzadnie nie ida w parze ale to twoja sprawa. Dla wiekszosci to jednak jednosc. A swoja droga ze ty jestes pojebana to rozumiem ale ze on taki dupek to juz jest bulwersujace:) Uwazaj tylko na tryple jakie bedzie do domu znosil:P Kup mu domestos niech sie chlopina zdezynfekuje jak wraca chyba ze lubisz lizac szczote ktora sie czysci kible...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do purpurowej. Poza tym- nie przypominam sobie, nie przyjmowaliśmy pijanych, nacpanych i myslacych ze jak mają pare zł. w kieszeni to wszystko mogą. purpura agentura napewno nie przyjmuje klientow ktorzy maja kase, alkomatem i narkotestem sprawdzaja trzezwosc a jaknuie to wypad byuehehehehehe dobre dobre. Rególa hmmm chyba regula purpura. Wiesz- tu nie chodzi tylko o wyglad, bo bylo wiecej fajniej wygladajacych dziewczyn ode mnie, ale... nie bylo o czym z nimi pogadac purpura a oni tak od jednego rzutu okiem stwierdzali ze z toba mozna pogadac czy rzucali jeszcze kilka razy i wtedy stwierdzali ?????? bueheheheh czy ta madrosc zalezala od tych fatalaszkow w ktorych wychodza te panienki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra purpura ladnie tutaj smarujesz ale i tak wiadomo ze ty zwykla kura domowa jestes ktora zyje w dziwnym swiece fantazji. To juz ja sie lepiej orientuje co i jak w tym syfie. Ale dobra smaruj te bzdury. Kto jest bardziej bystrzejszy tojuz dawno sie zorientowal. Na innych topicach juz dawno sie zorientowali jak a z ciebie prostytutki he he he jak z koziej dupy trabka:) Idz lepiej na jakis kurs doszkalajcy to jak ci sie nudzi to lepiej zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PURPUROWA to są twoje słowa ? "Jednak uwazam ze prezerwtywa najlepiej zabezpiecza ze znanych srodkow zapobiegawczych. Bo to w męskiej spermie jest najwicej bakterii i wirusow. " Jak również zarażenie HIV jest mozliwe przez gumę" - a to coś nowego... , bo o ile wiem to HIV jest wirusowym zakazeniem krwi. Do krwioobiegu osoby zdrowej musi dostac sie zarazona krew, czy sperma czy inne wydzieliny osoby zarazonej. Wiec jak mozna zarazic sie HIV nie majac kontaktu z krwią, spermą czy innmi wydzielinami? Tego nauczają w pierwszej klasie liceum- wiesz? " w niektorych chorobach wystarczy kontakt twoich narządów płciowych z skórą w okolicy narzadow płciowych" - w jakich ? bo ja nie znam takich chorób. W bakteriologicznych chorobach takich jak kiła, rzeżączka, chlamydie.. bakterie przenoszone sa drogą płciową czyli przez stosunek dopochwowy i oralny. W wirusowych- HIV, HPV, do krwi musi dostac sie wirus." Więc jeśli przeczytałaś to co tu podałem to zobaczysz jakie bzdury tu powpisywałaś zobaczysz też że jest tam odpowiedź na twoje pytanie. Purpurowa masz braki w wiedzy więc się doucz.. I gdzie ja napisałem że ty twierdzisz że zabezpieczają w 100% ? W moim poprzednim poście ustosunkowałem się do twojej porażającej wypowiedzi "" Jak również zarażenie HIV jest mozliwe przez gumę" - a to coś nowego... , bo o ile wiem to HIV jest wirusowym zakazeniem krwi. Do krwioobiegu osoby zdrowej musi dostac sie zarazona krew" Z której zresztą najwyraźniej wynika że zakładasz że jak guma nie pęknie to HIV się zarazić nie da. Bardzo się ciesze że nie chcesz polemizować bo polemika w tym wypadku nie była bu już ze mną a z faktami co jest kiepskim pomysłem. Wiesz ja tu zasadniczo nie walczę owszem z twoimi filozofiami polemizuje bo ciężko wobec takich herezji przejść obojętnie a Szurumburum nie nawracałem a doprecyzowałem dlaczego i na jakiej podstawie wyrobiłem sobie opinie o tobie. A innych zdanie akceptowałem, akceptuje i akceptować będę i między innymi dla tego doprecyzowałem swoje po wypowiedzi Szurumburum co nie zmienia faktu że szanuje jej i nie nakłaniam jej do jego zmiany. Jednak nie jestem w stanie zaakceptować przeinaczania faktów i to na forum publicznym. A ty właśnie to stosujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unck ucnk ucnk
Porozmawiaj z nim. Każdy ma inną wrażliwość, jeśli uważasz, że Cię w ten sposób zdradza i rani Cię powiedz mu to. Wg mnie postępuje trochę niewporządku wobec Ciebie i nie powinien chodzić na jakieś dziwki (zwłaszcza, że ryzykuje zakażeniem się jakąś chorobą - a potem - zakażeniem Ciebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris nie irytuj sie tak , bo cisnienie 220/180 jest bardzo grozne. zacytowałes to co napisałam po "Jednakże..." moze tak zacytuj co jest przed "Jednakze.." bo jesli pisze sie Jednakze.. to ,to co jest przed jest bardzo wazne, a nawet wazniejsze. Masz skłonnosc do wybiorczosci, a to zmienia całkowicie kontekst wypowiedzi. I juz.. sza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Weż mi pokaż, wklej, zacytuj gdzie ja napisałam ze prezerwatywa zabezpiecza przed zakazeniem chorobami w 100%? Nie mogłam tak napisać bo sama w to nie wierze. Jednak uwazam ze prezerwtywa najlepiej zabezpiecza ze znanych srodkow zapobiegawczych. Bo to w męskiej spermie jest najwicej bakterii i wirusow." Powiedz mi co tam było takiego merytorycznego i ważnego w tym pytaniu? A do tego pytania się też ustosunkowałem parę linijek poniżej nie przemilczałem go.Oczywiście w kontekście prezerwatyw i HIV bo właśnie tam minęłaś się z rzeczywistością. Nie zarzucaj mi wybiorczości bo to że nie pamiętasz co sama pisałaś to nie moja a twoja wybiórczość. Nie masz argumentów i pleciesz bzdury. A żeby było śmieszniej próbujesz teraz wyjść na mądrzejszą niż jesteś, i w tym momencie to już się kompromitujesz. Zrozum że ludzie czytając potrafią skorelować kilka twoich wypowiedzi. Wiem że to ci się w głowie nie mieści. Wiesz przedstawiłem ci kilka twoich wypowiedzi z jednej z nich wynika że sądziłaś że guma zabezpiecza przed HIV i że stosując ją nie można się HIV zarazić, teraz dodaliśmy twoją WCZEŚNIEJSZĄ wypowiedź w której mówisz że nie zabezpiecza w 100%. Wiesz co z tego wynika ? Że pleciesz co ci ślina na język przyniesie. Co więcej napisałaś że HPV można zarazić się przez kontakt z krwią kolejna bzdura. Więc miej chociaż tyle godności żeby jak już wykazałaś się totalną niewiedzą z zakresu liceum to teraz skul uszy po sobie i się w tej kwestii nie odzywaj. Wiesz uważasz się za inteligentną ale tacy ludzie mają odwagę przyznać się do niewiedzy a już na pewno nie brną w obronę błędnych tez. Na razie moje ciśnienie jest w porządku za to brzuch mnie boli od śmiechu chociaż powinienem płakać jeśli taki poziom prezentuje bądź co bądź podobno wykształcona osoba. I zauważ jeszcze jedno napisałaś o chorobach ja to sprostowałem i poszerzyłem natomiast ty musiałaś mnie zaatakować. Udowadniać mi że pisze bzdury a wyszło ci jak zwykle. Chciałaś zarzucić mi niewiedze a sama wyszłaś na niedouczoną. Weź wreszcie pod rozwagę że ja mam takie hobby jak nauka i w kwestiach w których nie wiem dostatecznie dużo nie wypowiadam się. A w tych w których się wypowiadam podpieram się opracowaniami naukowymi. Więc zanim zaczniesz polemizować weź książkę i poczytaj albo nie wpuszczaj się w kanał. Jeśli na jakiś temat masz inne informacje to proszę bardzo podaj je chętnie się zapoznam i ja i myślę że większość osób tutaj ale na Boga rzeczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris jak Cie grzecznie prosze- nie pisz juz nic do mnie, to nie panimajesz? celowo przekrecasz moje słowa, obrazasz mnie w kazdym niemalze poscie, manipulujesz i probujesz manipulowc innymi.... To napisze Ci tak- chooj Ci w doopke i Twojemu koniowi tez!! Moze sie w koncu odczepisz? cio? Nie masz ksywki Ogon- przypadkiem? I dasz swobodnie wymieniac poglady??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka inteligentna i rzeczowa wypowiedź co za siła argumentów. Jak prosiłaś to się do ciebie przestałem odzywać a wypowiadać mi się wolno. To że zaczęłaś odpyskowywać to już twój prywatny problem. I nie opowiadaj banialuków że przekręcam twoje słowa bo to jest kolejne oszczerstwo. Nikim nie manipuluje a o wymianie poglądów to ty mało wiesz. Jeśli piszesz herezje i jak ktoś ci na to zwróci uwagę to się oburzasz obrażasz i bluzgasz to nie dziw się że cię ludzie mają za idiotkę. Może gdybyś chociaż raz użyła argumentów było by inaczej. Pytanie czy ty jakiekolwiek masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skywalker75
Chwilę mnie nie było, ale widzę że nic się nię nie zmienia.\lezka nie masz dość tego forum?Wrzuć na luz.Piękna następnej nawtykała jak mi , ale to nic nie gniewam się już na nią , na pojebów nie wolno się obrażać, a piękna jest pojebem i do tego ma wściek macicy. Piękna nie odpisuj bo ja twojej wypowiedzi już nie przeczytam.papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwazam ze manipulujesz i juz!! zmieniasz kontekst moich wypowiedzi.. albo juz wiem, nie rozumiesz wiekszosci. A poza tym jestes niereformowalny, nic do ciebie nie dociera, nawet bluzgi. :classic_cool: Zakochałes sie czy co ? Bo to tylko milosc wszystko wybaczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurumburumszurum
Kris_K-wyobraź sobie,że czytam i to nie tylko ten topik,chciałam nadmienić,że czytanie zajmuje mi o wiele mniej czasu (zwłaszcza opuszczając Twoje posty-bo po paru linijkach człowiek ma dość) niż pisanie, Twoja upierdliwość jest przerażająca,jestes mistrzem w dzieleniu włosa na czworo Purpurowa Łzo-mam takie pytanie,pisałaś,że nie obsługiwałyście pijanych klientów-czy miałaś na myśli "sam na sam"? chciałam zapytać,jeśli grupa facetów,już na rauszu,przychodzi do agencji,żeby popatrzeć na dziewczyny przy rurze i popić,to czy dziewczyny ich zaczepiają? tak same z siebie? bo wydaje mi się,że gdzieś czytałam,że one mają jakieś pieniądze z tego,że namówią faceta na drinka,generalnie,chodzi mi o to,czy się przysiadają i zabawiają takie pijane towarzystwo a jeśli tak-to na jak dużo sobie pozwalają? (czy to prawda,że prostytutki się nie całują? czy tylko nie całują w usta? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko dowieść już tego nie umiesz. Nie no to była taka drobna złośliwość że nie umiesz ty umiesz tylko nie chcesz nas zawstydzać swoją elokwencją, wiedzą i celnością argumentów. Cóż biedna nasza Purpurowa Łezka tupnęła nóżką krzyknęła popłakała się i ma być tak jak ona powiedziała. Cóż nam pozostaje? Poklepać po główce niech żyje dziecina w przeświadczeniu iż jest najpiękniejsza i najmądrzejsza w całej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurumburumszurum dziękuje za uznanie. Niestety stosowanie skrótów myślowych na tym forum nie przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3271457&start=30 purpura wlasnie przeczytalam w tym temacie jak napisalas ze nigdy nie pracowalas w agencji a tylko prywatnie, no i biedactwo cennika uslug tez nie zna. :) Purpurowa twoja historyjka sie sypie. Coz nawet biedny Kris stwierdzil juz ze ty jednak nie kumata jestes. Purpura zawsze jak nie wie juz co napisac bo sie ja zlapie za reke ze klamie lub nie wie jak wybrnac z sytuacji to pisze zeby dac jej spokoj i nie pisac do niej no i nie obrazac biedactwa bo sobie nie zyczy:) He he he dobre dobre. Zeby klamac trzeba byc inteligetnym, bystrym i posiadac minimalna wiedze a nie takim tlukiem bez ladu i skladu z wiedza liznieta z filmu prety woman. Purpurowa prostyfiutki to nie ksiezniczki tak ja tobie sie wydaje. Zejdz na ziemie dziewczyno i ogarnij sie bo zginiesz w tym brutalnym swiecie z ta swoja dziecinada. Ale moze mezus bedzie prowadzil cie za raczke zeby dzecinka sie nie zagubila. A ty tylko siedz w garach to lepiej zrobisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka ona glupiutka i jak ladnie tworzy sobie historyjke o ksiezniczkach ktore bzykaly sie za kasiorke i to z samymi ksieciulkami ktorzy w dodatku placili tyle co inne zarabiaja przez dwa dni. Oj oj purpurka farmazoniaro kon by sie z ciebie usmial he he he he:) Ty sie taka glupia urodzilas czy to nabylas gdzies w trakcie? Skad u ciebie pociaga do takich fantazji na forum? Nudzi ci sie w domu przy garach czy jak? Moze zamiast pisac bzdury poczytaj cos ciekawego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż biedna nasza Purpurowa Łezka tupnęła nóżką krzyknęła popłakała się i ma być tak jak ona powiedziała. Cóż nam pozostaje? Poklepać po główce niech żyje dziecina w przeświadczeniu iż jest najpiękniejsza i najmądrzejsza w całej wsi. Kris zapomniałes dodac ze jak wszyscy wyjadą:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wypowiedz purpurowej.
10:43 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza tak, nie pracowałam w żadnym burdelu- to fakt pracowałam prywatnie- idlatego byłam panią samej siebie mogłam wyprosic kogos jak przyszedł po alkoholu, czy nacpany nie zmuszałam się.. bo za godzinkęmogłam bzykać sięz przystojniaczkiem, a więc burakow wszelkiej maści olewałam z gory poza tym cena kształtowała poziom klienta . a.. jeszcze.. te tipy(dodatki cenowe do 100zł) nie są dzielone, one tylko są zarobkiem dziewczyny. Rozlicza się tylko ze 100zł.-reszta dla niej TO PRACOWAŁAS W AGENCJI CZY NIE? TROCHĘ MI TUTAJ COŚ ŚMIERDZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpura ty krytynka
jestes bo co do oplacania bandziorow w miescie to kazdy to robi jesli prowadzi ciemne interesy. Widac ze nie masz zadnego pojecia jak to dziala . To ja ci wytlumacze ze nawet koledzy w jednym miescie sie oplacaja,odpalaja dziale jednym bo miastem nie rzadzi jeden bandzior tylko przewaznie sa to rozne grupy i kazda z nich ma swoj rewir ale dziale sie odpala zeby nie bylo roszczen. Zwlaszcza kurvy nic nie znaczace placa a jak nie chca placic to zostaja wystawione na trase i pracuja dla nich. Nie pisz juz tu tych bzdur bo nie wiesz o czym piszesz. Kretynka. Wiesz co to jest oplacanie sie, znajomosci hie hi hie. Nic nie wiesz i zgadzam sie ze klamiesz tu na forum. Az dziw bierze ze piszesz o czyms czego kompletnie nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie przeciez
to sie mozna pogubic w tych historiach purpurowej, to znaczy ona sie juz gubi bo nie jest w stanie zapamietac co pisala rok temu na forum a co pisze teraz. No i wyszla cala prawda o jej prostytucji:P W sumie to jak by poczytac te jej topiki to nie powinno juz byc watpliowsci ze prostytutka nigdy nie byla. Slaba znajomosc branzy, slaba orientacja i kiepska ocena klientow. Kris nie potrzebnie tyle sie produkowales z nia na forum, a on sobie jaja poprostu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szurumburum- nie wiem , jak to jest w takich prawdziwych burdelach , w takich nocnych klubach, gdzie dziewczyny tancza na rurce, czy namawiają do picia. Ja nigdy nie byłam w takim, ja byłam w mieszkaniu w bloku, dwupoziomowym, tam nigdy nie bylo wiecej niz 5-6 dziewczyn jednego dnia.Mielismy podgląd w domofonie, jak widzielismy grupke pijanych, glosno zachowujacych sie poprostu nie byłi wpuszczani. Jesli juz zdarzyło sie ze weszli, i w salonie gdzie był zazwyczaj wybor, dziewczyny widziały ze sa pijani, czy nacpani- zadna nie chciał z nimi isc, i nie pozostało im nic wiecej jak opuscic lokal. To o czym piszesz- tak dzieje sie zazwyczaj w nocnych klubach typu Sofia, Sogo i z tego co wiem dziewczyny mają zakaz sexu w tych klubach. Jesli jest taniec i drinki to tylko taniec, wiadomo ze na boku one coś tam krecą, ale oficjalnie to tylko tancza. Czy prostytutki sie nie całują? Wiesz , z reguły nie, ale.. róznie to bywa. Pomaranczko bez niku- burdel, burdelowi nie rowny. Sa kluby nocne, sa typowe agencje w domkach, i lokale utworzone z mieszkan w blokach. To co wkleiłeś/aś ta wypowiedz tyczyła sie mojej prywatnej działalnosci juz po odejsciu z tamtej agencji. I stad wynikaja niescislosci, bo nie chcialo mi sie tłumaczyc ze, na poczatku była zorganizowana agencja, potem prywatnie. Kris- piszac o wsi, nie tyle obrazasz mnie, ale obrazasz wszystkich ludzi z Warszawy. Masz jakis kompleks ? Ja wiem, ze ludzie z prowincji nie lubia ludzi z Warszawy, to slychac na kazdym kroku. Albo ewidentny brak wiedzy, bo Warszawa mało tego ,ze jest miastem to jeszcze stołecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tak samo jak
z tą szkołą,raz ma dziekankę,potem jest w trakcie nauki a później że niby już ją skończyła. Wydaje mi się,że ta osoba ma rozdwojenie jaźni ,ma dwie osobowości i w to co pisze bardzo wierzy. powinna lub powinien zgłosić się do lekarza. gdybym była prostytutką nie chciałoby mi się przez rok czasu wałkować tego tematu. jestem pewna,że ona lub on się już tutaj nie pojawi. kiedyś polemizowała z KOKO ale ten topik został wykasowany ,znacznie różni się od tamtej prostytutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to jest praca w kancelarii
20:29 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Lza Zapomniałam dodać, że moja obecna praca polega na logistyce, tzn. dostarczamy towar z Kolumbii i Afganistanu do klientów w całej Europie. Ja jestem szefową tego biznesu, ale moi pracownicy są dla mnie jak dzieci - nawet mówią do mnie "madre" (i całują w pierścień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co daje Ci to wklejanie.. Moim zdaniem jestes albo mało inteligentna osoba, albo szukasz sensacji na siłe. Wiesz- ja kiedys, zanim sie zaczerniłam tez miałam podszywaczy, a jesli nie odrozniasz moich wypowiedzi od wypowiedzi podszywaczy- to narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając ten topik
Powiedz mi czemu Ty się użerasz na tym forum z tymi wszystkimi ludźmi? Są ludzie i ludzie,jedni mniej a drudzy bardziej tolerancyjni. Z tych dwóch sytuacji,które opisałaś wynika z tego właśnie,że faceci są dwulicowi. Z jednej strony miło Cię traktuje jak kobietę ale swoje myśli. Mam na myśli tego,który przychodził do Ciebie pogadać i więcej nie wrócił bo poczuł coś do Ciebie.Nie sądzisz ,że gdyby poznał Cię w innych okolicznościach coś by z tego wyszło? A to kim byłaś wówczas przeszkadzało mu? A ten drugi był miły ale nie traktował Ciebie chyba jako kobiety tylko jak wypożyczoną rzecz ( ja tak bym to odczuła) Musiało być Ci przykro. Jeśli chodzi o Twojego faceta nie sądzisz,że jednak powinniście o tym porozmawiać? Wydaje mi się,że jeżeli jakiś temat staje się tematem tabu to kiedyś może wybuchnąć ze zdwojoną siłą? A jak byś zareagowała gdyby powiedział Ci,że był w agencji i skorzystał z usług prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym zareagowała? Ja byłam w agencji, wiec wiem jak to wyglada, wiem ze dziewczyny nie są brudne, zarazone.. Wiem, ze zadna nie bzyka sie bez prezerwatywy.. nie mialabym obaw zdrowotnych, moze porozmawiałabym z nim, co spowodowało pojscie do agencji, moze mu cos brakuje, moze ma ochote na adrenalinę, a moze poprostu chce odmiany raz na jakis czas? Ja juz przeszłam okres tzw. miłosci z granicami, gdyby mi powiedział ze bedzie chodził- ze ja mu nie wystarczam, to tak jak dziewczyna , ktora napisała, ze wręczyła ulotke z agencji.. zrobiłabym to samo. Wolałabym by chodził do agencji niz miał kochankę. Juz tyle w zyciu przeszłam, ze rownież to bym przezyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bierzesz pod uwagę że są faceci, którzy nie zdradzają czy wszystkich masz za gnoi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×