Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

czy bierzesz pod uwagę równiez fakt że są faceci dla których agencja i seks z prostytutką to dowód na to że nie są w stanie juz żadnej kobiecie się podobać?? ze nie są na tyle ciekawi interesujący aby jakakolwiek inna kobieta miała ochotę z nimi na seks?? że pójście na płatny seks to coś co uwłacza ich godności?? Jak czujesz się jako ostatnia deska ratunku dla degeneratów i desperatów, którzy są na takim dnie że musza płacic za przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie uważasz że jesli facetom powie się idz i zapłac bo mnie boli głowa to on weźmie kase kupi studentce drina w barze i bedzie miał za twoja kase ją co chwila a potem plunie ci w twarz i powie no sama mi pozwoliłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
promujesz tu prostytucje bo w naszych polskich realiach wielu facetów za mniejsze pieniądze moze mic małolatę i to z dwojga złego woli bardziej :classic_cool: i nie mówmy tu o pozwalaniu czy nie:O Jesli miałabym perwer i szukała urozmaicenia wolałabym zaproponowac seks z wymianom męzowi ni zkupować mu karnet do agencji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie wiem po co z tym
purpurowym przyglupem dyskutowac. Ona chyba nie czyta tego co pisze. Dla mnie to ona prostytutka nigdy nie byla-udowodnione nie jednokrotnie. Ale te jej teorie i wywody ..... szok jak mozna byc takim przyglupem i niedorozwojem emocjonalnym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WymionoM - to pszą Panie ze wsi, by dodać sobie inteligencji.. :-D Nie ma karnetow do agencji. Nie, nie uważam ze faceta chodzacego do agencji nikt nie chce, bo chce go żona!!! A on tak woli przyjsc i zapłacic prostytutce, niz uprawiac sex z zona. Małolata z baru jest o tyle niebezpieczna, ze moze pozniej chciec czegoś wiecej, moze wydzwaniać do faceta, moze sie zakochać.. A to zonatemu facetowi, albo takiemu ktory chce pobzykac bez zobowiazan nie jest o szczęścia potrzebne. Tak własnie mowia faceci, to nie sa moje slowa- tak ONI sie tłumaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając ten topik
wydaje mi się,że ten pomarańczowe nicki należą do pięknej bo tylko w jej postach i tych obraźliwych przEjawia się wiecznie słowo KALAFIORY.zastanawiam się tylko skoro tak bardzo rażą Cie posty purpurowej po co ty na tym topiku siedzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak purpurowa pewnie że obrażam wszystkich co w warszawie mieszkają ale przepraszam czym? Wiesz z tą wsią to był taki sarkazm. A tak na marginesie to fajnie się dowiedzieć że się mieszka na prowincji :D A tak na koniec to muszę cię zmartwić że Warszawa nie jest "miastem stołecznym". Stolica nigdy nie została przeniesiona formalnie z Krakowa do Warszawy co więcej nikt takiego zamiaru nie wnosił i z mocy prawa karków używa nazwy "Stołeczne Królewskie Miasto Kraków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja elokwencja Purpurowa i znajomośc ortografii mnie poraziła :P Wybacz 99% kobiet żon twoich klientów nie ma pojecia ze ich połówki kotrzystają z zasyfiałych prostytutek :) Ja w pierwszym podejsciu z takim bym sie rozstała własnie dlatego że o ile skok w bok z małolatą, która na niego poleciała byłby do przyjęcia o tyle opłata za seks byłby dla mnie poniżeniem :O Trafia to do ciebie?? Dla mnie jestes człowiekiem drugij kategorii o od tysiecy lat kobiety twojego statutu takimi były. zis wcale nie jest inaczej. Spadacie nisko bo brakuje wam zasad etycznych i nie stronicie od brudu i smrodu ot cała prawda. Jestem tolerancyjna i wierze ze młoda dziewczyna porywa sie na coś czego nie jest świadoma ale poznając ten bród od środka wychodzi stamtąd pokiereszowana wewntrznie i załuje a nie promuje prostytucje opowiastkami jako sami przystojni i czysci tam zaglądają. Przystojniak czysty moze miec seks z piekną pachnącą wyspaną i "ciasną" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he ze niby ja bym chciala purpurowa ten teges??? No nie nie, nie jest w moim typie;) Ja lubie ludzi inteligetnych. A co do kalariorow to ten wyraz zapozyczylam sobie z posta wczesniej, a ze przypadl mi do gustu to sobie czasem go uzyje:) A zreszta nie mam powodo zeby obrazac purpurowa jako prostytutke bo dla mne to ona napewno prostytutka nie byla ani niejest i raczej nie bedzie bo to ciapa jest. A jesli mam ochote jej pojechac to poprostu jade i wcale nie musze sie ukrywac pod pomaranczowym nickiem:) Wiec to nie ja pisze te posty do purpury:) Ale za to sie dziwie ze ktos jeszcez z nia porusza takie tematy jak prostytucja albo bluzga biednej purpurce jak ona pol dnia przy garach stoi a prostytucji to wie tyle ze jest ale juz co i jak no to coz: "widze ciemnosc:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się,że ten pomarańczowe nicki należą do pięknej bo tylko w jej postach i tych obraźliwych przEjawia się wiecznie słowo KALAFIORY.zastanawiam się tylko skoro tak bardzo rażą Cie posty purpurowej po co ty na tym topiku siedzisz? a mnie to pururowa zajezdza....hmmm purpuro juz napisalam kiedys ze swietnie sie czuje wsrod choloty i takich tepakow jak purpurowa. Wtedy widac wyraznie kontrast i sprawia mi to frajed. Ot dlatego sobie siedze i czytam durnoty purpurowej i jej podobnych, czasem tych panienek przyglupiastych co zadaja pytania w stylu tego co tytul topicu:) A kalafior fajny wyraz:) Ale to nie ja jestem pomyslodawca. Poczytaj wczesniejsze topicki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris jesli , negujesz fakt iz stolicą Polski jest Warszawa - to nie mam wiecej pytań. Dla mnie jest to Miasto Stołeczne Warszawa.. dla Ciebie moze być i Kozia Wolka( nie obrazajac Koziej Wolki).. Ty chyba masz schizofrenie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowa jeśli mi podasz chociaż jeden dokument przenoszący stolice z Krakowa do Warszawy to będę ci wdzięczny. Tytuł miasta stołecznego należy do Krakowa przynajmniej taki jest ostatni stan prawny jaki znam. Żaden Król nie przeniósł stolicy co więcej w Krakowie koronowały się się głowy państwa (z drobnymi wyjątkami). Nie napisałem tego jako podważania obecnej roli Warszawy a jedynie jak ciekawostkę z której mało osób zdaje sobie sprawę. A zanim zaczniesz się ciskać poczytaj o tym bo to w końcu nasza historia i warto mieć taką wiedzę. I tu też to nie jest mój wymysł a historyków którzy temat badali podobno dogłębnie. A tak poza wszystkim to schizofrenia ma trochę inne objawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, jaki jestem zakręcony no, jasne ze mamy dwie stolice Polski jedna średniowieczna, mój mózg i serce tam zostało ;-) druga dzisiejsza, na którą sram rzadką kupą i resztki zawożę do pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purpurowa a co sądzisz o analu
Czy uprawiałaś sex analny? Jest to możliwe w ogóle przy rozmiarze ponad 20 ? Nie którzy piszą ,że jest super a ja prawdę mówiąc boję się tego jak ognia i chyba NIGDY nie spróbuję. Ja jak musiałam kiedyś wsadzić sobie zwykłego czopka :) przeciwbólowego to już wtedy było to dla mnie głupie uczucie a co dopiero przy analu. no i czemu to się tak podoba facetom? czy po tym wszystkim boli odbyt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak biedny ze mnie żuczek tak biedny, ze musiałem nabyć w sklepie zgniłego banana i część została w moim odbycie. Poszedłem zatem do znachora , ale nie miałem talarka to wepchnął mi dalej i teraz czuję pod gardłem. Oj, jaki ja jestem biedny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro zglosże sie na pogotowie psychiatryczne, bardzo zle ze mną. Juz sam do siebie gadam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdgfd
Nie wiem, co daje Ci to wklejanie.. Moim zdaniem jestes albo mało inteligentna osoba, albo szukasz sensacji na siłe. Wiesz- ja kiedys, zanim sie zaczerniłam tez miałam podszywaczy, a jesli nie odrozniasz moich wypowiedzi od wypowiedzi podszywaczy- to narazie. Jak to co daje wklejanie? Widac wyraznie ze klamiesz. A to nie pisal zaden podszywacz tylko ty sama. I jak to wytlumaczysz? Pewnie powiesz zeby cie nie obrazac i nie pisac do ciebie hie hie hie. Internetowa bajkopisarka:D Nie potrafisz sie wytlumaczyc, pewnie przemilczysz i dalej bedziesz bajki pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsjdgfd
a to nie ja wklejalem ale chetnie poczytalem:D Jak macie jeszcze inne wpisy purpurowej lzy w ktorych mija sie z tym co tu napisama to dawajcie, poczytamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec jednak nie odrozniasz Łza do Lza? to jednak jesteś mało inteligentna/ny... Za to co ja piszę ponoszę w pełni odpowiedzialność ale... nie za podszywaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze inaczej.. Uwazam- ze to zdrada fizyczna, ale nie emocjonalna. O wiele bardziej bałabym sie zdrady emocjonalnej a juz połączenie jednej i drugiej grozłoby rozstaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja widze tu wiele niscislosci
20:54 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza sluchaj- przecież piszę Ci cenę ustalasz sama- na ile się czujesz ja sobie ustaliłam 400 i zarabiałam ja nie stawiałam na takich co zbierają przez cały miesiąc ,zeby na koniec miesiąca pojsc do prostytutki. Ja jak zaczynałam miałam 26lat, i interesowała mnie inna grupa docelowa. P.s. nie wiem jak w Szczecinie , ale w trojmieście (czyli wybrzeze) mieszkają najbogatsi ludzie w Polsce. P.s. nie wiem jak w Szczecinie , ale w trojmieście (czyli wybrzeze) mieszkają najbogatsi ludzie w Polsce. Wpis purpurowej lzy ze zaczynala jak miala 26 lat 11:16 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza kobieto ja dziennie studiowałam,popołudniami pracowałam, a wieczorem umawiałam sie codziennie z innym.I jak chcialam to znalazłam na to czas. Tylko trzeba chciec.. a opowiastki o pracy są wygodne i kto w to wierzy ten głąb(jak by to Gombrowicz powiedział). 10:58 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza ja ci odpowiem.. facet jak chodzi na dzi**i- jest dzi**arzem , płaci za usługi i jest to pewien (niestety) nałog. Wiem cos o tym, bo sama pracuje jako dzi**a. Przychodza rozni Panowie, zonaci w super związkach- ale on do mnie przychodzi bo zona ma okres, bo pragnie odmiany, bo ma tysiąc i jeden powodow. Nie wierze ze jak ktoś chodzi na dzi**i, nagle przestanie, bo co? bo nagle go oswieci ze robi zle i tym samym rani zonę, rodzinę, taki ktoś nie mysli o żonie jak idzie na płatny sex. Zaczynala jak miala 26 pracowala ponoc 9 miesiecy a dwa lata juz nie pracuje a w wpisie z 2008 roku nadal pisze ze pracuje wiec znowu klamstwo. W tym topicu napisala ze dzieki prostytucji skonczyla studia a w innym topicu pisze ze skonczyla juz studia ktore oplacala ponoc z prostytucji. Wiec skoro zaczela pracowac majac 26 lat a teraz ma 28 to jak to mozliwe? I kiedy ten dyplom zdobyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wol widac Ł
to nie byly podszywy, he he he kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdthrv
to facet przychodząc do burdelu i wchodząc z kurwą do pokoju mówi :" dzień dobry kurwo przyszedłem do ciebie bo stara ma ciotę " albo " muszę cię zerżnąć bo stara mi nie daje"? czy oni się wam tłumaczą po co i dlaczego przyszli? czy dla rozluźnienia klimatów same o to pytacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×