Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Gość hdskfjhiu
hmmmmm... to nie ja pisalam, ale wierz sobie w co chcesz? hie hie hie purpurowa napisane czarne na bialym a ty sie jeszcze wypierasz? :D No wtopa mala, wyraznie widac co pisalas. Twoj nick i nie zadne L tylko Ł czarne na bialym:D A moze nie pisac juz do ciebie albo nie obrazac cie bo za malo inteligetny jestem???? hie hi hie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając ten topik
Jeśli musiałabym już zmierzyć się ze zdradą swojego męża to wolałabym jednak,żeby był to jednorazowy skok w bok do burdelu. Jakoś trudniej a może nawet wcale nie wybaczyłabym mu romansu,bzykania koleżanki z pracy,sąsiadki,pracownicy czy już ostatecznie wyrwanej w dyskotece panienki. Takie to dopiero muszą być brudne dają komu popadnie i gdzie popadnie .W dyskotece musiałby się za nią uganiać cały wieczór,słodzić jej ,żeby ta mu dała a w burdelu zapłaciłby,i pewnie nawet nie pamiętałby jak ta laska wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm... to nie ja pisalam, ale wierz sobie w co chcesz? tak? a moze Sw. Jacenty to na[pisal? No dobra skoro juz jestesmy przy tych fantazjach purpury to mam pytanie purpura. Moje pyt. do Ciebie 13:32 [zgłoś do usunięcia] piekna_najpiekniejsza (marlenka123123@vp.pl) Hmmmm purpura a p[owiedz mi skad wielas pieniadze na dyplom MBA????? Bo jak wiadomo jest to cholernie droga inwestycja i stac na to tylko wybitne jednostki bo z tego co tu pisalas to kolorowo nie bylo he he he. odp. purpurowej:) 13:37 [zgłoś do usunięcia] Purpurowaaa Łza z prostytucji- satysfakcjonuje Cie odpowiedz? semestr ( wtedy ) kształtowal sie w granicach 3.500, 00- 4.500,00 Dlatego , zapyatałam Jopalaczkę skąd( nie prostytuując się) wychowując sie w cięzkich warunkach miała na niezłe wykształcenie? Bo jak wiadomo to kosztuje. Czyli skoro zaczela majac 26 lat a oplacala to z prostytucji no to jak to jest, wychodzi ze jeszcze nie skonczyla tych studiow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytając ten topik
kicia może i żenada ale na tym etapie mojego małżeństwa gdybym miała dowiedzieć się o zdradzie to wolałabym,żeby to była taka zdrada. Nie wiem czy masz męża i ile jesteście razem ale są w życiu takie sytuacje kiedy przed zdarzeniem tak na "sucho" mówimy ja bym tego czy tamtego nigdy nie zrobiła a jak Cię to spotyka robisz zupełnie odwrotnie.Po mimo zasad jakie masz .Nigdy Ci się to nie zdarzyło? Mi raz i od tamtej pory nigdy nie mówię nigdy. Gdybym się dowiedziała np.o romansie starałabym się go nie błagać ale skąd mam wiedzieć czy właśnie w taki sposób bym się nie poniżyła? Teraz piszę tak a może kiedyś (odpukać) będę chciała wybaczyć romans? Tego też nie wiem. Zdrada jest dla mnie czymś obrzydliwym ale krew nie woda i każdemu może się zdarzyć.(oby tylko nie mnie i mojemu M) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skonczyła , skończyła... ;-P Piekna nie kompromituj się, policz sobie 9miesiecy prostytucji- to jak prawie 2 semestry + juz ponad dwa lata= 6 całych semestrow. Zgadza sie? Studia podyplomowe trwają 2, lub 3 lub 4 semestry, w zaleznosci od uczelni i kierunku . Osoba , której nie zgadza sie chronologia mojego zycia, tez niech sobie poskłada odpowiednio i sie nie kompromituje. Hm.... jesli chodzi o to co zostało wklejone, czesc z tego jest moje, czesc nie. Jesli chodzi o moje wpisy- sa zapewne odpowiedziami na cos co mnie zdenerwowało, moze na podszywaczy? Sa wyrwane z kontekstu dyskusji. Za podszywy nie odpowiadam, a podszyc sie mozna nie tylko zmieniajac Ł na L, ale dodac jedno a, zrobic wiekszy odstep.. Swoja drogą to ile musi miec wolnego czasu ktos by grzebac w starych wątkach, czytac , analizowac.. wklejać? I jak bardzo musiałam komus nacisnąc na odcisk, ze wychodzi ze skory by mnie skompromitowac? Nie wiedziałam,ze mozna tak bardzo nienawidziec kogoś, nawet przez neta???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ty pitolisz? Gdzie ty masz studia podyplomowe dwusemestrowe? Czyli jednoroczne? Podaj mi chociaz linka do uczelni. Licencjata ok akurat teraz bys skonczyla a gdzie magisterskie uzupelniajace? studia jednoroczne mozesz odbyc tylko wtedy kiedy masz juz magistra w kieszeni. Skoro mialas 26 lat a teraz masz 28 to wychodzi 3 lata czyli 6 semestrow. Skoro placilas za studia 4,5 tys za dypl. to nie zaczelas wczesniej no bo ponoc nie mialas kasy a stuidia oplacalas z prostytucji. Wiec gdzie masz magistra? Wiesz chyba ze MBA to dyplom magistra? Pogubilas sie he he he Nie wyszly te fantazje. I uwierz mi ze tak naprawde llatasz mi kolo ogona tylko nie lubie klamczuchow :) Nie wiem po co wciskasz tu wszystkim kity. I to ze bylas prostytutka to rowniez farmazon ktory widac z daleka. Ale dzieki twoim kitom niektore dziewczyny mniej bystre poczytaja i pomysla no kurwa zajebiscie, lece dawac dupy bo to zajebista sprawa. Nie masz o tym zielonego pojecia wiec nie wprowadzaj ludzi w blad. Bo nie jedna dziewczyna przez ciebie moze zmarnowac sobie zycie, bo czytajac twoje bzdury gotowa uwierzyc z rzeczywiscie bedzie ksiezniczka a klienci to gentelmani i wszystko piekne ladne. Znajomosci i alfons dobry wujek ktory pomaga i dba, ba nawet pomaga przejsc na swoje. No kurwa sielanka do kwadratu. Purpurowa jestes malo inteligetna zeby klamac wiec nie rob tego bo tacy ludzie jak ja odrazu to widza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za podszywy nie odpowiadam, a podszyc sie mozna nie tylko zmieniajac Ł na L, ale dodac jedno a, zrobic wiekszy odstep.. No pewnie ze tak tylko tam nic takiego nie ma:D Purpurowa to juz nawet zalosne jest:) Przeciez widac wyraznie twoje wypowiedzi. Stosujesz zasade jak cie zlapia za reke ze kradniesz to mow ze to nie twoja reka he he he. To to dopiero jet zalosne. Jestes interetowa klamczucha i nawet nie potrafisz sie wytlumaczyc hmmm no bo niby jak. Siedz lepiej w tych garach i sie nie wychylaj purpurowa kuchto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna nawet nie chciało mi sie czyatc tych Twoich bredni, ale ok.. skoro nie umiesz poskładac tego to ja Ci poskładam. Konczy sie liceum w wieku 19-20 lat? tak? Po liceum idzie sie na studia- studia magisterskie to piec lat? A wiec tak po liceum zaczełam studia, w miedzy czasie wzięlam dziekanke na urodzenie dziecka, i wychodzi ze w wieku 26 lat został mi semestr do konca i obrona pracy. Obroniłam sie bedac juz prostytutka, jako juz prostytutka skonczyłam magisterskie , pracowałam na poł etatu a wieczorami i nocami spotykałam sie z facetami. Bo mogłam tak robic prowadzac taki biznes na swoja reke. Dlatego odeszłam z agencji, bo rzeczywiscie w agencji musialbym byc do dyspozycji non-stop. A ja miałam swoje plany. Zaczełam podyplomowe- jak wiesz, sa to studia obejmujace piątki, soboty i niedziele. I są takie gdzie nauczanie trwa 2 lub 3 semestry w zaleznosci od kierunku. Nie podam Ci linka, bo nie napisze na forum do jakiej szkoły chodziłam. Ale.. wejdz sobie na Uczelnie Kozminskiego , tam są takie studia, czy na Bobrowieckiej.., czy gmach przy SGH.. Ja nie twierdze, ze moj kierunek był dwu-semestrowy..., ale twierdze ze są takie studia. Od momentu skonczenia z tym minęło już 2 lata i 4 miesiace dodaj sobie 9 miesiecy prostytucji- ile Ci wychodzi???? umiesz policzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie pisz mi ,ze ja promuje prostytucje, ja tylko pisze jak to wygladało w moim przypadku. Tak samo jak Wy , nie jestem za tym by młode dziewczyny parały sie tym, bo zle skoncza. Ja zaczełam to mając juz 26 lat, cos przezyłam, cos wiedzialam, miałam jakies plany na zycie, wiedziałam jak zaczynałam ze to tylko na chwilę, po to by zatrzymac sie na jakis czas, dojsc do siebie, po tym co sie wydarzyło. Nie zatrzymałam sie tak do konca, bo mialam swoje plany i skrzetnie je realizowałam . i naprawde nie umiesz liczyc- 26 +0,9+2,4 , to nie jest 28 a 29,2..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offfftop
W 1609 r. król Zygmunt III Waza przeniósł stolicę Polski z Krakowa do Warszawy i tym samym przyczynił się do zahamowania rozwoju miasta oraz spadku jego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehehe ty kiciaro a skad mialas na placenie 4,5 tys za studia w wieku 19 lat jak to napisalas ze tak zaczelas? Ponoc bylo tak ciezko ze komornik Ci siedzial nod glowie? Mi odpisalas ze studia oplacalas z prostytucji wiec chyba skoro zaczelas pracowac jako prostytutka w wieku 26 lat no to i studia za 4,5 kolo musialas zaczac w tym czasie:D Owszem byly magisterskie prywatne gdzie bylo trzy semsetry ale wtedy musialas skonczyc licencjata 7 semstrowego zeby sie zapisac na taka podyplomowke. No to jak skonczylas czy zostal Ci jeden semstr? i napisanie pracy:D Majac dyplom MBA musisz jeszcze prace napisac???? posklejaj sobie historyjke, a to nie ja napisalam ze masz 28 lat tylko ty sama...Znowu ci sie jakos nie zgralo, wiec to nie moje wyliczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna nie chce mim sie z Toba gadac, wiesz ze są Uczelnie panstwowe, niepłatne? czy dojdzie do Ciebie ze do 26 roku zycia prowadziłam normalne zycie, miałam rodzine, faceta, dziecko, prace? czy Twoj mozdzek tego nie ogarnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak tu ktos napisał naprawde jestes pojebem z wsciekiem macicy. ja nie wiem jak Ci mam jescze to tłumaczyc, jakis tłuk jestes jak tego nie rozumiesz i niepotrafisz usystematyzowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he teraz mi tu z Panstwowymi uczelniami wyjezdzasz? A wczesniej pisalas ze cztery kolo placilas za dyplom MBA i to z prostytucji? He he poczytaj bo chyba nie wiesz co to jest dyplom MBA. Farmazoniara. Jak do tej pory to pisalas ze ty musialas isc dupy dawac bo na studia nie mialas a teraz raptem Panstwowo studiowalas? I gdzie na panstwowkach zdobywa sie dyplom MBA??? Jak zwykle teksty purpurowej jak juz nie wie co pisac: nie chce mi sie z toba gadac buehehehe Tez by mi sie niechcialao jak bym nie miala nic do powiedzenia a ze mam to lubie z toba pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna - to ty jakas niedouczona jestes, studia MBA to podyplomowe , prywatne, exkluzywne studia. Panstwowe studia to 5 lat, daja Ci magistra.. Nie słyszałam by panstwowe studia dawały dyplom MBA. I to MBA sa płatne i tyle kosztuja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhahany tekscikami
strzel sobie baranka w scianę, to moze ci przejdzie to czepialstwo, i syndrom niedobzykania.. hahahahhaaaaaaaaaa... purpurowa lzo a ty strzel loda komus to ci przejda te durne teksty ktore zamieszczasz na forum:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja gubie sie w zeznaniach, tylko ty jestes jakims wybitnym tłukiem i nie rozumiesz, ze po liceum mozna pojsc na panstwowe , niepłatne studia, a potem po obronie pojsc na podyplomowe i je opłacac z prostytucji? Przeciez to nie jest takie trudne do zrozumienia, ale jak sie jest imbecylem do kwedratu to jakos nie wcyodzi...Co piekna??? hahahhaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpura to ty krecisz caly czas, oczywiscie ze tak tylko ty kiciaro pisalas caly czas o oplacaniu studiow za ktore placilas dupa wiec A panstwowo studiowalas zaocznie czy dziennie:) A skoro tak niezle placa za obciaganie to jeszcze musialas na etat dorbiac? Wiesz mi od poczatku pisalas ze studiowalas prywatnie:) Znowu wtopa. A ja niestety mba nie mam. I swietnie sie orentuje co to za program jki to dyplom bo badz co badz rozwazalam taka mozliwosc. Ale szkoda mi bylo kasy niestety:) Wiec jak to tam jest naprawde z toba? zawodowke jakas skonczylas chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna to ty krecisz, zapyatałaś kiedys , skad miałam na platne studia, bo jak wiadomo to jest ogromny dla wiekszosci koszt. Odpowiedziałam ci ze z prostytucji. jak do tej pory Uniwerek jest forma bezpłatnych, panstwowych studiow, wiec nawet nie bralam takiej mozliwosci ze zrozumiesz iz magisterskie studia opłacałam z prostytucji. Poprostu nie zrozumiałaś i zamiast dopytac to sie tu ciskasz. i nie brałaś pod uwage, ze studia zaczełam normalnym tokiem, czyli zaraz po skonczeniu liceum. I nie mąć imbecylku, tylko jak czegos nie wiesz czy nie rozumiesz to dopytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pelno tu jakiegos zawistnego motlochu, ktory jak pies ogrodnika nikomu nic nie da i wszystko podwaza. Jesli Lza obrala sobie taka droge, to jest tylko jej wylaczna sprawa. Ja nikogo nie skazywalbym apriori na niewiadomo jaki wyrok. Kazdy z nas ma cos za pazurami. A najgorsze sa te bardziej swiete od papieza. Moge sobie wyobrazic, ze Lza jest bardzo mila kobitka i pewnie niebrzydka, bo inaczej brania by ni miala. Koniec koncow wszyscy pracujacy sprzedaja sie mniej lub bardziej. A ze cory koryntu jeszcze przy tym ewentualnie przyjemnosc maja ( pewnie niezbyt czesto ), to tez jest cos czego palacz w kotlowni pewnie nie przezywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odrazu zawistnego? Czy to juz nie mozna zapytac kogos o nic bo odrazu zawistny jestes? hmmm ja nie lubie jak mi ktos kituje i jeszcze ma frajde ze ja to lykam. No to wiesz przynajmniej purpura ze ja nie lykam twoich bzdurek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×