Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woll

Czy sex z dziwka w agencji to zdrada?

Polecane posty

Wiesz...mi bardzo smakuje taka jedna, którą teściowa robi, ale nie wiem czy trafię w Twój gust. W każdym razie podaje Ci przepis. Będziesz potrzebowała 3 pory, pięć jajek, puszkę czerwonej fasolki, puszkę kukurydzy, słoiczek selera - z Rolnika jest fajny, puszkę ananasa i słoiczek majonezu - teściowa używa Babuni, a ja Kileckiego, bo jest ostrzejszy. Z pory trzeba odkroić białe części, przeciąć je wzdłuż na pół i pociąc na półksiężyce, następnie zalać skrojoną porę wrzątkiem, odczekać chwilkę, przelać zimną wodą, odcedzić i poczekać aż wystygnie. Jajka ugotować na twardo i pokroić w kostkę. Fasolkę, kukurydze i seler odcedzić i wymieszać z porą i jajkami. Ananasa pokroić w kostkę. Teściowa daje całą puszkę, ja tylko pół. Ona kroi go w większą kostkę, ja drobno i dodatkowo go wyciskam. Trzeba dodać go do reszty składników. Do tego majonez, sól i pieprz - według uznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurko, imprezka się udała? Zrobiłaś tą sałatkę? Co tam u Was wszystkich słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprint
Hej wszystkim! Podobno Purpurowa wyszła za mąż. U mnie wszystko ok a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajcie czekajcie
nie wierzycie w jedno, a wierzycie w drugie? :) rzecz w tym, ze purpurowa PISALA, ze wychodzi za maz. ale jak wiemy, ona PISALA rozne rzeczy :D:D tak ze wyszla (albo i nie wyszla), tak samo jak byla dziwka *(albo i nie byla) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprint
W którymś topiku pisała że w święta wychodzi za mąż a już w styczniu pisała jako mężatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajcie czekajcie - to nie tak, że od razu wierzymy...hehehe. Widzę, że dawno już nikt tego topicu nie odwiedzał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaa Łza - tak. W COŚ wierzę. Niestety Tobie nie mam podstaw wierzyć w cokolwiek lub też nie. Tak samo jak Ty nie wiesz czy choć 1/100 tego co napisałam to prawda. To tylko rzeczywistość wirtualna i nie da się zweryfikować przedstawionych informacji. :) Napisz lepiej jak Ci się układa z Twoim facetem lub też mężem, jeśli faktycznie wzięłaś ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia18 - oj dawno, dawno, ale tak jakoś zajrzałam. :) Teraz siedze w domku i mam więcej czasu na kafe, a z nowych tematów nic ciekawego się nie znalazło, dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitajec
Każda dziwka zrobi wiecej niż żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielu mężczyzn zdradza i chodzi na dzi....ki, więc to żaden szok. Ja bym na pewno powiedziała facetowi, że wiem i z miejsca go rzuciła. Na szczęście nigdy mi się taka syt. nie zdarzyła, ale kto wie, co będzie w przyszłości. Na świecie jest też wielu (aczkolwiek znaczna mniejszość) facetów, którzy nie zdradzają, więc jest na kogo wymienić takiego skur... syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie masz podstaw żeby mi nie wierzyć... Nie lubię świąt, moze dlatego ze przypominają mi bliskich, ktorych straciłam, nie lubie "nicnierobienia", za dużo wtedy myślę, mąż jest tylko i aż mężem, to obca osoba lecz na tyle bliska ,ze niepozwala mi płakać. POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Purpurowaaa Łza Ale nie masz podstaw żeby mi nie wierzyć... Nie lubię świąt, moze dlatego ze przypominają mi bliskich, ktorych straciłam, nie lubie "nicnierobienia", za dużo wtedy myślę, mąż jest tylko i aż mężem, to obca osoba lecz na tyle bliska ,ze niepozwala mi płakać. POZDRO. Ale też nie mam podstaw, żeby Ci wierzyć. Spotkajmy się. Wtedy ocenię jaką osobą jesteś. :) Ja też nienawidze świąt! I bynajmniej nikt w święta mi nie odszedł do "krainy wiecznych łowów." ;P Moja SAMI umarła 27 lutego i do teraz nie moge się pozbierać. SAMILA była dla mnie najważniejsza, najpiękniejsza...moje słoneczko! Tak bardzo JĄ kocham! Nie umiem bez NIEJ żyć, cieszyć się z czegokolwiek... :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię sexs uprawiam sexs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×