Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rocznicowo

Co na 50 rocznicę ślubu?

Polecane posty

Gość rocznicowo

Hej, za dwa tyg wybieram się do cioci i wujka na 50 rocznicę ślubu, impreza jest na jakieś 50 osób, idę razem z moim chłopakiem i mam ogromny problem z prezentem. Co można dać osobom w wieku 80 lat z okazji rocznicy ślubu? Nie chcemy kupować ręczników itd, bo z tego co wiem, to ktoś już to kupuje, pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznicowo
ale oni do kościoła nie chodzą, nawet chyba nie wiedzą jak wygląda ich proboszcz :) ale i tak dzięki za pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz np. isc z ich slubnym zdjeciem albbo jakims takim na ktorym oni ladnie wyszli do jakiegos malarza niech namaluje portret i pieknie go oprawicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciepłe paputki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup duży kosz rarytasów
np. w herbaciarni parę gatunków herbat, jakieś luksusowe słodycze, lekki alkohol w fajnej butelce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży kosz z delicjami
parę gatunków dobrej herbaty, luksusowe słodycze, butelka dobrego alkoholu itp. nawiasem mówiąc gdzie oni sie uchowali, że do kościoła nie chodzą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznicowo
portret odpada, po pierwsze to wujek i ciocia, więc ciężej zdobyć fajne pozowane zdjęcie, po drugie mają portret z dnia ślubu. kosz jest świetnym prezentem, właśnie o tym myślałam + kwiaty do tego, ale jak wczoraj gadałam z chłopakiem, to stwierdził, że dużo osób może wpaść na taki pomysł i faktycznie boję się, że może mieć rację. Co do kościoła, to wujek jest profesorem na AE i tak jakoś od zawsze ma inny stosunek do kościoła, sam twierdz, że jest agnostykiem, ciocia była pielęgniarką i też jakoś specjalnie do kościoła nie biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam ostatnio na takiej rocznicy, ale połączonej jeszcze z ponowną przysięga w kościele. Kupiliśmy fontannie do czekolady obdarowani lubią słodycze i byli zachwyceni, bo nie mieli pojęcia, że są takie fajne gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocznicowo
cienka, a co jeszcze goście dawali? bo ja to chyba musiałabym kupić coś co piecze mięso :) bo ciocia mimo swoich lat wiecznie jest na diecie, a wujek to nawet warzyw nie je tylko samo mięso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawali takie pierdoły jak się daje na ślub zestaw do kawy, jakaś pościel itp. ogólnie zero polotu ze strony gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja bym poszła w dopalacze i lekarstwa na...różne choroby,takie dostępne w aptekach/bez recepty/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie śmiec***iszecie jakie jakie macie w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zobacz na olx tam są jest obrazy ze sklejki, gdzie możesz wyciąć własną dedykację, a to zrobi mega wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×