Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lansik blachary

Lansik,tipsik i solara...wszyscy mówią żem blachara

Polecane posty

Gość lansik blachary

Oglądajcie we wtorek 15 września Rozmowy w Toku ... tam będą takie okazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wafr
No to bedzie dobre :D Chociaż sama mam tipsy :D Moze byc zabawnie bo te blachary to mnie rozbrajają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
NO I CO Z TEGO????!!! DLACZEGO W POLSCE NIE MOŻNA SIĘ UBIERAĆ JAK IĘ CHCE???!!!! UMIECIE TYLKO KRYTYKOWAĆ(Z CHOREJ ZAZDROŚCI) ZADBANE DZIEWCZYNY A SAME PEWNIE CHODZICIE WIECZNIE W SPODNIACH I BLUZACH.NA ZACHODZIE TE LAKI BYŁYBY DOCENIONE BO ŁADNIE WYGLĄDAJĄ I SĄ SOBĄ A WY BOICIE IĘ BYĆ SOBĄ .TO NIE ŚREDNIOWIECZE,WPROWADŻCIE NAJLEPIEJ NAKAZ CHODZENIA KOBIECIE W WORZE POKUTNYM LUB HABICIE.A TO ŻE, NIEKTORE Z TYCH LAEK LUBIĄSEK TO ICH SPRAWA.SEKS JEST DLA LUDZI, A WY CHCECIE ŻEBY W POLSCE NAJLEPIEJ ŻEBY KAŻDY BYŁ ASEKSUALNY I CHODZIŁ WE WŁOSIENICY. KOBIETA JET KOBIETĄ I POWINNA CHODZIĆ W SPÓDNICY A SPODNIE SĄ DLA CHŁOPÓW.POPIERAM TE DZIEWCZYNY ZA TO ŻE,SĄ KOBIECE I NIE WSTYDZĄ SIĘ TEGO OKAZYWAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
A W XVIII WIEKU WE FRANCJI NP.JAK KOBIETY CHODZIŁY ODSTAWIONE.TO DOPIERO BYŁ LANS.A TE LASKI TO PRZY WERSALKICH PIĘKNOŚCIACH PIKUŚ.OBEJRZYJCIE OBIE ,,MARIĘ ANTONINĘ'' Z KIRTEN DUNST TO WTEDY ZOBACZYCIE PRAEDZIWY LANS.KOBIETA (FACET TEŻ)POWINNA ŁADNIE WYGLĄDAĆ A NIE JAK BABOCHŁOP KTÓRY CAŁE ŻYCIE W SPODNIACH CHODZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuśśśśśśś
Zgdzam się z Dagną w 1000%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagna zadbanie to niekonieczni
e tipsy, tlenione wlosy i solarka bo i takie sa niezlymi brudasami i nie jest to wcale "bycie soba" bo polowa dziewczyn tak chodzi 🖐️ w kazdym razie malo oryginalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjg
dagna ma rację, chociaż ta w różowej sukience wyglądała jak tranzwestyta :-D i wg mnie wcale nie kobieco tylko ordynarnie, nawet wypowiedziec się nie umiala :-D fajna byla ta co musi obsługiwać tel długopisem i ta co się interesuje samochodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacuśśśśśśś
Wkurwia mnie to że,w Polsce(i nie tylko) kobieta jak lubi seks to już jest nazywana kurwą.Szczególnie przez hiphopowe środowiska. KOBIETA TEŻ JEST ISTOTĄ LUDZKĄ i też MA POTRZEBY SEKSUALNE tak jak wy CHŁOPCY SŁUCHAJĄCY HIPHOPU I RAPU.SEKS jest dla LUDZI. WINĘ PONOSI KOŚCIÓŁ KTÓRY OD ZAWSZE POTĘPIAŁ KOBIETY LUBIĄCE SEKS I CAŁĄ SFERĘ SEKSUALNOŚCI LUDZKIEJ. FACET JAK ZALICZA LASKI TO OK A KOBIECIE JUZ NIE WOLNO????!!!! KOBIECIE NIE WOLNO MIEĆ POTRZEB SEKSUALNYCH W TYM KRAJU???!!!! A JAK MA POTRZEBY SEKSUALNE TO JUŻ NAZYWAJĄ JĄ KURWĄ?????!!!!!!! COŚ TU NIE GRA PANOWIE(PANIE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feminitka
Jacuśśśśśśś masz rację w 1000000000000000000000000000000000 %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfasdfasd
prawda jest taka, ze kobiecie seks nieraz sprawia większą przyjemność niż facetowi i stawia ogólnie większe wymagania, chłopu nie robi dużej różnicy, czy se trzepnie gruchę, czy zrobi to z kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfasdfasd
a tapeciary/blachary wcale nie są kobiece, tylko to najczęściej prymitywne dziewuchy, które robią z siebie czupiradła i dobrze zresztą, od razu informują otoczenie czego się można po nich spodziewać i dzięki temu znajdują właściwych chłopaków, ileż to razy się człowiek pomylił co do drugiej osoby, a tu mamy czarno na białym - tapeciara, więc nie należy się spodziewać np. rozmów o sztuce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egeszegee
ogladalam to :) ta rozowa dobra byla z chlopakiem " gejem" heheheh ta ostatnia byla w miare normlana z coreczka co byla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoz a propo
a kase na studia mam właśnie z przygodnego seksu z mężczyznami, i co łyso?? jestem zaradna i ubieram się jak chce! seks jest dla ludzi tak jak ktoś wyżej pisał. Nie oceniajcie mnie stereotypowo! bo to głupie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasdfasdfasd
licencjatko od sztuki, pisze się a'propos, ale widać, że mało czytasz, poza tym wiedza, wykształcenie formalne, mądrość, inteligencja, czy ogólny poziom człowieka to bardzo różne sprawy, żeby być na poziomie, nie trzeba mieć nie wiadomo jakiej wiedzy, ale trzeba raczej właśnie "grzeszyć' dobrym gustem, a tego zaprzeczeniem są właśnie "blachary"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzućcie to na you tube:) mieszkam w usa i tylko yt mi zostaje, a chętnie obejrzę te nasze plastiki;) Ja myślę, że PRAWIE każda przez to przechodzi, ale z tego się wyrasta...z reguły jest tak, że w danym momecie uznajemy, ze mamy swój styl, faajny styl, a po jakimś czasie stwierdzamy"jak mogłam tak chodzić ubrana"-ale to normalne..piszę z autopsji. Przechodziłam przez tipsy(dziś już zresztą nie modne) i przez tlenione włosy.Paznokietki do dziś do siebie dochodzą po tych klejach, a włosy utleniacza już z rok nie widziały i dziś wydaje mi się, że odnalazłam styl i to jest to, ale co będzie za rok?nie wiem. Tak czy siak to tylko "przebranie" i za wiele nie świadczy o człowieku.Równie dobrze, dziewczyna która jest ubrana/przebrana za tzw."naturalną" bo bliższym kontakcie może okazać się nudną dziewczyną, z kiepską osobowoscią. A o tych cichych wodach/skromnych, niby z zasadami dziewczynach/ też możnaby było dyskutować i dyskutować, no ale, żeby nie odbiegać od topiku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
DO LASKI WYŻEJ.WOLAŁABYŚ ŻEBY KOBIETY CHODZIŁY W WORACH POKUTNYCH CAŁE ŻYCIE???NIE OCENIAJ STEREOTYPOWO LUDZI. SĄ RÓZNI LUDZIE I NIE KAŻDY JEST PUSTY I GŁUPI. WIĘCEJ TOLERANCJI DZIEWCZYNO(CHŁOPAKU?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze dopczepianaie
sie do bladu ortograficzego to twoja jedyna linia obrony. Zgadzam sie z poprzeddniczka. Tak czy siak to tylko "przebranie" i za wiele nie świadczy o człowieku. ---> racja. To tylko szmaty. O madrosci swiaczy dobry gust to argument swiadczacy,ze najmadrzejszymi ludzmi na ziemi sa kreatorzy mody.. :) Solar czasami sie orzyda ladna, lekka opalenizna jest sexowna. Gdy dziewczyna jest zgarabna tak jak ja dlaczego nie moze pozwolic sobie na mini? licencjatko od sztuki--> coz to za okreslenie zabawne :) nie umiesz czytac? Przeeciez jako osoba ze swietym ;p gustem (bo wg ciebie to najmadrzejsza czesc spoleczenstwa) powinans umiec czytac i wysnuc wniosek,ze koncze licencjat z archeologii a historie sztuki dalej studiuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
DO AUTORA POWYŻEJ.A CO TY MASZ DO DZIEWCZYN KTÓRE LUBIĄ SEKS?TO JUŻ SZMATY DLA CIEBIE SĄ?A FACETOM UWAŻASZ ŻE,WOLNO LASKI ZALICZAĆ I NIE Ą SZMACIARZAMI PRZEZ TO???I TO MA BYĆ RÓWNOUPRAWNIENIE OBU PŁCI???? KOBIETA JET ISTOTĄ SEKSUALNĄ TAK JAK FACET I TEŻ MA POTRZEBY SEKSUALNE.A TY JETE ASEKSUALNA I NIE LUBISZ SEKSU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
DO AUTORA POWYŻEJ.A CO TY MASZ DO DZIEWCZYN KTÓRE LUBIĄ SEKS?TO JUŻ SZMATY DLA CIEBIE SĄ?A FACETOM UWAŻASZ ŻE,WOLNO LASKI ZALICZAĆ I NIE Ą SZMACIARZAMI PRZEZ TO???I TO MA BYĆ RÓWNOUPRAWNIENIE OBU PŁCI???? KOBIETA JET ISTOTĄ SEKSUALNĄ TAK JAK FACET I TEŻ MA POTRZEBY SEKSUALNE.A TY JETE ASEKSUALNA I NIE LUBISZ SEKSU???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
DO DZIEWCZYNY WYŻEJ:UWAŻAZ ŻE,TYLKO FACETOM WOLNO LUBIĆ SEKS?????OD RAZU DZIEWCZYNY LUBIĄCE SEKS TO SZMATY??? FACET JAK ZALICZA LASKI TO OK (I NIE JEST SZMACIARZ)A KOBIETA KURWA,SZMATA ITD???????????? I TO JEST RÓWNOUPRAWNIENIE OBU PŁCI????????????? KOBITA JEST ISTOTĄ SEKSUALNĄ TAK JAK FACET I TEŻ MA POTRZEBY SEKSUALNE.A TY NIE MASZ TAKICH POTRZEB???????JESTES ASEKSUALNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTES DEBILEM I GO UDAJESZ
Tak czy siak to tylko "przebranie" i za wiele nie świadczy o człowieku. ---> racja. To tylko szmaty. nie wszystko trzeba mowic wprost wiesz co to jest kontekst wypowiedzi? az zal komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahha mialo byc
jestes debilem czy go udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
JA JESTEM?CZŁOWIEKU CHODZI O TO ŻE CHŁOPOM WOLNO A BABOM NIE.SEKSUOLOGII POCZYTAJ SOBIE O POTRZEBACH KOBIET. POLECAM SEKSUOLOGÓW:STAROWICZA,DEPKO,WISŁOCKĄ. TAM JEST NAPISANE ZE,KOBIETY TEŻ LUBIĄ SEKS I IM SIĘ ON NALEŻY. I TO NIE POWÓD ŻEBY OD SZMAT TAK JAK TY TO ROBISZ JE WYZYWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble ble blee
nikt mi nie wmówi że solarne laski z tipsami długości szpikulców do lodu są osobami inteligentnymi. brak dobrego gustu jest w tym przypadku oczywisty, ale należałoby tu też wspomnieć o kwestiach zdrowotnych. zostało udowodnione naukowo, że częste korzystanie z solarium zwiększa ryzyko wystąpienia czerniaka (ciekawe czy solary wiedzą co to znaczy), nie mówiąc już o szybszym starzeniu się skóry. żadna w miarę rozgarnięta kobieta nie chciałaby w wieku lat 30 wyglądać jak własna matka. dbanie o paznokcie nie oznacza też zaklejania ich tipsami, jest całe mnóstwo kosmetyków stworzonych po to, aby paznokcie wyglądały pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahehehe
"licencjatko od sztuki--> coz to za okreslenie zabawne nie umiesz czytac? Przeeciez jako osoba ze swietym ;p gustem (bo wg ciebie to najmadrzejsza czesc spoleczenstwa) powinans umiec czytac i wysnuc wniosek,ze koncze licencjat z archeologii a historie sztuki dalej studiuje" - tu już najbardziej "wyłazi" Twoje ograniczenie, skoro nie umiesz wyczuć ironii, przecież nie chodzi o to, czy licencjat masz z archeologii, czy marketingu - zabawny jest doprawdy ten rozdźwięk pomiędzy poważnym, jakby nie było, kierunkiem studiów, a Twoimi wywodami, z których wynika, że nie wyłapujesz prostych aluzji "O madrosci swiaczy dobry gust to argument swiadczacy,ze najmadrzejszymi ludzmi na ziemi sa kreatorzy mody.." - to znaczy, że tylko oni robią rzeczy gustowne? "mysle ze dopczepianaie sie do bladu ortograficzego to twoja jedyna linia obrony" - czy ja się przed czymś bronię? Od osób z wykształceniem i to humanistycznym powinno się wymagać znajomości takich słów, nie czepiam się przecież "prostego" człowieka, tylko "znawczyni sztuki" "Przeeciez jako osoba ze swietym ;p gustem (bo wg ciebie to najmadrzejsza czesc spoleczenstwa)" - nie twierdzę, że taki gust posiadam, zresztą ustalenie ścisłych "norm" dobrego smaku nie jest możliwe, są jednak pewne niepisane zasady, które Twój styl łamie. Oczywiście każdy ma święte prawo wyglądać jak chce i tego prawa nie neguję, przeciwnie, jestem za pełną swobodą i nie znoszę narzucania norm, nie zmienia to jednak faktu, że jedni, nawet łamiąc te normy, robią to ze smakiem, a inni nie. "Tak czy siak to tylko "przebranie" i za wiele nie świadczy o człowieku." - to zależy. Jeżeli ktoś ubiera się tak, aby się wyróżniać, to znaczy, że robi to celowo, że coś chce otoczeniu zamanifestować i wtedy ubiór pełni rolę takiej "wizytówki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faldjfsldjfsdjfsd
a warto jeszcze dodać, że wszystkie tzw. subkultury, wyróżniają się swoim ubiorem w myśl jakiejś ideologii, nie zawsze do końca słusznej, czy poprawnej, ale jednak w wyniku osobistej decyzji i towarzyszących temu jakichś przemyśleń - po prostu mają coś światu do powiedzenia (no, może z wyjątkiem tych, którzy wstąpili w szeregi organizacji z braku innego pomysłu na życie). Natomiast styl "solarnej laski z tipsami" emanuje po prostu pustką. Idzie taka ulicą i jej białe kozaczki, tipsy i opalenizna z solarium krzyczą "jestem głupia, jestem pusta!". Z drugiej strony, tak wcale nie musi być. Może to właśnie ten punk z irokezem i swoją utopijną ideologią jest tak naprawę pusty, a różowa laska z solarium jest wrażliwą inteligentną dziewczyną ... Niestety, społeczeństwo ocenia te sprawy jednoznacznie i tego trzeba być świadomym decydując się na taki czy nie inny styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DAGNA
BĘDĄC W NORWEGII,HOLANDII WIDZIAŁAM DUŻO TAKICH LASEK. I NIKT SIĘ NIE CZEPIAŁ.KAŻDY UBIERA IĘ TAM JAK CHCE. TYLKO WAM TO PRZESZKADZA NI UMIECIE TYLKO KRYTYKOWAC. NIE KAŻDA TAKA DZIEWCZYNA JEST GŁUPIA.TYLKO WY MYŚLICIE STEREOTYPOWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas też się nikt nie czepia
ale może się to komuś nie podobać i może się na ten temat wypowiedzieć, a niestety akurat lans idzie chyba prawie zawsze w parze z głupotą, wystarczy posłuchać takich panienek w tramwajach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×