Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lucy_in_the_sky

wieczor panienski, na ktory sie nie wybieram - co zrobic

Polecane posty

dziewczny, tym razem ja potrzebuje rady: idziemy na wesele dosc bliskich znajomych za 2 tygodnie. za tydzien kolezanka robi panienski. uprzedzila mnie juz jakis czas temu. tyle ze za tydzien to my jestesmy na waznej imprezie u innych znajomych, wiec grzecznie podziekowalam za zaproszenie i zaznaczylam od razu ze watpie czy uda mi sie przyjsc, podalam tez ze powod dosc wazny. dzis dostalam smsa od jej swiadkowej, ze organizuje z jakas tam znow kolezanka wieczor panienski, ze dostala od przyszlej panny mlodej liste gosci, i pisze tego smsa do wszystkich "dziewczyn" ktore sa na liscie. zaznaczam - wesele na 250 osob. prosi zeby potwierdzic czy bede i ze skladamy sie po .... 100 zlotych. co zrobic? zlozyc sie i nie isc? czy nie skladac sie? czy moze zasugerowac ze 100 zlotych to strasznie duzo? a moze to nie duzo? poradzcie cos ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 zł dla mnie to dużo ;) Aż mnie zastanawia co świadkowa wymyśliła że tyle osób składa się na taka kwotę:D Tu nie chodzi o to by żałować....ale ja bym zrobiła tak:Skoro nie mogę przyjść wyznaczonym terminie to bym wpadła do niej (po wcześniejszym ustaleniu z nią) z winkiem oraz z drobiazgiem.Posiedziała,poplotkowała i poszła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie jest to glupi pomysl dzieki tyle ze ona mieszka w malutkim pokoiku z narzeczony, za sciana babcia i przyszli tesciuoweie, w malutkim mieszkanku. ale moze ja zaprosze gdzes na piwko na miasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapros
ja gdzies na miasto - nawet na kawe i lody czy na drinka. a tamtej powiedz, ze juz wczesniej informowalas przyszla panne mloda, ze raczej nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa jaja na twardo
a nie przesadzacie z tym panieńskim? chyba wesele jest ważne a nie jakieś tam zasra...ne panieńskie - nie ma co z tego robić takiego znowu święta! Powiedziałaś, że nie możesz przyjśc - podałaś ważny powód- i nie idziesz i w dupie ze składką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucy_in_the_sky -----W takiej sytuacji kiedy każdy może Wam przeszkadzać to idealnym rozwiązaniem pub czy też jakaś kawiarnia.Udanej zabawy życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×