Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jusinka21

Orkiestra i dj na wesele Śląsk- TYchy

Polecane posty

Gość agas11
Polecam www.djpaulo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ DRAGON
Witam serdecznie, polecam Oprawę muzyczną DJ DRAGON z Katowic 10 godz. 1100zł - informacja tel. 518-953-464 Naprawdę godna polecenia,dużo sprzętu w tym oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zespół muzyczny Sweet Song www.sweetsong.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Raff polecam, sprawdzony, solidny, zabawa i prowadzenie świetne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem zespół jest pewniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na weselu u koleżanki i czegoś takiego nie widziałam. Facet ma taki power, kontakt z ludźmi, pomysły, rekwizyty, smak i wyczcie, że przebił wszystkie wesela na jakich byłam (a w ostatnich trzech latach to mam taki weselny maraton:). Sama szukałam na swoje wesele przebojowego dja, więc już znalazłam, pomyślałam o Was bo wiem co to znaczy ciągłe przeglądanie forumu:) Zobaczcie sobie www.djwilly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , Ja mogę polecić zespół Krzagolec Band, grali u mojej siostry ciotecznej na weselu i wszyscy świetnie się bawili. Odznacza ich przede wszystkim profesjonalne brzmienie oraz wyjątkowo kulturalne prowadzenie wesela! Organizują dużo pomysłowych zabaw oraz grają bardzo różnorodną muzykę także każdy czy młodszy czy starszy mógł znaleźć coś dla siebie! Zostawiam info jakby ktoś chciał się zapoznać http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/Krzagolec-Band.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół na wesele Lublin - Zespół Voiceband Zespół weselny Lublin - Zespół Voiceband Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z ofertą naszego zespołu: www.voice-band.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ORKIESTRE szukam ,jelopy jedne,czy wam to ciezko zrozumiec???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyście szukali samochodu do ślubu na terenie Tych to zapraszam do kontaktu z http://www.mmlimos.pl/ . Specjalnie dla czytelniczek kafeteria przewidujemy promocje, które znajdziecie na naszej stronie w zakładce "promocje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gksiezycnoc
Byłam na weselu które prowadził Dj - Raff. Porażka. Gra tylko to co On sam lubi, nie szanuje gości, którzy proszą o piosenkę. Po 3 razy leci ten sam utwór. O godzinie 23 gra wolne piosenki, które mają za zadanie chyba uspać uczestników wesela, żeby i Pan Dj mógł iść do domu. Każde życzenie gościa jest odrzucane, tłumaczone brakiem utworów. Co w dzisiejszych czasach jest nie do pomyślenia mając dostęp do internetu. Pan Dj pisze i mówi o tym, że jest wodzirejem. Więc powinien zabawiać gości. Była owszem jedna zabawa a później już tylko nudą wiało. Nie polecam nikomu, chyba że chcecie sobie popsuć imprezę. Na Jego imprezach dobrze bawi się jedynie On. Reszta gości podzieliła moje zdanie i wyraża podobną opinię. Zmień się Pan bo inaczej nic nie zarobisz. Na dodatek na Jego stronie komentarze są pisane chyba przez Pana Dj. Bo nie widzę tam miejsca aby móc dodać komentarz. A tyle pozytywnych opinii, tylko kto je tam wpisał jak nie można nic od siebie dodać?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaer
Byłem tydzień temu na weselu kuzyna. Zespół Milwalking profesjonalnie poprowadził całą imprezę, goście bawili się świetnie. Repertuar też bardzo dobrze dobrany, bawili się przy nim i starzy i młodzi, bez wyjątku. Nie było problemu z naszymi własnymi propozycjami utworów, spokojnie można się dogadać w tej kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dj Roni Tychy - moim zdaniem najlepszy wybór świetny, rozrywkowy facet, z dobrą ofertą na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×