Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

696969

Co mam zrobic by mój facet chciał ze mną czesciej sypiac?

Polecane posty

Mieszkamy razem od siedmiu miesiecy. Kochamy się 2-3 razy w tygodniu.. Koleżanki doradzają sexy bieliznę,erotyczny taniec... Ale mi ciężko jest zdobyć się na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertertertertert
wiesz,facet to wzokowiec ; jak bedzie miał ochote wogole to bielizna,na mnie przynajmniej dziala zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewrwerwer
a nie chcesz sie na to zdobyc bo Ci szkoda forsy czy zle sie czujesz jak tak wygladajesz; masz poczucie że Ci to uwałcza...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychopatka łopatka
i Ty chcesz częsciej mi wystarcza 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artefakt_Diabła
sranie w banie,jak nie bedzie chcial to zadne gacie nie pomoga.smutna prawda jest taka ze rod chlopski schodzi na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje mi sie,ze to mało. Kiedys kochaliśmy się codziennie. A jesli chodzi o sexy bielizne,to nie chodzi o pieniadze. POprostu boję sie jego reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryk...
To fakt, miałam ten sam problem z moim facetem, tylko że ja jako najprostszy sposób wybieram "Mój drogi mam nieco większe potrzeby i liczę na to, ze staniesz na wysokosci zadania" Stanał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dzis skuszę sie na jakiś odważniejszy wieczor... Ale zastanawiam sie czy warto.. Nawet nie mam pojęcia co mam wymyślic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oisjoiasjxjox
pończochy,może z jakimś sexy wzorkiem ; jaki sexy sexy paseczek, szpilki ; to zależy co facet lubi ; widzisz, najbardziej na faceta mysle dzaiala jak widzi ze kobieta ma na niego ochote i to pokazuje ; mowisz ze boisz sie jego reakcji- czy jest bardzo skryty? bo troche nie pasuje mi w tym to robiliscie to codziennie kiedys ; niesmialek by sie bał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryk...
Powiedziałam tak jak napisałam, jeżeli facet nie moze codziennie a nie dobił jeszcze 30 to coś z nim nie tak, albo ja go nie pociagam, a obydwie te ewentualnosci wykluczają udany związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryk...
Oczywiscie rozumiem , ze mona być zmęczonym i nie mieć ochoty, dlatego pracocholicy też nie są dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój juz po 30. Ale to chyba nie powod. Cóż taki nasz los,trzeba się starac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Annastka, jak Ci zależy na seksie, to działaj. Tak naprawdę większość facetów lubi, jak dziewczyna przejmuje inicjatywę;-) Jeśli wstydzisz się wystąpić w seksownym ciuszku, pogadaj z nim. Zamrucz mu do uszka, że miałabyś ochotę na chwileczkę zapomnienia;-) Sam zacznie działać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pracuje prawie ze tak powiem caly czas. Ale czy sex to tak wielki wysiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryk...
Specjalistka ze mnie żadna, ale moze facet a) jest rzeczywiscie przemęczony b)ma inną laske c)zrobiło się nudno w łóżku i traktuje to tylko jako sposób na odprężenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
ryk, myślę, że jesteś niesprawiedliwa. Naprawdę uważasz, że facet, który kiepsko się czuje, boli go głowa, jest totalnie niewyspany albo ma niestrawność i nie ma przez to ochoty na seks (a nie dobił 30) jest nie teges?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Dla mnie sprawa jest oczywista - facet ma prawo nie mieć ochoty tak samo jak ja. Nie mam ochoty, kiedy boli mnie głowa, brzuch, kiedy mam mega zaparcie i jestem wzdęta, kiedy dręczą mnie kłopoty... On jest człowiekiem, tak samo jak ja, cholerne równouprawnienie, którego tak chciałyśmy, powinno działać też w drugą stronę - ja mam prawo odmówić seksu, facet też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sie poprostu przełamac,wprpowadzić w nasze zycie więcej fantazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszkakula
Wiem, że to niełatwe, gdy się dotąd było raczej bierną stroną. Przerabiałam to. Ale warto się przemóc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,poprzez przemęczenie,kłopoty,zmartwienia tracimy NIESTETY chec na sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam kobiety ktore potrafią np. zatańczyc przed facetem erotyczny taniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale chba najgorszy jest moment przełamania,pożniej to juz z gorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×