Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mala czarna i czerwone szpilki

Samotność w wieku 25 lat

Polecane posty

Gość mala czarna i czerwone szpilki

Koleżanki i znajome dawno powychodziły za mąż, lub znalazły drugie połówki, a ja od zawsze sama:/ Kiedyś mi to nie przeszkadzało wogóle ale teraz coraz bardziej zastanawiam się czy bedzie mi dane mieć drugą połówke. Najgorsze jest to że wszyscy uważają taka ładna a sama, niemożliwe. To fakt może jestem troche nieśmiała, trudno mi poznać tak kogoś na żywo, dlatego czasem gdy doskwierała mi bardzo samotność uciekałam do internetu. Poznałam w sumie trzech mężczyzn w ten sposób i niestety wszyscy okazali się jednym słowem porażką. Zastanawiam gdzie taka samotna 25 latka może poznać równie samotnego normalnego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez się nad tym zastanawiam
nie powinno być tak że młode,ładne kobiety sa samotne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shell25
Chyba juz setny post w tym miesiacu "pieknej samotnej", ktorej wszyscy mowia jaka jest cudowna, tylko dziwnym trafem nikt jej nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś w koncu kogoś znajdziesz... ja w Twoim wieku też byłam sama i później jeszcze przez kolejnych 5 lat... a swojego ukochanego z którym mam nadzieję być już zawsze poznałam skończywszy 31 lat... głowa do góry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna i czerwone szpilki
Aniu dzieki szczególnie tobie za podniesienie na duchu! Ktoś tam napisał niby ładna a nikt jej nie chce, to nie jest tak! Ja nie mam wielu znajomych tylko garstkę, a tych których mam to raczej rodziny z dziećmi, jeśli się spotykamy to u nich w domu, także żadko gdzieś wychodzę bo po prostu nie ma z kim, a samej tak głupio:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała czarna - doskonale Cię rozumiem bo miałam podobną sytuacje :) Swojego lubego poznałam w necie - bo przecież nie ma znaczenia jak się kogoś pozna a liczy się tylko to co z tego wyniknie... a niepowodzeniami w tego typu znajomościach się nie przejmuj ;) ja też zaliczyłam wiele takich spotkań, zanim trafiłam na własciwego człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna i czerwone szpilki
ciesze sie ze tu napisalam, dzieki Ania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brązowooka M
Wiecej bywaj wsrod ludzi, moze troszke sie przyjrzyj jak wygladasz i sie ubierasz, bo niestety czesto pierwsze wrazenie sie liczy. I usmiechaj sie czesciej. Milosc sama przyjdzie, zwlaszcza jak sie nie szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylko ja....
Łatwo powiedzieć, żeby więcej bywać wśród ludzi, ale czasem nie jest to takie proste. Też mam 25 lat i podobny problem. Moje życie ogranicza się ostatnio do tego, że rano idę do pracy, później wracam zmęczona do domu i nic mie się nie chce. Mam znajomych, z któymi sie spotykam, ale wśród nich partnera na pewno nie znajdę. W pracy nie mam szans na poznanie nikogo, bo tam pracują same baby. Idąc sama na spacer do parku, na rower czy gdziekolwiek raczej nie spodziewałabym się, że spotkam kogokolwiek z kim zacznę rozmawiać i coś z tego wyniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajx22
Myślę, że warto spróbować znaleźć miłość na: http://iduo.pl To internetowe biuro matrymonialne i może Ci się wydawać, że korzystają z niego tylko starsze osoby, ale tak nie jest. Miłości szuka tam również wiele młodych osób takich jak ty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełno tu pięknych, inteligentnych, wykształconych... no i samotnych. Niesprawiedliwy jest ten świat... A może to nie wina świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zmiencie krag znajomych
i wykazcie wiecej inicjatywy. narzekacie, ze nikt was nie zaczepia a wy same pokazujecie jakos chec do poznania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×