Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iza 31 gorz

zona ex meza dostala podwyzke,chce wniesc o podwyrzke alimentow.poradzcie

Polecane posty

Gość iza 31 gorz

JUZ O TYM WSPOMINALAM NA INNYM TOPIKU ALE ZAPYTAM JESZCZERAZ NA SWOIM. A mianowicie chcialam sie zapytac moze bedziecie umilei podpowiedziec. jestem po rozwodzie na corke dostaje 600zl alimentow od 2 lat, 2 miesiace temu zona mojego bylego meza awansowala i zarabia 700zl wiecej w zwiazku z tych chce wniesc pozew o podwyzszenie do roznego tysiaca alimenty na corke. mam pytanie czy juz w pozwie napisac ze prosze o ujawnienie zarobkow zony tzn, aktualizacje bo jak 2 lata temu byla sprawa o alimenty to tez musiala ujawnic swoje zarobki. czy sad na sprawie jej powie by pokazala zarobki czy ja w pozwie mam ja juz wezwac do tego? mi sie wydaje ze ja w pozwie bo wtedy zaoszczedze czasu tak mi sie wydaje, bo na pierwsza sprawe juz zaswiadczenie bedzie miala a tak to dopiero na drua sprawe. jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdaje się że to twój były mąż
jest ojcem dziecka, a nie jego żona. Czyzbym się myliła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to raczej oczywiste nie uwazasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
kobieta plus kobieta rozna sie dziecko? czegos takiego w historii biologi chyba jeszcze nie bylo :) a moze przespałam ta lekcje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki na łące
A Ty płacisz na dzieci byłego męża które ma z obecną partnerką? Jakim prawem chcesz sięgnąć po jej pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki na łące
Widać przespałaś wiele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
kwiatku, oni nie maja dzieci jeszcze wiec nie place. Czy ktos sie orientuje moze, kiedy wezwac ja do ujawnienia zarobkow? ktos podpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idź że kobieto do roboty
a nie sęp kasy po ludziach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
kwiatku taaaa? co takiego? oswiec mnie :) mature z biologii pisalam na 5 no ale cóz.. moze jednak wiesz cos wiecej ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może jeszcze zażądasz
alimentów od nowych teściów ex-męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
jezeli ktos wie cos na temat o ktorym pisze prosze o podpowiedz. naprawde nie mam czasu dyskutowac na nic nie wnoszace tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to sa alimenty od eks meza na corke nasz wspolna. poziom zycia jego ma byc rozny z poziomem zycia naszej corki. jego poziom sie poprawil wiec mam pelne prawo wnosic o podyzke, czyzbym sie mylila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmm
można byc pazernym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możesz żądać
podwyższenia alimentów jeżeli jedynym powodem jest wzrost zarobków obecnej żony twojego ex-męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatki na łące
Maturę na 5 a podwyżkę piszesz przez rz?? Erudytka hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpowiem ci moja droga. Żądając alimentów ,chcąc niechcąc od OBCEJ dla ciebie i dziecka kobiety jest albo szczytem głupoty z twojej strony albo szczytem bezczelności. Możesz wybrać jedno z dwóch jak nie udzwigniesz dwóch epitetów na raz:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to co mi sie nalezy a wlasciwie naszej córeczce nazywasz bycie pazernym? sad 2 lata temu wezwal zone ex meza do ujawnienia zarobkow by na podstawie ich dochodu wyliczyc mozliwosci finanswoe i na tej pods, wylizczyl te 600zl. teraz sytuacja im sie mienila wiec czemu mam nie wnosic o podwyzke i o ponowne wziecie pod uwage ich wspolnych zarobkow? to jest chyba zgodne z prawem, bo na pierwszej spawie ja nawet o czyms takim nie myslalam, ze jej zarobki beda mialy cos do alimentow na obce dla niej dziecko. sad mnie zdziwil, a wlasciwie ja, bo musiala tez ujawnic ile zarabia tak samo jak byly maz, ale to oczywiste ze jego do tego wezwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mylisz się. Gdyby to Twój były dostał podwyżkę to miałabyś podstawy do roszczeń. Nie masz jednak prawa do pieniędzy jego obecnej żony. Zapomnij 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój były mąż
dobrze zrobił że kopnął takie pazerne babsko w dupe. KASA NALEŻY CI SIE ALE OD OJCA DZIECKA A NIE OD JEGO OBECNEJ ŻONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
to ja byłego męża kopnełam w dupsko jak to ładnie nazywacie tu na forum :) wiec nie tworz mi historii mojego zycia prosze bo kiepsko ci to wychodzi:) marne zadatki na wrózke, oj marne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO SKORO TY ZOSTAWIŁAŚ MĘŻA
TO ODPIERDOL SIĘ OD JEGO OBECNEJ ŻONY. DAJ FACETOWI UŁOŻYĆ SOBIE ŻYCIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
skoro nalzey mi sie od ojca dziecka to czmeu sad wezwal ja 2 lata temu do ujawnienia zarobkow? gdyby wtedy miala te 700zll wieej na umowie napewno dostalabym wiecej alimentow. teraz awansowala wiec maja lepsza sytacje finansowa i moga placic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrozum kobieto, że sąd ustalał sytuację materialną - to co innego. Alimenty dostajesz od BYŁEGO MĘŻA , a nie od obecnej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
lilitko, to teraz poraz drugi ja ustali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie łatwiej
zadzwonić do sadu i zapytać? wydział rodzinny- to już pewnie wiesz. no chyba że chcesz przez niedzielę wysmażyć pismo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AWANSOWAŁA DZIĘKI
SWOJEJ CIĘŻKIEJ PRACY. A JEŚLI W UMOWIE MA 700 ZŁOTY WIĘCEJ TO PEWNIE JEST TO KWOTA BRUTTO.NETTO WYCHODZI OK.553.67 ZŁ. A POZA TYM SKĄD MASZ INFORMACJĘ ŻE KOBIETA DOSTAŁA PODWYŻKĘ? TAKIE INFORMACJE SĄ INFORMACJAMI POUFNYMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz bardzo tej kobiecie
zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
nie łatwiej jakbys zgadla :D chce jutro do tego przysiasc a w poniedzialek z rana zaniesc juz do sadu a nie dopiero dzwonic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
Mam powiedzmy swojego milego informatora w jej firmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 31 gorz
nawet nie wiecie jak bardzo jej zazdroszcze :D szczegolnie meza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×