Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba fajny chlopak

Moja partnerka...

Polecane posty

a co do autora to respekt za takie podejscie do dziewczyny,kochasz ją widicznie.A z czasem sie wszystkiego nauczy,nie kazdy potrafi od razu wyczuc potrzeby drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
rynka jak już pisałam wyżej mojemu facetowi przez prawie 4 lata udało się to góra 3 razy pomimo moich licznych wskazówek, wyrozumienia, wsparcia i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
jakiś tam facet oralnie przy pełnym stosunku orgazm to praktycznie norma - rzadko go nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
sęk w tym, że sex oralny zawsze sprawiał mi przyjemność teraz trochę mi go brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podczas sexu nie mialam orgazmu ani razu,tylko pere razu przy dosc dlugich pieszczotach...dziwne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
rynka a jak wygląda u was gra wstępna? i czy w ogóle jest? czy jesteś rozpalona przed stosunkiem czy tylko lekko rozgrzana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekko rozgrzana,kiedys po grze wstepnej mialam ogromna ochote na seks...a terz robi to bardziej dla takiej przyjemnosc,bo i tak wiem ze nie dojde podczas stosunku...niewiem,podobo nie ktore kobiety nie sa stworzone do orgazmu pochwowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 20 lat,moj chlopak 23...mlodzi jestesmy,ja uwielbiam seks z nim ale chcialabym w kocu czegos wiecej,a nie tylko przyjemnego uczucia.Pozatym po stosunku jest mi poprostu przykro,i nie chce go obwiniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
mam 26 lat dobrze zrozumiałam?twój chłopak nie dochodzi podczas stosunku? Ilu miałaś partnerów seksualnych? Moim zdaniem każda kobieta może mieć orgazm pochwowy, albo też łechtaczkowy podczas stosunku (np. w pozycji kiedy ty leżysz na brzuchu a on na tobie - od tyłu), wszystko to kwestia dobrania odpowiedniego partnera. Wiem, ciężko z tym, bo miłości się nie wybiera, a zgranie seksualne nie zawsze idzie w parze z uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak. moj partner dochodzi zawsze...za szybko...i ja podczas stosunku zawsze mysle o tym ze on zaraz skonczy i na tym konczy sie moje podniecenie...:( on niewie o tym ze ja ani razu nie doszlam z nim. A Ty kopiczka dlaczego nie dochodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed nim mialam tylko jednego z ktrorym byl ten pierszy raz,i jedyny raz...ale z tym pierwszym nawet podczas zwyklego calowania mialam ochote;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
ja nie mam orgazmu tylko podczas seksu oralnego (znam swoje ciało, miałam już nie jednego partnera i z nimi różnie bywało - jedni potrafili usatysfakcjonować mnie w ten sposób, inni nie). Mój obecny facet, starszy ode mnie kilka lat też miał przede mną kilka dziewczyn. Na początku związku coś mu po prostu nie wychodziło (podejrzewam, że jego poprzednia dziewczyna notorycznie udawała - instynkt mnie raczej nie zwodzi, więc on myślał, że jest w tym dobry). Powiedziałam sobie, że ja nie będę oszukiwać siebie i jego (kilka pierwszych razy udawałam), bo jeśli zacznę to trudno będzie skusić się na szczerość, a taka sytuacja będzie ciągnęła się do końca życia. Więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
słuchaj miałam takiego faceta z którym od samego całowania mogłam mieć kilka orgazmów pod rząd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
wiem, że w twojej sytuacji, która pewnie ciągnie się już dłuższy czas, ciężko będzie o szczerą rozmowę, ale polecam spróbować. Delikatnie oczywiście, tak żeby on nie odebrał tego w ten sposób, że jest kiepski (bo zaczną się kłopoty z potencją)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dałam mu juz pare razy do zrozumienia ze nie zaszwe jestem zadowolona... myslalam nawet o zmianie partnera ale moim zdaniem to glupie. Ale chyba mam prawo zeby miec orgazm podczas stosunku...chcialbym bardzo powiedziec mu prawde,tymbardziej ze to dosc powazny zwiazek...cholernie brakuje mi takich motyli w brzuchu nawet podczas zwyklego calowania sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz motyle jeszcze przyjda a jak zmienisz partnera to myslisz ze sie zmieni? wcale nie; mozesz sprobowac z twoim partnerem trojkacika , wtedy motylki wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze kobiety mają orgazm podczas stosunku ,za orgazm odpowiedzialna jest łechtaczka i tylko wrażliwość łechtaczki i odpowiednia stymulacja powoduje orgazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
u mnie motyli nigdy też nie było, to taki związek z rozsądku, ale jest w porządku pytanie czy nie pragniesz czegoś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
a jak się on odniósł do twojej manifestacji niezadowolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial cos w stylu bedzie lepiej,dluzej...trojkacik odpada jak dla mnie. Myslalam tez o jakichs innych pozycjach,sposobach pieszczot itp...moze to cos pomoze. Moj zwiazek tez z rozsadku,ale nie narzekam,kochamy sie. Tylko ten seks...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozatym myle ze trzeba znalezc taki zloty srodek...swoj sposob na orgazm...tylko niewiem jak go znalezc...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony jak pomysle ze juz do konca zycia tak to ma wygladac to mam dosyc...bo skoro po dwoch latach nie jest lepiej to kiedy bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
twoją sytuację ratuje fakt, że dosyć niedawno zaczęłaś współżycie ja przez około 2 lata od pierwszego razu nie wiedziałam co to orgazm:) a sama siebie potrafisz zaspokoić? poza tym kiedy w związku iskrzy sex jest o wiele fajniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,sama potrafie w 5 minut;) kiedy w lozku jest super to zwiazek sie tylko umacnia...a co z twoim partnerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nigdy jeszcze nie przezylam orgazmu razem z nim,to tez jaest taki szczegolny moment podczas stosunku jak para dochodzi razem,moim zdaniem to takie magiczne:) a ja tak nigdy nie mialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×