Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chyba fajny chlopak

Moja partnerka...

Polecane posty

Ona zorganizowala kolezanke , to pozniej ja sie zrewanzowalem kolega a i pary sie zaprosilo tak spontanicznie i tez juz sie fany wieczorek udalo zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez probowalismy analnego...zreszta on ciagle chce probowac;) moj tez nie ma talentu do calowania...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
:):) nie wiem czy kiedykolwiek odważę się spróbować ;) nie to, że bym nie chciała (ach te fantazje), ale obawiam się, że związek może na tym jakoś ucierpieć a trójkącik z kim? kobieta czy facet? Zastanawia mnie czy facet wpuściłby innego faceta do swojej alkowy :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
rynka chyba los obdarował nas jednym i tym samym typem faceta :) a może to bracia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj na trojka bym sie nie zgodzila;p a co do aktywnosci to ja ja czesciej go namawiam na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maja pare cech podobnych;) i tez nie musze sie nameczyc zeby go podniecic,gorzej on ma ze mna;p a w jakich pozycjach dochodzisz? ja chce jeszcze sprobowac tak zeby podczas sexu piesicil lecztaczke,podobno dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
próbowałam z tym pieszczeniem łechtaczki, mój tego nie potrafi po prostu i robi to karygodnie:) jakby od niechcenia dla każdej pary ulubiona pozycja będzie inna teraz najbardziej lubię leżeć na brzuchu a on na mnie-orgazm murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
pozycje na stojąco zupełnie w moim przypadku odpadają - ktoś zapomina o łechtaczce - dlatego zawsze w takich sytuacjach próbuję się wymigać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
vinci a jakie są twoje ulubione pozycje i fantazje? może zrobię coś nowego jak trochę podpowiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
kurcze, zamilkł :) a myślałam, że w końcu jakiś facet mi powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
rynka a co z romantyzmem u twojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie najbardziej lubie od tylu, ale wyobraz sobie co by sie z toba dzialo jakbys dostala dwa penisy w cipeczke to jest szok i dla panow i dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
no cóż, na razie 1 penis i 1 wibrator musi mi wystarczyć:) a twoja dziewczyna ma orgazmy podczas np. szybkiego numerku w łazience czy na stole? wybrałam złego partnera do seksu, bo z poprzednimi nie miałam problemów, ale chyba zapomniałam jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
nie zapomnij opisać swoich fantazji włączając te najbardziej wyuzdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
nooo...poproszę:) wiesz jak to cudownie mieć faceta, którego można pociągnąć za język :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
nie powiem, jeszcze ktoś mnie zlokalizuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ALE POZNIEJ BO TEAZ PISZE TYLKO TAK Z DOSKOKU BO MAM GOSCI ALE SZKODA MI OD WAS ODEJSC SZKODA MI OPUSCIC DWA MOJE IDEALY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopiczka
cieszę się niezmiernie :) zróbmy tak: ty spokojnie przyjmiesz dzisiaj gości, a w wolnej chwili podzielisz się tutaj z nami wszystkimi swoimi sekretami :) zrobię ci wielkie pranie mózgu :) i nie tylko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO MOJ MAIL JAKBYSCIE CHCIALY WYSLAC JAKAS FOTE JAK MI DACIE SWOJEGO TO TEZ WAM COS WYSLE vincparis@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×