Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lubie Żelki

szukam przyjaciółki!!!!

Polecane posty

o jak mnie wkurwiaja te reklamy! przepraszam za słownictwo ale strasznie jestem rozdrazniona ostatnio , nie wiele mi brakuje zeby sie popłakac brzydulka nie wiem czy chciałabys tego słuchac , czy ktokolwiek by chciał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario, u mnie generalnie wszystko zaczelo sie "ciekawie rozwijac" kiedy poznalam tatusia mojego dziecka... to jego zyciorys jest nie do podrobienia,a ja nie oszukujmy sie moglam szerzej otwerac oczy niz serducho:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale własnie po to chciałam tu mnieć przyjaciółki tu na necie żeby mozna było powiedzieć wszystko bez przejmowania sie co pomysla inni jak w realu .nawet jesli komuś przez mysl przejdzie ze ktos może być tym czy tamtym to jakie to ma znaczenie...ale rozumeim jak ktoś nie chce to jasne ze nie ale szykujcie sie za ja wam bede nawijac o wszystkim a mój życiorys jest dopiero pokręcony i tez niestety dosyć charakterystyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu cierpliwym sluchaczem jestem chociaz niektorzy uwazaja,ze dyzo mowie.No taka ze mnie gadula:) Jak chcesz sie wygadac to pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ama mama u mnie tez sie zaczeło jak poznałam ojca mojego najstarszego syna i jak sie wtedy zaczelo , tak trwa do dzis , czyli jakies 18 lat temu choc wczesniej moje dziecinstwo tez bylo koszmarne , wiec w sumie odkad pamietam czarne chmury wisiały nade mną ale tutaj jestem wesoła z reguły , nie obarczam ludzi swoimi problemami , a raczej staram sie ich rozbawiac ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie bylam wesola i nikomu nie pokazywalam ze cos mnie dreczy. ale w tym pomagal alkohol. teraz niestety wiecej widze ale nie moge sie znieczulac:/ kurde zjadlam sporo lodow tak tu wypisywalyscie ze nie moglam sie pwstrzymac i chyba pekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie zejdzie 5 bab na pogatuchya to odrazu sie znakdzie 10 dramatycznych historii:)ale dzieki bogi sa takie fora jak te gdzie mozna sie trche wypłakać i pośmiać i najważniejsze zobaczyć ze inni tez mają przerąbane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) Fajny topic więc jak co zapraszam na moje gg niżej podane :D Jestem ze ślaska okolice Gliwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mały mi zaczyna krtaniowo kaszleć nienawidze tego dzwieku ciarki mnie przechodzą ...narazie leki jeszcze nie działaja jak trzeba..wogóle dziś pechowy dzień rozbiłam termometr rtęciowy i zrobiłam ewakuacje mieszkania na drugi poziom i wietrzenie mam nadzieje ze sie nie potrujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wracajać do tematu szczęscia to powiedzciechociaż czy gdybyście mogły wybierać jeszcze raz to byłybyście z tymi samymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie czasem nad tym zastanawiam bo kiedyś mi sie wydawało ze z ojcem Dominki jest mi cudownie i nie wyobrażałam sobie zycia bez niego no ale ze bylismy bardzo młodzi to jakos sie to rozeszło po kosciach z obecnym męzem też kiedyś wydawało mi sie zeto jest coś najpiękniejszego na świecie ale powoli sie chyba wypala.czy zawsze tak musi byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Żelku:) to mozna sobie meza znalezc z dzieckiem u boku! Jaka radosc, jakie pocieszenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja juz mam wizje przed oczami samotnego maciezynstwa i co za tym idzie samotnego zycia... a ja takim stadnym zwierzem jestem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ten plus bo już nie kręcą sie wokól cie bie oszołomy na jeden numerek tylko odpowiedzialni faceci .chociaz ja przed moim obecnym facetem dosyć długo ukrywałam ze mam dziecko ,tzn nie ze ukrywalam tylko jakoś tak sie nie składalo żeby mu powiedzieć.martwiłam sie ze może Dominika go niezaakceptuje ale jakoś wszystko ułożyło sie super .i przez jakiś czas było super ale teraz jest juz trudniej..no nie wiem czy tak łatwo bedzie znaleśc kogos z dwójką dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio tak mnie już faceci zniechęcili ze jak ten mój związek sie rozpadnie to albo bede już sama jak mniszka albo sie związe z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×