Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrózka od serca

Powrózyc komus z kart??

Polecane posty

Gość kasiaka28
katarzyna 1981.05.26 jak dlugo sie bede jeszcze starac z mezem o dziecko i czy bedzie to w najblizszym czasie prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
jagia Nie widze zadnej kobiety wokół waszego zwiazku...Twoj maz jest bardzo silnie zwiazany z dziecmi i z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1
prosze powiedz mi czy w najbliższym czasie spotkam męszczyznę z którym ztworzę udany związek ,jestem po nieudanym małżeństwie i chciałabym być jeszcze szczęśliwa:) czy zaświeci dla mnie słoneczko:) iwona 06.09.73

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagia
bardzo dziękuję!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
sajonarraaaa Tak. ten mezczyzna wspomina cie milo i cieplo jednak nie czuje on silnej potrzeby cie ujrzec ,jednak chcialby cie zobaczyc w przyszlosci jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niussiak1988
ja gosia 2.03.1988 czy bede z andrzejem 17.11.1988 dodam ze bylismy 4 lata razem od roku jest z inna ASia 30.03.1987 chociaz sie ciagle spotykamy niestety , czy jeszcze wroci czy jest to mozliwe chociaz on uwaza ze nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę :) Karina 27.11.1985 Rafał 19.06.1987 Czy będziemy razem?? Czy wyjdę za niego?? Czy będziemy mieli dzieci i ile? Oraz zupełnie inna sprawa- Jak potoczy sie sprawa z moim rozwodem?? Ile będzie spraw?? Czy wszystko ułoży się po mojej myśli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
beda to dwie dziewczynki i chlopiec. tak prace znajdziesz bedziesz z niej zadowolona jednak bedziesz musiala ja porzucic dla dzieci i domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
wrozko dlaczego mnie ominelas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i hubert
Wrozko ponawiam pyatnie.Powroz mi proszę :-) jakiej plci beda nasze dzieci? kiedy pojawi sie pierwsze? czy znajde stala prace w tym roku? jesli tak to czy bede zadowolona z pracy? jesli nie to kiedy znajde prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wróżko. ja 9.03.1992 on 12.11.1971. Zostaniemy malzenstwem? kiedy? Czy bedziemy mieć dzieci? ile? zdrowe? i kiedy? Czy mogę mu ufac? Bedzie mi wierny? Z gory ślicznie dziekuje,i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
poprzednia wrozba tyczy sie Asi i Huberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania i hubert
ta wrozba byla dla mnie? to znaczy ze wogle nie bede pracowac? jak bedziesz miala ochote odpisz mi na te pytania i na poprzedni post.bede czekac cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
Przepraszam dla Ani i Huberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
ewa 28-09-1982 wina bedzie lezala po obu stronach lecz wieksza po jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaleczka
urodzona : 13.05.1992. Mimo młodego wieku miałam pare problemów- z sobą przede wszystkim. Depresja i ogólnie tracę wszystko, co wcześniej już miałam. Nie mam na nic siły, choć już jestem zdrowa. Co mam zrobić? Czy mam jakieś szanse na normalne życie? Czy spotkam kiedyś jakiegoś faceta-kiedy, jakiego? Znajdę jakąś przyjaciółkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
wrozko co masz na mysli mowiac o winie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
czy 27.01.1988 wróci do mnie i jeszcze będziemy razem? ja 11.09.1989r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
Ania I Hubert znajdziesz prace i bedziesz pracowala dosc dlugo lecz bedziesz musiala zrezygnowac z powodu dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa 28-09-1982
czylinic nie czuje tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pleas
Bylam ostatnia z 1 strony, na 2 tez jestem. Tylko sie przypominam:) Jest duzo chetnych wiem:) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
Moi drodzy przepraszam jesli kogos omijam niestety tak szybko wszyscy piszecie iz nie nadarzam rozkladac kart. Teraz chwilke musze odpoczac mam nadzieje ze nie bedziecie mieli mi tego za zle.Musze napic sie goracej herbaty. Za 30min wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ponawiam pytanie.Jak to jest z jego Miloscia do mnie? On 4.11.1987 ja 16.06.1986 Co z Nami będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
a ja pleas wybacz ze nie odpisalam na twoje pytanie lecz ja by rozlozyc karty musze znac konkretne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lunaaaaa
zycze smacznej herbatki i ponawiam: 11.04.1983 czy sie jeszcze cos wydarzy miedzy mna a B.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
Nie martw się wróżko, zaczekamy :) aromatycznej herbatki życzę :) pamiętaj proszę o moim wpisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalijaa
Natalia 31.07.1988r on Tomek 26.10.1986, jak sie potoczy nasz zwiazek? czy bedziemy razem? Jak nam sie bedzie ukladalo? Czy nikt nam sie nie wtraci do zwiazku ? Dziekuje bardzo za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
"czy 27.01.1988 wróci do mnie i jeszcze będziemy razem? ja 11.09.1989r"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×