Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrózka od serca

Powrózyc komus z kart??

Polecane posty

Gość olkka0804
To jak już wrócisz wróżko, to może i ja się załąpię:):) Kiedy znajdę miłośćswojego życia i czy zostanę mamą Ola 08.04.1977 Pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pleas
Czy mysli o mnie czasem. ja 27 06 1983 on 28 09 1980 to tyle. Dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca_777
Witaj drogo Wrozko ;) Moja data to 19.02.1986, mojego narzeczonego 08.04.1977 Chcialabym dowiedziec sie za ile wyjdzie z Zakladu Karnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca_777
Witaj drogo Wrozko ;) Moja data to 19.02.1986, mojego narzeczonego 08.04.1977 Chcialabym dowiedziec sie za ile wyjdzie z Zakladu Karnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieania
Dobry wieczór, czy w moich kartach widzisz szczęśliwą miłość i dobrego człowieka obok mnie, rodzinę? Czy mój przyjaciel Cz. 17.05.59 kiedykolwiek jeszcze będzie chciał się ze mną widzieć? Ania 3.4.78 Będę wdzięczna za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj wróżko. ja 9.03.1992 on 12.11.1971. Zostaniemy malzenstwem? kiedy? Czy bedziemy mieć dzieci? ile? zdrowe? i kiedy? Czy mogę mu ufac? Bedzie mi wierny? Z gory ślicznie dziekuje,i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość the purple flower
Ja się przypomne na wszelki wypadek :) 7.6.1988. Czy uda i się w tym roku znaleść prace? Jeśli tak to jaka to będzie praca (chociaż mniej więcej)? Jak sobie w niej poradze? A jak nie znajde w tym roku to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sajonarraaaa
dzieki za poswiecony czas czyli jak mam interpretowac odpowiedz? chce mnie spotka czy w koncu nie? jesli nie odczuwa silnej potrzeby to po co chcialby mnie jeszcze spotkac? widzisz moze w kartach czy do takieg spotkania dojdzie i jesli tak to kiedy i jak sie to zakonczy? 150479 - ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 05.10.1984
Czy znajde prace kiedy?? 05.10.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicia 6969
No chyba już się Jej nie doczekamy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pizza Girl
wóżko wróć! prosimyyyy...! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bliskaxyz
echhh szkoda... ja tez sie nie doczekalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrózka od serca
Moi drodzy przez pewnien czas nie moge sie z wami kontaktowac niestety nawala mi komputer stale sie wylacza sam teraz pisze z komputera przyjaciolki tez wrozki.Niestety mam tylko ta chwile by was poinformowac byscie nie mialy do mnie zalu ze bez slowa mnie nie ma.pozdrawiam was.Juz niedlugo znow sie spiszemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×