Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość brunatna pochewka

do facetow ktory kobiety maja szerokie pochwy....nie macie ochoty na zdrade???

Polecane posty

Gość brunatna pochewka

:( sama mam szeroka pochwe, wchodza do niej AZ 3 PALCE przy duzym podnieceniu. pd 10 mcy cwicze miesnie Kegla, ale nie czuje roznicy :( moj partner, ktory ma duze doswiadczenie z kobietami (tzn duza liczbe kobiet mial) twierdzi ze mam najszersza z wszystkich. przez to nabawilam sie ogromnych kompleksow i unikam seksu z nim:( czy wy faceci takich kobiet, nie tesknicie do wezszych szparek :( ?

Gość brunatna pochewka
Zastanawiam się czy z szerokością mojego sromu może się wiązać fakt, iż przechowuję w pochwie najcenniejsze zabawki z dzieciństwa w tym stary globus po dziadku :classic_cool:

Gość gosc doświadczony
3 palce to jeszcze niezbyt szeroka pochwa, towj facet chyba bajkopisaz troche i niewiele mial partnerek, bo ja mialem kobiety i to mlode nie po porodzie, ktorym wkladalem spokojnie 4 palce az do kciuka czyli całą dlon bez kciuka:) moim zdaniem pochwa na 3 palce przy duzym podnieceniu to norma.

Gość brunatna pochewka
nie, akurat w liczbe kobiet wierze, poniewaz ma duze doswiadczenie i mi z nim super w lozku. spora liczbe jego ex mialam tez przyjemnosc poznac. niestety on gustuje w bardzo szczuplych filigranowych mlodych kobietach, z niewielkimi biodrami, wiec moze faktycznie kazda miala duzo wezsza niz moja:( ja tez jestem szczupla, ale nie taka chuda no i mam spore biodra:(

Gość brunatna pochewka
raczej sredniego wstrone duzego. 13cm na obwodzie i 16 na dlugosci, na dlugosci boli od tylu, ale tu chodzi o szerokosc jednak.

Gość brrrunecik
to niezły dziwkaż z tego twojego jest jesli chcesz mogę być kolejnym który będzie ciebie obracał bo pewnie cię rzuci

Gość brunatna pochewka
no coz, kazdy ma jakas przeszlosc. wielu facetow w jego wieku jest juz zonatych, natomiast wiadomo, ze w przypadku kawalerow - starszych - liczba seksualnych partnerek jest wieksza. najbardziej boli mne fakt, ze powiedzial mi, ze mam taka szeroka:(

Gość nie martw się tym gadaniem
i przygadaj mu, że ma co prawda długiego ale za to cienkiego. Powiedz (jeśli nie jest Twoim pierwszym) że inni mieli grubsze ;)

Gość a taka jedna 22
soryy ale 3 palce to chyba nie szeroka:O jak miałam jezce błne to mi nawet 4 weszły jak byłam bardzo podniecona

Gość brunatna pochewka
a taka jedna 22 serio ? i nie uwazasz, ze masz duza pochwe? tudziez nikt Ci tego nigdy nie powiedzial?? jestem zdziwiona waszymi postami, ze 3 palce to nie duzo (dodam ze te 3 palce ulozone "na siebie", w poziomie by nie weszly na pewno). kurcze, nie wiem czy on mowi to pwaznie, czy to fakt. moj inny facet, mial mniejszego, ale jakos nie mial problemow z dojsciem do orgazmu. dodam, ze ja go dobrze czuje :O

Gość a taka jedna 22
kiedyś sobie nawet wkładałam takiego szlafa od wlewania szamba do studni i było spoko

masz dziwnego faceta... po pierwsze jego penis wcale nie jest duży - pewnie dlatego wydaje mu sie ze jest luźniej. Po drugie 3 palce to nic wielkiego - jakby Ci całą reke włożył po łokiec to mogłby komentowac ale nie 3 palce! reszta jak kobieta jest podniecona to łatwiej w nią wejśc nawet 4 palcami! i to ze cwiczysz miesnie kegla nie znaczy ze zrobisz sie ciaśniejsza u wejścia - w srodku bedzie ciasniej ale bedizesz tak podniecona i bedziesz miala tyle soków ze dla niego to bedzie za luźno. NIech ten Twoj facet nie opowiada bajek - no chyba ze jego ex były dziewicami.

Gość do littlesensitive
sorry, ale 2 meskie palce maja ok 7-8cm na obwodzie :O najmniejsze czlonki ok 11cm, wiec rozumiem, ze seksu nawet z takimi maluchami nie uprawiasz :O ?

Gość ahikaaaa grubaska
ja po ciazy wchodzi mi 5 palcow, cala reka, tylko wiecie jestem niska i szeroka gabarytowo, mam nadwage, 147 kilo. Czy od wielkości ciała tez zalezy wielkość cipki, jej szpary?

parę latek temu spotkałem dziewuszkę ze "studnią" . O matko nie jestem ułomkiem "na dole " :p ale prawie nic nie czułem . Ona mówiła ze jest OK ale wiedziałem że nie . Po paru razach przyznała się że ma problemy z z tego powodu . Była już po rozwodzie właśnie z tego powodu Było mi jej szkoda nawet fajna lala ale co było by po urodzeniu dziecka , nogą ? :) . Kiedy zobaczyłem jej dildo dałem sobie spokój.

parę latek temu spotkałem dziewuszkę ze "studnią" . O matko nie jestem ułomkiem "na dole " :p ale prawie nic nie czułem . Ona mówiła ze jest OK ale wiedziałem że nie . Po paru razach przyznała się że ma problemy z z tego powodu . Była już po rozwodzie właśnie z tego powodu Było mi jej szkoda nawet fajna lala ale co było by po urodzeniu dziecka , nogą ? :) . Kiedy zobaczyłem jej dildo dałem sobie spokój.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować