Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfsfGGF

Nie mogę znaleźć faceta a jestem ładna

Polecane posty

Gość sdfsfGGF

wysoka, szczupła wszystko jędrne (28lat) chyba jestem za bardzo wybredna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcbhjdbc
no tak jak ja( 20 lat) ładna ale singielka....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz kurewsko wredny charakter, to ze nigdy nie usłyszałas zadnej krytyki na swoj temat to jeszcze o niczym nie swiadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna ona
faceci czasem boja się ładnych mądrych kobiet, mają w świadomości że moga zostać odrzuceni więc wola wyrywać brzydkie laski bo z takim wg nich łatwiej pójdzie (brzydka laska jest bardziej zdesperowana w szukaniu )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jesteś ładna to pewnie nie masz czegoś innego, a nie mniej ważnego. Albo właśnie jesteś wredna, wybredna, rozpieszczona itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" faceci czasem boja się ładnych mądrych kobiet, mają w świadomości że moga zostać odrzuceni więc wola wyrywać brzydkie laski bo z takim wg nich łatwiej pójdzie (brzydka laska jest bardziej zdesperowana w szukaniu )" AAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA leżę i kwiczę tarzając się na panelach :D:D:D:D typowa filozofia pasztetów, których nikt nie chce. faceci nie boją się ładnych kobiet tylko do nich lgną. Boimy się tuczników i pasztetów, których tu dziś reprezentujecie, zakompleksione kluski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci coś Wam wyjaśnię
singiel to osoba z wyboru z nikim nie związana jeśli jest ci przykro z powodu braku parnera - jesteś po prostu osoba samotną, a nie singielką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musisz być pusta jak
worek po cemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czy jesteś wybredna to musisz Ty sama ocenić. jeżeli miałaś wielu kandydatów na faceta ,a wszytskich odrzucalaś , to owszem jesteś. a jeśli nie to zastanowiłabym się nad wyglądem lub zachowaniem / charakterem. I to nie prawda ,że faceci boja sie ładnych kobiet. Może część sie boi ,ale nie wierzę żeby ładnej dziewczyny wszyscy tak się bali żeby nikt nigdy jej nie podrywal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grremlina
A tam od razu wredna - nie ma ludzi złych ani dobrych, każdy jest troche zły, trochę dobry. Każdy ma jakichś ludzi, którzy go lubia i którzy go nie lubią. Ja bym dała taka teorię, że jestes niepewna siebie i sama sie nie za bardzo lubisz. Takie osoby promieniują tym swoim "nie zasługuję na miłość, jestem kiepska". Jak ty nie wierzysz, że zasługujesz na bycie kochana, to inni tez w to nie będa wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grremlina
A ta teoria, że faceci sie boja ładnych kobiet - to bzdura. Totalna bzdura. Myślę, ze tę teorię wymyślila jakas laska, która czesto slyszała, że jest sliczna - od kazdej ciotki, babci i od rodziców, nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfGGF
Widzę, że obrażacie moj charakter nie znająć mnie , to przykre. Szczególnie tyczy się to męskiego gatunku kafeterian :-O. I właśnie z takimi ciołkami mam czasami "zaszczyt" się umawiac na randki. Mężczyźni w dzisiejszych czasach nic sobą nie reprezentują :(. Chamskie i prostacie podejście do kobiet to ich największy w ich rozumowaniu przywilej. Dużo sie za mną ugania ale co z tego, jak żaden nie ma tego coś, nie mówiąć, żeby miał coś konkretnego i mądrego do powiedzenia :(. Nie chce brać pierwszego lepszego, żeby tylko mieć ja chcę takie z którym nie będę się wsytdziła gdzieś wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsfGGF
Jarek.84 - możesz mi wierzyć albo nie (mam to gdzieś) ale zapewniam Cię, że gdybym przechodziła obok ciebie to byś sie oblizał jak pies, patrząć na przekąske nierealną dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jmam 20 lat i
tez nie mialam faceta.na ulicy czesto mialam przypadki ze zwracali faceci na mnie uwage.niestety tylko starsi panowie mieliodwage zagadac :/... jednak ja wine za moj stan rzeczy obarczam siebie, bo nie lubie wychodic na dyskoteki i do pubow wiec stycznosci nie mam z rowiesnikami.procz studiow gdzie nuda z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdfsfGGF - no właśnie, gdybyś nie była wybredna i była zWarszawy, to moglibyśmy pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie no nie moge D
Jarek 😘 YOU MADE MY DAY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie nienormalna
Oczywiście, bo facetów mają same przepiękne i olśniewające dziewczyny z IQ 180, o charakterze anioła i wiedzy Einsteina. Nie rozśmieszajcie mnie! Większość lasek, która ma duże powodzenie jest przeciętnie atrakcyjna i trafia w gust przeciętnego faceta, których jest niestety większość. Faceci chcą mądrą i inteligentną, ale na swoim poziomie. Jeśli kobieta przewyższa faceta inteligencją, mądrością albo wiedzą, to on jej chciał nie będzie! Tak samo jest z wyglądem fizycznym, przeciętny facet będzie poszukiwał przeciętnej z wyglądu dziewczyny, nie będzie chciał dziewczyny bardzo atrakcyjnej. A jeśli chodzi o charakter to (nie chcę nikogo obrazić) ale najczęściej w związkach są wredne, intrygujące france bez uczuć, natomiast dobra i ciepła dziewczyna jest zazwyczaj sama. Tak samo jest z IQ, przeciętnie inteligentne mają największe wzięcie, podobnie jak dziewczyny o przeciętnych zainteresowaniach i niezbyt błyszczące wiedzą o świecie. To nieprzeciętne kobiety najczęściej są same, bo przeciętnej większości trudniej jest je docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to że wszyscy faceci boją się ładnych kobiet. Ale do takich naprawdę ekstra lasek startują ekstra chłopaki- fura, skóra, komóra, solarium, kosmetyczka i pustki we łbie. Jeśli jesteś na prawdę ładna to nie dziwię się że sami tacy latają koło ciebie. Jeśli takich nie tolerujesz, to masz faktycznie problem i nie zazdroszczę ci. Spróbuj zmienić otoczenie i sposób ubierania np. Podejrzewam że kręci się koło ciebie określony typ facetów i wśród nich na bank nikogo nie znajdziesz. I sorry za to co napisałem wcześniej! Widzę że nie jest tak źle z tobą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie nienormalna- owszem nie każdy facet ma super piekna dziewczynę ,ale to tylko dlatego ,że taka po prostu ich nie zechciala i prawdopodobnie nie zechce. więc pocieszają się przecietnej urody dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jarek.84 - możesz mi wierzyć albo nie (mam to gdzieś) ale zapewniam Cię, że gdybym przechodziła obok ciebie to byś sie oblizał jak pies, patrząć na przekąske nierealną dla Ciebie " udowodnij pasztecie! PS: pozdrawiam moich fanów :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eunice88 ona ma rację. To nie tak że każdy by chciał superlaske. Najatrakcyjniejsza jest przeciętność i to właśnie ludzie ponadprzeciętni mają duży problem ze znalezieniem partnerów. Sam nie chciałbym żadnej sexbomby mieć na co dzień, poza tym pozostaje gust. Owa przeciętna kobieta dla mnie jest we wszystkim "naj" nawet jak ty to określisz inaczej, a znowu twoja kobieta może mi się wcale nie podobać. Nawet jeśli jest wysoką blondynką o wzroście 175 cm i wymiarach 90x60x60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rus 1 - no nie przesadzaj opisałaś tu typ metro seksualnego geja ... mną się interesowali bardzo różni faceci- pewni siebie ,ale nie zbyt przystojni, przystojni i pewni siebie , przy kasie , dresy, cwaniacy , imprezowicze. ale z takim metro co chodzi do kosmetyczki bym się nigdy nie umówiła mimo ,że tacy też mnie podrywali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grremlina
A co do tego powodzenia na ulicy, tylko ze wśród starszych panów, bo "tylko oni maja odwagę" - wczesniej miałam nadwagę, wazyłam 80-85 kilo przy 175 cm wzrostu i tez tylko starsi panowie "mieli odwagę". Bo tylko dla nich byłam atrakcyjna. Dla równieśników byłam po prostu wielkim babonem, sloniem, a wielkie cyce będace wynikiem sadła niewiele pomagały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×