Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mała Zuzia

Jakie wybrać zaproszenia na ślub?

Polecane posty

Gość Mała Zuzia

Hmmm... mam taki dylemat:( Oszczędzamy na wszystkim co się da przy organizacji wesela. Doradźcie mi czy na zaproszeniach również oszczędzać czy też nie. Czym się sugerować - ceną czy wyglądem? Znalazłam tego typu zaproszenia: http://slubowisko.pl/products/view/1654/zaproszenie/pracownia_agasia_/zaproszenia_zawiadomienia_podziekowania_wesele_slub http://www.zaproszenie.net/zaproszenia_slubne/winietki/flw18.html http://slubowisko.pl/products/view/767/zaproszenie_na_slub/abcserwis_/zaproszenia_zawieszki__wizytowki__kartki__slub http://www.zaproszenie.net/zaproszenia_slubne/nowosci/f70758.html Mi się wydaje, że należy się sugerować ceną. A Wy jak sądzicie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tniecie koszty to wybierz najtańsze zaproszenia i taki najczęściej zaproszenia zaraz lądują do kosza. Zresztą, jakich byś nie wybrała to i tak komuś nie będą się podobały, bo każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasasasasasassasa
Zdecydowanie nr 1:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że jednym i drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca i dawca
Te pierwsze są tandetne.... Nie nie....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa panna młoda
nie oszczędzaj na jedzeniu, wódce i zespole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała Zuzia
A i jeszcze jedno. Zapomniałam dodać, że nie odzywam się z narzeczonym. Pokłuciliśmy się o te głupie zaproszenia. Hmmm... wybrał takie tandetne, że szok: http://slubowisko.pl/products/view/1481/zaproszenia_slubne_na_slub_/p_u_h_mariposa/niepowtarzalne_zaproszenia_na_slub_slubne Fatalne, co nie??? Sama muszę coś wybrać, bo na mężczyzn nie ma się co ogladać. Tylko jak się z nim dogadać w tej kwestiii??? Brak słów. Smutna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocieszycielka kobiet
Nie warto się kłócić o takie błahostki. Te zaproszenia są no powiem Ci, że trochę dziwne, które wybrał Twój narzeczony. Ale nie mówię, że w ostateczności nie mogą być. Głowa do góry, będzie dobrze.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znowu się załamałam
A mi się podobają te zaproszenia Twojego narzeczonego... ostatnio chyba jest taka moda na takie wyglądające staro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia z pazurem
bardzo ładne te z allegro ale jeszcze ładniejsze Twojego narzeczonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny takie rulony to sobie same możecie wydrukować na drukarce w domu i chyba będzie taniej. Zwłaszcza jeśli samemu dopełnia się tusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym większym miescie jest cezex więc paier mozan sobie kupić dowolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cielenta
Cienka słuszny pomysł z tym ale czy jest na to czas przed weselem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym brala najtansze jakie sa...nikt przeciez tego potem nie trzyma w domu,tylko od razu laduje w koszu..to tylko kawalek papieru,ktory ma zawierac info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to dużo czasu nie zajmuje zapakowanie do drukarki kartek i drukowanie tego siedząc np. na Kafie i tak się siedzi przy kompie i tak więc jaki to problem czasowy. Pójdzie szybciej niz wypisywanie ręcznie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś z Polski
Jak dla mnie nr 3 - extra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 333333333333333333333333333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulipanek...
zaproszenia twojego narzeczonego duzo tansze:) wiec chyba warto to przemyslec jednak:) tym bardziej ze to jedna z tych rzeczy na ktorej warto zaoszczedzic bo przeciez nikt nie zostawia sobie tego na pamiatke. no i z wydrukowaaniem naprawde dobry pomysl i moze byc przy tym ubaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeee paskudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 i 3 ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimfomanka jest ok
Mała Zuzia te zaproszenia, które sie otwierają są spoko... ale radzę Ci zajrzeć jeszcze w inne opcje na tej stronie... tam jest tego od gromaaaaaaaaaaa....:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mi się tam zaproszenia podob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my zamowilismy na tej stronie. zaproszeniaslubne.com i jestem mega zadowolona bo byly przepiekne i niedrogie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszła do lasu narobić hałasu
I na ślubowisku i na zaproszeniaślubne.com są śliczne zaproszenia. Może wybierzecie coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie nieba, ale filozofia zrobić zaproszenie drukarka i jedzie się. Zwłaszcza takie banalne rulony. Wielkiego poziomu artystycznego tam nie ma i jeszcze nie zawsze wstążka jest dobrana do koloru papieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×