Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BriliantGirl

Nada się na prezent???? /pościel

Polecane posty

Gość BriliantGirl
Gość ja myślę że kompletnie nie
znasz gustu swojej siostry, skoro zastanawiasz się nad trzema tak różnymi kompletami. Nr 1: mi się najbardziej podoba, bo pasowałby do mojej sypialni i do innych kompletów. Ale na prezent ślubny moim zdaniem średnio się nadaje. Nr 2: Jak kupisz ten, to pomyśli, że traktujesz ją jak małe dziecko. Chyba że taki ma styl, ale w takim razie nie rozumiem dwóch pozostałych propozycji... Nr 3: ??????? Jest okropna, tandetna i kiczowata na maksa. Chyba że Twoja siostra lubi takie rzeczy... Ale w pościeli będzie spała z mężem, więc raczej bym czegoś takiego nie kupiła... Przede wszystkim upewnij się, że będą mieli na co zalożyć te komplety i że rozmairy ich pościeli zgadzają się z tymi, co chcesz kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nr 1 jest naprawdę super,ja uważam ze pościel na prezent się nadaje sama dostałam i byłam z tego powodu bardzo zadowolona.Takie rzeczy jak pościele,talerze czy garnki są zawsze przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 jest piękna, ale znasz wymiary ich kołdry? jedni mają 200/200 a drudzy 160/200 możesz nie trafić. Wszystko ok, ucieszyłabym się z takiego prezentu, ale zniosę wszystko poza satyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BriliantGirl
Wiecie co? kupiłam sis nr2 i powiem wam że naprawdę bardzo się cieszyła :) ma poczucie humoru a to wazne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BriliantGirl "Wiecie co? kupiłam sis nr2 i powiem wam że naprawdę bardzo się cieszyła ma poczucie humoru a to wazne " Dobrze, ze ma poczucie humoru :) Ja dla siebie tez wybrałabym numer 2..ale mimo to najbezpieczniejsza :) była pościel numer 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza jest najfajniejsza, druga jest okropna, trzecia taka sobie ale ma ładne opakowanie. Weź pierwszą, fajnie zapakuj i się nada. Bardzo często daje się pościel w prezencie ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, że pościel jest jednym z najbardziej popularnych prezentów. my dostaliśmy 5 kompletów z czego ani jeden nie pasuje na naszą kołdrę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli trafisz w gust siostry i wymiar będzie dobry to uważam że dobrej pościeli nigdy nie jest za wiele ;) A może lepiej pogadaj o tym z siostrą i niech sobie sama wybierze wzór??? Numer 1 z tych wszystkich podoba misie najbardziej,jednak nijak by się miała do mojej sypialni :P Numer 2 porażka :D Idealna dla zwariowanej nastolatki czy dla dziecka ;) Numer 3 kolor czerwony by mi pasował do sypialni ;) Jednak te kwiaty nie za abrdzo misie podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×