Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mamiszka

Jakiej marki kupujecie bieliznę ?

Polecane posty

Gość patrzcie na negatywy
ja polecam moraja ;) ale już np polskiej emili nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka24 przestań
robić reklamę jednym z największych badziewi mnie tą swoją reklamą tylko zniechęciłaś do kupowania tych biustonoszy i jak głaszczka przerzucam się na brytyjczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka24 przestań
jednemu z największych badziewi jakim jest krisline juz alles ma lepsze staniki chociaż tez badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze wiedzieć ludzie........
linaise z łodzi jest 1000x lepsze od krisline staniki po 30 -50zł miałam i to i to linaise mam nadal a co sie z krisline dzieje po praniu nawet w rękach to istna masakra , jednorazówki raz nałożyć i wyrzucić bo p[ranie z tym się tak samo równa przestań z ta żałosną reklama marysieńka , pewnie masz sklep z taką bielizną albo wystawiasz na allegro i teraz płacz...bo nie schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ja nawet nie mam którychś staników najwięcej w szafie, mam po jednym, dwa z różnych brytyjskich firm i jeszcze się na nich nie zawiodłam. A w polskich natknęłam się już na strasznie rozciągliwe obwody, okropną jakość (po praniu tylko w rękach wychodzą nitki, gumki, wszystko się pruje), złą konstrukcję (spłaszczanie, wbijanie się i odstawanie fiszbin na mostku mimo dobrej wielkości miski), dziobowanie. Brytyjskim markom też zdarzają się jakieś nietrafione modele, ale wystarczy poczytać balkonetkę. Przy większości staników polskich firm opisy się powtarzają, problemy są te same. W polskich na większość złych trafi się jakimś cudem coś dobrego, w brytyjskich na większość dobrych możesz się czasem natknąć na byle co. Więc Marysieńko nie jesteś wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka burdel mamy
ja też nie noszę polskich staników oprócz 2ch trafionych linaise z łodzi ;) reszta to M&S chyba jedne z lepszych na mój biust a rozciągliwe george odsprzedaję , na allegro zakupiłam la senza stanik i przyjdzie do mnie po świętach to się nim pochwalę jeśli będę pamiętać allegro-we znane cwaniary , ciekawe kiedy pozakładają nowe konta jak im obecne zablokują :D zamiast być w miarę uczciwym dogadywać się z innymi po ludzku takie rzeczy wyprawiać (*wszak co dajesz powraca do Ciebie zdwojone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka burdel mamy
krisline jeszcze nie mam, zdjęcia mają ładne ale te modelki albo ekstra retusz bo nawet na zdjęciach nie wyglądają na dobrze dobrane ;) widzisz Marysieńka ja sie nie łapię na twoją reklamę , lepiej wrzuć do pieca ten towar co ci nie zejdzie bo nawet miejsca szkoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam pomysłów wiązania
ja też piodziękuję napewno kupię ale brytyjskiej marki nie krisline-srine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie rozczarowałam
chodzi mi o La Senzę dziwna rozmiarówka i jakieś takie sztywne ,materiały gorsze od freyi :( nie podpasowały mi te staniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasghy
PODNOSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK:)
Moim zdanie nie ma lepszej bielizny od Calvina Kleina...dobra jakosc a cena porownywana z sieciowkami jak triumph

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaakkk
Z CK to najwyżej majtki można kupić, w promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary_ann_889
To zależy jaką bieliznę. Taką na codzień to sieciówkach typu h&m, co by nie przepłacać ;) Na specjalne okazje trzeba jednak mieć coś ekstra. I tutaj mam dwie opcje. Z zagranicznych firm to zdecydowanie VS tylko że ciężko coś dostać w Polsce i jest masakrycznie drogie. A z polskich firm to najbardziej odpowiada mi Krisline. Modele podobne do VS tylko o połowę tańsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda_kisio
Powiem Wam szczerze ze jednak nie patrze na to jaka jest metka np.na koszulce,ale to zeby byla ona na pewno bawełniana,delikatna i co wazne zeby mnie nie gryzła.No i zeby po praniu nie zrobiło sie z niej coś przypominajacego worek na śmieci. Dlatego ja wole kupowac w takich sprawdzonych miejscach http://eko-bielizna.pl bo wiem co tak naprawde kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie - zazwyczaj nie zwracam uwagi na metkę... Nie wiem - może powinnam. W każdym razie jakość jest dla mnie chyba najważniejsza plus to jak, dana część bielizny się na mnie prezentuje i jak leży. Lubię też bieliznę bawełnianą (i latem i zimą) i wtedy raczej stawiam na Atlantic, który w necie znaleźć można na uasi.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelanka
ja stawiam na jakosc i wygode ostatno odkrylam marke corin. polska bielizna dobrej jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
kasztelanka, jasne... zabudowanie po ramiona a ceny jak za złoto... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a uzywana?
Kupiłybyście używany stanik np.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelanka
Mają różne kroje niektóre sa zabudowane inne nie. Jesli chodzi o ceny są takie same jak inne zagraniczne marki. Tyle, że moim zdaniem duzo łatwiej dobrac odpowiedni rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaasnnnneee
ceny zagranicznych marek z o wiele lepszą ofertą rozumiem, kosmiczne ceny polskiej firmy z ograniczonym wyborem zrozumiałe nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caro_Line88
Jakoś szczególnie nie przywiązuję uwagi do konkretnej marki. Kupuję to co mi się spodoba i.. gdy jest rozmiar. A z tym nie zawsze bywa kolorowo.. Moim ostatnim nabytkiem jest piękny liliowy komplet z Krisline. Bardzo dobrze trzyma biust i nadaje mu ładny kształt a to przy większym rozmiarze jest sprawą priorytetową..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelanka
Jesli mam wybierać pomiędzy polską firmą i jej bielizną, która pięknie wygląda, dobrze leży i wszystko jest w porządku. I zagraniczna firmą która oferuje mi to samo to ja wolę polską. W tym temacie jestem lokalną patriotką i wspieram polskie firmy. Ja w corin znalazłam swój stanik idealny, więc po co mam szukać wśród zagranicznych ofert tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FREYA FREYA i jeszcze raz
FANTASIE;) oraz FAUVE;) to jeden producent, który szyje staniki po prostu na mnie IDEALNE:) nie ma nic lepszego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARULA
calvin clein ,intimisimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usunąć spacje starczy
calvin clein ma do dupy rozmiarówkę tak jak intimissimi , tak jak h&m ;)tak jak triumf a nawet "znakomita la perla" już wolałabym marks spencer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluzka burdel mamy
słuchajcie głaszczki i best bra a nie spamerek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja ostatnio odkryłam markę Nipplex. Mam jeden stanik z tej firmy i jest całkiem zadowolona. Ciekawy stylowy model i pomimo cienkich szelek dobrze trzyma, a piersi bardzo ładnie w nim wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×