Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alwaysssssssssss

studia zaoczne na politechnice sa bardzo oblegane?czy trudno sie dostac na zaocz

Polecane posty

Gość alwaysssssssssss

wydzial mechaniczny studia zaoczne, trudno jest sie dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfdsafs
nie jest trudno się dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysssssssss
ale zwracaja bardzo uwage na wyniki matury bo nie poszla mi za dobrze?mowicie, ze nie jest trudno dostac sie?wlasciwie nie wiem jak to jest na zaocznych ale politechnika jest chyba oblegana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
politechnika nie jest oblegana jak idziesz na zaoczne to nie patrza na wyniki,wazne zebys placila za studia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysssssssssssss
jakis chlopak, ktory niby studiuje na politechnice napisal mi, ze na ZAOCZNE jest 13 chetnych na 1 miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdjdjd
ja studiowałam na polibudzie zaocznie - owszemnie jest trudno sie dostać ale ja nie skończyłam razem z 60% ludzi - bo dostać się jest łatwo ale utrzymać już nie - zależy jeszcze co dokładnie chcesz studiować a te gadki o kasie i ocenach za kasę wypowiadają osoby które nie mają pojęcia o tym albo studiują na jakichś wyższych szkołach spania i srania i nie musza pracować bo do 25 roku życia na garnuszku starych siedzą i udają że studiują intensywnie hehe :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysssssssss
ja zdawalam stara mature czy z takimi ocenami dostene sie na zaoczne? polski ustny 4 pisemny 3 bilogia pisemny i ustny 2 j angielski 4 a kierunek to inzynieria biomedyczna albo srodowiskowa zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alwaysssssssssss
hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25latek z Warszawy
Na informatykę łatwo, bo za semestr jest 4250 zł, więc nie każdego stać a raczej inaczej nie każdy chce zaciskać pasa przez co najmniej 3,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×