Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eeeee...999

Mój chłopak się na mnie obraził

Polecane posty

Gość eeeee...999

Rozmawiamy na gg gdy jest w pracy, kiedyś wysłałam mu jakąś aluzję o seksie, powiedział że nie mam tak pisać, bo szef często jest obok i patrzy w ekran (pozwala używać gg). Dziś napisałam mu że mam ochotę na ostry seks wieczorem. Pięć minut ciszy, potem odpisał że mówił mi że mam tak nie pisać, że szef stał i chyba widział. Po pół godziny zapytałam "nadal jesteś na mnie zły?", odpisał że już nie, a ja napisałam "to dobrze, na pocieszenie zrobię ci dziś lodzika". A on znów milczał. Więc wysłałam mu po paru minutach emotkę sex. No wiem, robię to trochę złośliwie, ale szef mu pzowala gadać na gg ze znajomymi to chyba logiczne że jego dziewczyna napisze coś o seksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agałamaga
a co ty kurwa nie rozumiesz jak sie do ciebie mówi że masz nie pisać takich rzeczy na gadu. jak już tak strasznie napalona jestes to napisz sms debilko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie mogr co za baba
on jest przede wszystkim W PRACY!!!!! Napisz mu smsa, to nikt nie zobaczy. Ile ty masz lat??? fajnie, ze tak piszesz, ale to jest bardzo osobiste i intymne... wam sie juz naprawde wali w glokach przez te gg i internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś stuknięta, pracowałaś kiedyś? facet mówi, że masz tego nie robić, to po cholerę narobiłaś mu syfu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna powokacja
???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmowa na gg nie oznacza rozmowy o seksie miej trochę rozumu i klasy tym bardziej, jeśli ktoś cię o to poprosił ciekawe jak ty byś się czuła gdyby twój szef miał wgląd do twojego gg a tobie ktoś pisał o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To standard zawsze się obraząja Czekają że może ci przejdzie i będziesz grzeczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×