Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oluuusia

MAJÓWKI 2010

Polecane posty

dziewczyny, do jakiego lekarza udac sie z bolem piersi? rodzinny czy gin? chyba mam zastoj w prawej piersi. od wczoraj z jednej strony jest twarda i boli. co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-A z rana!!!!!!! Dziewczyny czytam ze przewijacie przed karmieniem tak?????hm hm u mnie to niemozliwe:-( Mlody podczas karmienia przewaznie robi kupe......i musze i tak i tak przebrac po karmieniu.Zawsze sie boje o jego pelny brzuszek no ale jak go poloze takiego obsranego do lozeczka to dupka na bank odparzona a zreszta komu byloby wygodnie lezac z pelnym pampersem... Pamietam ze ktoras z mamusiek wspomniala co do czestotliwosci kup.Ze po mleczku z cyca jest kupka czescie a po modyfikowanym rzadzej.Hm hm my po butli mamy duzo kup musztardóek,czy to cos onacza zlego???????ze niby biegunka???????:-( DODKA-gdy karmisz piersia nie wolno opalac sie w solarium:-(tak mowil lekarz Czytam ze wiecej mamuś opada z sil podczas karmienia cycem......dziewczyny nie namawiam(to decyzja osobista)ale pamietajcie o szczesciu i chwili wytchnienia dla siebie!!!!!!!! Ja na poczatku karmilam piersia tzn próbowalam!Maly skomlał co 15 min,ja mialam naprawde ogromny biust(teraz juz maleje po tycg genialnyc tableteczkach) Po powrocie ze szpitala syf w domu nieziemski,ledwo do chaty weszlismy,nie mialam czasu posprzatac(nie lubie jak sprzata mąż-dlatego chcialam wszystko sama)mąz za to gotuje mi obiadki:-)chodzilam w koszuli babcinej,pot spod cyców sie lał,lecialam jak narwana do wc by tylko podmyc ten fajny powiew z krocza i dalej do karmienia!!!!!!!! NIE NIE NIE NIE NIE NIE NIE !!!!!!!!!!!!!!!!!KONIEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teraz mam czas dla siebie,dla meza na tuli tuli,patrze usmiechnieta na synka gdy trzymam go w objeciach!Jestem ubrana jak na matke w domu przystalo:-)mam zrobione paznokcie i wlosy!!!!!!!!!!i szczesliwe dziecko!!!!!!!!!!!!!! Dobra juz koniec tego podniecania,Napisalam znow o tym bo nalezy Wam sie choc odrobina pociechy!!!!!!!Wybór nalezy do Was!!!!!!!!!!!!!! na razie spadam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ja byłam z zastojem u rodzinnej, ale ginekolog też jest ok. Kogo wolisz :) Idź jak najszybciej, bo u mnie przypałętało się zapalenie piersi i musiałam antybiotyka zapodawać, a przy karmieniu ból na masakrę! Parę stron temu o tym jęczałam :) Mój Daro butli nie znosi! To już oficjalne. Odciągnęłam swój pokarm i chciałam mu podać, ale bunt był okrutny. Znaczy nie o smak herbaty tu chodzi, ale o widzi mi się Darasa. W ogóle u mnie nocka masakra. zaczęło się pięknie. Do 21ej byliśmy sobie w mieście i młody plus minus kimał w wózku, po powrocie kąpiel i piękny sen do 2:30. Potem wieeeeeeelka kupa, taka po pas. I tu klops. Prąd zabrali i dupa. Przy swieczce oczyszczałam tył Darasa i przebierałam go w czyste wdzianko. Oczywiscie totlanie się rozbudził, bo ubieranie to nie jest jego ulubione zajecie :( Jakoś o 3:15 go ululałam, ale potem to juz masakra. Wycie jak w zegarku 4:15, 5:15 i 6:15. To ostatnie uskuteczniał az do teraz. Przed chwilą go z cyca zdjęłam i śpi. jak długo. tego nie wie nikt. Ratujcie babki! jak ja mam go do tej butli przekonać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pryszczy jeszcze więcej mimo odstawienia nabiału. Wrrrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Jeszcze jedno. Dodka mój chłop też miał mi pomagac :( Wraca z roboty, słuchawki na uszy i do komputera :( I jeszzce ma pretensje, że się na niego wkurzam. Zresztą juz sobie załatwił delegację na cały przyszły tydzień. Normalnie zajebiscie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce Jesli chodzi o butle to moze kupisz tomee tipe? Ona kształtem smoczka przypomina piers, moze zacznie z niej pic, ja ja kupilam i moja mama wlasnie sie smiala ze wyglada jak cycek :P U nas goraca jak nie wiem, mala spi na golasa bo inaczej sie nie da. Zaczela na szczescie jesc wiecej. Ja od poczatku na butli i powiem szczerze ze nie zaluje, ja sie wychowalam na butli i moje rodzenstwo i nie widze zeby cos ze mna bylo nie tak, a choruje bardzo rzadko ( nie pamietam nawet kiedy ostatni raz) :). Tym bardziej ze teraz te mleka sa naprawde dobre i napewno lepsze niz 20 lat temu. Moja mala przybrala juz na wadze sporo, wazy az 3600 :) a najlepsze jest to ze urosla 10 cm, ma 61... bylismy wlasnie na szczepieniach mala dobrze zniosla, ale odrazu zaaplikowalismy jej czopka, zadnej goraczki ani opuchniec. Jestem w szoku bo dzisiaj poszla spac o 22 i spala mi do 4 rano i ja tez usnelam i zapomnialam ze powinna zjesc, ale najwidoczniej nie byla glodna jesli sie nie obudzila. Za to w dzien nie jest za fajnie, strasznie sie meczy jak jej sie chce baka puscic, placze i steka...masakra...nie wiem co to oznacza? Czy to sa wzdecia? POdaje jej infacol, pije herbatke koperkowa, masuje ja, zastanawiam sie czy to ma sens wogole bo moze ona juz taka jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do mezow to moja robi to samo, przychodzi z pracy i do konsoli i tak do wieczora, zajmie sie mala jak robie obiad i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Z tym upałem to masakra. Moja Mała niby najedzona, przewinięta i brzuszek miękki a drze się w niebogłosy. Wszystko przez ten gorąc. Śpi jedynie w bodach a i tak cała w potówkach. Nie wyobrażam sobie jak można w takie dni nie kąpać dzieciaka codziennie (co radzą w niektórych literaturach). Co do karmienia to u nas dalej cyc. Już miałam chwile załamki i byłam o krok od butli ale jednak się powstrzymałam i kontynuujemy. Osobiście bardzo się cieszę że mam pokarm i mogę karmić piersią. Wiem również że jakby coś było nie tak z pokarmem to bez zastanowienia sięgnęłabym po butle bo to w końcu nic złego. Razem z rodzeństwem wychowałam się na butli i żyjemy. A szczęście dzidziusia najważniejsze. Co do pomocy męża to na mojego mogę liczyć zawsze gdy nie pracuje - tz w godzinach 6-7, 21-23:) Za dużo tego nie ma. Ale na szczęście mieszkam z rodzicami więc jak coś to babcia zawsze chętna do pomocy. Bez niej bym chyba czasami oszalała. Idę coś upichcić bo chłop głodny będzie. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie moge dziewczyny narzekac! Moj mąz jak NA RAZIE na medal:-) Przyjdzie z pracy,zrobi obiad bo lubi(na szczescie)gotowac! Kapiemy razem,z soboty na niedziele dal mi pospac:-)Czyli jak polozylam sie o 21 to wstalam o 8 rano.Maz dzielnie wstawal karmil i przewijal:-) mam nadzieje ze bedzie pomagal caly czas:-))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezuu dziewczyny ja juz nie wytrzymuje tego upalu... mleko w cycach sie gotuje.. probowalam sie zdrzemnac ale cala płyne.. duszno jak nie wiem :/ Kojoneczka to chyba potowki, lepsze to niz alergia na nabial, przynajmniej bedziesz mogla normalnie jesc.. Karina ja nie przewijam przed karmieniem.. moj tez najczesciej robi w trakcie jedzenia wiec nawet nie sprawdzam pieluchy przed, a w trakcie tak wali ze az milo :D Na meza nie narzekam, bo pomaga i to bardzo gada do niego godzinami jak Mlody jest aktywny, kapie, przewija, daje mi odpoczac :D Ojej gizmo sie budzi takze spadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam Basie dnia 03.06.2010 roku waga 2850 51 cm :) o godzinie 2:20 :) Prosze mnie wpisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas potówy bledną, trądzik też:):) mój facet dziś w nocy dwa razy obrócił się w poprzek łóżeczka, a spał już w śpiworku, cieńszym o połowę od rożka, wędruje jak szalony, połozony na brzusiu też wytrzymuje góra 5min, ale ::łeb ma na karku"" ale girami odpycha się do przodu, ze złości że głowa ciężka prawie by już zaczął pełzac:DE:D:D:D:D, mąż też gotuje gdy ma czas, kąpie drugiego, gotuje mu mleczko, przytasia zakupy, ja sprzątam puki daję radę, jak nie sam leci ze ścierą w soboty od rana, ale że moje dziecko dało mamusi dziś sama obleciałam mieszkanie:):), bo obiadek z wczoraj:P, :::po czym poznajecie że wasze maluszki mają katar cieknie im z noska, czy już mają faktycznie zatkane?????, Zuzia to się odbijesz:):) Karina po butelce niby jest jedna dziennie, a popiersi też może nie byc wcale kupy, nie jest powiedziane że za każdym razem:):) WII82 masuj perś, natłuśc oliwką i rozmasowywuj, nie ważne że boli, ale musisz spróbowac rozmasowac i okłądy z zimnych roztrzaskanych liści kapusty, do zamrażali na krotką chwilę potem roztłucz tłuczkiem, żeby puściły sok i na pierś:):):) Karina fakt cycki pocą się obleśnie, jeszcze duuuże moje F:D:D:D Kojoneczka też raz tak miałam co h jeeeśc, w końcu zrobiłam flachę i spokój na 3h bo tak to cycki flaki, sprobuj inne butelki, ___mamusie ktore mają Avent czy zmieniłyście już smoczek na 2 bo mam wrażenie że młodemu za wolno leci bo ciągnie jak szalony, aż się krztusi, tak cmoka, i czasem mam je ochotę wyklnąc nie powiem że piznąc nimi przez okno bo co zakręce to mi się bokiem przez nakrętkę przelewa wrrrr Olcia to mała modelka ci roście prawie 4kg przy 61cm, matkooo:):):), ja mam pudziana w domu, ponad 5600 i 58cm, Florian bardziej rośnie w szerz niż na długośc:P:D:D:D:D:D, ale ma po kim, co prawda moi bracia diabłu przez dziurkę od klucza nie uciekli, ale teśc brzuchaty, i szeroki:O:D, i mąż po min:O:D:D mój mlody stęka gdy ma nie odbite, albo kupa się zbiera, i pierdzi przy tym też, muza gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Moj tez steka i pierdzi i czasem płacze przy kupie teraz dla odmiany nie wieczorami ale od samego rana. Ubrany od ok 2 tyg. w samo body ew.+spodenki i skarpetki bo inaczej jest calymokry i wrzeszczacy. czasem ubieram bawelniana czapeczke jak bardzo wieje, ale zwykle nie, bo budka albo daszek od fotelika glowke ladnie zaslaniaja :) Maścią majerankową smaruję, zaczelam sama zanim poszlam do lkekarki a ona pochwaliła więc myślę ze nic sie nie dzieje malemu zlego. Ale nie zawsze smaruje, tylko jak widze ze mu w nosie swiszczy i ciezko mu sie oddycha, bo po tym poznalam ze ma katar. Jak ktorys z waszych maluchow bedzie mial na pewno zauwazycie, bo to nie samo kichanie (to oznacza pozbywanie sie wydzieliny jeszcze z buszka, znaczy wod plodowych chyba :). Mata edukacyjna fajna sprawa, wkrotce chce nabyc, ale mysle ze wlasnie od 1,2 mies. kiedy dziecko lezac na bzuszku uczy sie podnosic glowke a potem przewracac na boczki bo do tego motywuja zabawki na palakach :P moj 1 dzieciak nie mial ale kladlam go na koldrze albo kocyku na podlodze i rozrzucalam zabawki. w ten sposob baaaardzo szybko rozwijal sie wiec polecam :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do buajczka to jakby mi ktos dal nie obrazilabym sie, mam nawet taki uapatrzony z fp, ale sama nie zamierzam go kupować bo szkoda mi kaski, podobnie jak gryfnofrela bujam w foteliku, zawiesilam jakąśzabawkę na uchwycie i jest ok :) Z innych zabawek mam tylko 1 grzechotkę (młody już chyba na nia zwraca uwagę i tak jakby trochę świadomie się uśmiechał) i karuzelke z miśkami z fp (musze znowu baterie dokupić:)-a właśnie ona jest dość popularna więcmoże bedziecie wiedzialy skad wziać do niej zasilacz i gdzie go tam w niej podłączyć??? Pomoc męża-hmm...jak go o coś poproszę to pomoże z większąlub mniejsza chęcią, ale przy dzieciach bo w domu to raczej nie, no ale on wraca o 19 do domu a potem dalej przy kompie pracuje (czasem pracuje a czasem nie no ale w wiekszosci jednak tak) wiec nie moge wiele wymagać. Czasem jednak mnie to wkurza bo czuje sie jak samotna matka. Robi jednak postepy wiec nie narzekam, ostatnio:Pprzynajmniej starszaka zaprowadza rano do pzedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna kupa po butelce??????ło jeny u nas sa 3,czasem 4 czasem 2wie.......mam nadzieje ze to dobrze:-( Dziewczyny a moze napiszecie cos o swoich tesciowych??????????????????????????????????:-) Moja poje...ło!!!!!Pogrzało!!!!!Popieścilo!!!!!!Poku...wiło!!!!!! jest nadgorliwa a moim zdaniem nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu!!!!!! wydzwania czy zasnal,czy zrobil siusiu czy kupke,jak byl w szpitalu z bakteria w moczu nie jezdziła autem bo bala sie ze w cos przywali!!!!! Po powrocie ze szpitala wpadla w odwiedziny i zamiast pomóc przy dziecku np pokazac jak sie kąpie czy cos w tym stylu to łaziła za mna i mnie całowala i plakala jakie to ja jej szczescie dalam!!!!!!!!!! potem maly plakal i myslala ze lozeczko stoi na zyle wodnej wyjela obrączke i sznurek i szukala żyl!!!!!!!!! mialam dosc!!!!!!!!!jak wrocil maz to sie rozplakalam z nerwow i mu wszystko powiedzialam:-) byl w szoku hehe tesciowa siedzi w internecie i czyta czym sie poi,co sie daje do jedzenia w 4 msc zycia i takie tam porady i przekazuje mezowi!!!!!Zostala juz przez niego opieprzona. Na razie spokoj.......nie wiem przez ile ale totalnie mnie do siebie zniechecila!!!!!!!!! ........:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* moja tesciowa zdazylam juz pochwalic a ona zaczela udzielac rad i wtykac nos tam gdzie nie trzeba. Wydzwania i wkurza mnie tym, przestalam wiec odbierac tel. od niej...maz rozmawia...ale jestem podla synowa hehe * maz pomaga jak ma czas, ale znajduje tez czas na film czy silownie, a ja jak pies przy budzie. Na szczescie moj tata przyjezdza jutro i bedzie gotowal pyszne obiadki i rozpieszczal wnuczke :) * moja mala po butli nie moze zrobic kupy, pomocy, co robic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina może byc wiecej kup, koleżanki córa robiła co pampek po trochu, orzechowe:):), teściowa moja już świetej pamięci od nastu lat, ale mojego brata przyszła , to też taka agentka, że jak usłyszała zapowiedzi w kościele, a u nich na wsi to ksiądz tak szczególowo mówi kto, kogo dziecko, że się porzygała w domu z wrażenia autentisz:D:D:D:D:D, my z mamą polewka co ona odstawi na weselu, żeby mojemu bratu z wrażenia palca pod obrączkę nie podłożyła:D:D:D:D:D:D katar takie furki mega kozy Florian ma cały czas, jak starszak jedna mega koza na dzień na dziurę, wyciągnę rogiem chusteczki hig, i czysto do następnego dnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka dopajaj cherbatkami, dobra jest z hipp ułatwiająca trawienie:) my mieliśmy zaparcie, 2,5dnia młody chciał jesc a brzuszek pełny, wkurzał się i popłakiwał nawet na piersi, bo ja przekombinowałam z mlekiem, najpiewr kupiłam hipp pre ha, a potem że starszy miał zaparcia i wzdęcia (Oliś), i sasiadka mówiłą że jej córcia też , może po min, zmieniłam na hipp pre normalne, ale FLorian po ha nic nie miał tylko mamuśka kombinowała, ze po tygodniu go zaparło na całęgo, w aptece już kupiłam takie lewatywki wlewki dla dzieci, a ze mi się to duże jak na Floriańską dupę wydało to tylko troszeczkę tego na termometrze wcisnęłam, i nie wiem czy ta wlewka czy termometr,a le młody wypróżnił się za 2 dni, i najlepsze na stojaka mi w garśc, bo tak sie rozdarł, już sfrustrowany wszystkim, że tak mu zle, jak go do góry uspokaja, wiecie jedna ręka pod dupcię a te hyyyyyk i mi w garsc dobrze że moja mama byłą i mi pomogła, bo chwyciłam normalnie, i młody pierwszy raz w żciu kupsztala w kucki robił, bo już nie dało rady nic podłożyc i tak walił na przewijak:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* GRATULACJE muza:) KWIETNIOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........?/?................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek....... ?/? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś.......2800g/?..(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......2850g/?........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..3750g/?....(39t) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g/?......? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/49cm(24t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g/ ?....(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/ 55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de.......30....Florian..3720g/52cm...(39t) Maniocha .....29.04.210...Warszawa...27...córka...2970g/52cm.(39t) Anda76..........30.04.2010.Dąbrowa G..33.KINGA...3150g/56cm...(39t) MAJOWE MAMUSIE: Zuziaa1987.....01.05.2010...Szczytno..23...Lenka...3200g/ 52cm...... wi82..............01.05.2010...Ełk...27...Sebastian...3260g/56cm...(38t) niezapominajka1101..02.05.2010..CA..30..córka...3100g/51cm...(36t) gryfnofrela......02.05.2010...Katowice..26.Tymon...3100g/51cm..(39t) Kojoneczka.....03.05.2010...Zielona G...28.Darek...3750g/56cm..(39t) Justysia125.04.05.2010..Goręczyno..25.Aleksandra.2900g/51cm(39tc) terka83...05.05.2010...opolskie...27...córka...3250g/54c m...(38t5d) Kasika79...05.05.2010...?...........?.....Michaś...3900g /58cm...(39t) Seta052010.....06.05.2010...Elbląg...24...Dawid....3200g/55cm...(40t) Demi1982 .......06.05.201...Sopot...27...Filip........4009g/...?.... (39t) gitanita...06.05.2010.ok.Krakowa.25.dziewczynka.3240g/52c m.(39t) szubi....06.05.2010...Cieszyn...20...Roksanka...3100g/52cm...(39t5d) roxi200....06.05.2010....J-bie....27.... Marysia....3500g/56cm....(40t) kasiah21...06.05.2010....BXL.....26... Alexandra...2890g/48cm.....?.. Kaja21...06.05.2010...woj. śląskie...27...synek...3800g/?..........?..... wiki 27...06.05.2010...D-ca............synek....2940g/55cm....... ..(38t) Anna MAgdalena...11.05.2010...Łódź...35...Staś...3700g/56cm...(39t) zieloneszkiełko..12.05.2010..Kraków..24..Bartosz..3700g/57cm..(39t) Dagus83.......12.05.2010...Tychy...26...Asia...2850g/49cm ..........? Paulina_UK....13.05.2010....UK....20....Olivia Gloria....3650g/?....(40t) majóweczka ...13.05.2010...woj.śląskie...25...syn...3200g/56cm... seventy88...12.05.2010...Kielce...22...synuś Jaś...3250g/53cm...(39t) monikadyr...14.05.2010..ok.Białegostoku..32..Patrycja..3350g/57cm ***Nika***...15.05.2010...Wrocław...25...Dawid...3500g/55cm...(38t) Tease27...16.05.2010...UK...27...Emilka...2965g/49cm...(3 9t) izabela833..16.05.2010...Sosnowiec...26...Paweł...3660g/57cm...(38t) mielonna...19.05.2010...Berlin...?...Jaromir...3970g/52cm ...(40t) izi66...19.05.2010...Sieradz...29...Patrycja...3520g/58cm ...(40t) Selkunia...22.05.2010... Częstochowa...35...Klara...3600g/56cm.(41t) malwi83...21.05.2010...Dąbrowa Górnicza...26...Natalka...?/?...(40t) zola82...23.05.2010...Zielona Góra...27...Hania...3580g/54cm...(40t) paulus3d...24.05.2010...UK...26...Gaja Lucja...4370g/55cm...(40t) agnes3d...25.05.2010...Poznań...30...Kubuś...3370g/55cm ...(40t) Dodka07...27.05.2010...Warszawa...29...Zuzia...3778g/59cm ...(40t) kotik...27.05.2010...Rzeszów...31...Kacperek...3370g/54c m...(40t) wiwas83...28.05.2010...Irlandia...26...Amelka...3520g/?.. .(41t) dressmaker-84...29.05.2010...UK...25....Kubuś...3630g/?. ...(40t) Karina-K18...29.05.2010...Inowrocław...28...Iwo...3850g/57cm...(40t) **marakuja**...29.05.2010...Racibórz..28..synek...4250g/58cm...(40t) CZERWCOWE MAMUSIE: Muza30...03.06.2010...Poznań...28...Basia...2850g/51cm...(40t) * ten upał to jakaś totalna MASAKRA:(, leje się ze mnie, dziś drugi dzień werandowania na balkoniku był od 7 do 10, ale dzidzia słodko spała:), ale o 16 jak zjadła to coś nie może zasnąć, ale co się dziwić jak tak gorąco...też ubrałam w krótkie body i skarpeteczki * na moją teściową narzekać nie mogę, nie wtrąca się:), a mężuś spisuje się b. dobrze, jak przyjdzie z pracy to zajmuje się małą, w nocy wstaje i robi butelkę, ja przewijam i karmię...dziś ma wolne, ale wieczorem śmiga na mecz, a ja od porodu oprócz spacerów żadnego porządniejszego wyjścia jeszcze nie zaliczyłam:(, więc muszę niedługo o tym pomyśleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeeeeść latem :classic_cool: Kirsten - umarłam z tego jaką miałaś kupkową przygodę :D he he ale powiem Ci w sekrecie ;) że i mi raz synek narobił w garść jak mu smarowałam pupę i jedną rękę pod dupsztylkiem trzymałam :D z tym że pod nią była pielucha więc szybko się ogarnęłam w miarę heh. Ale ta wasza akcja to musiał być bezcenny widok ;) :D Olcia - mój też płacze i pręży się przy bąkach albo jak ich nie może wydusić. Dziś rano musiałam wspomóc Jaśka tymi przyrządami WINDI na kolki by sobie spuścił z zaworka :) no a potem to już spoko. Od 2 dni stosuję Infacol przed każdym karmieniem, a od wczorajszego wieczora podaję też kropelki Espumisan - po 2 krople na języczek co 4-5 h. Dopajam też przegotowaną wodą i herbatką koperkową :) Raz dziennie porządny masaż całego ciałka, a przy przewijaniu staram się masować też brzuszek - dookoła pępuszka. Może spróbuj i pomoże? Na mojego Męża nie mogę narzekać choć czasem wkurza mnie że sam nie przejmie inicjatywy. Jak coś powiem by zrobił to jest od razu gotowy, ale czasem chciałabym by bardziej sam wpadł na to czy tamto. Kąpie Małego, przewija, teraz właśnie jest z nim na spacerze :) a w weekend z pt/sb i sb/nd to on wstaje do niego w nocy i mi go podaje do cycka i potem odbija i przewija :) A jak Wasze dzieciaczki? Coraz bardziej kontaktowe? Mój już wali uśmiechy, zaczyna gugać ale nieporadnie póki co, ale fajnie to jest. Patrzy z zaciekawieniem na wiszące nad koszem wiklinowym korale (zabawka wymyslona na szybko z braku laku ;) ) no i na ruszającą się karuzelkę. Co do leżaczka - póki co nie jest zwolenniczką tego typu gadżetów, dużo niefajnych opinii czytalam fachowców na ich temat i wpływ na kręgosłup i samopoczucie dziecka, ale to tylko moja opinia :) Matę na pewno zakupimy o ile nie dostaniemy na chrzest - 27.06 mamy w swoją 1szą rocznicę ślubu :) Mleka sztucznego jeszcze nie podawałam i nie zamierzam póki co bo nie ma potrzeby. Mleka mam pod dostatkiem, wspomagam się tylko jedną herbatką laktacyjną dziennie. Co któryś dzień ściągam i zamrażam by było na zapas :) Przedwczoraj utoczyłam 100ml z jednego cycka więc myślę że całkiem nieźle :P Przewijam po karmieniu albo w trakcie odtsawiam na chwilę bo moj wali w trakcie pierwszych minut ssania - tak się chłop przy cyu mamy rozluźnia ;) Muza - gratulki 🌻 PS dzieciaczki na n-k przecudne wszystkie razem i każde z osobna!!! Mój ma na pysiu jakieś wypryski czerwone - chyba z nadmiaru jajek. Mnie się raz Mały w nocyy przekręcił z boczku na brzuszek - a w rożku był ale się rozwinął - i obudziło mnie jego dziwne oddychanie a on z rączkami przy ciele leżała na twarzy :(:(:( mówię Wam trauma prawie tak się wydygałam że ryk.... Butelki Aventa Jaś gorzej toleruje niż Tomme tippee , ta druga zdecydowanie lepsza :) Mój wczoraj skończył 6 tygodni ma jakieś 62cm albo więcej i waży 5100 :) taki klusek z niego mały heh :) Teściowa - moja złota kobieta - nie wtrynia się, dzwoni co jakiś czas jak się czujemy i jak mały albo że podrzuci coś do jedzenia. Jeździmy do niej raz w tyg albo rzadziej, a mieszka 10km od nas :P ale ma full swoich spraw więc luz. Co do kataru - u mnie mial Mały katar wodnisty i od razu się zatykał i charczał, frida była w użyciu non stop. A tak to ma takie gluty białe raz na dwa dni ale to od pyłów i kurzu. Laktator i butlę wyparzam od wczoraj w sterylizatorze AVENT do mikrofali - kupiłam na allegro za całe 19zł :D i super się sprawdza. Fotelik mam maxi cosi z wkładką dla niemowląt - oprócz wałków dookoła główki ma też klin wypełniający pod plecki że Jaś prawie leży w nim a nie siedzi zgięty. Solarium nawet mi nie w głowie- przez ostatnie kilka dni się tak opaliłam na spacerach że heja. Wychodzimy z kumpelą na parę godzin dziennie. Karmimy gdzie się da i robimy różne fajne rzeczy.Nasz Jaisekj to Mały wędrowiec od początku :) Wypryski Małemu traktuję wacikiem i przegotowaną wodą, kilka razy dziennie a zwłaszcza po karmieniu jak się mlekiem obsmaruje :) Karina mnie się udaje wyglądać po ludzku nawet karmiąc cycem ;) a teraz czasem co godzinę woła bo pić się chce.Ale głowa umyta, paznokcie zrobione, oczka podmalowane :) jakoś się udaje póki co ;) ale masz rację - wybór każdej z nas :) Ja się bardoz cieszę Dziewczyny że nie naskakują tu na forum mamy cyckowe na butelkowe i odwrotnie tylko jest pełna tolerancja - to bardzo fajne :D:D:D za to dla was 😘 bo różne akcje tego typu widziałam .... ;) Kojoneczka - polecam tomee tippee butle ale jak sie Darasek zaprze to ni huhu nie przekonasz..... taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*dalam herbatki i sama sie opilam rumiankowa i ...ruszylo, mala dupa warczy jak cholera hehe *zdrzemnelam sie chwile, jak milo miec sny ... * upaly nie daja zyc, zar niesamowity, nawet woda w Atlantyku sie gotuje :) i gdzie tu znalezc troche chlodu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to forum i zabawnie sie was czyta ;) Moje dziecko też szwankuje w te upały, jest bardziej butelkowy niz cyckowy, z mojego cycka to on sie chyba thlko napija a potem dojada. Nie wiem ile waży teraz ale jak mial niecałe 3 tyg.to ważył2300, chyba dużo ale nie sprawdzałam w siatce. Teraz pije i je naprzemian, częściej ale mniej i troche mnie to denerwuje ale trudno. JAkiś taki duzy sie zrobil w ogole,czasem sie do nas uśmiecha,nei ma jeszcze miesiąca, ale juzwkrótce:) Te leżaczki fajtycznie nie wszystkie dzieci lubia. Ale taki zwykly jest zbedny jak juz to jakis wypasiony :P walcze z moim brzuchem, musze zrzucic conajmniej6kg :/Jak patrze na swoje zdjecia sprzed ciazy to mnie wnerw bierze, laska bylam po pierwszym dziecku a nawet niespecjalnie ćwiczyłam a teraz nie wiem co zrobie z ta skora na brzuchu, no nic zeby chociaaz troche kilosow zrzucic :) Dla mnie niewazne czym sie karmi,wazne zeby wszyscy byli zadowoleni, mama szczesliwa i +- zadbana a dzidzia zadowolona, wtedy jest ok. Bo dzidzia i na cycku i na butli dobrze sie czuje, ale cos musi dostac :) Podziwiam cie agnes ze te cycki tak wszedzie wywalacie, ja to chyba takbym nie mogla :Pale rodzenie tez mi sie niemoznoscia wydawalo :) Brakuje mi samozaparcia i wiem o tym, jakostak srednio mi zalezy na karmieniu calkowitym piersia :/ ale niestety albo stety nie mam wcale poczucia winy, jest jak jest i wazne ze dzidzia zdrowa a ja umyta i maz chce mnie jeszcze bzykać :) PYTANIE: dziewczyny, ktore po dzieciaczkach chcialyby zalozyc spirale(ja chce bo chce miec z wygody spokoj na kilka lat i nie myslec o zazyciu pigulki czy wyjeciu gumki, a inne metody powoduja tycie:P), myslalyscie nad jej rodzajem?Ja mysle o Mirenie, ale ona kosztuje ok 1000, glupio becikowe na spirale poświęcać :P Buzka i dobranoc bo moje dziecko w koncu chyba zasnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej :) Juz drugi wieczor mam troche luzu :D Wkoncu jestem w miare wyspana hoho a juz myslalam, ze wyspie sie dopiero za rok :) zaczelam mala dokarmiac juz na dobre. Karmie dalej cycem ale raz czy dwa razy dziennie dostanie butle, zeby sie porzadnie wyspala :) i super sie czuje po tym. Agnes ja wlasnie wiem o tym, ze leci najpierw piciu, potem bialka, a na koncu tluszcz. no wiec sciagnelam troche mleka po karmieniu, jak cycek byl juz prawie pusty... i pod koniec wlasnie mam bardzo wodnisty pokarm, wiec wychodzi na to, ze woda na okraglo heh. po tych kilku butlach kupki malej sie zmienily. Robi z odrzutem dalej ale sa takie bardziej kleiste i ciagnace, a wczesniej miala takie jak rozwolnienie pelno wody w nich. Przy tych upalach mam cyca jak znalazl, jak niunia chce pic to jej zapodaje i jest git :) Co do zlotego srodka na rozstepy, to mialam na mysli wlasnie ten krem za kilka stowek :) widzialam zdjecia przed i po, na blogach dziewczyn, ktore uzywaly i szczerze mowiac jestem w szoku :) mam nadzieje, ze u mnie tez tak podziala, bo jest co wygladzac :P Ja mam sterylizator i 3 butelki. rano sobie wlaczam i na caly dzien mam sterylne :) kupilam tez torbe termiczna na butelke i dzis pierwszy raz wzielam na spacer zrobione juz mleczko w takiej torbie. po jakis 3 godzinach mala byla glodna, a ja wyciagnelam cieple mleko i jej szybko zapodalam. nie zdazyla nawet porzadnie zaplakac :P super sprawa. Kupilam na ebay taki wiszacy lezaczek co sie buja. ma duzo funkcji, kilka szybkosci bujania w rozne strony, jakies motylki lataja malej nad glowa i gra muzyczka :) Jak dla mnie rewelka i dla malej widze tez :) Z mezem ustalilismy sobie od poczatku, ze ja sie zajmuje mala a on ogarnia dom i gotuje. mi to bylo na reke , gdyz i tak cyca za mnie nie zapoda a ja przy tak intensywnym karmieniu, nie mialam czasu nawet herbatki na laktacje sobie zrobic :) Stesknilam sie jednak za robotkami domowymi, bo szczerze mowiac lubie sprzatac i gotowac :P nie powrocilam jeszcze na full time do prac domowych ale juz coraz wiecej robie. Za to mezus super sprawuje sie w roli taty. przewija, przebiera, kapie itp. A mala uwielbia sie z nim bawic. wpatrzeni w siebie obydwoje :) Nawet nie sadzilam, ze tak zwariuje na jej punkcie :) Jestesmy szczesliwa rodzinka o jakiej zawsze marzylam. U nas te upaly zaczely sie juz 3 tygodnie temu i jak Olivia miala tydzien to juz lezala w samych bodach na krotki rekawek i golych nozkach. dzieki temu nie ma zadnych potowek (tfu tfu) i wiem, ze zimno tez jej nie bylo bo nozki caly czas cieple byly. w ogole u nas to jakos szybko poszlo, w czwartek o 10 rano urodzilam, w piatek rano bylam juz w domu , a w niedziele pierwszy spacer :P Teraz mamy juz 4 tygodnie :D:D Tesciowa moja spoko babka, zawsze mi przyznaje racje i ogolnie taka ugodowa kobitka jest :P niunie by chciala ogladac na skypie calymi dniami. polecialabym juz do polski, ale musze paszport wyrobic Oliwce a to troche trwa, wiec wybieramy sie dopiero w sierpniu. Chrzest odrazu zrobimy i cala rodzinka zobaczy moja niunie. dopiero sie zacznie rozpieszczanie... Pozdrowionka mamusieee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izi---dopisz mnie proszę do tabelki bo gdzieś zniknęłam :) mój M od trzech dni wstaję w nocy na karmienie i przewijanie dzidziolka bo ja nic nie słyszę,jestem normalnie padnięta przez te upały , ogólnie dużo mi pomaga chociaż pracuje od rana do wieczora... zauważyłam że na kupkę bardziej u nas działa herbata rumiankowa a po koperkowej jakby miał wzdęcia teściowa już się nie wtrąca odkąd ją mój M opierdzielił,jak coś mówi to jemu a on czasami mi powtarza ale też rzadko bo nie chce mnie denerwować dziewczyny a jak u was z humorem ? bo ja na wszystkich warczę ,w ciąży byłam o wiele spokojniejsza niż teraz a tak w ogóle rośnie mi mały terrorysta ,nauczył się że jak mu smoczek wypadnie to trzeba mu podać bo tak stęka ,kręci się macha rączkami i nóżkami dopóki mu się nie poda ... od tego upału coś mu się poprzestawiało i je co 2 godziny w między czasie pije albo ssie smoka ,chyba musi mieć coś w buzi:D Smarujecie oliwką ,bo podobno w takie gorące dni lepiej nie smarować bo zatyka pory i lepiej wziąć na watę trochę pudru albo mąki i nakładać pod paszkami w pachwinkach i we wszystkich fałdkach. Ja również napiszę tutaj że wszystkie kwietniowo-majowe dzieciaczki są wspaniałe ,bo nie mam natchnienia do pisania komentarzy pod każdym zdjęciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina_UK mam pytanko: Widze zepiszesz ze robione mleczko mialas na spacerku w termosiku,ja tez mam ten termos ale trapi mnie jedno pytanko czy takie mleko moze byc 3 godz w butelce??Nawet w termosie?????? Gdzies wyczytalam,mozliwe ze na pudelku mleka modyfikowanego ze taki przygotowany pokarm w butli moze byc godz a po godzinie wylac wiec juz sama nie wiem!!!!!! Prosze o porade!!!!!!!!!Dziekuje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina ja sie kosultowalam z polozna na ten temat i ona powiedziala, ze dopuki mleko nie jest calkowicie zimne to nadaje sie do spozycia bez problemu. Byc moze zalezy to tez od mleka, bo te co ja mam SMA mozna kupic tez w kartoniku juz zrobione. Wydaje mi sie, ze jesli zrobisz takie cieplejsze to mleko i wstawisz do tej torby to spokojnie 3 godziny pozniej mozna podac. ja po 3 godzinach wczoraj wyciagnelam jeszcze cieple, wiec nic z tym mlekiem sie nie moze stac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) *pije trampki już dopisałam:), nie wiem jak to się stało,że zniknęłaś:( KWIETNIOWE MAMUSIE: Martuśka83....07.04.2010.. Gubin....26....synek........?/?................? magdalunka...10.04.2010...Toruń....39....Jurek....... ?/? ........(35t2d) misia1990.....13.04.2010...Bielsko...19....Antoś.......2800g/?..(37t6d) Oluuusia.......16.04.2010...Cz-owa...27....Lenka.......2850g/?........? aganiok79.....19.04.2010...Gdynia...30....Aleksandra..3750g/?....(39t) baaja........22.04.2010...Przemyśl.24...Krzysztof..2730g/52cm(36t5d) OlciaCK........23.04.2010...Kielce....23.....Julia....... .ok.2400g/?......? Pralinka34....23.04.2010...ok.W-wy...35...Borys...2320g/49cm(24t6d) Estera0904...26.04.2010...Hrubieszów...17...Amelia......3020g/52cm.. Bergamotka81.27.04.2010...Kraków...28...Kacper....3650g/ ?....(40t) Broneczka25...28.04.2010...Gdynia...27....Jaś.....3300g/ 55cm...(39t) kirsten2.........28.04.2010...de.......30....Florian..3720g/52cm...(39t) Maniocha .....29.04.210...Warszawa...27...córka...2970g/52cm.(39t) Anda76..........30.04.2010.Dąbrowa G..33.KINGA...3150g/56cm...(39t) MAJOWE MAMUSIE: Zuziaa1987.....01.05.2010...Szczytno..23...Lenka...3200g/ 52cm...... wi82..............01.05.2010...Ełk...27...Sebastian...3260g/56cm...(38t) niezapominajka1101..02.05.2010..CA..30..córka...3100g/51cm...(36t) gryfnofrela......02.05.2010...Katowice..26.Tymon...3100g/51cm..(39t) Kojoneczka.....03.05.2010...Zielona G...28.Darek...3750g/56cm..(39t) Justysia125.04.05.2010..Goręczyno..25.Aleksandra.2900g/51cm(39tc) terka83...05.05.2010...opolskie...27...córka...3250g/54c m...(38t5d) Kasika79...05.05.2010...?...........?.....Michaś...3900g /58cm...(39t) Seta052010.....06.05.2010...Elbląg...24...Dawid....3200g/55cm...(40t) Demi1982 .......06.05.201...Sopot...27...Filip........4009g/...?.... (39t) gitanita...06.05.2010.ok.Krakowa.25.dziewczynka.3240g/52c m.(39t) szubi....06.05.2010...Cieszyn...20...Roksanka...3100g/52cm...(39t5d) roxi200....06.05.2010....J-bie....27.... Marysia....3500g/56cm....(40t) kasiah21...06.05.2010....BXL.....26... Alexandra...2890g/48cm.....?.. Kaja21...06.05.2010...woj. śląskie...27...synek...3800g/?..........?..... wiki 27...06.05.2010...D-ca............synek....2940g/55cm....... ..(38t) Anna MAgdalena...11.05.2010...Łódź...35...Staś...3700g/56cm.. .(39t) zieloneszkiełko..12.05.2010..Kraków..24..Bartosz..3700g/57cm..(39t) Dagus83.......12.05.2010...Tychy...26...Asia...2850g/49cm ..........? Paulina_UK....13.05.2010....UK....20....Olivia Gloria....3650g/?....(40t) majóweczka ...13.05.2010...woj.śląskie...25...syn...3200g/56cm... seventy88...12.05.2010...Kielce...22...synuś Jaś...3250g/53cm...(39t) monikadyr...14.05.2010..ok.Białegostoku..32..Patrycja..3350g/57cm ***Nika***...15.05.2010...Wrocław...25...Dawid...3500g/55cm...(38t) Tease27...16.05.2010...UK...27...Emilka...2965g/49cm...(3 9t) izabela833..16.05.2010...Sosnowiec...26...Paweł...3660g/57cm...(38t) mielonna...19.05.2010...Berlin...?...Jaromir...3970g/52cm ...(40t) izi66...19.05.2010...Sieradz...29...Patrycja...3520g/58cm ...(40t) Selkunia...22.05.2010... Częstochowa...35...Klara...3600g/56cm.(41t) malwi83...21.05.2010...Dąbrowa Górnicza...26...Natalka...?/?...(40t) zola82...23.05.2010...Zielona Góra...27...Hania...3580g/54cm...(40t) paulus3d...24.05.2010...UK...26...Gaja Lucja...4370g/55cm...(40t) agnes3d...25.05.2010...Poznań...30...Kubuś...3370g/55cm ...(40t) Dodka07...27.05.2010...Warszawa...29...Zuzia...3778g/59cm ...(40t) kotik...27.05.2010...Rzeszów...31...Kacperek...3370g/54c m...(40t) wiwas83...28.05.2010...Irlandia...26...Amelka...3520g/?.. .(41t) pijetrampki..28.05.2010..Wrocław..24..Marcinek..3430g/55cm...(40t) dressmaker-84...29.05.2010...UK...25....Kubuś...3630g/?. ...(40t) Karina-K18...29.05.2010...Inowrocław...28...Iwo...3850g/57cm...(40t) **marakuja**...29.05.2010...Racibórz..28..synek...4250g/58cm...(40t) CZERWCOWE MAMUSIE: Muza30...03.06.2010...Poznań...28...Basia...2850g/51cm.. .(40t) * karina co do mleczka to słyszałam,że może trochę stać np. parę godzin, ale w lodówce, mimo wszystko ja wylewam jak coś zostaje i nie podgrzewam tych resztek później, więc nie wiem jak to się ma do spacerków, jak ktoś zrobi w domku i poda później...ja też mam to termoopakowanie, ale ono nie trzyma za bardzo ciepła:(, bo jak biorę butelkę z glukozą na spacer to po 2-3 godzinach jest zimna, zastanawiałam się nad kupnem takiego małego termosiku i tam wlewać gorącą wodę, do butelki zimną i mleko w jakimś małym pudełeczku... *dziś roczek synka mojej przyjaciółki, idę sama, a mąż zostaje z małą, bo stwierdziliśmy,że nie ma sensu w ten upał ją ciągnąć, a będzie też trochę dzieciaczków, więc ogólne zamieszanie:) poszlibyśmy z mężem bez niuńki, ale nie mamy z kim zostawić, bo teściowa w szpitalu:(, a moi rodzice wyjechali na urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :*:* u nas tez masakra w te upaly, maly lezy w samym body na ramiaczkach i pieluszce i mimo ze ma sucho i jest nakarmiony to ciagle marudzi juz tez sama pomalu wysiadam :(:( jak jest u was z dopajaniem moj w te upaly potrafi w ciagu 24 godz wyzlopac 3 butle po 100 ml. i ciagle musze zmienac pieluchy bo chocby sie tylko troszke zesiusial (co przy takiej ilosci picia wcale nie oznacza troszke :P:P) to zaraz mu przeszkadza i jest ryk. Mój Jasio to tez maly wiercioch nieraz jak zacznie sie przekrecac to lezy jak paralityk,no i tez zaczyna sie juz usmiechac a jak lezy w lozeczku i puszcze mu karuzele to patrzy na nia,jak jest na rekach to tez woli jak jest w pozycji bardziej pionowej zeby mogl obserwowac swiat,i ostatnio zaczelam czytac mu bajeczki i smiac mi sie chce jak lezy wytrzeszczajac na mnie oczy i sluchajac :):) Na męża tez staram sie nie narzekac ale wkur... mnie to ze robi cos dopiero jak mu powiem albo pokaze palcem,a jak chce mu doradzic ze bedzie wygodniej mu zrobic cos tak czy tak to zaczyna sie wsciekac :( Jesli chodzi o tesciowa i mame to tez chcialy sie wtracac ale powiedzialam i jednej i drugiej i sytuacja wyglada juz lepiej. No i musze sie pochwalic ze wczoraj zaliczylismy z moim sexik :P:P:P niby minely dopiero 4 tyg ale ja juz nie krwawie nic mnie nie boli i szwy tez juz wyszly a po 9 miesiacach przerwy bo od poczatku mialam zakaz to obojgu nam sie chcialo:) nie powiem na poczatku troszke bolalo ale duzo robi psychika jak sie rozluznilam i nie myslalam o tym ze pewnie zaraz zacznie bolec to od razu bylo lepiej,choc do konca nie dalo rady bo jak akcja zaczela nabierac tempa to troszke zaczelo kluc :(:9 dobra ide bo malemu sie chce kupki i chyba trzeba mu pomoc; buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jestem przerażona - zjadłam na sniadanie serek wiejski i 2 kiwi - cholera zrobiłam to odruchowo, bo prawie całą ciążę jadłam a podczas karmienia nie wolno i nie wiem co teraz zrobić :-( mam nadzieję, że Zuzi nic nie będzie mój K wczoraj robił pępkowe - miał wszystko zorganizowane w knajpie i obiecał, że zaraz jak się skończy wróci do domu i nie będzie się juz szwędał po mieście, no ale co innego powiedział a co innego zrobił oczywiście poszlajał się w miasto i odebrałam go dopiero koło 5:30 rano, bo jechałam też po rodziców, bo byli na weselu. No i jak tylko wrócilismy poszedł spac i znowu wszystko na mojej głowie - o 11 wstał i od tej pory ja robię sobie jakieś swoje robótki a on biega przy Zuzi - nawet palcem nie ruszę niech poczuje, że ma dziecko a nie tylko same przyjemności mam już dość aż takich upałów - trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina my też chcemy ochrzcic Florianka w POlsce na razie opcja 1 sierpnia, po zaraz za tydzień mój brat ma wesele, a chciałabym przed:), u nas wyrobienie paszportu trwa dzień tak bynajmniej powiedziała pani w urzędzie, już nie pamietam jak to z Oliśkiem było, ale zabawne jest to że dzieciaczki mają paszport na 10lat a tam taki mini pysio w środku i wzrost 63cm:D:D:D:D:D, dobrze że Floriankowi potówki zbledły, i trądzik zchodzi bo dziubek się gładki zaczyna robix, bo już bałam się że będę musiała prosic i retusz zdjęcia:P:P:P:P, by biedny za parę lat nie musiał się siebie wstydzic:P:P:P:P, bo OLiś to 3,5mca ma na focie, to taki pulpet, w całej ramie, ale gładziuśki:D:D:D:D u nas też jedna flacha na dzień, do dwóch, ale spacery dalej okrzyczane jeżeli na śpiocha nie jest wynoszony z domu, to nie umie spokojnie zasnąc tylko łąaaaaa, aż do czerwieni, boję się by nie przyzwyczaic spika że jest wyciągany, siasiadka tak miała, bo jak nie to spazmy, ale jak będzie starszy to chyba zrobię mu przetrzymke z dwa razy i się nauczy, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×