Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

jak dla mnie to ja mam uczte codzinnie z jablkiem tylko nie w czwartki ale faktycznie przy kazdej uczcie jedno jablko wiecej jem.

Witam dukanki:) Jestem na diecie od poniedziałku 17.09..jutro faza II czuję się znakomicie i jestem uparta.. mam zamiar zrzucić 18 kg..w ciąży przytyłam 30...i 12 zostało..więc..mam nadzieję..że wchodząc na kafeterie - forum będzie mi łatwiej:) pozdrawiam

ja dzisiaj zjadlam twarog z zoltkiem i slodzikiem. i czekaja na mnie 2 jajka z wkladem z makreli :) po pierwszym dniu mam tyle energii, czuje sie dobrze, zmotywowana. oby do przodu! zwaze sie dopiero jutro w pracy, bo u siebie mam taka zwykla wage a w pracy mam elektroniczna, pewnie jest lepsza.

Dukanowska tylko pamiętaj żeby ważyć się na czczo bez jedzenia wteyd waga jest najbardziej wiarygodna

wiem, pamietam zeby na czczo tyle ze u mnie jest ten problem ja wstaje o 4:40 wychodze z domu o 6 w pracy jestem przed 7 bo o 7 zaczynam jak tu nie zjesc? nie chce wychodzic z pustym zoladkiem ale chyba sie poswiece jutro ;) rano zazwyczaj mam w planach jesc twarog z zoltkiem, do pracy 2 serki wiejskie i jakas wedlina. a po pracy kurczak lub ryba. nie mam zaplanowanych zadnych szczegolnych obiadow, dan. po prostu jak bede miala na cos ochote to wtedy to sobie zrobie. na druga faze kupie mieso mielone i buraka, to zrobie sobie normalny obiad! :)

Dukanowska,ja myślę,że wychodząc do pracy na czczo zrobisz sobie krzywdę, nie wolno tego robic.Ja bym poprostu na Twoim miejscu kupiła wagę i wązyłą sie tylko w domu.Po jedzeniu i piciu waga moze wzrosnąć nawet o 2 kg. Śniadanie to podstawa.A jak przeczytałam co będziesz jadłą w pracy to ja bym z głodu padła.Pamiętaj-ta dieta polega na jedzeniu.

ja jestem niania. u pracodawcow zawsze moge cos skubnac, jakies jajko albo cos staram sie tez jesc w miare regularnie, co 3 godziny rano o 5 twarog, pozniej o 8 serek wiejski z ogorkiem i przyprawami. 11 znowu serek wiejski z przyprawami i o 14 2jajka i pozniej w domu kurczak. bede tez robic placki z otrab z tunczykiem albo z samym cynamonem i to tez bede brac nie zawsze beda to same serki wiejskie ;)

Hejka;) Wpadlam sie przywitac:) mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie??? wrocilam z wakacji.... +5kg... przez pierwsze 3 dni szlo dobrze...ryby, jogurty djeta, owoce. a potem poszlo. wrocilam godzine temu do domu i od razu na wage...a tam 55kg..upsssssssss. no nic od razu przechodze na faze I :) jak troche odpoczne to lece do sklepu po jakis twarog i jogurty bo nic nie mam;) myslalam o was na wakacjach ale nie mialam jak wejsc nawet na chwilke. A co tam u was? zaraz poczytam kto tam sie uchowal:)

Dukanka jestes wreszcie:) No to ładnie poszalałas skoro 5 kg w 2 tygodnie..no no.. Teraz to naprawde sie boje 3 fazy, dobrze,ze zima sie zbliza a to dobry czas na dietowanie

Gość oodchudzaczkaaa
to bylo do przewidzenia, ze dukance przybeda kg. mamy kolejny dowod, ze nie wolno odchudzac dukana i chodzic glodnym :) . dziewczyna zwolnila swoj metabolizm i sa konsekwencje niestety.

oodchudzaczkaaa podpisz się na czarno jeśli takowy nick masz, bo w świetle tego co ja ostatnio pisałam to wychodzi na to, że ty to ja. :) Cześć Dukanka.

Hej misia :) hej zolza;) co jadlam? spagetti,pizze,slodkie bulki,frytki,ciabataburgery,lody i winko:) wiec zeby nie wiem jaki metabolizm byl szybki nie dalby rady:) porzucilam dukana na 2 tyg calkowicie. Misia masz racje dobrze ze idzie zima/ ja sie wogole nie moge ogarnac caly czas sie trzese tak mi zimno jest w tej pl:) a III faza hmmm no ciezka ale mozna dac rade...zaznaczam ze ja na wakacjach PORZUCILAM dukana nie bylam na III fazie!!! stad kg w gore

hej zielona:) jakby co to ja przytylam na III fazie tylko dlatego ze ja porzucilam:D nie robilam czwartkow itp...codziennie frytki i lody...wiec nie miejcie strachu:) wlasnie zjadam twarog bleeeee no coz ale kg trzeba zbic:)

Gość oodchudzaczkaaa
czyli mozna powiedziec dukanka, ze milas 4 faze. wiec waga powinna stac w miejscu. 5 kg. w dwa tygodnie to cholernie duzo. to daje do myslenia. zielonawoda, niestety nie posiadam czarnego nicku, wybacz jesli mamy podobne mysli i ktos mogl mnie z Toba skojarzyc.

oodchudzaczkaaa nie nie mialam 4 fazy bo nie robilam czwartkow P ktore sa jej podstawa,poza tym nie skonczylam 3 fazy wiec to chyba logiczne ze waga poszla w gore? a do konca 3 fazy mi jeszcze daleko/// wiec wzrost wagi jest uzasadniony.

czesc dziewczynyb , czytam o tych tabletkach hydrominum ja je polecam , bra lam przez miesiac i polecam , za miesiac wezme jeszcze 1 opakowanie :) pozdrawiam

a wpisalam posta do was zamiast do 500 kcal. moze temu ze uwielbiam diete dukana i ten topik pozdrawiam!!!!!

Dukanka witaj!!!:*:*:* Tęskniłam!!! super ze +5 nic się nie martw wszytsko do zrzucenia, ja mam dziś uczte zaraz będę robić fryteczki z majonezem i ketchupem a na deser przy oglądaniu żużlu w tv chipsy solone;)

czesc dziewczyny.... nie było mnie tu raptem pare dni.... i czytania mi się trochę nazbierało :) ale już jestem, przez te wszystkie nerwy, to ja niestety zgrzeszyłam....ale nie na tyle, żeby nie dukać dalej :) za 3 dni ważenie, i uzupelnienie stopki :) witam wszystkie nowe

Zolza jakbys dwa tyg jadla pyyyyszne zielone spagetti a na deser deser lodowy z ciasteczkami to tez bys marudzila nad twarogiem:P:P:P FAMILI heeeeeeeja:) no nie martwie sie az tak bo w cycki poszlo hehe ale nie wszystko ale troche wiecej kg i biust pelniejszy:) kochana fryteczki z keczupikiem i majonezikiem to bylo moje stale menu:) a do tego jakis burger:P ale juz sie opanowuje;) dzis mam same P daje rade:) jutro do pracy to jakas masakra;/

dziewczyny piszecie wszystkie ze trzeba jesc ale co jesli ja nie mam ochoty? dzisiaj zjadlam rano twarog, pozniej 2 jajka wypelnione makrela. niedawno serek wiejski i teraz mi sie robia 4 udka w piekarniku ale nie mam ochoty na nie w ogole! zjem na sile ale czy tak trzeba?

Gość hikikl
zjedz 1 a nie 4

ja też jem mało, bo zawsze mało jadłam tylko kiedyś na noc i niezdrowe rzeczy,a teraz zdrowsze i w ciągu dnia regularnie. Dukanka a jak brzuch? spodnie nie zrobiły się lekko ciasne? jak wakacje ogólnie upał?wypoczełaś? to pewnie już planujesz kolejny urlop

Gość hikikl
i kolejna diete zapewne

Gość hikikl
wiecznie na dietach taki los aaaa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się