Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

Famili wlasnie po ciuchach nie czuje ze cos wiecej:) ale waga bezlitosna:) ale powiem ci ze nie czuje sie tak "lekko" jak na dukanie..wiesz potrawy z glebokiego tluszczu itp i tak sie czuje hmmm ciezko:) pogoda byla super,opalilam sie bardzo,wypoczelam na maxa...teraz to planuje w co tu sie ubrac do pracy bo strasznie mi zimno:) teraz nastepne wolne to chyba 1 listopada dopiero;/ a diety nie planuje kolejnej tylko DUKAN:P taki los;)

Gość hikikl
nie napisalam tego zlosliwie tylko tak po sobie wiem ze dieta goni diete

ja tez znowu na dukanie. zrobiła mi sie oponka po wakacjach i coz jak dieta to tylko dukan jednak na innych mi nie wychodzi

Dukanka, nie masz czym sie martwić,zrzucisz to raz dwa..Ja przy Tobie to mega wieloryb jestem:) Własnie sobie wyliczyłam,ze jak zacznę 3 fazę 1 października to potrwa do 27 lipca 2013...o zgrozo:( Ale cieszę się,ze juz nie muszę chudnąć..szczerze to nie do wiary,ze mając taka wagę można miec taki rozmiar..no ale pewnie Zołza to potwierdzi:) Dukanka jak ja Ci zazdroszczę tego wypoczynku..u mnie robota goni robotę, praca dom, dziecko w przedszkolu..ciągle w biegu..nawet na kafe nie mam czasem ochoty a raczej siły..

a potwierdze Misia:),kurcze jak to z tymi ucztami moga byc przesuwane? z tego co pamietam to czwarki zeby nie byly przesuwane najlepiej ale o ucztach i skrobiowych nie pamietam zebym cos czytala, bo ja mialam dzis znow uczte,minelo 24h wiec niby moglam ale przesuniete z wtorku jednak,kurde maz mnie zaprosil i jakos tak wyszlo.

Misia ja tak mysle ze raz dwa zrzuce ale obecnie przezywam meke:) zjadlabym jakas pizze czy cos;) a tu twarog...az mi staje w ustach;) ale bylam tego swiadoma ze skoro porzucilam dukana to trzeba bedzie spiac dupke po powrocie;) lika od I :) do czwartku na samych P a potem zobacze jak waga i na II faze i jak juz wroce do wagi 50 to wtedy po malu III faza. mysle ze max 2 tygodnie mi zajmie powrot na III faze i do mojej wagi:)

Dukanka a ja myslę,że TY masz mniej do zrzucenia niż 5 kg, przecież nie ważyłas się dzisiaj na czczo rano tylko dopiero po powrocie..Zobaczysz,jutro będzie 53 kg:)czyli tyle ile miałas jak zaczynałas 3 fazę

Przepraszam niechcacy mi sie nacinely jakies takie dyrdmaly:D milo was sie czyta i ze zdumienie oglada stopki ktore pokazuja jak wiele chudniecie przez krotki okres czasu:) zazdroszcze ale tez daje z siebie wszystko,dzis byl dzien ciezki,pelen pokus:/ nie dalam sie ale nie bylo mi milo jak wszyscy jedli pyszne ciasto do kawy a ja sie tylko przygladalam...miesko, sosik i ziemniaczki,dobra suroweczka echh:/ jestem na samym poczatku a ta mi ciezko...pozyjemy,zobaczymy:) pozdrawiam

Marta nie łam się,to dopiero początek,musisz się uzbroić w cierpliwość,Ja pierwszy grzeszek zaliczyłam po blisko 7 miesiacach bez grzechu..po drodze były święta i mnóstwo imprez.Dasz radę,kwestia odpowiedniej motywacji

Dzieki za wsparcie,mam nadzieje ze wszystko sie uda,nie mam wygorowanych celow,potrzebuje 10kg moze 15 jezeli wszystko dobrze by szlo:) a patrzac na to jak dziewczyny chudna po 30 kg to juz dla mnie za duzo:) rozmiar 38 40 to mi wystarczy,w koncu kobieta musi miec toszke ksztaltow:)

Misia ja 3 faza do kwietnia aż masakra. uczta zaliczona jednak same frytki i kawałek placka 3bit;) pychota. Dukanka dobrze wiem jak to jest po samym dukanowskim jedzeniu czuć w brzuchu taką lekkość,a po zwykłym jedzeniu ociężałość,chęc połozenia się przespania itd. Zołza jak od czasu do czasuu poprzesuwasz uczty to sie nic na pewno nie stanie/ mi się zdarzyło i ok wsyztsko. byle 2 dni uczty nie były koło siebie. dokładnie Dukanka miałam pisać zwasz się rano i dopiero, ale 5 dni fazy 1 chyba przesadzisz, wystarczy 2 a potem 2 faza. Marta ja schudłam te prawie 30 a i tak idelanej figury nie mam. teraz jest kobieca owszem,jest wcięcie w tali ale do ideału brakuej mimo noszenia rozmiaru 34, jak widać każdy ma inną figure

No famili masz racje zrobie dwa. Bo 5 bym chyba nie dala rady...juz dzis bylo kiepsko:) no 2 dni beda ok:)

Marta masz rację, kobieta musi mieć jakis kształt a nie byc wieszakiem na ubrania.Ja nie sądziłam,ze schudne do rozmiaru 38 na dole, kiedys ważyłam prawie 10 kg mniej i miałam rozmiar 40 ale wtedy miałam zupełnie inną figurę, duzy tyłek i uda,teraz jest inaczej.Ja stara baba zaczęłam na stare lata nosić krótkie spódniczki:) Czuję sie kobieco, nogi są szczupłe ale nie chude, naprawdę nie chce już chudnąć.Muszę poczytać jeszcze raz o 3 fazie,bo prawie nic o niej nie wiem:)A został mi tylko tydzień

Witajcie trzymam sie dziewczyny i ja hihihii weekendzir rodzinkowo dlatego mnie nie było ale wiecie co jak z aman chodzi hod-dog z keczupem majonezem prazona cebulka hiihhihi normalnie szok łeb mam nabity tylko tym hod-dogiem ehhehe zamykam oczy i go widze heheheh

dukanka zaszalałas heheheh ale dasz rade zielonawoda doatałam skierownie na badania wszystkie jakie mogła mi da na nfz betiina czekam na twoja aktualizacje trzymam kciuki

Misia wystarczy bo jednak 5 nie dam rady...sie rozbiestwilam hehe balbina wiem hehe na maxa odpuscilam...ale wiesz jak jest...wakacje,morze,plaza BARKI :)

ja dziisaj trzeci dzien 1fazy i widze brzuszek sie zmniejsza :) rano jak zwykle twarog i robia mi sie placki z otrab z tunczykiem mam pytanie, bylam w weekend w lidlu i kupilam budynie, te lidlowskie niemieckie jest tam skrobia ale ta niby dobra jecie budynie? gdzies czytalam ze mozna raz na jakis czas ale wole uslyszec opinie ekspertek! :)

mi też przy się przydało kurde z 10 dni 1 fazy ale nie da się teraz, już niedługo będę mieszkać na swoim to wtedy koniec nie będzie w domu żadnych słodyczy,placuszków,ciastek wsyztskiego co może kusić w złej chwili, same dukanowskie rzeczy i coś dla mężulka;)na obiad;) bo teraz w domu to masakra w lodówce placek 3bit,w pierwszej szufladzie batoniki,w drugiej ciastka, na ladzie winogrono i banany w kolejnej czekolady itd masakra wszędxzie coś pysznego,a tu ślub za miesiąc i pasuje dobrze wyglądać, zresztą cały czas chce dobrze wyglądać, na świeta nasze pierwsze wspólne kupić sobie coś szałowego i jechać do mojej rodzinki;)

powiem wamże zawsze się dziwie jak wy jecie te placki dukanowskie z tuńczykiem itd. kurde mi by to nie przeszło przez gardło,raz spróbowałam i od razu wiedziałam ze nie...naprawde smakuje wam czy jecie żeby się zapchać?

coś mnie naszło rano i nie jADLAM tylko pojechałam przed opracą zrobić badania z krwi i próby wątrobowe, dzisiaj popoludniu wyniki, przy okazji ALme zaliczxylam i wcinam wlaśnie herbatniki dukana

czesc dziewczyny.!!!! oj FAMILI...ja tak jak Ty...sa rzeczy, ktore mi przez gardlo nie przejda i kuuniec :) ja dzis znowu samo P , a wazenie za 3 dni.... az jestem ciekawa,ale szału się nie spodziewam, chociaż....muszę wam powiedziec, że mój M, zauwazył zmiane, nawet zapytal czy mam nie zapięte spodnie, bo tak wiszą...tylko teraz nie wiem, czy faktycznie cos zauwazył, czy po ostatnich wojnach chiał byc miły :(

Witam was:) U mnie zamotany weekend, ale przynajmniej bardzo aktywny:) Na impreze pojechalam autem wiec robilam za kierowce i mialam swiety spokoj:) waga 54,8...jeszcze 0,8kg...ale robie dzis Proteiny i jutro zaczynam 3 faze, bo zaparcia mnie mecza i co chwile bole brzucha i nudnosci...mam nadzieje ze jak wrowadze jablka i owoce to troche sie to ruszy...moze uda mi sie ten niecaly kg zrzucic jeszcze na 3 fazie, bo narazie nie planuje wrowadzac pieczywa:) Dukanka ja pojechalam na wakacje prze dukanem i 4 kg w 10 dni dowalilam sobie:) takze jak TObie po DUkanie 5 tylko przybylo to i tak nie jest zle:) na pewno zejdzie szybko:) Betti na pewno widac...:) u mnie waga stala i stala a roznice widzialam w ubraniach:) Fami u mnie maz ciagle kupuje chisy, batony i rozne smakolyki, ale na szczescie on lubi inne smaki i rodzaje niz ja:) takze nawet bardzo mnie nie korci:) Duknowska dukanowiczka pisalas ze nie masz apetytu, ja tez przez pierwsze dni nie mialam, ale jaks ie organizm przyzwyczail do takiego rodzaju edzenia to teraz uz jem normalnie:) Zolza zdrowka dla dziecka!!

Bettina są rzeczy na ktorych widok odechciewa się jeśc, pamiętam że na 1 fazie zrobiłam placki otrębowe z sera tylko masakra jka mnie ciąglo a wymioty. Rysia chipsy to ja zjem każdy smak nawte taki ktorego nie lubie, chips to chips ehh, ale powiedziałam już u nas w mieszkaniu takich rzeczy nie będzie,a jak wpadna goście to zawsze można wyskoczyc do sklepu

Fam ja lubie tylko bardzo ostre:) albo raczyc gosci dukanowskim jedzeniem:) jak u mni ebyli w zeszlym tyg i leczo zrobilam o sie nikt nie kapnal ze to dietetyczne.. z czasem sie odkrywa ze ma sie na tej diecie wielkie pole do opisu trzeba byc tylko kreatywnym:)

Cześć dziewczyny. U mnie waga w miejscu. Ale to zrozumiałe,skoro wczoraj nagrzeszyłam :( No cóż ,wiedziałam przecież ,że jestem słabym człowieczkiem. A jak tu oprzeć się maminej kuchni ? Dawno już nie jadłam taaakiego rosołu. Dobrze,że waga nie poszła w górę,bo gorzej bym to przeszła. Kara musi być,więc przedłużam proteiny o 1 dzień. Właśnie zjadłyśmy z córką jajka. Ona jak tylko usłyszy,że będziemy jeść jajko,to już nie odstępuje mnie na krok i powtarza ,ajo,ajo,ajo :) Drugie śniadnie jogurt z otrębami. Obiad kotlet z kurczaka . Podwieczorek serek . Kolacja tuńczyk zapuszkowany. Dukanka,ja z wakacji,po tygodniu przywiozłam 4 kg. Bo nasz organizm ,to bardzo inteligentny jest. Nie dostawał juz dawno takich ilości węgli,tłuszczy,cukru i teraz je sobie zamagazynował w obawie na dalszą dietę i co za tym idzie, kolejnych niedoborów. Ale nie przejmuj się :) Szybko Ci te kg wyparują :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować