Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

Jednak działa,ale z opoźnionym zapłonem.. W sobotę idę na przyjęcie. I aż się boję,ze nagrzeszę. Najeść się wcześniej ? Czy liczyć na to,ze znajdę tam coś dla siebie ?

Slodka najedz sie przed wyjsciem, pij kawe herbte wode na imprezie, i wez do torebki jogurt jak cos wypijesz gdzies schowana:)

sldka to pol kg wiece niz ja w tym samym czasie:) dobry wynik:) popatrze jeszcze drugie tyle i bedzie prawie 10kg:)

Slodka ciężki temat ale chyba najedz się wcześniej a później tylko woda, i z daleka od jakichkolwiek przekąsek będących pod ręką

ale mam dzis zly dzien....wsciekla jestem na full... wiem co jest tego powodem...moj maz zjadl sniadanie i nawet do zmywarki po sobie nie schowa naczyc..wstal z lozka ostatni a lozka nie oscieli... mialam zaladowane biale pranie przygotowane do nastwienia to mi nawrzucal do pralki swoje czarne... zabral sie i poszedl... nie wytrzymam chyba z tym chlopem..co za baran....;;/

Dzięki dziewczyny. Ale nie wiem czy dam radę. Ciężko bedzie . Choć z drugiej strony będę miała pw,to może coś tam uklece. Ach te chłopy ! Z nimi źle ,ale zabic też szkoda ;) Trzeba przyznac,że większość facetów mysli,że w domu sprzątają krasnoludki. Mój talerz po obiedzie zostawia na stole (bo do zlewu są aż 3 kroki),okruchy na blacie( bo ściereczka lerzy na zlewie,a to przecież 3 kroki),skarpetki pod ławą,(bo jeszcze je ubierze),ubrania do prania na koszu( bo ciężko kosz otworzyć) itp,itd..... Nie mówie,ze nic nie robi. Mamy swój dom,swoją działkę ,to i cięzkich prac też trochę jest,A ja się ich nie tykam. Ale wystarczyłoby odkladać rzeczy tam ,gdzie ich miejsce i wszystko byłoby ok. Co do nerwów..Ja też ostatnio chodze jak osa. Skutek diety niestety. Bo z dietą to tak ,jak z rzucaniem palenia. Kto przeszedł,zrozumie.

Oczywiście pustki. Brak witamin daje mi się we znaki. Włosy mi wylatują ,straszne zadziory mi się robią na palcach,mimo że nie wycinalam skórek. Bierzecie jakieś witaminy ?Muszę chyba coś sobie kupić..

SAJGON!!!!!! TYLKO TAK MOGE OPISAC PIERWSZY DZIEN PO URLOPIE W PRACY. normalnie zawsze tak jest//nie wiadomo w co rece wsadzic;/ wlasnie jem sniadanie, o prawie 14 ale mowie wam taki zapierdziel w pracy ze nie bylo czasu...a juz taaaaka glodna bylam ze hej:) po czym wyciagam twarog plus jogurt i bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :) ledwo to jem. JA CHCE PIZZEEEEEEE ojej az sie musze sama kopnac hehe:) aha dzis na wadze o 1,5kg mniej niz wczoraj czyli tamta waga byla z dupy:) misia dobrze przewidziala ze bedzie kolo 53 i tak jest:) ach misia misia:) dzis ostatni dzien na P - kwestia juz bardziej oczyszczenia niz zbijania kg;) dobra poczytam was;) placek z tunczykiem hmmmmmmmmmm cos mi nie pasi ta nazwa w sensie nie wiem czy tak jak famili przeszlo by przez gardlo ale kto wie;) Famili ja robie tak samo w domu same dukanowskie rzeczy. a jak M ma na cos ochote to sobie sam kupuje jakies delicje czy cos i ja nawet tego nie rejestruje co i jak :) brak pokus-lepiej dla diety Bettina super ze maz zauwazyl:) rrysia dam rade to zbic hehe ale tez dalam popis...no rzucilam sie na to zarcie...naprawde...ja za starych dobrych:) hehe oo wiecie czipsy to jedyna rzecz ktorej nie jadlam na wakacjach...stwierdzilam ze za tluste poczym jadlam frytki;/ pogielo mnie hej slooodka;):) slodka no wiem ze to taki skubaniec jest. ja nie wiem troche frytek,pizzy,pasty,hamburgerow i lodow i od raxu 5kg :P:P:P haha slodka ja biore na wlosy anacaps czy jakos tak a z witamin teraz sobie kupilam centrum A-Z. ja sie nie wypowiadam na temat sprzatania bo...u mnie to ja jestem mezem slodkiej :P haha nie no zartuje nie az tak ale...moj M jest mega czysciochem. i jak zdejme bluze po spacerze z psem to po 1min sie mnie pyta czy nie moge jej odwiesic na miejscie;)

Moja mała już się obudziła. Przebrana i już biega po dworze. Więc uciekam,bo musze na nią zerkać i obiadu przypilnować.

Dukanka to Ci sie trafil normalnie skarb:) SLodka ja mam ten sam problem..ale niestety nic nie zazywam..musze tez cos upolowac...zwlaszcza cos na wlosy...

ja mam taka samo jak Dukanka,wręcz mam zakaz sprzątania :P nawet piżame mam ułożoną w kosteczke;P nic na 5 minut nie można zostawić bo zaraz schowane

ja mam taka samo jak Dukanka,wręcz mam zakaz sprzątania :P nawet piżame mam ułożoną w kosteczke;P nic na 5 minut nie można zostawić bo zaraz schowane

wlasnie te placki z otrebami i tunczykiem sa jedyna rzecza jaka mi przez gardlo przejdzie ktora zawiera tunczyka ;) troche otrab, puszka tunczyka, masa przypraw, pieprz, papryka i 2 jajka i smaze jak zwykle placki :) pytalam was o ten budyn lidlowski ale zadna mi nie odpowiedziala. jadla to w ogole ktoras? ja nie przepadam za budyniem, ale jesli mozna to czasami sobie pozwole :) ah wazylam sie dzisiaj rano ok 9 bo mi sie przypomnialo i na wadze 76,6. ale fakt ze to bylo rano po calej kostce twarogu i pozniej serek wiejski z ogorkiem, plus 4herbaty. wiec jest na pewno mniej a dzisiaj dopiero trzeci dzien pierwszej fazy :)

rrysia hmmm no niby tak bo zawsze czysto i wogole ale czasem no wkurza ze cos 5min nie moze polezec nie na swoim miejsciu:) a na wlosy polecam wam to http://allegro.pl/ducray-anacaps-tri-activ-suplement-diety-30-kaps-i2639303310.html koncze juz drugie opakowaniu i moge smialo polecic. dukanowska moze te na skorobi k. bez cukru ale nie na I fazie oczywiscie!!!!

Hejka,dukanowiczka ja uzywam tego butyniu ale do przepisow np drozdzowek ale nie jadlam tego jako budyn bo poprostu nie lubie ale nie widze problemu z tym,mozesz jesc od 2 fazy ale tylko 1 lyzka tego budyniu dziennie.

Fami wolalabym to niz ciagle lazic schylac sie i wszystko robic za kogos jakbym miala na czole napisane srzataczka... kiedys chyba slodka pisala o tym co jej siostra zrobola i dzis zaczynam, po sobie i dziecku srzatam po nim nie, lozko nieposlane, talerze jego ze snidania i obiadu w zwlewie..ciekawe kiedy sie zreflektuje... a mnie dziewczyny scielo z nog, olozylam sie na chwile i co wstaje a tu 18:20..nie slyszalam nawet jak mi telefon dzwonil mimo ze mialam go obok glowy.... robie twarozek z cynamonem i slodzikiem na kolacje i chyba klade sie do lozka:)

dukanowiczka ja nie orientuje sie w budyniach, bo ja wogole nie korzystam ani z maizeny ani z niczego podobnego, tylko otreby mieso ryby i troche nabialu i jajek... desery tez robie wszystkie na cynamonie i slodziku..tylko raz do sernika dodalam zelatyne ale tak to raczej nie robie zadnych rarytasow:)

Nie no ja zaraz zamarzne jest mi tak zimno...juz dzis wyskoczylam w butach emu mimo ze slonce walilo. ale pewnie to tez wina samych P...zawsze mi na nich zimno:) dzis ostatni dzien na samych P dalam rade:) od 18 na samej herbacie. a zjadlam dzis duzy jogurt z twarogiem i otrebami a na obiadek ugotowalam piers z kurczaka bez przypraw i zjadlam z jogurtem z czosnkiem. i zapchalam sie ale to nie to samo co moje ukooochane spagetti. ale jutro mam juz do pracy lososia i pomidorka. a na obiadek moje ulubione bioderka zapiekane z brokulkami z jogurtem. juz mi slinka kapie. ciekawa jest jak waga jutro po tych p

rrysia ja widze ze my podobne menu mamy tzn ja mialam na II fazie, tez nie jadlam budyniow, nic z mazeina, i ogolnie nabial ryby i drob. ogolnie to ja jestem mega fanka lososia wedzonego. moje stale sniadanko oprocz czwartkow P

Gość malgochnaaa
Uff! Pierwszy dzień za mną! W sumie zjadłam 2 pałki z kurczaka pieczone, serek wiejski light, 2 jogurty naturalne, pół makreli z jajkiem i małym korniszonem, trochę jogurtu owocowego light. I piłam różne rzeczy :) Hmm.. Czy dobrze? Czekam na opinie.

Korniszon w 1 dniu,?? Budynie ja jem tak 2 w tygodniu kupuje budyn lub kisiel bez dodatku cukru,w każdym większym sklepie są, pisze na przodzie opakowania. ja jutro uczta jestem cały dzien w pracy więc hcyba zamówie coś na wynos a na deser chipsy solone,jeszcze te z niedzielnej uczty co nie zjadłam.

Małgochna na 1 azie żandych warzyw i jogurtów owocowych nawet 0%, a jogurty szukaj nie light tylko żeby pisało 0% bo to jest różnica

Cześć wszystkim babeczkom:P ja jestem na 2 fazie 3dzien ale na wage nie staje,nie chce sie niepotrzebne denerwowac:) widze ze wiekszosc z was miala dzis ciezki i nerwowy dzien,podobnie jak ja,moj synek 1,5roczku dal mi dzis w kosc jak nigdy dotad:( padnieta jestem a jeszcze noc przede mna,niestety nie moge powiedziec,ze przesypiam bo nie:( nie wiem czy kiedys jeszcze przespie...ciagle mam jednak nadzieje:) oby dieta dzialala to poprawi mi to nastroj:) zycze wszystkim powodzenia na nastepny dzien:)

Malgochna mysle ze odpowiesz sobie jutro na to pytanie stajac na wadze:)ja tez jadlam korniszonka ale nie jak zaczynalam diete...no ale kazdy organizm inny i moze akurat u Ciebie nic sie nie stanie,dobrze ze jesz rybki:) one chyba nawiecej daja:)

Gość buuuh
małgochna, jeden mały korniszonek nie zrobi ci krzywdy nawet na uderzeniówce ale niech na tym jednym się skończy, nawet na 2 fazie zamień je na kiszone

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować