Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

chyba sobie zmienię nick na gorący kubek:) w końcu nikt nie jest idealny albo się mylę..

nie przejmuj sie tym kubkiem ;) uczymy sie na bledach, nie? moze masz racje ze 10 dni to za dlugo. chyba sie za bardzo przejelam ze waga mi dzis nie drgnela. dzis jest moj 5ty dzien I fazy, jakos nie za barzdo sie dzis czuje... energji mi brakuje 😴 nie wiem czy to od tej diety czy to ze pogoda taka jakas bura czy to ze miesiaczka sie zbliza... taka jestem dzis... blahhh...

MÓJ TEŻ 5TY I MAM TYLE ENERGII, ŻE CAŁY DZIEŃ SPRZĄTAŁAM SZAFKI I WOGÓLE KĄTY:)

EWEL mam nadzieje ze to nic groznego z mauchem!! i Tobie tez zycze zdrowka i wytrwalosci!! COSMO jestem jestem, podczytuje...ale ostatnio wkrecam sie w domowe przedszkole ktore robie z malym w domu..i tak jakos mi zlatuje caly dzien:) uczymy sie ang, robimy wyciannki, malujemy farbami, posciagalam scenariusze zajec przedszkolnych i sama mu robie w domu:) takze dzien za dniem coraz bardziej sie wkrecam i przypominam sobie jak to bylo jak bylam dzieckiem:) daje to duze efekty bo maly sie robi strasznie usuchany, ma plan dnia zorganizowany scisle, uczy sie po sobie sprzatac itp:)a mi tez dzien leci szybko, a teraz izmno ciemno wiec nie ma co robic:) u mnie dzis miala byc uczta, ale nie bylo, na obiad duszona na wodzie wolowina z papryka cebulka i czosnkiem:) a na kolacje serek wiejski z ogorem rzodkiewka i cebulka...na sniadanie nie mialam czasu... FAM ja tez sie zgadzam, nie wazne ile tluszczu i ile wegli, wazne ze I faza ma wprowadzic organizm w stan pozyskiwania energii z nazych zlogow...a kazdy grzeszek zwlaszcza na I fazie ten proces psuje... a co do kubkow goracych to wiecie co?? tak sie odzwyczailam od takiego "syfu" ze chyba bym teraz nie przelknela... ostatnio nawet chodzil za mna mc donald, i planowalam ze moze na uczte..a jak przyszlo co do czego to popatrzylam i odeszlam:) jedno jest pewne ta dieta uczy dobrych nawykow zywieniowych:) jutro weekend wiec nie robie mu zajec, ale idziemy znow jutro na mecz, a w niedziele kino...

Gość yokikooo
inną opcją jest system 3/3 też działa

cholerne weekendy... goracy kubek to pikus w porowaniu co ja zrobilam wczoraj, piaty dzien I fazy poszlismy do znajomych... bylo tak fajnie, jadlam tylko krewetki ale po jakims czasie skusilam sie na drinka... aaa... whisky z lodem. co robic? kontynuowac? przerwac i za kilka dni zaczac od poczatku?

Hejka 👄 laski. U mnie spadek po PW. 🌻 Gorące kubki... no cóż. Takie rzeczy lepiej omijać z daleka, nawet bez diety. To samo się tyczy kostek rosołowych jedno wielkie świństwo. Martap jeśli to był pierwszy dzień to go po prostu nie licz i tyle. Crazy kontynuuj, nie rób przerwy. Najwyżej wolniej polecisz ze spadkiem. Miesiąc dłużej na II, to wszystko. :) Cześć Cosmo:)

W SUMIE TO POWINNAM ROBIĆ 5 DNI 1 FAZY A ROBIE 6 WIEC NIE LICZE TEGO PIERWSZEGO DNIA Z GORACYM KUBKIEM, PO KTORYM SCHUDLAM 3 KG:) DZISIAJ: BUŁKA Z OTRĘBÓW Z MIKROFALI, SEREK WIEJSKI, PIERŚ GOTOWANA Z KURCZAKA, SEREK EMILKI HOMO 0 % ( NAJLEPSZY DLA DUKANA), WIECZOREM SEREK WIEJSKI I KONIEC. OCZYWIŚCIE POLTORA LITRA WODY I LITR CZERWONEJ HERBATY. DZIEWCZYNY DZISIAJ TEZ SPADLO 0,1 ALE OD 2 DNI NIE WYLAM W "KIBELKU". CO POLECACIE? JEM OTREBY!!! TYLKO NIE MOWCIE ZE TO PO TYM JEDNYM NIESZCZESNYM GORACYM KUBKU:)

ŚMIEJĘ SIĘ BO OD 2 DNI W KAŻDYM POŚCIE KTOŚ PISZE O MOIM GORĄCYM KUBKU:) NIE NIE ZAPARCIA NA TEJ DIECIE SĄ. ALE JAK SOBIE RADZICIE? MYŚLAŁAM O JAKIŚ TABLETKACH ZIOŁOWYCH ALE NIE CHCE ROZLENIWIĆ ORGANIZMU DO RESZTY

daję 2 łyżki otrębów owsianych 1 przennych, do tego łyżka jogurtu nat, jajko, pól łyż.proszku do pieczenia i na 4 min . do mikrofali, pycha bułka

Czesc laski:) ja sie tylko melduje. Niestety nie mam internetu do wtorku takze pozostaje mi telefon:) mam nadzieje ze od wtorku znow bede pelnic dyzury:) a co u mnie?? Mimo szalenstwa przeprowadzki dukam grzecznie bez grzechow waga z dzis 49kg takze luzik:)

Hej laseczki.... Wróciłam ;-) Ze starych dziewczyn to chyba tylko Dukanka została (pozdrawiam...) Chciałam sie zameldować i oznajmić że jestem na I fazie od dzisiaj (znówu.... reaktywacja!!!) Pozdrawiam cieoło wszystkie dukajace i trzymajcie kciuki... Mam tylko pytanko,bo tego nie pamiętam czy na pierwszej fazie mogę cole light czy dopiero od drugiej fazy?Będę wdzięczna za odpowiedź ;-)

dukanka jestem w szoku twojej wagi. pieknie. a moglabys pokazac nam zdjecie sprzed i teraz:)

Hejka Postanowilam sie grzecznie przywitac,oczywiscie dukam grzecznie na fazie III,pustki w weekendy jak zwykle. Moze od stycznia wroce jeszcze na faze 1 ale to jeszcze do przemyslenia:P,moze dobije do 6,jak narazie mam 76,wiec i tak spadek z niewiadomych powodow bo objadam sie na ucztach ajk szalona:P.No nic pozdrawiam stare i nowe kolezanki i powodzenia zycze:)

Robbie ta bulke dukana i jakies takie zadkie the ciasto mi wychodzi... Powinnam je zagescic dodajac wiecej otrembow? I co dalej? Uformowac kulke i gotowac w mikrofali na talezu?

Ooo cześć Zołzuś. :) Crazy, to co masz ta pacię wlewasz do pojemnika, który nadaje się do mikrofali i wsuwasz jej do paszczy na te kilka minut. Ja robię ok 3-4 minuty w zależności jak dużą mam bułkę. Jak chcesz większą, to robisz z dwóch jajek.

ja wlewam to w mała miseczke i wychodzi bulka tylko ja zamiast jog nat daje troche wody, musi byc lejace bo inaczej wyjdzie twarde i suche

Gość lkoiu
zamiast jogurtu czy wody dajemy łyżkę serka homo

Gość qsw
na zwykłym twarogu też wychodzi

Zołza,Inez no witamy;) może popiszecie tu nas coś więcej;) Zołza ty kurde na pewno rewelacyjnie wyglądasz,ludzie cię nie poznają na ulicy? kurde grzechy na 1 fazie, co to za dieta,albo dojrzewam do diety i zaczynam ją jak trzeba albo jem dalej co chce i nie narzekam na ilość kg...

Ania25 tez robie ta bulke, ale wlasnie z serkiem homo:)uwielbiam je:) Duaknka bo zaraz znikniesz jak tak bedziesz dalej leciaa w dol:)

Hej dziewczynki ;-) dzień dobry U mnie ok powolutku dzisiaj 2 dzien na I fazie,zobaczymy ile na tej fazie 5dni lub tydzien (zobaczymy) na razie grzecznie.... Nie wiem co tam ciekawego napisac,dieta dukana jest naprawde dobra dieta pod warunkiem ze jest przeprowadzona wlasciwie,ja zaczelam w lutym ,w pod koniec maja wyjechalam na prawie 5 miesiecy i nie moglam na wyjezdzie stosowac sie do zalecen dukanowskich.Jedyne co to ograniczenia slodyczy ,smazonych potraw i prawie zero kolorowych napojów,i nic nie przybralam a jeszcze troche polecialy.Niestety nie mialam dostepu do otrebow,ani do niskotluszczowych bialek.Przeważnie to byly warzywa duszone z miesem ,a pozostale to normalnie sniadania biały chleb,marmolada serki topione itp. Duzo wody do picia i ruch na 3 pietro .... Wiem ze powinnam przejsc pozostale fazy stabilizacji itp ale nie mialam takiej mozliwosci,teraz na spokojnie bede kroczyć (mam nadzieje ;-) )wg planu.... Na koncie mam -15kg to ladny wynik ;-) jeszcze mi zostało okolo 16kg i bedzie ok. Co tam jeszcze fajne odkryłam,zakochałam się w ZUMBIE i kręcę sobie tyłeczkiem przed ekranem (TO JEST NIESAMOWITE ILE RADOSCI MOŻNA Z TEGO CZERPAĆ!!!!!) bardzo dobry sposób na przestoje w toalecie bo doskonale masuje brzuch i wszelkie odpowiedzialne mięsnie. Ps.przepraszam jesli nie będę się odzywać z byt często,ale przez masę obowiązków nie mam ,zbyt wiele czasu na internet..... ;-) buziaczki Aha i jeszce jedno,dziewczyny i co nie wiecie co z tą cola light na I fazie ,można czy nie?

Gość agulka kulka
Witajcie dziewczyny!ale fajnie,ze tu trafilam:) moze z Wasza pomoca bedzie mi latwiej dobic do celu.Stosowalam juz w zyciu rozne diety,rok temu migiem schudlam 9kg,ale niestety brak samozaparcia,motywacji..no i wrocilam do wagi wyjsciowej:( ale,ale!jak weszlam na to forum pomyslalam-z taka ekipa?czemu nie sprobowac:) to ja dzis troche Was poczytam,popodgladam,zjem ostatni kawalek ciasta:) i od jutra zaczynam..pomozecie?

pożegnałam sie z Dukanem tydzień temu i teraz poprostu mniej żre i dużo ćwicze, waga stoi w miejscu póki co ;) marta ja tez mialam takie 'problemy' i po 3 dni nic nie szlo, ale jak pomaltretowalam brzuch intensywniejszymi ćwiczeniami czy polezałam po prostu na nim to poszlo gladko że tak powiem :P na mnie tez super dziala szybko wypita kawa ;D

Gość Zenonka
Witam . jestem tu nowa . ;) moze bd pisac co jem? Śniadanie : mleko 0,5 % + platki cornflakes ( zwykle)

Zenonka zacznij od jutra na nowo, płatki nie nadają się na dukana, czytałaś książke?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować