Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

a niwiem, ja jak czuje zpaach makreli albo tunczyka to odruch wymiotny od razu po roku;P

ja jak juz jem taki obiad obiad to nalesniki robie z budyniem, pyszne i zapychaja strasznie

pozazdroscic ;) ja w pierwszej fazie mam zamiar jesc na obiad tylko kuraka i tak przez 5 do 7 dni. zobaczymy ile wytrzymam na 1fazie.

nie nie,ja rzadko uzywalam, ledwo kilka razy bo mialam po niej zastoj,wiec nie polecam jesli sie tylko da obejsc jakies danie bez niej to jak najbarsdziej, a nalseniki to na 2 faze ci polecam

Gość zew ryczacej gesi
Wysokie spożycie białka zwierzęcego powoduje utratę wapnia z moczem, rozwój kamicy nerkowej i osteoporozy (odwapnienie kości). obecność związków purynowych w mięsie sprzyja rozwojowi skazy moczanowej, kamicy nerkowej, a ponadto wywołuje uzależnienie. Spożycie mięsa daje przejściowo poczucie siły, analogicznie jak po kawie. W związku z tym wielu chorych wyraża niechęć do zmiany diety na wegetariańską. Mięso poddane obróbce termicznej gnije w jelitach, jest czynnikiem toksycznym, przewlekle zatruwającym organizm, powodującym wzrost: leukocytozy, prostaglandyn zapalnych PGE2, lepkości krwi (co sprzyja zakrzepom), poziomu hormonów estrogennych, prolaktyny, kortyzonu, sprzyja rozwojowi 6 chorób zwyrodnieniowych. Mięso zawiera cholesterol i tłuszcze stałe, co także sprzyja rozwojowi miażdżycy.

dobra nie wklejaj sto razy widzimy przecieZ. Paulina ja unikam i da sie przezyc choc jak uzyjesz raz na meisiac to tez sie nic nie stanie

dziewczyny mam kryzys:( jest mi ciezko wrocic, mialam od dzisiaj ale nie dalam rady. boje sie, ze bede sobie mowic ciagle od jutra i w koncu przegapie moment i wroce do starej wagi!!! jeszcze @ sie spoznia:( po prostu dolek

no Marta wcale sie nie dziwie, ja dzisiaj taka głodna jestem, ostatnie dni jadłam co chciałam i o każdej godzinie, właśnie marchewke wcinam żeby troche oszukać głód,musze sobie coś ugotować dopiero, dasz rade weś się od jutra konkretnie i koniec, bo waga wraca niestety bardzo szybko

no niestety szybko:( mialam 66 ale praktycznie jadlam wszystko od swiat do nowego roku z krotka przerwa na dukana:( masakra przetrwac pierwsze kilka dni to juz sukces, a musze bo czuje sie ociazala strasznie

hej Marta... ja mam ten sam problem, caly dzien sie trzymam a wieczorem odpadam i tak od 3 dni 😭 waga narazie sie trzyma ale jeszcze nie chce jej utrzymac ale zrzucic...

crazy no ja tez chce zrzucic. kurde brakowalo mi nie wiele, moze bym hjuz miala z 62 a te cholerne swieta mi wszystko popsuly:( juz nie marze o 58 ale chociaz osiagnac i utrzymac 60:(

Hejka kolezanki dawno mnie nie bylo ale postanowilam wrocic:),postanowienie noworoczne zgubic jeszcze 10kg :),dzis jestem na fazie 1 i jeszcze 2 dni myske zrobic i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Zołza heyyyy;) co słychać? jak twoja waga nic nie przybyło? jak po świętach i sylwestrze?

no wlasnie po swietach i sylwestrze przybylo mi 3kg ale to mam nadzieje zaraz strace, nie zaluje bo bylo swietnie:) i jeszcze 10 mam nadzieje ze do polowy marca mi sie to uda zgubic ale kurcze teraz pewnie wolniej beda lecialy.

Gość barteryra
chce zaczac dukana co radzicie zeby organizm sie nie zakwaszal stosujecie cos?

Zo,łza na pewno się uda, a czemu akurat do tego czasu? ja też do końca marca mussze wyglądać super i utrzymywać wage bo weseisko mam

a ja mam 30 urodziny w marcu wiec pewnie impreza bedzie no i grzeszyc nie chce,wiec pomyslalam zeby to juz uczta byla poprostu,famili jak ja ci zazdroszcze tych wesel u mnie nie chca brac slubow niestety.a Ty przybralas cos po swietach?czy ci sie udalo?

a troszke przybyło ale spoko damy rade, choć już kolacje zjadłam a głoda mam ze hoho;P ale do jutra trzeba wytrzymać, musze jechać jutro do Almy po musli. Zołza ja co roku mam conajmniej 3 wesela, w tamtym 4 było, w tym już 3 i na przyszły już się szykują, a ogólnie w ciągu najbliższych 5 lat pewnie z 15 będzie,bo dużo mam w rodzinie i znajomych par którzy planują właśnie w najbliższych latach;P także nie odpoczne od wesel;P chyba że będę akurat po porodzie w przyszłości kiedyś to pewnie jakieś odpuszcze:P

Gość barteryra
moze mi ktos odpowiedziec? dziekuje

berteryra ja niczego nie uzywam i nigdy nie uzywalam ale sa dziewczyny ktore sie pewnie wypowiedza jak tylko sie zjawia bo niektore faktycznie cos tam kombinowaly:)

są jakieś proszki zasadowe ale ja nie używam. ZOłza no w przyszłości planujemy, myślę że za 2 lata;)

baterya, 2l wody dziennie i nie ma zakwaszenia. Familii, pozazdroscic wesel, my w tym roku mamy komunie, ale nie wiem czy pojedziemy bo to 300 km stad a jechac na jeden dzien nie widzi mi sie tak daleko z moim malym łobuzem. Własnie smazy mi sie na teflonie kolacja, piers z kurczaka w przyprawach w torebce;) oprocz jajek na sniadanie zjadlam tez owocowy serek z mlekowity MENU B Żródło białka 0% tł. ?Pewnie zaraz kilka z Was napisze ze nie mozna owocowych, ale ja ostatnio jak chudlam na dukanie 17kg, w niecale 1,5miesiaca jadlam 2 takie dziennie i waga leciala blyskawicznie:)

Gość barteryra
dziekuje moze jeszcze ktos cos napisze to zagladne pozniej

Paulinka ja codziennie jem 1 jogurt owocowy ;) bez niego byłoby ciężko:P

Czesc dziewczyny:) tyle zachodu swieta sylwester i juz po :):) hehe madziong i magice witajcie;) Pauuuulina !!!!!!!!!!! haha no hej:) ktory to juz raz:):) talalalala:) obys tym razem wytrwala!! wlasnie! sluszna uwaga jak tam mozna bez slowa:P Marta wracaj szybko:):) nie poddawaj sie! no musisz poprostu tak dobrze ci szlo!!! Hej fam:) racja z ta waga ze wraca szybko choc powiem ci ze przez swieta przytylam 1,5kg i juz udalo mi sie wrocic na ponizej 50 juupi:) poki co u mnie tendencja w dol wiec wszystko ok:) ale moim zdaniem najwiekszy blad to odpuscic "nadwyzke" raz odpuscic kg,potem 1,5kg i w koncu masz 5 na plusie;) moja rada to zbijac jak najszybciej:):) zolza helllo!!!!!! super ze wrocilas na forum!!! fajnie:)

Paulinka ja codziennie jem 1 jogurt owocowy ;) bez niego byłoby ciężko:P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować