Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

Gość kolonijka
dziewczyny a co z miesiaczka?przybieracie 2-3 kg w tym czasie. pytam bo ja dzis dostalam i niestety pol kilo do przodu,myslicie ze po -to zejdzie. i wlasnie sama nie wiem,czy robic faze I w tych dniach,,czy laczyc z warzywami.dajcie znac co wy w tych dniach robicie ;)

możesz normalnie trwać dalej an 1 fazie nic się nie dzieje,. mi nigdy przed @ nie przybywalo ale wiem że u dziewczn to normalne. polecam Aqua-femin , 2 tabletki dziennie na nieatrzymywanie wody w organiźmie, ja polecam na mnie super działaly. a ile zamierzasz być na 1 fazie i ile chcesz zrzucić? bo niewiem czy gdzies przeoczyłam

kolonijka mi waga się wstrzymała przed @ i też jakieś pół kilo było więcej ale zaraz jak dostałam @ waga po dwóch dniach spadła 800 g :) u siebie zauważyłam że jak coś zjem po 19 to wtedy waga leciała trochę w górę :/

ja od początku diety jem ostatni posilek o 17.30 okolo i to zazwyczaj jest jogurt naturalny. to naprawde dobry sposób, potem tylko czerwona herbata i woda

Witam ja tez nie jem po 18, w sobote zjadlam pozniej i mi waga stoi a nawet lekko w gore. Teraz biore leki na alergie, mam nadzieje ze nie bedzie mi waga dlugo stala:) bo i tak sie nie poddam, zamowilam sobie tunike i spodenki troche za male:)

Czesc dziewczyny:) wpadlam na moment sie przywitac, jestem juz w domu wiec wracam na forum na stale hehe;P niestety nie nadrobilam was ale wszystkie pozdrawiam:)

A ja mam trochę inne pytanie bo wszystkie pytają o czas teraźniejszy co mogą jeść a ja o przyszły:) dziewczyny będące już na IV fazie czyli fam, cosmo i chyba dukanka napiszcie jak wygląda wasz przykładowy jadłospis. Jecie wszystko czy jednak nadal przestrzegacie zasad dukania ?? i czy waga faktycznie stoi w miejscu po tym czwartkowym P czy jednak trzeba bardzo uważać na to co i ile się je???

Reniak ja już pisałam ostatnio. ja mam tendencje do tycia niesttey rodzinną więc się muszę pilnować. w tygodniu jem dukanowsko a weekendy dowolnosć an co mam ochote i mi ten system bardzo odpowiada i waga się utrzymuje;)

No fam ja też mam właśnie taka tendencję :( jeszcze dobrze nie popatrzę na jedzenie jak już tyję i każdy grzeszek to waga zupełnie wariuje . Czyli pewnie będe musiala zrobić podobnie jak Ty żeby nie powrócić do dawnej. Na razie świetnie się czuję w" nowej skórze" tylko przeraża mnie że całą garderobę mam do wymiany a to naprawdę są koszty, bo cokolwiek wkładam to wisi jak worek więc nie po to się odchudzalam zeby wygladać jak dziad w pątniczym worku:P więc wszystko jest do wymiany

Reniak ja z rozmiaru 44 na 34,36 więc calkowita zmiana nic nie pasowało , cała szafa łącznie z bielizną była do wymiany, teraz już jest ok. mi mój system odpowiada , w tygodniu caly czas w pracy więc nie mam i tak czasu gotować, a w weekend pozwalam sobie na wszystko i to tak się czeka na te 2 dni wtedy;) mi to odpowiada

witam, ja bede sie starala robic 4 faze tak jak dukan zaleca. tylko czwartek bialkowy a reszta dni po prostu stawiam na zdrowe odzywianie, 5 posilkow dziennie, malych, i bede zastepowac np makaron, makaronem razowym czy kasza, chleb tylko pelnoziarnisty itp. to jest moj cel i do tego daze, slodycze owszem ale tez te zdrowsze:)

Marta ja też na początku tak spróbowałam ale waga rosła z dnia na dzień momentalnie ,więc już widziałam że to nie dla mnie...

no wlasnie mialam pisac fam, ze to bedzie podejscie jak sie uda to super jak nie to znajde odpowiedni system, wazne zeby nie dopuscic do wiecej niz 2 kg:")

no to dluga droga przed nami..... Ja narazie jestem po 1 dniu matur i obecnie mój żołądek zmierza tam gdzie jest jego miejsce bo od rana był w okolicy gardła :) więc można iść spokojnie coś zjeść

Reniak, ja jem dukankowsko, i do tego III fazowo. Teraz na wyjezdzie pozwolilam sobie na wiecej tzn jadlam lody kilka razy i nie robilam samego dnia P. ale jadlam ryby i grillowalam i wrocilam z waga 48,7. Gemneralnie nie przekraczam nigdy 50. W soboty mam uczty a w tygodniu jem glownie lososia i ostatnio mam zajawke na parowar. Waga sie utrzymuje na takim samym poziomie mniej wiecej.

Dukanka, aż Ci zazdroszczę takich wyników, w tak krótkim czasie :) Teraz to Ty musisz być mega chudzinką :)

dukanka, ze ty mozesz jeszcze na lososia patrzec:) ja dzisiaj mam leczo z duza iloscia piersi. odnosnie piersi to w sob o 13 poprosze o kciuki bo mam usg

Reniak, ale Ty pewnie sie bardziej denerwujesz niż synuś, oj po maturze do ze stresu waga na pewno poleci. Marta trzymam kciuki

Gość kolonijka
DUKANKA,FAMILI i MARTA!!! jak widze wasze wyniki to zazdroszcze ale i podziwiam wytrwalosci/ pewnie teraz jestescie super kobitki-laseczki ;)gratuluje! napiszcie prosze ile trwala u was faza I i ile w niej schudluscie,no i jak robilyscie faze druga,ile dni bialka a ile z warzywami???

zodiakalna - :) dzieki. trzymaj sie zasad i napewno tobie tez sie uda:) Powiem ci ze malutka sie zrobilam:) marta hmmm roznie bywa miedzy mna a lososiem:) czasem sie gniewamy kilka dni:) dzis mam same P wiec tez bez lososia. dzis mam w menu serki wiejskie twarog i jogurt:)

Gość kolonijka
Monia,a ty jak robilas faze I,bo widze ze tez extra lecisz

kolonijka masz w stopce ile trwala pierwsza faza;) ja robilam 10dni i szlam potem 5/5.

Dla mnie dukan to juz nie dieta. to sposob odzywiana sie. Cierpie tylko w same P. a reszta to dla mnie juz normalka;P

Gość kolonijka
famili,jestem dzis juz osmy dzien na fazie I,mam 32 lata,wazylam jak zaczynalam 78,moje marzenie zrzucic 10kg.dzis niestety mam az 75.jakos to u mnie powoli leci,dodam tylko ze mam @ moze to przez to tak powoli spada.

Gość kolonijka
famili,jestem dzis juz osmy dzien na fazie I,mam 32 lata,wazylam jak zaczynalam 78,moje marzenie zrzucic 10kg.dzis niestety mam az 75.jakos to u mnie powoli leci,dodam tylko ze mam @ moze to przez to tak powoli spada.

Gość kolonijka
dzieki dukanka,juz widze;)

Gość kolonijka
no to super Dukanka,w niecale cztery tyg dyszka,brawo-tez tak chce!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować