Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

Dukanka ale ty placilas 7,60 za list pol prioryteyowy? Ja bralam darmowy.list polecony zwykly bo szkoda mi bylo placic a powinien byc dzien roznicy tylko

Reniak !! świetnie Ci idzie naprawde :D ja mysle ze jak sie nie poddam to daleko zajde po diecie baletnicy schudlam 5 kg... ale to straszna meczarnia byla :D Jak na razie u mnie bez wiekszych zmian :D 65 kg w dalszym ciagu .. ale cwicze sobie :D

Czuje twój ból Marta :/ ja tez juz nie moge wytrzymac :( jednak brakuje mi tych słodkosci ... ALE MUSIMY SIE TRZYMAC !!! damy rade :D juz razem schudłam 11 kg aaa teraz nastepne 10 i bylabym zadowolona :D DAMY RADE :D

oj kamila ja tez marze o 10 mniej:) a ty od kiedy na dukanie? ze 11 kg, ja myslalam ze ty krotko jestes:)

witam, dzisiaj mam wage, ktora juz 2 razy osiagnelam na dukanie i za kazdym razem to byl moj koniec, trzymajcie kciuki zeby tym razem bylo inaczej:) nie mam pomyslu co dzisiaj zjesc, chyba przejade na serkach i rybie:)

no to martap trzymamy kciuki żeby tym razem się udało:) Nie wiem jak Wy ale ja mam wrażenie że jest nas bardzo mało :( tyle nowych się zalogowało ja osobiście wysłałam ponad 30 egzemplarzy wersji książki i chyba po najdalej tygodniu dziewczyny odpuściły ...szkoda. No ale zostały te najbardziej zdeterminowane :) U mnie najgorsze sa wekendy jak domownicy jedzą same pyszności i do tego zawsze jest jakis placek czy ciastka bo zawsze ktos przyjdzie z sąsiadów na kawę wtedy najbardziej mnie ciągnie do normalnego jedzenia :( Martap ja dziś na obiad mam wątróbkę a na śniadanko w pracy serek i łososia może to Cię w jakiś sposób zainspiruje:)

Reniak to normalne ,zawsze tak jest w styczniu że niby dieta od nowego roku i przed wakacjami:P heheh trzeba im dać tydzierń , dwa i kto ma zostać to zostanie reszta nie daje rady.piękna pogoda, ja w pracy jak zawsze;) ale cudownie jest zakładać krotkie szorty każdego dnia i czuć się idealnie;)))))

Czesc dziewczyny :) Waga mi skoczyła, kurde już dawno takich skoków nie zaliczyłam a tu ciach od 2 dni kg w góre, . tez nie mam pomysłu na obiad , nie chce mi sie gotować, w ogóle to mam ochotę na słodkie. Reniak gratulacje!!! Jednak muszę kupić znowu to aplefit bo od 2 tygodni juz nie stosuje

reniak zrobie sobie lososia z folii na kolacje, a watrobke na jutro:) od niedz warzywka znowu:) ja tez mam najgorzej w niedziele:( w tyg jakos czasu nie ma na myslenie o jedzeniu:) faktycznie malo ale pewnie na poczatku czerwca odwiedzi nas kilka babeczek:)

Hejka:) dziewczyny wiecie co...normalnie az sie poplakalam. Mam faze teraz na rower duzo jezdze itp. i ostatnio sie zakochalam w rowerach electry model hawaii (moze znacie? ) no ale nie kupilam go sobie bo juz jeden mam bo za drogi itp...i dzis wstaje rano a w moim ogrodku ten rower z czerwona kokarda...dostalam od M:) tak poprostu...

UUUUUU Dukanka to będziesz smigać teraz :) ehhh żeby tak mój m zauwazył cokolwiek ze schudłam......no ale aż taka pełnia szczęścia mi nie przysługuje hehe Monia ja dzisiaj dopiero 3 dzień stosuję aplefit więc dopiero za jakiś czas może zobaczę wyniki :)

Reniak, taki jest plan!!! teraz juz nie mam wymowki hehe. ale jest boski. Reniak ten twoj M hehe;)

dukanka super:) bedziesz musiala sie mu wieczorem zrewanzowac:) ja wlasnie zjadlam jog naturalny, kurde na dniach bialkowych jestem ciagle glodna a jak warzywa to 3 posilki mi starczaja

dukanka a jaki masz kolor, ja widzialam taki mietowy w kwiatki, ale to byl mlodziezowy bardziej

wlasnie wrocilam ze spaceru z synkiem, zaraz sprawdzam. maski nadal nie ma chyba ze jeszcze przyjdzie bo za pobraniem inny listonosz wozi ale dostalam dzisiaj vichy. 300 ml, duza tuba wiec wieczorem zaczynam kuracje:) dukanka codziennie uzywalas vichy?

dukanka sliczny a co do tej drugiej wiadomosci to tak jak moja siostra:)

kupilam wczoraj pepsi light lemon i mi nie smakuje, troche jak drink:) ale pod nakretka mialam wygrana druga:)

Marta vuchy codziennie x 2. I bardzp wazne (jak dla mnie) jest serum do biustu. Osobiscie uzywam clareny. wiesz...lepiej zeby nic nie oklaplo...:) ja dzis sobie tez maske zrobie akurat jestem po wysilku parokilometrowym:)hehe. kurcze dziwne ze ci nie doszlo;/ Marta a dziekuje tez mi sie meeega podoba;) o prosze jak twoja sis hehe;) wiesz ja tej pepsi czy coli bez cukru jakos nie moge przelknac;/

mi tez sie marzy rower i fotelik dla synka ale nie mamy zbytnio kasy na taki drogi wydatek:( maz tylko pracuje a rodzina duza:)

Marta mi sie juz dlugo marzyl wlasnie ten model. Mam juz koszyczek dla psa zamontowany:p bede go zabierac na mazury. Marta no coz trzeba powoli powoli odkladac nie na wyjscia:p Napewno ci sie uzbiera tylko ja wiem jak to z tym zbieraniem potem "szkoda" :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować