Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
płeć_wiśni

Dieta Dukana- protal ZACZYNAMY!!

Polecane posty

ja mam do zrzucenia jakies 20 kg jeszcze... czy jest tu ktoś kto ma podobnie? ;)

anka sa byly i beda;) sloneczna goraco polecam!!!!! ja juz pare miesiecy cwicze zumbe, naprawde w krecilam sie na maxa. Ja mam na xboxa i sa programy na uda posladki brzuch itp. do tego jak zle zrobisz to nie zaliczysz wiec masz pewnosc ze cwiczysz dobrze;) ja zumbe polecam!!!

AnKa^^ - ja też mam tyle, wczoraj zaczęłam, ale jestem pełna optymizmu, przede wszystkim dlatego, że nie chodzę głodna i jem to co bardzo lubię. Mnie nigdy do słodyczy nie ciągnęło, więc dieta dla mnie idealna. Tylko warzywek trochę brakuje, ale to już niedługo :).

vanilka cieszę się, trzeba trzymać się razem:*

witam laseczki, ja od jutra bialka i nawet dobrze, moze poleci:)na wage wejde w sob najwczesniej. dukanka ale jaja, wlasnie wyjelam ze skrzynki awizo i do odebrania maska na poczcie, facet byl w piatek jak mnie nie bylo:( jutro odbiore ale w pt dostalam vichy od listonosza, jednak z pobraniem jezdzi inny:) witam nowe dziewczyny i zycze wytrwalosci, latwo nie jest ale warto:)

Marta ooooo ale numer hehe:) idz jutro koniecznie! Ja dzis tez sie maskowalam:) zrobilam dzis 19km na rowerku i mnie tak miesnie bola ze nie wiem i deszcz mnie zlapal niestety

Gość beatka277
dziewczyny chcialam zaczac dite dukana.. napoczatku myslalam sobie co tam nie bede jesc tego, tego i tego dam rade, ale poczytalam skutkach ubocznych czy naprawde jest niebezpieczna dla organizmu i mozna miec powane problemy z nerkami czy to tylko przsada ludzi??

jak ktoś nie będziesz szedł według zasad zwłaszcza w 1 i 2 fazie to oczywiście że może sobie krzywde zrobić. po za tym nie ma teraz już nic co nie szkodzi, ale otyłość jest chyba jeszcze gorszza. dużo wody, warzyw na dniach PW i będzie ok. najlepiej przeczytać książke dukana tam jest wszystko wyjaśnione;)

Beatka popatrz na nas jesteśmy juz niektóre na diecie ponad rok i zapewniam Cię ze czujemy się świetnie i z tego co wiem to badania robimy i wychodza dobre więc wystarczy tylko przestrzegać reguł a wszystko będzie ok

Hejka:) beatka roznie to bywa. Bo tu bylo juz kilka dziewczyn ktorym dieta zaszkodzila. np slodka- i musiala przerwac diete. Czasem nawet duzo picia wody nie pomaga bo poprostu na jednych ta dieta dobrze dziala a na innych nie... najlepiej sprobowac to sie przekonasz;)

jeśli ktoś byłby zainteresowany to do 29.05 w Almie batoniki i hebratniki są po 14.90 a musli 15.90 , to prawie 6 zl taniej także się opłaca;)

Beatka277, ja dopiero zaczęłam tę dietę i też miałam sporo obaw. Ale po przeczytaniu książki i przekopaniu internetu stwierdziłam, że jeśli będę trzymać się zaleceń, to nie zaszkodzę sobie bardziej niż pozostając przy swojej wadze. Otyłość ciągnie za sobą ryzyko chorób chyba poważniejszych, więc można powiedzieć, że wybrałam mniejsze (ale chwilowe) zło, z perspektywą, że wszelkie ryzyko zniknie - bo po pierwsze schudnę, a po drugie dieta stopniowo prowadzi do normalnego odżywiania. Wydaje mi się, że zdrowy organizm da radę. U mnie trzeci dzień i czuję się znakomicie, dawno już nie miałam tyle powera :)

Kiedyś juz stosowałam tą dietę i miałam super efekty niestety należę do osób z dużym ale krótkim zapałem. Nie mogę sobie jednak poradzić z wagą i coraz bardziej ona mnie dołuje, lato za pasem najwyższy czas coś ze sobą zrobić

Dukanka ale w Wawie to chyba więcej niż jedna Alma, może spróbuj gdzieś indziej, zawsze warto mieć w domu w razie wyjazdu czy coś, u mnie jest p;od dostatkiem cały czas

fam no bylam w 4 almach i nie ma. W najwiekszej w wawie w ogole zlikwidowali ten dzial;/ na allegro sa batoniki. zamowie sobie bo na boze cialo wyjezdzam na tydzien to mi sie przydadza

albo ze sklepu Dukana możesz zamówic,albo alma24

fam prosze podeslij mi linka do herbatnikow bo ja szukalam jakis czas temu i nigdzie nie bylo. dzieki z gory

hej:) ja dzisiaj mam ciezki dzien, znaczy zabiegany wiec wpadam sie tylko przywitac:) co do skutkow ubocznhych to ostatnio znajoma odchudza sie z dietetyczna, mimo ze probowala dukana ale jej nie pasowal i babce opowiedziala, myslala ze ja ochrzani za dukana, a ona jej powiedziala ze ta dieta wcale nie jest zla pod warunkiem ze sie trzyma zasad w 100 % wiec bez obaw mazna ja stosowac:) dukanka odebralam maske, a raczej maski bo 2 opakowania po 250, tez tak mialas? wieczorem zrobie, jestem ciekawa jak zareaguje moja skora:)

Gość asiulec86
czy po fazie ataku, zaczynam faze II od dni proteinowych, czy z warzywami ?

Gość asiulec86
jaką zastosować tą fazę naprzemienną 1/1 czy 5/5 ?

asiulec czyzbys nie czytala ksiazki? nie zrob sobie krzywdy i przeczytaj od dni warzywnych, przeciez bialkami bys przedluzyla 1 faze

asiulec dokladnie jak mara napisala. dni P to jakby pierwsza faza wiec druga zaczynasz od warzyw

Dokładnie :) mnie dietę dukana poleciła moja lekarka i chwała jej za to !! na dodatek wiem ze sama ja stosowała i schudła 9 kg dlatego z czystym sumieniem mi ja poleciła objaśniając żebym przestrzegała zasad dużo piła i co kilka miesięcy przychodziła zrobic podstawowe badania :) tak robię i jest ok Wcześniej chodziłam do dietetyka i niestety taka dietę mi dobrała ze przytyłam więc to pewnie tez zależy od organizmu i przestrzegania zasad. Wczoraj ruszyłam na zakupy i jak dzis ubrałam dopasowana spódniczke do pracy to koleżanki nie mogły wyjść z podziwu :) i ze jak jeszcze zrzucę z 5 kg to one nabawia sie kompleksów :P ale musze przyznać ze największe wsparcie mam w koleżankach z pracy i one najbardziej mnie dopinguja bo w domu M to nie wiem czy w ogóle cokolwiek widzi poza czubkiem nosa i dogryzaniem mi

no tak hihi zwracam honor :) WY NAJBARDZIEJ WSPOMAGACIE W ZRZUCANIU NADMIARU KILOGRAMÓW :p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować