Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chiara229

SALA NA WESELE - Śląsk

Polecane posty

Gość chiara229

Witajcie, szukam sali na wesele na ok 120 osób. Byliśmy w Gospodzie u Wrochema w TG czy może ktoś zna to miejsce, był tam na weselu? Macie jakieś inne propozycje? Dodam tylko, że w okolicach musi być hotel conajmniej na 70 osób. Będę bardzo bardzo wdzięczna za pomoc i odpowiedź! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaaaaaaaaa
U Wrochema jest kiepskie jedzenie, tyle wiem. Bardzo nowocześnie jest w restauracji NEO wTG i na miejscu jest hotel, czyściutko i nowiutko. Nie wiem jakie jedzonko ale jak rozmawiałam z szefem kuchni to pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blakcat
hotel Silvia w Sośnicowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
Fotografia Ślubna Śląsk - zapraszam www.bednarczyk.org.pl Zapisuje na rok 2010 teren działania śląsk (tychy, pszczyna, wodzisław, żory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli szukacie ładnego miejsca na wesele na Śląsku, to polecam poszukać na http://www.gdziewesele.pl/ Znajdziecie tam mnóstwo ciekawych, różnorodnych ofert domów weselnych, restauracji i hoteli, w których można zorganizować zarówno małe przyjęcie weselne lub oklolicznościowe, jak i duże, huczne wesele. Obejrzycie zdjęcia, filmy wideo, a także zapoznacie się z opiniami klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Karolicia,a jak wygląda sala weselna, czy oni mają już taką renomę że nie dbają o swoją galerię,czy można wybrać meską obsługę,chodzi mi o kelnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także byłam tam na weselu ślub był o 15 pózniej ok 16 do autobusu i ok, 4 godz,jazdy o 21obiad-zabawa do 24 no i powrót ponieważ mają tam tylko 3 pokoje na 120gośc***ORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za gupoty piszesz,jak o 21 moze byc obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a o 9 rano będzie kolacja,a co nie wolno,każdemu wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wesele odbyło się w Aleksandrusie powodzenia w szukaniu naiwnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nie bardzo rozumiem co ta pisze,,tam na weselu był ślub o 15,, to skoro w trakcie wesela był slub to po jaki h*j jechali jeszcze gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek

Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj https://www.gdziewesele.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gorąco Salę weselną Adria w Rudzie Śląskiej. Super organizacja, wspaniały klimat i wszystko na najwyżwszym poziomie - zwłaszcza jedzenie! Pyyyycha! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×