Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abraja

Porada pogrzeb dziecka

Polecane posty

Gość Jania Bog Cie kiedy skarze
I nie ma to znaczenia czy matka dobra czy zla wiec nie wypowiadaj sie na ten temat w taki sposob. Nie wiesz ile osob ranisz. Idz lepiej spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka topiku nie ma chyba załoby bo to nie jej dziecko zmarło! a ceibie Janiu kiedys Bog pokara za to co tu napisałas otóż kazdej matce moze umrzec dziecko tobie tez!! nie zyczę tego ale twoje teksty fakt czasem zabawne stają sie juz po prostu chamskie :( jestes chora i powinnas sie iść leczyc i to jak najszybciej!! gdybym spotkała cie na ulicy napluła bym ci w twarz za tego posta!!! Autorko ja bym jednak poszła bez dziecka nie wiesz jak sie zachowa moze będzie marudził a ty bedziesz sie tylko denerwowac i fakt rodzicom tego dzieciątka może byc przykro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako matka która pochowała swoje dziecko prosze cię- nie bierz swojego malucha na pogrzeb....Wbijesz tym osieroconym rodzicom nóz w serce. Mozesz kupić kwiatki, znicz, małego misia, w zasadzie to wszystko jedno. liczy się intencja i przede wszystkim twoja obecnośc tam. Nie wiem jak rodzice maleństwa będą chcieli, ale my z męzem poprosilismy wszystkich zeby na koniec zostawili nas samych przy grobie, chcielismy się tak "indywidualnie" pożegnac z synkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lailallajiaia
abraja nigdy Cie nie posadzalam o zbyt duza inteligencje...zastanow sie jak Ty bys sie czula w sytuacji tych rodzicow ktorzy zegnaja ostatni raz swojego malutkiego dzidziusia widzac Twoje dziecko, ktore w KAZDEJ chwili mzoe zaczac sie smaic, plakac...itp. troche wyobrazni....Boze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikkaaaa
popieram w 100% powyzsza wypowiedz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie brala dziecka, tym bardziej ze ono ma dopiero 1,5roku, wiec jest jeszcze malenkie; napisalas, ze mieszkasz w Anglii wiec wydaje mi sie, ze tam nie ma wiekszego problemu znalezc jakas opiekunke/moze to byc jakas gimnazjalistka czy licealistka/ na te kilka godzin w koncu to nie caly dzien, a w gazetach napewno znajdziesz wiele ogloszen lub podpytaj znajomych lub innych sasiadow; wydaje mi sie, ze nie musisz kupywac zwyklego znicza, poza tym ja bym nie kupywala wienca tylko, jak ktos tu wyzej napisal, jakas wiazanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja **
Byłam na pogrzebie małego dziecka , gdzie ksiądz podziękował rodzicom za przyprowadzenie dzieci na mszę i pokazanie im nierozerwalności życia i śmierci. Ludzie przynosili białe róże i zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollleke_67
1,5 roczne dziecko na pewno wiele zrozumie.....hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulllllllllllllllllllllla77
do Abraja, gdy chowalam moja coreczke,ostatnie co chcialam widziec na pogrzebie to inne dzieci nie mysl sobie zle,ale gdy niesli trumienke z jej cialem,obok przechodzila jakas starsza pani z malym dzieckiem,wtedy serce mi jeszcze bardziej scisnal bol,bo wiedzialam ze nigdy nie zobacze jak ona rosnie,sie usmiecha,ze to wlasnie jest oststni moment kiedy jest ze mna.ze wzgledu na tych biednych rodzicow,pograzonych w cierpieniu,nie bierz malucha,bo dodasz im tylko bolu Jesli chodzi o ta swieczke to jak najbardziej,mozesz jeszcze dac malutki bukiecik i malenka maskotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja, sledziłam wątek dotyczący zmarłego maleństwa... Mysle ze nie powinnas zabierac swojego dziecka, to jest straszna chwila dla rodziców i obecne tam, rozrabiające w kosciele dziecko (a nie zmusisz niespelna 2 latka zeby byl cicho) nie jest dobrym pomysłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiiiiiiii
Jesli mozesz, idz sama. Jesli nie, nie idz z dzieckiem. Sasiadke przepros, na pewno zrozumie, a mozesz isc potem na grob, zapalic swieczke i polozyc kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i abaja pomysl kobito
jak sie woglle czuje ta dxiewczyna ktorej dziecko zmarlo, przeciez ona siedziala tu na kafe!zalozyla temat, a ty teraz to wywlekasz na forum? chyba jestes bez serca kobieto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marudaa
Abraja ja na pogrzebie mojego dziecka widzialam tylko swoja coreczke w trumience.Do dzis nie wiem kto byl i jakie kwiaty przyniosl. To dla mnie nie bylo istotne.Na Twoim miejscu poszlabym tylko zapalic swieczke i polozyc kwiaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze musze zaznaczyc ze to nie jest tamto dzieciatko...ja pisałam ze moja sasiadka ma identyczna sytuację jak Mikop bo te co sledziły to wiedza o co chodzi.Dlatego bardzo współczułam tamtej mamie gdzy miałam to blisk sebie Do tych co twierdza ze jestem bez serca...nie jestem pytam was matki o opinie bo czułam sie zagubiona D tych co uważaja ze jeżdże po wszystkich...tak jeżdże bo zasługuja na to I do tej o mnie od idiotek wyzwała dziekuje za twoja uwage ale nie jestem idiotka A na zakończenie powiem tak sama nie chciałabym aby na pogrzebie MOJEGO dziecka były inne dzieci boby mi serce pekło Mja śasiadka dzisiaj przyszła i powiedziała ze chce zebym była i zeby mój synek był tez bo kocha go jak swojego i ze to pmaga jej znieśc żałobe... Uspokoła nie a ja bardzo dziekuje Wam za wypowiedzi jakiekolwiek by nie były CZasami zapominacie sie jednak ze prosząc o rade nie wyzywa sie nieznajomych od róznych.Ja moze i po wszystkch jeżdże ale nigdy nie obrazam.Wyjatkiem jest Jania ale to inna bajka... takze dzieki bardzo Co do Mikp nie mam kontaktu bo mi nie odpisała ale moze odpisze...by bo czekam na to z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jania nick do zablokowania
Masz osobistego wroga Janiu bede Cię bacznie obserwował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cos nie wierze aby kobieta ktora dopiero co stracila dziecko chce na pogrzebie wlasnego widziec inne male dziecko.. nie wyobrazam sobie tego, dla mnie to masochizm. moze zle poronanie, ale jam mi zmarla moja ukochana babcia ktora mnie wychowala to jak tylko dziewczyny w klasie mowimy o swoich babciach, to ja myslalam ze chca mi tym zrobic na zlosc, bylam przerwazliwiona. A co dopiero jak sie straci dziecko.. masakraaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i autorko nie chodzi o to czy to ta sama dziewczyna ktora tez stracila dziecko za wczesnie urodzone, ale sam fakt ze wywlekasz takie rzeczy na forum, jak ona by to przeczytala to napewno bymyslala ze uderzasz w nia, wtedy jest sie bardzo przerwazliwionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..a ja napisze tak...
sorrki ale wogle masz jakas obsesje smierci, widziaalm cie tez na topiku "jaki napic na nagrobku dziecka" ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa jaja na twardo
matka dziecka, które zmarło i tak ciągle będzie widziała inne dzieci wkoło siebie - nie mieszka przecież na pustyni!! syn Autorki to przecież sąsiad, którego co dzień będzie widziała - nie róbcie znowu wielkiego halo jak zabierze synka na pogrzeb! Rodzice i tak podejrzewam nie będą robić filmu z pogrzebu i oglądać 100 razy na dzień, i tak raczej mało kogo zobaczą na pogrzebie przez łzy cierpienia. Moim zdaniem możesz wziąć dziecko na pogrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika.mi
ja bym jednak nie brala tak malego dziecka... wiadomo duzo osob bedzie plakac , nie wiadomo jak zachowa sie wtedy takie 1,5 roczne dziecko wg mnie branie ze soba tak malych dzieci na pogrzeb to przesada... popros jakas inna sasiadke, albo znajomych na ta pare godzin, najwyzej nie pojdziesz na stype jak juz nikt nie bedzie mogl ostac z dzieckiem na dluzej niz godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  adi
muwi ojciec my stracilismy 2 dzieci na pogrzeb wzielismy starsza curke i to byl bład chcezabrac maskotki co sa pozostawione na grobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy ostatnio z żoną na pogrzebie dziecka sąsiadów organizowanym przez http://babice.com.pl/ i było sporo dzieci w różnym wieku. Trzeba przyznać, że zachowywały się bardzo poprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i po co ta głupia rekalam!!!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak bylam na pogrzebie ciotki, ktory organizowala firma www.koperski.com.pl to byly dzieci, wydaje mi sie, ze nie wolno do konca odcinac dzieci od takich przyziemnych spraw, kiedys beda musialy pojsc na pogrzeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po pogrzebie wlasnego dziecka i uwierzcie mi widok dziecka na pogrzebie wlasnego to jak gwozdz do trumny wbijany! sprobujcie sie postawic na miejscu tych rodzicow! i tak wiele wycierpieli i jeszcze mamy im fundowac dodatkowe cierpienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byłyście kiedyś na pogrzebie nastolatka? Zazwyczaj przychodzi mnóstwo młodzieży, piękni, zgrabni, odszykowani odświętnie i żywi! Myślicie, że nie powinni przychodzić? Puknijcie się w głowy. Na pogrzeby babć przychodzą inne babcie, czy rwaliście dodatkowo włosy z głow, bo inne babcie żyją, a wasza ukochana babunia nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:07 równie dobrze gwoździem do trumny mogą być też inne dzieci np. spotkane na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po części to rozumiem cierpienie rodziców, ale jednak śmierć małego dziecka jest bardziej dotkliwa niż dojrzałej babci. z resztą dobrze jak dziecko potrafi być grzeczne i się odpowiednio zachować w takiej sytuacji. ostatnio jak byłam na pogrzebie swojej cioci w http://www.hadeslublin.pl/ to moja siostra przyszła ze swoją córeczką, która na początku zadawała bardzo dużo pytań (o zgrozo!), a potem zachowywała się wzorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wszystkie reklamy są nie na miejscu, naprawdę, odpuście trochę bo do takich firm czuję odrazę i w życiu nie skorzystam z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×