Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasienka82222444

na ile osob robiliscie wesele i ile osob przyszlo??

Polecane posty

Gość kasienka82222444

na ile osob robiliscie wesele i ile osob przyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 165 zaproszonych gosci przyszlo 113 w tym 4 dzieci ale spodziwalismy sie ze tak z 20 osob nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas zaproszonych bylo ok 95 osób z czego juz na wstepie wiedzialam ze 20 nie bedzie (babcie i dziadkowie po 80 którzy ledwo juz chodzą, ok 12 osób z USA które wiedzialam ze nie przyjadą napewno) wiec spodziewalam sie ok 70 osób, potwierdzilo nam 58 osób a przyszło 54, jedna para nas wystawila, Marcina kolega z zoną, jeszcze dzien przed twierdzili ze sie szykują:O no i dwie osoby przyszly bez osoby towarzyszącej, w tych osobach bylo 4 dzieci, wiekszosc to bardzo mlode osoby ale i starszych troche bylo moge powiedziec ze zabawa byla super :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszonych 93
przyszło 89.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaproszonych
osób 140 przyszło 100 , tak też liczyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvcnbgfdngfd
Zaproszonych 53, przyszło 20. Jednak nie opłaca się być chamem przez całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
zaproszonych ponad 90, potwierdziło 56, przyszło 54 czyli jedna para nas wystawiła bo trzeba było za nich zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszonych 70 osób (sami najbliżsi ,na których mogłam zawsze liczyć) .Przyszło 69 osób- ciocia która mieszka w Kanadzie miała wypadek więc to zrozumiale jest. Na poprawinach było 67 osób ,gdyż 2 osoby miały długą drogę do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360, a przyszlo 340, w tym okolo 30 osob starszych, okolo 30 dzieci miedzy 0a13, i reszta. Wiekszosc z tych nieobecnych nie przyjechala ze wzgledu na bardzo duza odleglosc. Ja na szczescie nie mialam placone od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna ...
zaproszonych 150, potwierdziło przybycie 130 a przyszło 128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atlantyda600
Wesele zaplanowane na 60 osób. Będzie 31 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nucbubc
Ale nie macie tak przejebane jak ja że płacicie za minimum?? My mamy sale od 100 osób skad dwa lata temu miałam wiedziec ze to bedzie jeden z największych błędów??? nie wiem czy 70 osób bede miała ;( a płace za 100 dupa dupa dupa Jestem mega zła a raczej załamana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konik polny.r
wesele na ok 140 osób. z tych co potwierdzili to nie przyszły 2 osoby, ale przyszły też 2 co miało ich nie być.Poza tym, wszyscy kuzyni przyszli z dziećmi, mimo że byli proszeni bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaa
Ja mam wpisane na umowie ok 80 osób (sala mieści maksymalnie do 100), a na trzy dni przed weselem mam podać ostateczną liczbę i za nią będę płaciła. Zapraszać będę właśnie ze 100 osób, ale tak z 20-30 może nie przyjść i wcześniej to już wkalkulowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Też miałam
ja też kalkulowałam i sądziłam że 100we to jest totalne minimum bo rodzina jest spora Rodzina mnie w bambuko zrobiła i teraz będę płacić za jedzenie którego nikt nie zje dodam że prosiłam chyba ze 140 osób ;/ jestem załamana;( co najmniej 10 obiadów Naprawde czemu ja tego wczesniej nie wiedziałam ;( chlip ale juz nic z tym nie zrobie bo slub tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutaa
A dlaczego odmówili? Może czyichś dzieci nie zaprosiła i się poobrażali? Może na czyjeś wesele nie przyszłaś? Może data nietrafiona? O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Też myślałaM
hm czemu odmówili? a bo daleko i podróż męcząca...a bo remont robią w domu a bo np kasy nie mają no i że np komuś zmarł ktos z kim co prawda stosunków nie utrzymywał no ale ze rodzina to żałoba nagle wielka itd itd albo ze sie małżenstwo pokłóciło to jak jedno nie przyjdzie drugie samo też nie...masa różnorakich problemów ;( O dzieci sie obrazić nie mogli bo raczej zapraszałam z dziećmi jeśli juz ktoś takowe miał...no także żyć nie umierać Na szczęście drugi raz tego przeżywać nie będę Trudno pieniadze raz są raz ich nie ma 3eba sie jakoś pocieszyć ważne że mam miłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glistha69
ja miałam 120 zaproszonych, a na weselu bawiły się 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
130 zaproszonych, 125 przyszło, ale wiedziała wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na poczatku mialo bc
70 ale ostateczne bylo 40. odmawiali do pt przed weselem wiec koszty dla nas zadne, bo wystarczylo odmowic w knajpie.a tak to tylko jedna osoba nam numer wywinela, mielismy miejsce dla pary a koles tylko na slub przyszedl i sie zmyl. wiec te 2 miesjca sie tylko zmarnowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinnnn
witam pracuje w domku weselnym wiec sie orientuje;) zazwyczaj nie dociera ok 10 osob nie wiecej(bynajmniej u nas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiliśmy ok. 100 osob, ale realnie liczyliśmy na ok. 80 - ostatecznie było 75, wszystkie potwierdzone albo odmówione wcześniej. nie było pustych krzeseł na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My prosilismy ok 170 osob-okolo bo wtsepna lista byla na 164 a wtrakcie przychodzilo nam do glowy,ze moze jeszcze kogos zaprosic...a przyszlo 102 osoby, wiekszosc potwierdzila czy przyjdzie czy nie, pare osob trzebabylo samemu ciągnąć za język ale dzieki temu miejsc uszykowanych bylo dokladnie tyle ile mialo byc osob i tyle tez osob bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamelcia88
my zaprosiliśmy 82 osoby, w tym 17 dzieci, przyszło 60, a tylko 14 osób potwierdziło, że nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh niezłe to
teraz widzicie jaki sens ma zapraszanie tyle osób :D wesela na pokaz byle by więcej osób tak się kończą więc DOBRZE WAM TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszonych 70 osób ,przyszło 69 osób (ciocia z Kanady nie dostała urlopu,ale jej mąz i dzieci byli). Na poprawinach było 67 osób bo 2 mieli daleką podróż,a we wtorek do pracy. To ile gosci będzie na weselu i poprawinach zostalo wszystko o czasie potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka83
na 20 osób wszyscy przyszli. Nie mieliśmy poprawin. Ogólnie to chciało przyjść więcej gości ale nie robiliśmy wyjątków bo zaraz cała rodzina by chciała. Nie stać nas było na większe wesele. Mieliśmy budżet tylko 10.000 zł a nie chcieliśmy brać kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×