Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocencie dziewczynki

pomocy- chodzi o mode i trendy najnowsze

Polecane posty

Gość ocencie dziewczynki

Witam nie jestem w Polsce i bardzo interesuje mnie co poza rurkami i balerinkami tam sie nosi. Co jest na topie, co ma być lub zaczyna byc najmodniejsze i najfajniesze jesli chodzi o ciuszki, bizuterie, sposob ścinania włosow wogole wszystko kolory, kształty materiały itd. Pytanie odnosnie mody w wieku 20-25 lat. Nie chce wygladac jak 15latka :) ale nie za staro. Co powinnam kupowac i czym sie sugerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powie mi ktos? wiem ze takich podobnych tematow nie brakuje ale tak jak zaznaczylam nie chce wygladac jak 15latka choc lubie takie ciuszki :) Chodzi mi o to jak byc sexi i wygladac bardzo na topie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja odpowiem
modne w tym sezonie będą cekiny i wszelkie błyszczące ozdoby. kurtki, płaszcze powinny być w jasnych barwach, najlepiej żeby miały duże kaptury. buty - wysokie kozaki na szpilce, szczególnie modne są te posiadające jakiś wzór, często nawet w kontrastujących ze sobą kolorach. na nogi w tym sezonie tylko kabaretki, inne są passe. włosy czarne, lekko wytapirowane i prostowane, dobrze gdyby posiadały modne w tym sezonie spody "na skunksika" w kolorze blond. to chyba tyle. a, biżuteria musi być widoczna i gadżeciarska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty google nie masz
wszystko jest jak ta lala napisane co sie nosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana
Przewaznie ubieraja sie w to, co im sie podoba i w czym czuja sie dobrze, a niekoniecznie w to, co jest najbardziej trendy. Ty tak nie mozesz? Nie sztuka jest skopiowac czyjs styl albo ciuchy z okladki, sztuka jest stworzyc swoj wlasny klimat i jeszcze dobrze sie w nim czuc i swietnie wygladac... A nie na sile przebierac sie w to, co akurat jest modne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od 3 lat nosze tylko to co mi sie podoba anie to co jest trandy pora w koncu to zmienic. I klamstwem jest ze w Polsce dziewczyny tworza swoj wlasny styl kazda od kazdej cos odgapia i cala Polska chodzi tak samo ubrana :P Moze przesadzilam ale chce sie wpasowac i chce w koncu kupic troche najbardziej modnych ciuszków- oczywiscie zaznaczam ze zawsze kupuje tylko to co mi sie podoba tym razem chce to polaczyc i chce aby rowniez bylo to najmodniejsze z najmodniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno pytasz co się nosi w Polsce?! Przecież to modowe zadoopie Europy...chyba, że przebywasz w Mongolii to rozumiem twoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalifornia cos pani mowi? tu jest modowe zadupie niby pepek amerykii a kazdy chodzi jak wiesniak z lasu. Ci ludzie tutaj waza po 200kg i nie maja pojecia w czym wyjsc z domu. Wałki na wlosach i dawaj do miasta. Pizamy to codziennosc, czesto bez butow po sklepach itd- ciezkow to uwierzyc jednak taka jest prawda. Tutaj nikt sie moga nie przejmuje dlatego chcialabym zapytac jak powinno sie teraz wygladac w Polsce aby byc modnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na innych topikach znalazlam ze ma być modna skóra, kurtki i rurki skorzane. Poza tym tuniki, dlugie sukienkowe swetry - nie wiem jaka jest nazwa prawidlowa, buty zwane saszki :P kolory panterka róże Przede wsyztskim granat oraz niebieskie i musztardowy i szary........ napiszcie czy to sie zgadza i co do tego dodac jesli cos pominelam? a no i jeszcze jakies torebki worki- czyli duze torby tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli ma byc cos eleganckie to musi byc tez jak to sie mowi "słodkie" musi miec jakis dodatek zeby nie bylo tylko eleganckie jakas kokardka czy cos jesli cos ma byc sportowe to lubie jak jest troszke seksowne sportowe a nie jak facet :) Poza tym lubie buty kowbojki i wspomniane botki. No tylko ja pytam o to nie co lubie i jaki mam styl a o to co jest w Polsce teraz na 1 miejscach modowych list...... dziewczynki wiem ze sie znacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich obserwacji wynika, że kobiety ubierają się następująco ; spodnie rurki najlepiej kolor granatowy, jeśli nie ma figury zwykłe jeansy koniecznie biodrówki t - shirt najlepiej biały z dużą ilością nadruków lub rzeczy błyszczących ( nie wiem jak to się nazywa) kurtka tylko i wyłącznie skórzana torebka średniej wielkości, koniecznie noszona nonszalancko okularki przeciwsłoneczne 85 procent dziewczyn tak się nosi, jeśli się chcesz wtopić w lud ubieraj się tak ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalaalalalaaaa
pipa z dziobem a nie Kalifornia! Jakbyś mieszkała od dawna w Kalifornii to byś pisała "sexy" a nie "sexi" i California. Coś mi sie wydaje ze ty jestes z tego topiku o tej bajeranckiej super mega wypaśnej torebce z zary... Dziecko, idż spać lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez idz spac lepiej ty bo u mnie jest 7 wieczor a u ciebie srodek nocy i powinnas juz chrapac a nie dopier...alac innym. A jesli chodzi o ten topik o ktorym wspomnialas to wiesz co nie negowalabym go dziecinko gdybym go zalozyla i chciala sie pochwalic jakas bzdetna torebka. ty chyba nie wiesz gdzie kalifornia lezy(pisze po polsku tak jak jest poprawnie) skoro kazesz mi isc spac. hahahahahahaha No a tak poza tym dlaczego jak ktos jest poza granica to od razu jest negowany prze tych co sa w kraju? No i ja tez mam sie czepiac jak ktos pisze np "o co kaman"- to tez jest zajebiscie poprawne i co to wogole wedlug was znaczy..... dobranoc serdenko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalaalalalaaaa
Bardzo dobrze wiem gdzie jest kalifornia i nie neguje cie za to ze mieszkasz byc moze za granica, bo zaden wyczyn to nie jest. Rob co chcesz, nie chce mi sie z toba gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xD ale sie usmialem z tej twojej wypowiedzi tralalalala widze ze jestes jedna z tych osob ktore ugrzezly w Polsce i zazdroszcza innym ze im sie udalo. Co cie gryzie?? dziewczyna sie hcce czegos o modzie dowiedziec a ty piszesz pierdoly. wez lepije napisz cos na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×