Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ocencie dziewczynki

pomocy- chodzi o mode i trendy najnowsze

Polecane posty

no przeciez jestem z Polski - mam prawo pytac o takie rzeczy- interesuje mnie to bo wracam i chce sobie troche rzeczy pokupowac bo tu jest taniej :) i moge wykorzystac okazje zreszta jest wiekszy wybór. Poprostu jak woce nie chce sie wyrozniac jakimis dziwacznymi ciuszkami tylko dopasowac choc po czesci :) poprostu pytam co sie nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz bardzo dużo osób chodzi w amerykańskich ciuchach w pl Druga rzecz to. że w pl ludzie noszą takie a nie inne ciuchy to jest zależne od kasy a nie gustu. Przyjedz do Wawy to zobaczysz to samo co w Paryżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez ja napisalam ze chce kupic ciuszki w usa tylko pytam co najmodniejsze. Tylko o to pytam o pomoc w dobraniu co powinnam kupic a co jest w polsce niemodne. Chcialabys jeszcze mi w czyms pomóc..... bo znudziły mnie pytania odnoscie tego dlaczego po co i t d Czekam na powazne odp i tylko na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siallalallalalalaaaaaaaaaaaaa
jesli chodzi o buty to saszki, albo normalne kozaki do kolan z tym ze takie szerokie i luznawe a'la kot w butach, ponoc kozaki za kolano tez maja byc hitem sezonu, no ale to juz jak kto lubi. jesli chodzi o kolor butow to duza brązu, w a wydaniu zamszowym fiolet, szarosc, morska zielen, granat ze spodni ponoc maja byc modne rurki ze skory (czarne), no ale wydaje mi sie ze do tego trzeba juz miec idealna figure zeby nei wygladac jak slonik w getrach :p, do tego standardowo jeansowe rurki... jesli chodzi o dół to jeszcze kolorowe rajstopy, podobnie jak rok temu, co do spodniczek samych w sobie niczego zbyt ciekawego nei widzialam, albo poprostu nie zwracalam za bardzo uwagi na gore obowiazkowo sweterki w roznych postaciach (tuniki, kardigany, luzne kamizelki, wdzianka itp itd...), duzo gofow tez ostatnio w sklepach jest... (kolory podobne jak przy butach, tzn morska zielen, fiolet, musztardowy, brąz, czern, szarosc itp) co do kurtek to albo te imitujace skore, albo płaszczyki (nadal) jako dodatki apaszki (mnustwo tego po sklepach), torby srednio- duze kolory tj. modne w tym sezonie, sporo bizuterii kolorowej (w modnych kolorach), kolczyki z pior, kolorowych krysztalkow itp, na szyje korale (tez pelno w sklepach, w "modnych" kolorach) w tv mowili ze modne maja byc tez cekiny i cwieki, ale to chyba juz wedle gustu, chociaz mozna sobie kupic jakis taki jeden gadzet np torbe z cwiekami... co do kolorow to jeszcze taki ostry róż ale ja osobiscie różu w żadnej postaci nie uznaje wiec tylko wspominam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, szlag by trafił tę modę 😠 [Wylewam swoje frustracje na topiku związanym z nimi tematycznie, do was nic nie mam, tylko mnie wściekłość zalewa, jak czytam o modzie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te verde
a co sie stało? Moda to moda nue zawsze jest ciekawa- ale co modne mozna wiedziec :) dziewczyny a co z czarnym bo wszdzie pelno czarnej skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość googli nie masz
no co nie masz.Czy myslenie boli? Wystarczy wklikac mpda 2009.Zbyt trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na kazdej stronie wyszukanej w google podaja inne rzeczy najlepiej zapytac tych co sie znaja i sa w Polsce a nie czytac te niektore artykuły to bzdety i nie maja pojecia o modzie. Zreszta jak ty tez sie nie znasz to nie pytaj o google tylko znajdz sobie odpowiedniejszy dla siebie temat- seks, albo anoreksja hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×