Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kulka76

Jak odzyskać żonę

Polecane posty

Gość A jeśli powiem mojemu
facetowi, że kolega ma lepsza sylwetkę to też to będzie zdrada?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę innych rzeczy też niestety zepsułem, to nie poszło tak do końca o kręgosłup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka90
pokaz jej ze bardzo Ci na niej zalezy. zachowuj sie tak jak kiedys zanim byliscie malzenstwem, staraj sie o nia, zabiegaj... moze Ci sie uda i zaczniecie wszystko od nowa..kino, kwiaty, prezenty,komplementy,mile slowa,prezeprosiny...tylko to moze Cie uratowac,wiec odzuc na troche swoja dume i pokaz ze ja kochasz.. powodzenia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeśli to ta kulka
którą podejrzewam, to sprawa nie poszła o zdradę "duchową" czy jakiś tam głupi kręgosłup lol, tylko o jakieś 20 wierszy pozwu, Sądowi wystarczyła 1 rozprawa trwająca 15 minut bez sprawy pojednawczej ( pomimo tzw. dobra dziecka) abyśmy dostali rozwód. Chciałam dodać, że ławnikami było dwóch mężczyzn i jakoś nie zadziałała męska solidarność ;/ Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IDŻ PRZEZ ZOBOŻE BRACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujnia
podpowiemy ciebie idz do kregaza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O kręgosłup
trzeba dbać...o kregosłup żony również:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reginalda : Dziękuję bardzo twoje rady chyba były najbardziej celne . I spróbuje z nich skorzystać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że jestem idiotą to wiem , ale pół roku wykorzystałem na przemyślenia i prace nad sobą więc proszę was o jakieś konstruktywne rady z góry dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ją kocham a ona mnie już zupełnie nie.Błagam pomóżcie.Chyba sie zastrzelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perełka90 dziękuję za radę. Od pół roku prubuję umówić się z nią do kina, do teatru - wszystko na nic.Kwiatów ode mnie nie chce. Przepraszałem - powiedziała, że wszystko sie w niej wypaliło. Widujemy się, bo przychodzę do syna. Co jeszcze mogę zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka90
no nic przyko mi ale nie wiem czy cos z tego bedzie...postaw sie w jej sytuacji... czy Ty bys ja kochal gdyby Ci takie cos zrobila? pomysl.. ale oczywiscie mozesz sie starac ja rozkochac w sobie na nowo..powodzenia zycze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie podziała się Twoja wielka miłość do żony w czasie, gdy pukałeś te dwie kochanki? Było trzeba myśleć w porę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka90 dziekuję że chociaż Ty mnie nie zjechałaś. Nie dziekuję za życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że niektórzy muszą się naprawdę mocno sparzyć, aby pojąć, jak ogromną głupotę uczynili... Dookoła jest tyle podobnych przypadków, rozwodów - czy to też czegoś nie uczy, nie uświadamia? Wystarczyło w porę pomyśleć jakby to było, gdyby Twoja żona zrobiła coś takiego... Sam na pewno byś tego nie zniósł. Jak znam życie, zapewne nie wybaczyłbyś jej zdrady fizycznej. Mężczyźni rzadko wybaczają. I dobrze. Kobiety powinny się od Was uczyć, bo poprzez swoją pobłażliwość, dają Wam jedynie przyzwolenie na kolejne zdrady... Próbować zawsze można, ale nie wiem czy ona jest Ciebie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nic się nie da już zrobić. Jak ją tak bardzo kochasz to dla jej dobra odpuść sobie i daj jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka do ostatniego zdania: czy Ty jesteś wart niej :P Chyba czas się położyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytryna_ dziekuję za odpowiedź. Jak mogę udowodnić że naprawde ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochajaca_Zoneczka
juz udowodniles bzykajac inne ..... nie ma zmiluj bracie...na odstrzal z takimi jak ty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×